Dodaj do ulubionych

tanie loty krajowe???

IP: 213.155.167.* 16.11.05, 17:10
interesuje mnie tani prezlot krajowy??
ile kosztuje nap.warszawa-szczecin lub wroclaw-warszawa???
czy sa jakies promocje?ile kosztuje bilety na tych trasach?
dzieki za informacje
Obserwuj wątek
      • roxis Re: tanie loty krajowe??? 17.11.05, 00:16
        no brawo dla małej nicki. niczym expert poradziła jak komuś, kto ma nadmiar kasy

Nie istnieje coś takiego jak tani lot krajowy.
        Loty krajowe obsługiwane są przez regularne linie lotnicze, a nie tanie linie
        lotnicze w stylu Centralwings.
        Nie spodziewaj się konkurencyjnych taryf, ani tym bardziej, że ktoś Ci powie
        ile kosztuje bilet stąd do tamtąd etc wchodząc na forum.
        Na wysokość ceny wpływa wiele czynników.

Uważam, że jeszcze długo loty krajowe nie będą konkurencyjne do np. Inter City.
        Przykładowo wyruszasz z Poznania do Warszawy. Dojazd na lotnisko w zależności
        od środka lokomocji od 30 do 1h. Lot trwa ok. 1h. Następnie z lotniska udajesz
        do miejsca docelowego w danym mieście co znów zajmie Ci minimum 30 min. No i
        oczywiście to samo z powrotem. Czyli łączny czas podróży wynosi ok 2.30h w
        porywach do 3h
        Zakładamy, że podróżujesz Inter City. Dojazd do dworca, który zwykle usytuowany
        jest w centrum miasta, zajmuje o wiele mniej czasu niż na peryferyjne lotnisko.
        Podróż z Poznania do Wawy trwa pociągiem Inter City dokładnie 2.34h.

Za trzy lub czterokrotnie wyższą cenę biletu lotniczego czasu podróży masz taki
        sam jak pociągiem. Inter City to także komfort i bezpieczeństwo, więc dużej
        różnicy między krajowymi lotami a pociągami Inter City, łączącymi największe
        miasta, nie widzę.
    • Gość: sd Re: tanie loty krajowe??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.11.05, 10:41
      No i popieprzona roxis dziewczynie wode z mózgu zrobiła.
      Ale z innych wpisów widzę że ona od zawsze gów. wie a sie mądruje.
      Oczywiście że nawet z poznania do warszay opłaca się lecieć pod warunkiem że
      nie odwołają lotu i oczywiście bilet wykupi się 14 dni przed wylote.
      Z poz do waw intercity w I klasie kosztuje około 125 zł natomiast samolot
      wcześnie wykupiony ok 140.
      • clarka Re: tanie loty krajowe??? 19.11.05, 12:53
        sd naprawde tu jest wiele osob takich ja roxis, wymadrzaja sie, guzik sie
        znaja, albo podaja sie za pilotow czy personel pokaldowy i komus kto nie siedzi
        w tym swiatku moga kity wciskac Byl taki przypadek na forum personel pokaldowy,
        jedna osoba miala kilka nickow i medrkowala ale sie wydalo Pozdrawiam
        • mala_nicki Re: tanie loty krajowe??? 19.11.05, 15:31
          Bo są jeszcze inteligentni ludzie nie dający sobie wciskac kitów ;) z reszta
          kłamstwo ma zawsze krótkie nogi ;) Dobrze, że niektórzy sie choć trochę na tym
          znają i wyprowadzają z błędu :)
    • roxis Re: tanie loty krajowe??? 19.11.05, 18:17
      Poza tym pytająca jak widać bardzo jasno, nie ma żadnych sprecyzowanych planów
      ani kiedy, ani gdzie. Myśli głupie ciele, że jak w supermarketach są promocje,
      to i LOT naiwnym też raczy zostawić coś w portfelu.

Wiele razy powtarzałem, że samo, gołe pytanie ile bilet kosztuje na tej trasie
      x-y, zależy od tysiąca czynników! Przede wszystkim gdzie kupujesz (biuro
      turystyczne czy też bezpośrednio od przewoźnika), a także od daty w której
      wylatujesz. No ale widać jak grochem o ściane.
          • roxis Re: tanie loty krajowe??? 19.11.05, 21:56
            Zaczynam dochodzić do wniosku, że albo nie czytacie uważnie postów, albo jest
            Wam obojętne w jakim rodzaju zwracacie się do mnie.

Pisze jako facet i we własnej osobie nim jestem, a jak zauważyłem wcześniej
            zwracano się jakbym był kobietą, więc kto tu ma niepoukładane w głowie?
          • clarka Re: tanie loty krajowe??? 19.11.05, 21:57
            Nikt oprocz Ciebi enikogo nie obrzuca blotem, i nie ubliza wiec wychamuj swoj
            jezor. JEsli chodzi o latanie to szybsza droga niz jazda pociagiem wiec jesli
            kogos na to stac to z tego korzysta. I przestan sie juz udzielac bo wszyscy
            maja dosyc Twoich wywodow
          • mala_nicki Re: tanie loty krajowe??? 20.11.05, 05:35
            Chyba ma Pan problem ze wzrokiem :-/

tanie loty krajowe??? taki jest chyba temat postu a nie o różnicy pomiędzy
            intercity a samolotem :-/

Niech Pan sobie jeździ pociągiem a my jednak wybieramy szybszy środek
            transportu i o wiele wygodniejszy....
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka