Dodaj do ulubionych

najtańszy bilet lotniczy

IP: *.chello.pl 03.05.06, 12:05
Bardzo proszę o wpisy osoby, którym udało się kupić tani bilet(powiedzmy
poniżej 200pln), trasa, cena,linia lotnicza.
Wiele osób zakwestionowało,że można taki bilet kupić, więc zakładam ten wątek
specjalnie dla nich.
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • iberia30 Re: najtańszy bilet lotniczy 03.05.06, 12:07
      wiesz na codzien zajmuje sie m.in zakupem biletow lotniczych zarowno tanich linii jak i normlanych przewoznikow, i jakos musze powiedziec, ze nie zdarzylo mi sie kupic akurat biletu za przyslowiowia zlotowke, ciekawe czemu?
      Owszem sa takie bilety za 1€, ale wiekszosc tanich biletow wcale nie sa tanie na poziomie kilkunastu €.
      • Gość: gość Re: najtańszy bilet lotniczy IP: *.chello.pl 03.05.06, 12:11
        ale ja nie piszę,że to jest norma, chodzi o okazję,promocję, super zakup.
        Tam w tym linku, co nie chciało ci się czytać właśnie o takich OKAZJACH ludzie
        piszą: 1 euro, 12 euro, 157 pln itp. Ja wiem,że normalnie jest ok.200 -500 pln
        ale są super okazje.
        • Gość: Peter Re: najtańszy bilet lotniczy IP: *.mmj.pl 03.05.06, 12:20
          158 zł dwie strony, K-ce Frankfurt- K-ce...Marzec 2006r (tanio ale to nie 1
          euro...)
      • Gość: xxx Re: najtańszy bilet lotniczy IP: *.mmj.pl 04.05.06, 22:31
        jak sami widzimy (i wuiemy zrezstą nie od dziś ) nie ma biletu "za kilka
        złotych" jak to napisał "Gość" ...100-300 zł to norma.
        • Gość: gość Re: najtańszy bilet lotniczy IP: *.chello.pl 05.05.06, 00:04
          Mylisz się niestety, bo są:
          lotnictwo.fora.pl/viewtopic.php?t=2144&highlight=najta%F1szy+bilet

Proszę o przeczytanie.
          Nie chodziło o bilety po kilka złotych , ale o takie po 80 pln,tak chyba
          napisłem w tamtym wątku. Bilety po 80 pln są!!!
          • Gość: gość Re: najtańszy bilet lotniczy IP: *.chello.pl 05.05.06, 00:06
            lotnictwo.fora.pl/viewtopic.php?t=2144&highlight=najta%F1szy+bilet
            jeszcze raz ,bo link się nie udał
            • Gość: gość Re: najtańszy bilet lotniczy IP: *.chello.pl 05.05.06, 00:07

PostWysłany: Wto 22:27, 18 Kwi 2006 Temat postu: Odpowiedz z cytatem
              W listopadzie 04 lecialem z Krakowa do Sttudgartu za 1 € i 0 oplat dodatkowych,
              za 2 bilety w 2 strony zaplacilem 4 EURO.
      • ishikihe83 Re: najtańszy bilet lotniczy 14.11.19, 07:55
        Ja zawsze rezerwuje tanie bilety na stronie jetradar.pl U nich zawsze znajdę loty wszystkich regularnych linii i tanich linii lotniczych, przez co nie muszę sprawdzać wielu stron.
    • Gość: ilecka. Re: najtańszy bilet lotniczy IP: *.37-151.net24.it 03.05.06, 15:15
      rzym-warszawa-rzym 33 euro skyeurope superpromocja za 9 i 24 euro bez oplat.
      mniej wiecej 120 zl.

taniej mi sie nie udalo! :)
      • Gość: sumire Re: najtańszy bilet lotniczy IP: 213.17.128.* 03.05.06, 15:55
        Wczesną wiosną tego roku, z Liverpoolu do Berlina, 15 eurasów :)
        • Gość: Vaderk1 Re: najtańszy bilet lotniczy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.05.06, 16:45
          Notorycznie latam Germanwings i przewaznie place za bilet okolo 20 euro.Tylko
          trzeba wczesniej sie zdecydowac gdzie i po co chcesz leciec.Tez dostaje duzo
          gratisow jako staly klient tej lini.Polecami pozdrawiam.:)
          • Gość: gość Re: najtańszy bilet lotniczy IP: *.chello.pl 03.05.06, 18:13
            super, bardzo dziękuję za wpisy i życzę jeszcze tańszych i miłych lotów.
          • iberia30 Re: najtańszy bilet lotniczy 03.05.06, 19:48
            Gość portalu: Vaderk1 napisał(a):

> Notorycznie latam Germanwings i przewaznie place za bilet okolo 20 euro.Tylko
            > trzeba wczesniej sie zdecydowac gdzie i po co chcesz leciec.Tez dostaje duzo
            > gratisow jako staly klient tej lini.Polecami pozdrawiam.:)

mozesz zdradzic na jakiej trasie latasz?Tez latam z Germanwings na trasie Krakow-Stuttgart-Kr i jakos mimo iz uwaznie sledze ceny to najtaniej mi sie udalo za 50€ w 2 str. i 30€ w 1 str.Zazwyczaj mnie ta przjemnosc kosztuje pow.130€ w 2 str.A Boomerang to taka sobie lojalka.
            • Gość: Vaderk1 Re: najtańszy bilet lotniczy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.06, 09:03
              Przewaznie Berlin-Monachium i z powrotem.Teraz lece 26.05 z Berlina do Monachium
              koszt 20euro.A i w Lufthansa mozna jak na warunki tej lini mozna za normalne
              pieniadze leciec.Lot Monachium-Warszawa-Monachium 08.05-12.05 108 euro z
              oplatami. Pozdr.
              • iberia30 Re: najtańszy bilet lotniczy 04.05.06, 11:26
                to teraz wszystko jasne, skoro latasz po Niemczech, niestety flighty z Polski sa w takich cenach jakich sa, choc te z Niemiec do Polski bywaja jeszcze drozsze.
                • natalia.brzeska Gdansk-Luton 130-150PLN 04.05.06, 11:28

Latam mniej wiecej co 3 tyg. Bilety kupuje za ok 130-150 PLN - to juz jest w
                  dwie strony ze wszystkimi oplatami.
                  Kupuje, jak jest promocja 54 zl lub 74 zl (w jedna strone z oplatami).
                  • Gość: tomsik Re: Gdansk-Luton 130-150PLN IP: *.du.simnet.is 05.05.06, 01:28
                    ja lecialem Rzeszow - Frankfurt - 55 zl
                    Frankfurt - Porto - 68zl!!!
                    Kupilem sobie tez bilet na marzec 2007, Frankfurt - Fez (Maroko) - Frankfurt 55 Euro w dwie strony
                    mialem tez kilka innych lotow ponizej 100zl, glownie Ryanair i Wizzair
                    A najtanszy bilet jaki kiedykolwiek znalazlem to trasa Knock w Irlandii na lotnisko Stansted, oczywiscie linie Ryanair. Cena tego biletu, za ponad godzine lotu, ze wszystkimi oplatami i doplatami to niecale 5 EURO (pięć)!!! Ciekawe czy ktos to przebije...
                    • anuskasz Lufthansa 99zl. 05.05.06, 11:44
                      WAW-DUS-WAW za 99zl.lipiec
                      • Gość: Vaderk1 Re: Lufthansa 99zl. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.06, 14:55
                        A nie 99euro przypadkiem?Pozdr.
                • Gość: tornado Re: najtańszy bilet lotniczy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.01.07, 21:45
                  Latam od 2004 kilka razy do roku wraz z moją żoną i synem , byłem już w Rzymie (
                  2 razy), Dubrowniku ( 2 razy), Edynburgu. Dublinie, Paryżu, Londynie. Nigdy nie
                  zapłaciłem więcej niż 200 zł w obydwie strony. Najtaniej za 78 zł byłem w lipcu
                  2005r. w Rzymie.
    • Gość: Sven Re: najtańszy bilet lotniczy IP: 199.67.203.* 05.05.06, 15:29
      SkyEurope, Kraków - Dubrovnik - 190/dwie strony
      • Gość: tomsik Re: najtańszy bilet lotniczy IP: *.du.simnet.is 05.05.06, 20:43
        podbijam watek, zna ktos tanszy bilet niz ten za 5 Euro o ktorym pisze pare postow wyzej? Bardzo jestem ciekaw czy ktos kiedykolwiek spotkal sie z czyms podobnym.
        PZDR
        • Gość: gość Re: najtańszy bilet lotniczy IP: *.chello.pl 05.05.06, 20:46
          Wielkie dzięki za wpisy. Mam nadzieję,że sceptycy są usatysfakcjonowani.
          • Gość: Vaderk1 Re: najtańszy bilet lotniczy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.06, 23:48
            To na koniec bilet za 0,01 euro plus oplaty niestety 19,99 euro
            Berli-Monachium.Pozdrawiam i bye z Niemiec nastepnym razem.
            • Gość: xxx Re: najtańszy bilet lotniczy IP: *.mmj.pl 06.05.06, 00:43
              Czyli jak widać jednak nie ma biletow "za grosze" czy "parę złotych"... Teoria
              ta się potwierdza a wyjątki tylko potwierdzają regułę
              • Gość: zaloguj się Re: najtańszy bilet lotniczy IP: *.icpnet.pl 07.05.06, 11:22
                czy bierzemy pod uwagę bilety za mile zarobione w programach lojalnościowych?
                jeśli tak, to wówczas płacimy tylko za podatki + tzw. handeling fee w wysokości
                kilku dolarów. cała gratka przy krótkiej trasie może wynieść max $15-20.
    • Gość: Gosia Re: najtańszy bilet lotniczy IP: 62.29.137.* 09.05.06, 10:52
      Warszawa-Praga-warszawa wrzesień 2005 za 3 osoby 270 PLN
      • Gość: a. Re: najtańszy bilet lotniczy IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 09.05.06, 21:35
        Katowice - Bolonia Skyeurope 64 zlote (razem z podatkami oplatami itp)
        linię skasowali ale moglismy wymienic bilet na DOWOLNA inna trase Skyeurope
    • tygryz79 Re: najtańszy bilet lotniczy 09.05.06, 21:57
      W styczniu leciałem na trasie z Krakowa do Rzymu i z powrotem (KRK-FCO-KRK) za
      78 zł (wliczając w to wszystkie opłaty, również transakcyjne) w promocji
      SkyEurope z okazji ich wejścia na giełdę. Kupiliśmy wtedy sześć takich biletów,
      więc cena za 6 osób w dwie strony wyszła 468 zł. W przeliczeniu na odległość
      wyszła wtedy cena 3,58 grosza za kilometr i poniżej tego nie udało mi się
      jeszcze zejść. :)

Najtańszy bilet na inny kontynent udało mi się kupić z Frankfurtu do Marakeszu i
      z powrotem (HHN-RAK-HHN) za około 200 zł Ryanairem. Kupowałem w kwietniu ale lot
      będzie dopiero w marcu przyszłego roku :)

Lotów RT za <= 200 zł też zdarzyło mi się już trochę odbyć, między innymi
      KTW-BVA-KTW, 2x POZ-STN-POZ, 2x KRK-FCO-KRK, WRO-MXP-WRO, a w niedawny "tydzień
      majowy" PRG-BCN-PRG - jeśli więc się dobrze poszuka i rezerwuje odpowiednio
      wcześnie, to można. :)
      Choć loty RT poniżej 100 zł to już rzadkość.
      • Gość: tomsik Re: najtańszy bilet lotniczy IP: *.du.simnet.is 10.05.06, 02:29
        To ja w odpowiedzi nawiaze do mojej hitowej trasy. Mianowice Ryanair z Knock w Irlandii na Stansted. Bilety powrotne od 16.5o Euro a wiec ok 60 zl. Czyz to nie piekne??? Dla porownania napisze o jednych z najdrozszych lini a mianowicie o krajowych liniach na Islandii, skad wlasnie pisze do Was. A wiec godzinny lot w jedna strone ze wschodu kraju do Reykjaviku kosztuje juz od 400zl i nie da sie taniej!!! Po prostu zbrodnia.
        PZDR
        • Gość: Aneta Re: najtańszy bilet lotniczy IP: *.ms.com 10.05.06, 14:49
          Moj najtanszy bilet to przelot Bangkok - Chiang Mai za $12 w jedna strone a $18
          w druga czyli calosc $30. Bilet kupowany przez internet na lot linia Air Asia
          okolo 5 miesiecy wczesniej. Pozniej bylo juz troche drozej.
    • Gość: Estratos Re: najtańszy bilet lotniczy IP: *.uni.opole.pl 28.06.06, 10:30
      Kupilem bilet na 30. czerwca z Wroclawia do Londynu + powrotny na 2 wrzesnia z
      wszelikim oplatami (w tym bagaz, oplata za karte, itp.) za 299,91 :-) - Ryanair.
    • Gość: miguelito Re: najtańszy bilet lotniczy IP: *.Red-88-5-177.staticIP.rima-tde.net 28.06.06, 13:23
      1. Za 29 euro (7 + 22 opłaty) Las Palmas - Drezno. Pięć i pół godziny lotu,
      darmowy posiłek i napoje. Condor.
      2. Za 21 euro razem z opłatami Kolonia - Berlin. HLX.
      3. Za 19 euro razem z opłatami Gran Canaria - Fuerteventura. Binter.
      • tropikey Re: najtańszy bilet lotniczy 28.06.06, 13:30
        Gość portalu: miguelito napisał(a):

> 1. Za 29 euro (7 + 22 opłaty) Las Palmas - Drezno. Pięć i pół godziny lotu,
        > darmowy posiłek i napoje. Condor.

Condor to dla mnie rewelacja, o ile oczywiście uda się utrafić z wolnym czasem
        na ich promocje. Ostatnio mieli znowu takie ich "dni odlotowych cen" i widzę,
        że powrócili do systemu "all inclusive". Tak więc, np. na Kanary można polecieć
        za kilkanaście Euro w jedną stronę, z wliczonymi wszystkimi opłatami (w drugą
        stronę jest już najczęściej drożej, ale bywa, że trafi się taką cenę w obie
        strony!). A to przecież nie jest tania linia, tylko tradycyjna! Szkoda, że już
        wcześniej wykupiłem tam na drugą połowę lipca bilet Lipsk-Rodos-Lipsk (1.000
        zł. za 3 osoby), bo mieli teraz np. Barbados za 1.000 Euro za 3 osoby :-)
        Pozdrawiam, Bartek
      • Gość: BEA Re: najtańszy bilet lotniczy IP: *.met.pl / 217.153.166.* 28.06.06, 14:38
        SZUKAM CZRTERU LUB TANIEGO PRZELOTU DO MARSYLII
    • Gość: air Re: najtańszy bilet lotniczy IP: *.sbtnvt.adelphia.net 28.08.06, 19:58
      ja lecialem w dwie strony z wawy do montrealu za 130 zl. placilem karta i nic
      mi nie sciagneli. te 130 zl to oplata za wystawienie biletu ktora musialem
      zaplacic w gotowce. chyba nikt nie lecial taniej :)
      • ewelline Re: najtańszy bilet lotniczy 28.08.06, 20:24
        Wawa-Praga-Wawa - 200 zł ze wszystkimi opłatami.
      • iberia30 Re: najtańszy bilet lotniczy 28.08.06, 20:28
        moze do mediolanu?
    • Gość: magik Re: najtańszy bilet lotniczy IP: 213.237.53.* 30.08.06, 09:15
      Mi sie nie zdarzylo ale wkrotce moze sie to zmienic. Wizzair uruchomil promocje
      w ktorej np. za bilet MalmØ - warszawa i z powrotem wychodzi 380 sek- to jest
      okolo 158 zl. wiec jest to mozliwe.
      • hki Re: najtańszy bilet lotniczy 30.08.06, 15:54
        Najtanszym biletem za jaki zaplacilem byl bilet Air Asia BKK-PEN, 60 zł z
        opłatami.
        Może trochę poza wątkiem,lecz myślę, że udąło mi się kupić także bilet gdzie
        stosunek ceny do pokonanej trasy byl BARDZO dobry- WAW-SVO-HAN-SVO-WAW za 1370
        zł z opłatami.
    • bdzibdzionka Re: najtańszy bilet lotniczy 25.11.06, 21:36
      A ja podbijam :)

Ostatnio kupilam bilet z Ryanair na trase Piza-Oslo-Piza za 19 €
      Tym bardziej sie ciesze, bo to moja wymarzony cel od jakiegos czasu :)
    • barbarbarka Krk - Rzym - Krk 27.11.06, 13:52
      Witam,
      Ja w zeszłym roku kupiłam w Sky Europe bilety po 39 PLN w jedną stronę. W sumie
      78 PLN w dwie strony :)
    • Gość: mk Re: najtańszy bilet lotniczy IP: *.acn.waw.pl 28.11.06, 15:52
      Bardzo czesto kupije bilety Germanwings po 80 zl w jedna strone (z oplatami),
      lecialam Raynairem z Londynu do Brukseli za 0,1 euro oraz Norvegienem za 40
      euro do Aten.
      • Gość: Maria Re: najtańszy bilet lotniczy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.11.06, 17:17
        Najtańszy może nie,ale easyJet Polska-Londyn Luton-Polska z opłatami
        lotniskowymi 237 zł.
    • Gość: Kasia Re: najtańszy bilet lotniczy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.06, 17:21
      Katowice - Dublin Cena 186 zł (centralwings) (z czego dalo sie jeszcze urwac
      okolo 50 zł bo tydzien pozniej byla promocja bilety za 2 zł wiec tak kalkuluje
      ze z oplatami wyszloby okolo 140 zł)
      • Gość: Agata Re: najtańszy bilet lotniczy IP: 80.51.246.* 01.12.06, 12:30
        Easy Jet:
        Warszawa-Londyn
        Londyn-Lizbona
        Lizbona-Londyn
        Londyn-Warszawa
        2 osoby 800 PLN (Wylot Styczeń 2007)
        • iwona298 Re: najtańszy bilet lotniczy 01.12.06, 20:32
          Warszawa-Charleroi (Wizzair)13.12.06-04.01-07 cena 335zl.
          dorosly+niemowle.bilet zamawiany w pazdzierniku.
          • observerr Re: najtańszy bilet lotniczy 03.12.06, 14:08
            II poł. października, Skyeurope, Warszawa-Rzym-Warszawa. 4 osoby za 612 zł.total
    • Gość: bdzibdzionka. Re: najtańszy bilet lotniczy IP: *.37-151.net24.it 18.01.07, 20:44
      Myślę, że doszilśmy do rekordu:
      Dzięki promocji Ryanair można było "dostać" gratis bilet (w jedną stronę
      kosztował 0.01€) za pomocą innego kodu rezerwacji za którą się zapłaciło. Ja tak
      właśnei zrobiłam, mam właśnie wykupiony jeden lot, i wykorzystałam kod, aby
      otrzymać 2 bilety "gratis" :) 2 osoby w obie strony to 0.04€
      Ale wiem, że osoby które nie miały kodu rezerwacji próbowały wklepywać
      jakikolwiek kod, i czasem brało :)
    • thetravelea Re: najtańszy bilet lotniczy 09.12.19, 21:24
      Ja najtańszy kupiłam za 19 zł z Krakowa do Kopenhagi i 19 zł powrotny. :) Leciałam Ryanairem.
    • alex222 Re: najtańszy bilet lotniczy 09.01.20, 12:43
      Na tej stronie uniticket.pl wszystkie bilety lotnicze na stronie głównej kosztują mniej niż 200 zł. Jak rozumiem, jest to wyszukiwarka tanich biletów lotniczych
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka