Dodaj do ulubionych

HOKEJ NA LODZIE. Dramat hokeistów TKH/ThyssenKr...

19.02.06, 21:12
Dobrze że powstaje Centralne Biuro Antykorupcyjne, tylko szkoda że tak późno,
bo sprawa tego meczu w Krakowie, przez który TKH nie awansował na 4 miejsce
inaczej by wyglądała, gdyby CBA już działało.
Obserwuj wątek
    • msgunners Re: HOKEJ NA LODZIE. Dramat hokeistów TKH/Thyssen 20.02.06, 01:01
      witam. Myślę, że kupczenie meczami nie było w ostatnich kolejkach ligi
      konieczne. Wystarczy spojrzeć na ostatnie wyniki Cracovi, żeby dojść do
      wniosku, iż "Pasy" motywacji w styczniu i lutym nie miały za grosz (vide mecz z
      Zagłębiem u siebie). Także wygrana Podhala w Krakowie nie jest zaskoczeniem.
      Naszych zaś żal... Na ostatnie 10 meczy zanotowali 9 wygranych i jeden remis,
      jak sobie pomyśle, że wystarczyło wygrać mecz w Sanoku to szlag trafia. Nic to,
      mam nadzieje, że sponsorzy się nie wycofają. Pozdrawiam.
      • christofer25 Re: HOKEJ NA LODZIE. Dramat hokeistów TKH/Thyssen 20.02.06, 10:14
        msgunners napisał:

> witam. Myślę, że kupczenie meczami nie było w ostatnich kolejkach ligi
        > konieczne. Wystarczy spojrzeć na ostatnie wyniki Cracovi, żeby dojść do
        > wniosku, iż "Pasy" motywacji w styczniu i lutym nie miały za grosz (vide mecz
        z
        >
        > Zagłębiem u siebie). Także wygrana Podhala w Krakowie nie jest zaskoczeniem.
        > Naszych zaś żal... Na ostatnie 10 meczy zanotowali 9 wygranych i jeden remis,
        > jak sobie pomyśle, że wystarczyło wygrać mecz w Sanoku to szlag trafia. Nic
        to,
        >
        > mam nadzieje, że sponsorzy się nie wycofają. Pozdrawiam.

Dokładnie zadecydował ten jeden mecz w Sanoku i remis z Podhalem:(((
    • jacpie Re: HOKEJ NA LODZIE. Dramat hokeistów TKH/Thyssen 20.02.06, 11:01
      Chciałbym podziękować naszym hookeistom za walkę do końca niestety przegraną.
      Powiem szczerze, iż byłem pewny zwycięstwa Craxy z Podhalem ale taki właśnie
      jest sport - nieprzewidywalny. Jestem przeciwnikiem spiskowej teorii dziejów
      ale jak wynika z opini z Forum Cracovii mecz z Podhalem został przez Craxę
      odpuszczony. Karvin (kibic Cracovii) będący moim daniem bardzo obiektywnym
      człowiekiem bezpostawnie nie stwierdziłby ospuszczenia tego meczu przez swoją
      drużynę. Niestey to już nie ma w tej chwili znaczenia i należy pomyśleć o
      przyszłym sezonie abyśmy mogli się cieszyć z sulcesów naszej drużyny. Sezon
      hokejowy się kończy i od wiosny kibicujmy żużlowcom i piłkarzom oraz innym
      naszym sportowcom.
      P.S. Pozdrawiam wszystkich.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka