Dodaj do ulubionych

Radia Eska z Floppym na czele jest do .upy

IP: *.torun.cvx.ppp.tpnet.pl 21.07.02, 14:20
Panie Floppy sio z forum gazeta.pl my tu agresywnej reklamy nie chcemy wiemy
ze gosciu jestes z radia Eska!!! I te twoje radio to na serio jest super
Obserwuj wątek
    • Gość: Susełka Odczepcie się od Floppego IP: 213.146.61.* 22.07.02, 09:14
      Czytałam te wasze gadki nt co lepsze - RT, ESKA czy Radio GRA?
      Ciekawe że wątki wywołały takie rozgrzanie publiczności. Zastanawiające w
      watku "czy radio Toruń zdechło?" jest dla mnie to, jak dokładną wiedzą o rynku
      radiowym w Toruniu wykazują sie "przypadkowi" goście dyskusji Bunia i Ada
      [aktywni tez w obronie radia gra w watku obrażającym tą stację]. Składa się
      tak, że mieszkałam kiedys z dziewczyną prowadzącą teraz poranki w ESCE i wiem,
      że jest blondynką. Tymczasem "przypadkowy" gość Bunia... wie o tym wyzywając ją
      od "nieprofesjonalnych BLONDASÓW"!!!
      Wstydźcie się sfrustrowani dziennikarze i prezenterzy Radia GRA
      [niesfrustrowanych pozdrawiam serdecznie i Tomka szczególnie, bo w jego
      konkursach często dzwonię, ale sie dodzwonic nie moge] - udając Bunie i Ady
      chcecie się odgryźć!
      Co do poziomu stacji jest jasne - GRA gra dla "central parkowców" jak zauwazyli
      dyskutanci, RT - to radio dla ludzi starszych i nie ma co oczekiwac od niego
      listy hitów klubowych, ESKA jest odmóżdżająca - ale taka jest młodzież i muzyka
      podobna jak w GRA. ja słucham Trójki głównie i dobrze mi z tym.
      A od Floppego się odczepta, bo każdy-kazda z was kłamie udając kogoś innego pod
      pseudonimem.
      • Gość: Wiech Re: Odczepcie się od Floppego IP: 217.97.134.* 22.07.02, 09:26
        Gość portalu: Susełka napisał(a):

[..] bo każdy-kazda z was kłamie udając kogoś innego pod
        >
        > pseudonimem.

Wypraszam sobie!
        Nie kłamię i nie udaję, jako też wielu innych na tym forum (choć nie wszyscy,
        fakt).
        NIe generalizuj w swej łaskawości.

Odpuść sobie tego typu komenatrze, bo czytając Twojego pierdaszenia mam mocną
        ochotę zachować się niekulturnie.
        • Gość: Susełka Wiech-u, co ty!? IP: 213.146.61.* 22.07.02, 09:29
          Przepraszam jeżeli uraziłam kogoś kto wziął do siebie apel skierowany WYŁĄCZNIE
          do osób udających "adę" i "Bunię".
          A ty mój drogi obrońco kultury, może jednak bez "pierdaszenia" dobrze?
          Może merytorycznie sie ustosunkuj do mojego posta? czy jedyna rzecz jaką jesteś
          w stanie z siebie wydusić to nerwy?
          Mimo wszystko pozdrawiam.
          • Gość: Wiech Re: Wiech-u, co ty!? IP: 217.97.134.* 22.07.02, 09:57

> Przepraszam jeżeli uraziłam kogoś kto wziął do siebie apel skierowany
            WYŁĄCZNIE
            >
            > do osób udających "adę" i "Bunię".

Wyłaczność jakoś szczególnie mocno nie była zaakcentowana niestety - dla
            mnie 'wszyscy' oznacza dokładnie co oznacza...

> A ty mój drogi obrońco kultury, może jednak bez "pierdaszenia" dobrze?
            > Może merytorycznie sie ustosunkuj do mojego posta? czy jedyna rzecz jaką
            jesteś w stanie z siebie wydusić to nerwy?

A co - ucho/oko Ci zwiędło, od tego przestrasznego wulgaryzmu?... ;)
            Oburzenie me słuszne i podstawy merytoryczne miało, zatem przepraszać nie
            zamierzam. Tym bardziej, że strraszne słowo na 'p' ( :-P ) dotyczyło tylko
            wskazanego przeze mnie fragmentu, a nie całości Twojego posta.
            Jeśli tu bywasz, to powinnaś mnie znać i czci swej niewinnej bronić nie muszę
            (w kwestii nerwowości, którą mi zarzucono), jeśli nie bywasz, to Twoja strata,
            i tym bardziej nie zamierzam się tłumaczyc...

W kwestii lokalnych stacji wypowiadałem się już w innym watku i powtarzać sie
            nie zamierzam.
            Generalnie, temat jest dla mnie równie absorbujący, jak ostatnie publikacje
            naukowe dot. okolic Rowu Tonga...
            Albo i mniej, jak się zastanowię.

> Mimo wszystko pozdrawiam.

Ja też, ale bez mimo, :)
            Wiech
            • Gość: Susełka Re: Wiech-u, co ty!? IP: 213.146.61.* 22.07.02, 10:04
              Wszystko rozumiem. Faktycznie twoje przeprosiny niekonieczne są. Wulgaryzm nie
              az taki straszny był.
              Rów Tonga też niewiele mnie ciekawi, ale nie lubie jak ludzie z jednego radia
              udając kogoś innego obrażają innych. Ja słucham Trojki.
              Reszta zdania nt stacji z Torunia zapisana w pierwszym poście pozostaje bez
              zmian.
              • Gość: Wiech Re: Wiech-u, co ty!? IP: 217.97.134.* 22.07.02, 10:10

> Wszystko rozumiem. Faktycznie twoje przeprosiny niekonieczne są. Wulgaryzm
                nie
                > az taki straszny był.
                > Rów Tonga też niewiele mnie ciekawi, ale nie lubie jak ludzie z jednego radia
                > udając kogoś innego obrażają innych. Ja słucham Trojki.
                > Reszta zdania nt stacji z Torunia zapisana w pierwszym poście pozostaje bez
                > zmian.

No to OK :))
                Wspomniane przez Panią (?) pyskówki to rzeczywiście niegodne co najmniej
                zachowanie. Mogli by się postarać po prostu grać lepiej, a nie ściemniać...
                Choć nasze lokalne radia, jak sama nazwa głosi - mocno lokalne, cokoliwek to
                znaczy...
                A co do Twojego pierwszego radia - bywało lepiej, choć jeszcze nie jest
                najgorzej ;))
          • Gość: Wiech Re: bo ja jestem NIEWIASTA IP: 217.97.134.* 22.07.02, 15:15
            Gość portalu: Floppy napisał(a):

> Jestem dziewczyną, ale za zwyczaj w wypowiedziach staram sie pisać "
            > bezpułciowo". A dlaczego tak robie, to juz moia sprawa.
            >
            > I dosyc mam juz tłumaczenia, czemu pisze tak a nie inaczej o Radiu Gra.
            >
            > Pozdrowienia dla Wiecha i doka1 i Susełki.

i vis'a vis też, a nawet a propos ;)))
            Floppy, tak na marginesie - poprawniej było by pozdrawiać Dokę, niż Doka :))
            • Gość: Floppy Re: bo ja jestem NIEWIASTA IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 23.07.02, 16:17
              Gość portalu: Wiech napisał(a):

> Gość portalu: Floppy napisał(a):
              >
              > > Jestem dziewczyną, ale za zwyczaj w wypowiedziach staram sie pisać "
              > > bezpułciowo". A dlaczego tak robie, to juz moia sprawa.
              > >
              > > I dosyc mam juz tłumaczenia, czemu pisze tak a nie inaczej o Radiu Gra.
              > >
              > > Pozdrowienia dla Wiecha i doka1 i Susełki.
              >
              > i vis'a vis też, a nawet a propos ;)))
              > Floppy, tak na marginesie - poprawniej było by pozdrawiać Dokę, niż Doka :))

Ok, więc pozdrawiam DOKA. Sorki za błąd. A ja myślałam, że to chłopak. Aj,
              jaj,jaj. Teraz juz bedę wiedziała. :-)
              • Gość: Wiech Re: bo ja jestem NIEWIASTA IP: 217.97.134.* 23.07.02, 16:46
                Gość portalu: Floppy napisał(a):

> Gość portalu: Wiech napisał(a):
                >

> > Floppy, tak na marginesie - poprawniej było by pozdrawiać Dokę, niż Doka :
                > ))
                >
                > Ok, więc pozdrawiam DOKA. Sorki za błąd. A ja myślałam, że to chłopak. Aj,
                > jaj,jaj. Teraz juz bedę wiedziała. :-)

znowu powiesz, że się czepiam, ale skoro ustaliliśmy, że Doka nie jest
                chłopczykiem to pozdrawianie jej winno wygladać mniej więcej tak: 'pozdrawiam
                DOKĘ'...
                ;)))

ale umówmy się, chciałaś rzec: 'DOKA, pozdrawiam Cię', prawda? :))))
                • floppy Re: bo ja jestem NIEWIASTA 23.07.02, 21:02

>
                  > > Gość portalu: Wiech napisał(a):
                  > >
                  >
                  > > > Floppy, tak na marginesie - poprawniej było by pozdrawiać Dokę, niż D
                  > oka :
                  > > ))
                  > >
                  > > Ok, więc pozdrawiam DOKA. Sorki za błąd. A ja myślałam, że to chłopak. Aj,

kurcze, zakręciliście mni9e z tym nickiem. Zaraz przeczytam na spokojnie i
                  bedzie git.
                  >
                  > > jaj,jaj. Teraz juz bedę wiedziała. :-)
                  >
                  > znowu powiesz, że się czepiam, ale skoro ustaliliśmy, że Doka nie jest
                  > chłopczykiem to pozdrawianie jej winno wygladać mniej więcej tak: 'pozdrawiam
                  > DOKĘ'...
                  > ;)))
                  >
                  > ale umówmy się, chciałaś rzec: 'DOKA, pozdrawiam Cię', prawda? :))))
                • floppy Re: bo ja jestem NIEWIASTA 23.07.02, 21:03

>
                  > > Gość portalu: Wiech napisał(a):
                  > >
                  >
                  > > > Floppy, tak na marginesie - poprawniej było by pozdrawiać Dokę, niż D
                  > oka :
                  > > ))
                  > >
                  > > Ok, więc pozdrawiam DOKA. Sorki za błąd. A ja myślałam, że to chłopak. Aj,

Wiech, nie czepiasz się..dobrze, że zwracasz mi na to uwage. Ktos musi. No
                  kurcze, róznie sie odmienia...ehhh :-)
                  >
                  > > jaj,jaj. Teraz juz bedę wiedziała. :-)
                  >
                  > znowu powiesz, że się czepiam, ale skoro ustaliliśmy, że Doka nie jest
                  > chłopczykiem to pozdrawianie jej winno wygladać mniej więcej tak: 'pozdrawiam
                  > DOKĘ'...
                  > ;)))
                  >
                  > ale umówmy się, chciałaś rzec: 'DOKA, pozdrawiam Cię', prawda? :))))
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka