Dodaj do ulubionych

Kilka lat w kolejce po mieszkanie komunalne

26.11.12, 09:21
to już są kpiny - czy to zamieszkiwane obecnie jest jedyne w Toruniu, przecież są setki mieszkań do wynajęcia na wolnym rynku wystarczy zajrzec do ogłoszeń i to w różnych cenach a tu mamy opisany jednostkowy problem - tak jakby GW miała tu interes- dziwne

pozdrawiam

Obserwuj wątek
  • magm2 Kilka lat w kolejce po mieszkanie komunalne 26.11.12, 10:25
   Jaki czytam takie artykuły to zawsze mam wrażenie, że ktoś wkręca ludzi. A już naprawdę rozbawił mnie kawałek "teraz szukają notariusza". Mogę pani pomóc wskazując jak znaleźć notariusza, wystarczy wpisać w google notariusz toruń.
  • red.bmx Kilka lat w kolejce po mieszkanie komunalne 26.11.12, 11:00
   Jacy szczęśliwi /pod kątem mieszkania/ są teraz ludzie. Ma czekać 2-3 lata a to... za długo. Mimo, że w każdej chwili może kupić na wolnym rytnku inne.
   Ja WPŁACIŁEM na mieszkanie do spóldzielni w 1968 roku. I do roku 1989 ...czekałem.
   Po zmianie systemu w Polsce, kupiłem bez żadnych problemow.
   Kupno mieszkania, obecnie nie stanowi ŻADSNEGO problemu. Trzeba chcieć.
  • sylzaj Kilka lat w kolejce po mieszkanie komunalne 26.11.12, 11:49
   Je czekam 4 lata na wpisanie mnie na listę, po wpisaniu czeka się minimum rok itd... Mieszkam z mężem, też wynajmujemy za ok 1200 mam 3 dzieci, czwarte w drodze, tylko mąż pracuje. Współczuję tej kobiecie, ale ten artykuł wydaje mi się podejrzany i niestety jest wielu potrzebujących, taki kraj?
  • myszan90 Re: Kilka lat w kolejce po mieszkanie komunalne 19.05.20, 10:57
   Złożyłam wniosek do ZGM o mieszkanie i też liczę na to że mi się poszczęści. Jestem samotną matką, mieszkam z rodzicami bo ojciec dziecka to alloholik. Pomieszkuje sobie sam na pokoju, popija piwka, gdzieś ma obowiązki, na słowo praca ma uczulenie. Na wynajem mieszkania w Toruniu nie mam szans, średnia cena to 1400zł więc prawie cały mój zasiłek powędrowałby do właścicielki mieszkania a wymagania mają wielkie i najczęściej wolą przyjmowac studentów jak wspomnę przez telefon że mam dziecko to pierdylion wymówek żeby mnie spławić. Jeżeli czas oczekiwania to 2 lata jestem w stanie to zaakceptować i dla mnie nie jest to tak długo, słyszałam że w innych miastach czekają nawet 5 lat albo i dłużej. Na dobre rzeczy warto poczekać żeby mieć swój kąt.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka