Dodaj do ulubionych

Po manifestacji skinów: policja przyznaje się d...

22.08.06, 06:12
Miała być kamera i spec grupa 30-osobowa ! Czerwona młodzieżówka zaczeła
burde i tu bym się skupił ! Zadam pytanie kto był inspiratorem - reżyserem
tej prowokacji bo g..rze i mierzawcy z krasnoj młodzieżówki sami by nie
wpadli na ten pomysł obrzucania pomidorami ubrań uczestników pokojowej
manifestacji .
Obserwuj wątek
    • stary13 Po manifestacji skinów: policja przyznaje się d.. 22.08.06, 08:21
      Najbardziej przeraziło mnie zdjęcie z dziedzińca ratusza. Pamietam co znaczyły
      wyciągnięte w górę prawe ręce, kto tym sie posługiwał i czym sie to skończyło.
      Zdjęcie jest dowodem rzeczowym dla prokuratury, i ta zgodnie z obowiązującym
      prawem zareagować. Poza tym czy "pokojowa" manifestacja demonstrujaca pod
      hasłami tak "pokojowymi" jak słyszeliśmy, bijąca przechodniów nie staje się
      automatucznie działaniem bandyckim, i jej uczestnicy nie powinni odpowiadać za
      bandytyzm, a organizacja ją organizujaca nie powinna zostac natychmiast
      zdelegalizowana. Niech że wreszcie Prawo i Sprawiedliwość pokaże, że działa
      zgodnie z nazwą.
    • kyrneh0 Re: Po manifestacji skinów: policja przyznaje się 22.08.06, 09:25
      Czornyj masz racje niewatpliwym inspiratorem były jeszcze resztki poczucia
      przyzwoitosci wsród anarchistow sprzeciwstawjajacych sie odrodzaniu tendencji
      faszystowskich wsród narodowców.Jak znasz historię to odpowiedz sobie na
      pytanie jakie ugrupowanie stało za pierwszym i całe szczęscie że jedynym
      zabójstwem leganie wybranego prezydenta RP?Czy chcesz powtórzenia tego ekscesu?
    • rkaniews Re: Po manifestacji skinów: policja przyznaje się 22.08.06, 09:43
      Mieszkam na Starówce i doskonale widziałem przemarsz tejże "pokojowej
      manifestacji". Przypomniały mnie się czasy z LO, kiedy to skini prali się z
      punkami i biegali po Starym Miescie, lejąc kogo popadło. Hasła oczywiście
      również były pokojowej (przecież nie skandowali o wieszaniu "kogokolwiek").
      Żeby było ciekawiej, porobiłem zdjęcia tej manifestacji z perspektywy 3 piętra.
      Widać smutny 4-osobowy patrol Straży Miejskiej + 2 x 2-osobowy patrol Policji.
      Jak dla mnie skandalem jest sam fakt wydania zgody na przemarsz "tejże ekipy".
      Tylko ktoś o naprawdę złej woli nie skojarzy NOP-u z "ruchami faszystowskimi" -
      a te według mojej wiedzy są zabronione.
      • lewyczlowiekprawicy Re: Po manifestacji policja boi się neonazistów 22.08.06, 10:21
        Wydaje mi sie, że policja nie uczestniczyła wobronie spacerujacych Torunian i
        turystów bo się po prostu boi neonazistów i kiboli, którzy uczestniczą w takich
        brunatnych marszach. Skrajna prawica miała poparcie Rydzyka od zawsze, a ten z
        kolei dyktuje jak zachować się ma prezydent i UM. Policjanci nie chcą sie bić z
        młodymi prawicowcami aby nie stracić pracy.
              • vauban Re: Po manifestacji policja boi się neonazistów 23.08.06, 01:59
                Naturalnie.
                Ja też mam kilku znajomych, o poglądach zdecydowanie prawicowych. Szanuję ich
                poglądy.
                Oni szanują moje poglądy, mimo tego, że czasami w niektórych sprawach się nie
                zgadzamy.
                Gdzieś pomiędzy, znajduje się prawda.
                Tak sobie kiedyś ustaliliśmy.
                Natomiast, gdy widzę zwierzęce mordy psychopatów, nap... się na Szerokiej i na
                Starym Rynku, to, słowo daję, wskazujący palec sam zaczyna szukać spustu.
                Świadomość tych wypławków równa jest zeru.
                Cóż, sprawy tego typu będą wkurzać nas długo. Dopóki dzieciaczki nie dorosną.
                A wtedy - o, rety ! Przy sprzyjającej koniunkturze, mogą dojść do stanowisk !
                ... no, ale wtedy, w tym kraju już mnie raczej nie będzie...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka