Dodaj do ulubionych

Centralwings - Odradzam,nie polecam@@@

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.06.06, 08:05
Wczoraj miał 2 godziny opoznienia, w końcu przysłali samolot linii tureckich
Conderor, godzina czekania na Okęciu po odbiór bagaży!!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: ilecka. Re: Centralwings - Odradzam,nie polecam@@@ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.06.06, 14:07
      I co z tego? to się zdarza wszystkim, nawet AirFrance, 4h opóźnienia, i zmiana
      4 samolotów, z powodów technicznych... nikt się nie podniecał tak jak ty.
      • Gość: E. Re: Centralwings - Odradzam,nie polecam@@@ IP: *.szwajcarska.pl 19.06.06, 14:27
        A co Ty byś chciała za takie pieniądze? Nie dośc, że się tanio leci to jeszcze
        narzeka. Rok temu leciałam z Centralwing do Pragi i też czekałam 2 godziny ale
        tragedii z tego nie robiłam bo trzeba się z tym liczyć w tanich liniach
        lotniczych. Za miesiąc znowu z nimi lecę i nie panikuję.
    • Gość: frequentflyer Re: Centralwings - jest OK IP: 80.241.133.* 19.06.06, 15:48
      za dostarczenie bagażu na karuzelę chyba odpowiada port lotniczy a nie
      przewoźnik.
      a na dwie godziny opóźnienia, powiem krótko: O qrde!
      w koncu maja LOTowski 767 dostał na Okęciu piorunem w ogon i lot do toronto był
      kompletnie odwołany. niefart, ale żadna linia w szczycie sezonu nie ma w
      zapasie kilku samolotów różnej wielkości i różnego przeznaczenia.
      • Gość: anita Re: Centralwings - odradzam, porażka firmy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.06.06, 16:51
        Jeśli jedziesz tylko raz na rok, w porzxo, ale jesli podrozujesz często i to
        sie powtarza, to juz masz tego dosc.
        • ewelline Re: Centralwings - odradzam, porażka firmy 19.06.06, 23:32
          To nie podróżuj z tymi liniami, nie oni jedyni są.
          • ewelline Re: Centralwings - odradzam, porażka firmy 19.06.06, 23:33
            I przestań jęczeć na każdym wątku bo to aż żałosne.
            • Gość: anita Re: Centralwings - odradzam, porażka firmy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.06.06, 00:45
              oczywiście, ze nie bede podrozowac ale bede wszystkim odradzać, mam do tego
              prawo majac bardzo zle doswiadczenia z nimi latajac tureckimi liniami Corendor,
              czy nie z czarnej listy UE?
              • Gość: E. Re: Centralwings - odradzam, porażka firmy IP: *.szwajcarska.pl 20.06.06, 10:22
                A ja mam prawo do tego żeby myślec o tych liniach dobrze bo mi nic złego się
                jeszcze z nimi nie przytrafiło.
              • zwirekiwigura Re: Centralwings - odradzam, porażka firmy 23.06.06, 23:34
                Nie z czarnej listy. Na czernej liscie UE nie ma zadnej tureckiej kompanii.
    • Gość: turystka Re: Centralwings - Odradzam,nie polecam@@@ IP: 195.42.249.* 20.06.06, 10:23
      O dwie godziny tyle rabanu??? Ja leciałam z nimi rok temu i było 11,5 godz.
      opóźnienia...... i rzeczywiście wtedy opowiadałam każdemu, że nie polecam...
      ale w tym roku znów wybieram się w podróż tanimi liniami bo za 200 zł biletu
      nigdzie nie kupię:) Jeśli zaś chodzi o "normalne" linie to opóźnienie w
      granicach 2 godz. wcale nie należy do rzadkości. Nie przesadzaj więc z tym
      odradzaniem, mi by się w ogóle nie chciało o tym opowiadać a co dopiero wątek
      zakładać.
      • Gość: anita Re: Centralwings - Odradzam,nie polecam@@@ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.06.06, 15:36
        i jest OKI!
        • Gość: Baks Re: Centralwings - Odradzam,nie polecam@@@ IP: *.acn.waw.pl 21.06.06, 00:15
          Ja w locie na wakacje dostałem mokre siedzenie - zaszczane, niezaszczane,
          nieważne.
          Liczyłem, że zmienią pokrowiec i będzie ok, ale stiułardesa poradziła, żebym
          sobie wziął papier z toalety i wytarł...
          skończyło sie na tym, że sobie podłożyłem, kilka instrukcji bezpieczeństwa.
          Tych moich rozmoczonych, pewnie kilku ludzi już nie przeczyta, i bezpieczeństwo
          spadnie, ale trudno.

Ja rozumiem tanie linie. Niech nie wożą stiułardes.. to będzie tanio.

• Gość: anita Re: Centralwings - Odradzam,nie polecam@@@ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.06.06, 17:58
      a nie mowilam???????? hahahaha
      centralwingsie, broń sie!
      agenci turystyczni, zrezygnujcie robic interesy z ta linią!
      • Gość: E. [...] IP: *.szwajcarska.pl 23.06.06, 23:10
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: Andrzej Re: Centralwings - Odradzam,nie polecam@@@ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.06.06, 09:19
      Właśnie wróciłem z Grecji tymi liniami, w tamtą (z Pyrzowic) stronę 7,5 godz.
      opóźnienia z powrotem (z Salonik) 3 godziny opóźnienia!
      • Gość: E. Re: Centralwings - Odradzam,nie polecam@@@ IP: *.szwajcarska.pl 24.06.06, 13:25
        Pojebało cię? Na każdym wątku piszesz to samo. Co a oszołom!
        • Gość: anita Re: Centralwings - Odradzam,nie polecam@@@ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.06.06, 21:43
          Niestety, to tu ja jestem. Tam jest inny zniesmaczony klient Centralu>
          Musisz przyjąc to do wiadomosci, ze te linie idą ku zapaści.
          Ludzie wycofujcie bilety, gdyz czeka Was długa makabryczna podróz.
          • Gość: E. Re: Centralwings - Odradzam,nie polecam@@@ IP: *.szwajcarska.pl 24.06.06, 23:10
            Boże, skąd się biorą takie oszołomy? A Ty przyjmij do wiadomości do swojego
            pustego łba, że są też klienci zadowoleni i ja nim jestem i znowu z nimi lecę i
            nie robię paniki z 2 godzinnego opóźnienia, widocznie jest z jakichś przyczyn,
            których taki nierozgarnięty umysł nie zrozumie.
            • Gość: Ewelina-stewardess Re: Centralwings - Odradzam,nie polecam@@@ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.07.06, 08:42
              Odradzam oczywiście.
    • Gość: m Nigdy wiecej Centralwings! IP: *.cnit.smd.kcl.ac.uk 25.06.06, 11:50
      wklejam tu info ktore juz umiescilam w innym watku, ale moze dla ostrzezenia
      ludzi warto przedstawic jeszcze moj przypadek:

a ja mam moze "pusty leb", ale zamierzam oglosic tu, ze lot z Wwy do Londynu w
      ostatni poniedzialek byl opozniony 14 godzin i zamiast byc w Londynie o 9.30
      rano bylismy kolo 12tej w nocy! Nadmieniam, ze nasze bilety nie kosztowaly 100
      zl czy mniej, ale 790 zl (!), wiec chyba mam prawo narzekac. I zalowac, ze nie
      wybralismy BA, ktore w swoim czasie oferowaly bilety tylko 100 zl drozej od
      Centrala.
      Ponadto ich "asystenci podrozy" sa kompletnie niekompetentni, za kazdym razem
      otrzymywalismy sprzeczne informacje co do warunkow rezygnacji z lotu, zwrotu
      pieniedzy za bilet, itp. Rozumiem, ze mozna miec problemy z samolotami, ale
      zeby nie znac regulaminu wlasnej firmy?!!
      Moze jak ktos kupil bilet za tzw. zlotowke, to siedzi cicho i nie narzeka, ale
      nie jest to firma, ktora mozna polecic
      Jezeli sie postarac odpowiednio wczesniej to i w LOT i w BA mozna znalezc
      bilety o calkiem przyzwoitych cenach

• Gość: E. Re: Nigdy wiecej Centralwings! IP: *.szwajcarska.pl 25.06.06, 12:03
        To trzeba było się postarać a nie wydawać aż 790 zł na tanie linie lotnicze.
        • Gość: anita Re: Nigdy wiecej Centralwings! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.06.06, 19:51
          a ty nie zmieniaj nicków co chwila biedny oszołomku z centrala.
          bądz sobą, wybierz 7up
          • Gość: Agata Re: Nigdy wiecej Centralwings! IP: 62.233.204.* 26.06.06, 16:05
            Rozumiem ludzi wkurzonych -nasto godzinnymi opóżnieniami Centrala ale ludzie
            proszę nie popadajmy w przesadę! Może miałam szczęście i na samolot czekałam
            tylko godzinę (rok temu 15 minut) ale równiez fakt pozostaje faktem, że
            niektórzy Nasi Rodacy powinni siedziec w domu a nie podróżować bo na każdym
            kroku widzą problem. Samolot opóźniony, obsługa lotniska do d..., na lotnisku
            burdel (cytuję), dziecko (własne) za ciężkie, bagaże nie "transportują" się z
            samolotu na taśme w ciągu 2 minut. Są czasy kiedy można za naprawdę niewielkie
            pieniądze podróżować ale to nie oznacza, że na lotnisku bedzie czekał na nas
            czerwony dywan.
            • Gość: ilecka. Re: Nigdy wiecej Centralwings! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.06, 16:42
              Poza tym większość ludzi nie wyobraża sobie na czym ta praca poelga, i z iloma
              problemami się borykają pracownicy, i jakie to problemy mogą być. Trzeba sobie
              wyobrazić jak to wygląda "od kuchni". Ja to sobie wyobrażam, i to bardzo
              (pracuję w miejscu gdzie też od kuchni wszystko inaczej wygląda a jest to
              4gwiazdkowy hotel w środkowych Włoszech - to tak dla przykładu), i może dlatego
              jestem bardzo wyrozumiała. Nikomu by nie zaszkodziło gdyby popuścił wodze
              fantazji, wyobraził sobie na czym polega taka praca, i gdyby tak naprawdę
              przestał uważać się za króla...
              • Gość: E. Re: Nigdy wiecej Centralwings! IP: *.szwajcarska.pl 26.06.06, 17:10
                Dokładnie. Kupi taka paniusia anitka i jej podobni bilet za 100 zł i ma wielkie
                wymagania. Jak ma się takie wymagania i nie rozumie elementarnych rzeczy to nie
                lata się tani liniami a nie potem się narzeka.
                • Gość: anita Re: Nigdy wiecej Centralwings! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.06.06, 19:23
                  nie 100 zł, a 1190 zł!:))))
                  • Gość: E. Re: Nigdy wiecej Centralwings! IP: *.szwajcarska.pl 27.06.06, 19:52
                    1190 zł wydać w Centralwings??? To trzeba byc już naprawdę kompletnym idiotą!
                    Ja rok temu leciałam za 200 zł do Pragi w 2 strony ze wszystkimi opłatami a
                    teraz lecę za 500 zł do Rzymu. Gdybym chciała wydać 1200 zł to bym na pewno nie
                    leciała tanimi liniami i potem nie jęczała jak ty.
                    • Gość: anita Re: Nigdy wiecej Centralwings! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.06.06, 00:26
                      biedna studentka E.........
                      • Gość: Akna Re: Nigdy wiecej Centralwings! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.06.06, 14:46
                        Biedna to nie jest ona tylko ty anita bo naprawdę trzeba miec nie pokolei w
                        głowie żeby w tanich liniach wydać tyle kasy.
                        • Gość: anita Re: Nigdy wiecej Centralwings! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.06.06, 20:45
                          Dlaczego? skoro było tanio:))))
                          • ewelline Re: Nigdy wiecej Centralwings! 01.07.06, 22:20
                            Tanio? 1200 zł w tanich liniach to tanio? To nie lepiej było polecieć LOT-em,
                            przynajmniej może byś tak nie jęczała.
                            • Gość: qwerty Re: Nigdy wiecej Centralwings! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.07.06, 13:36
                              toż to jeden czort central czy lot
                    • iberia30 Re: Nigdy wiecej Centralwings! 01.07.06, 22:41
                      Gość portalu: E. napisał(a):

> 1190 zł wydać w Centralwings??? To trzeba byc już naprawdę kompletnym idiotą!

czemu oceniasz i ferujesz wyroki skoro nie znasz sytuacji???TO jej sprawa ile
                      wydala na przelot, moglo to byc przyslowiowe 1€ a moglo byc i 500€ a tobie NIC
                      do tego.

> Ja rok temu leciałam za 200 zł do Pragi w 2 strony ze wszystkimi opłatami a
                      > teraz lecę za 500 zł do Rzymu.

lucky you, ciesz sie i klaszcz uszami.

> Gdybym chciała wydać 1200 zł to bym na pewno nie leciała tanimi liniami i
                      potem nie jęczała jak ty.

czyli co jak bilet jest drozszy niz 1000zl to czy to cokolwiek gwarantuje?Jak
                      mam bilet do Oslo w Locie za 800zl to powinnam oczekiwac opoznien???A jakby
                      ksoztowal 1800 to bylby lepszy?
                      rece opadaja jak sie takich jak ty czyta.
                      • ewelline Re: Nigdy wiecej Centralwings! 02.07.06, 19:26
                        To nie czytaj, nikt ci pistoletu do głwy nie przykłada.
                        Po za tym każde ma prawo do własnego zdania.
                    • smaja Re: Nigdy wiecej Centralwings! 02.07.06, 14:12
                      Gość portalu: E. napisał(a):

> 1190 zł wydać w Centralwings??? To trzeba byc już naprawdę kompletnym idiotą!
                      > Ja rok temu leciałam za 200 zł do Pragi w 2 strony ze wszystkimi opłatami a
                      > teraz lecę za 500 zł do Rzymu. Gdybym chciała wydać 1200 zł to bym na pewno
                      nie
                      >
                      > leciała tanimi liniami i potem nie jęczała jak ty.

E a nie zmienili Ci godzin wylotu.
                      Własnie dostałam maila, że wylot z Warszawy zamiast o 12 będe miała o 17.
                      Na wszelki wypadek sprawdziłam wylot z Rzymu tez został zmieniony zamiast o 15
                      będę wylatywała o 9,55.
                      Troche szkoda, myślałam, że w dniu przylotu i wylotu będę mogła spędzić jeszcze
                      trochę czasu w Rzymie i te dni nie będą stracone.
                      Teraz będę musiała zmieniać plany zwiedziania i znowu obmyśleć dojazd na
                      lotnisko w Rzymie wcześnie rano.
                      W ubiegłym roku leciałam do Londynu i Pragi i w sumie było ok. Niewielkie
                      opóżnienie przy wylocie z Londynu.
                      Pozdrawiam,
                      Asia

• Gość: adicq Re: Nigdy wiecej Centralwings! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.07.06, 15:51
                        podpisuję się pod apelem o zamknięcie centrala!
                      • Gość: E. Re: Nigdy wiecej Centralwings! IP: *.szwajcarska.pl 02.07.06, 19:23
                        Nie, na razie mi nic nie zmienili. A Tobie ile wcześniej powiedzieli?
          • Gość: E. Re: Nigdy wiecej Centralwings! IP: *.szwajcarska.pl 26.06.06, 17:11
            Jestem sobą i wybrałam CENTRALWING!
            A 7up nie lubię.
            A tak w ogóle co to ma do rzeczy? Coś na dekielek wali?
          • Gość: E. Re: Nigdy wiecej Centralwings! IP: *.szwajcarska.pl 26.06.06, 17:11
            I gdzie ja niby zmieniłam nick w tym wątku?
      • Gość: mati Re: Nigdy wiecej Centralwings! IP: *.popl.cable.ntl.com 06.07.06, 09:22
        bilet ba do warszawy kosztowal mnie 100pandow return, a gdybym lecial
        centralwings 99plus pociag na gatwick, e tam pomyslalem
    • Gość: autor Re: Centralwings - Odradzam,nie polecam@@@ IP: *.range81-159.btcentralplus.com 02.07.06, 00:53
      dzisiejsz lot do gatwick z warszawy wylot o 1825wyladowal o 9 minut przed
      czasem szok szok szok
    • Gość: as Re: Centralwings - Odradzam,nie polecam@@@ IP: *.77.classcom.pl 04.07.06, 13:52
      Jak wyglada odprawa na okeciu?
      Trzeba znac numer rezerwacji?
      Te linie sa tak tanie, ze nawet nie mozna liczyc na normalny bilet:(
      • Gość: Akna Re: Centralwings - Odradzam,nie polecam@@@ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.07.06, 14:04
        I co? To taki wielki problem?
        Bilet wydrukuj sobie sam.
        • Gość: as Re: Centralwings - Odradzam,nie polecam@@@ IP: *.77.classcom.pl 04.07.06, 14:11
          jaki bilet?
          przeciez nie ma biletu
          • Gość: as Re: Centralwings - Odradzam,nie polecam@@@ IP: *.77.classcom.pl 04.07.06, 14:11
            chodzi mi o to, ze tam idziesz praktycznie bez niczego
            • Gość: E. [...] IP: *.szwajcarska.pl 04.07.06, 15:11
              • Gość: as [...] IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.07.06, 18:52
                • Gość: E. [...] IP: *.szwajcarska.pl 04.07.06, 19:08
    • beka35 Re: Centralwings - Odradzam,nie polecam@@@ 05.07.06, 10:16
      W niedzielę 2,07,2006 wróciliśmy z Krety po 8 godzinach oczekiwania na samolot.
      To jest skandal, te linie są beznadziejne ODRADZAM!!!
      • Gość: ilecka. Re: Centralwings - Odradzam,nie polecam@@@ IP: *.41-151.net24.it 05.07.06, 10:43
        Na pewno to nie skandal... przestań tragizować. Wróciłaś? to co rozpaczasz
        • iberia30 Re: Centralwings - Odradzam,nie polecam@@@ 05.07.06, 11:11
          Gość portalu: ilecka. napisał(a):

> Na pewno to nie skandal... przestań tragizować. Wróciłaś? to co rozpaczasz

akurat znajoma wracala z Krety , wylot planowo mial byc ok.11 (jesli sie nie
          myle) tradycyjnie co jakis czas podawano informacje typu: godzine odlotu podamy
          o godzinie x w nastepnym komunikacie i tak wkolo macieju, srednia przyjemnosc
          spedzac caly dzien na lotnisku, owszem awaria awaria ale traktowanie klienta
          czy raczej rzetelna informacja tez powinna byc, nie sadzisz?
          • Gość: ilecka. Re: Centralwings - Odradzam,nie polecam@@@ IP: *.41-151.net24.it 05.07.06, 11:34
            Ale co to jest ta rzetelna informacja? Bo to jest pojęcie względne
            • Gość: hmmm Re: Centralwings - Odradzam,nie polecam@@@ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.07.06, 12:21
              To taka informacja ,która później znjadzie odbicie w rzeczywistości i nie
              zmienia się co 5 minut !!!
            • iberia30 Re: Centralwings - Odradzam,nie polecam@@@ 05.07.06, 13:52
              Gość portalu: ilecka. napisał(a):

> Ale co to jest ta rzetelna informacja? Bo to jest pojęcie względne

jak juz przedmowca hmmm napisal/a, informacja ktora nie zmienia sie co
              5minut,jako przyklad podam sytuacje z Wizzem, ktora opisalam w innym watku-juz
              przy odprawie pasazerowie byli poinformowani o opoznieniu 5 godzinnym, czyli
              jak sie chce to mozna.
              Owszem, nie zawsze da sie przewidziec rozmiary awarii i czas jej usuwania ale
              chyba lepiej podac ludziom info, ze poczekaja 4 godziny a po 2 wpakowac ich do
              samolotu niz z godziny na godzine ich zwodzic.
              • Gość: frequentflyer Re: Centralwings - Odradzam,nie polecam@@@ IP: 80.241.133.* 05.07.06, 13:56
                iberia30 napisała:

> lepiej podac ludziom info, ze poczekaja 4 godziny a po 2 wpakowac ich do
                samolotu niz z godziny na godzine ich zwodzic.

jak bym wiedział że opóźnienie jest 4h to bym wrócił do domu - z WAW mam 10
                minut - i stawił się ponownie po 4h. i gdybyś mi wtedy oznajmiła że 2h temu
                samolot poleciał, to jeszcze twoje wnuki spłacałyby odszkodowanie.
                • iberia30 Re: Centralwings - Odradzam,nie polecam@@@ 05.07.06, 15:12
                  Gość portalu: frequentflyer napisał(a):

>> jak bym wiedział że opóźnienie jest 4h to bym wrócił do domu - z WAW mam 10
                  > minut - i stawił się ponownie po 4h.

akurat TY, ale wiekszosc do domu ma znacznie dalej, a poza tym czesto o
                  opoznieniu informuja jak juz jestes za bramkami, wiec o pojsciu do domku raczej
                  mozesz zapomniec.

• Gość: frequentflyer Re: Centralwings - Odradzam,nie polecam@@@ IP: 80.241.133.* 05.07.06, 15:55
                    pisałaś że już przy odprawie...
                    myślę zresztą że wyjść ze strefy też można, upewnię się wszelako. bo niby czemu
                    by nie?
                    • iberia30 Re: Centralwings - Odradzam,nie polecam@@@ 05.07.06, 17:56
                      Gość portalu: frequentflyer napisał(a):

> pisałaś że już przy odprawie...

w przypadku wizza akurat tak bylo, co nie znaczy, ze jest to regula, widocznie
                      ty wolisz praktyki stosowane przez Centralwings tudziez Fischer, ktory wlasnie
                      inforumje, jak juz jestes za bramkami i co godzine informacja, ze za godzine....

> myślę zresztą że wyjść ze strefy też można, upewnię się wszelako. bo niby
                      czemu by nie?
                      no to sie upewniaj, good luck.
                      • Gość: frequentflyer Re: Centralwings - Odradzam,nie polecam@@@ IP: 80.241.133.* 05.07.06, 18:24
                        nic nie wolę, moje trasy są trochę bardziej skomplikowane i na ryzykowanie
                        dolotu lołkostem po prostu mnie nie stać. żadnym.
                        co do wracania ze strefy, kiedyś na LHR nie zauważyłem jakiegoś znaku, minąłem
                        jakąś bramkę i włączyłem się niechcący w strumień wysiadających z jakiegoś
                        lotu. wrócić skąd przyszedłem się nie dało, więc a parę minut przeszedłem
                        immigration i po chwili wróciłem do tranzytów. może miałem gud lak.
          • beka35 Re: Centralwings - Odradzam,nie polecam@@@ 05.07.06, 13:40
            Dokładnie, wylot planowany 11,45 a odbył się 19,40 w między czasie były podane 4
            inne czasy odlotów. Owszem wróciłam i bardzo się cieszę że cało i zdrowo. Ale
            szanowane biuro podróży nie powinno więcej zawierać umowy z "niby tanimi
            liniami", a to nie jest jedyny przypadek z opóźnionym wylotym. Akurat te linie
            lotnicze robią to notorycznie!!!
    • zona_jarka Re: Centralwings - Odradzam,nie polecam@@@ 06.07.06, 13:34
      Ten dziwak z nickiem E to człowiek z Centralwings! Zobaczcie jak ich broni,
      pluje (nie wspomnę o chamstwie) na każego kto jest na nie, i to we wszystkich
      wątkach na temat Centralwings.
      • Gość: Elka [...] IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.07.06, 13:46
      • Gość: Mika Re: Centralwings - dopiero przedemną po raz 1... IP: *.dolsat.pl 10.07.06, 17:02
        czytam i czytam wasze komentarze i troszke sie obawiam opóźnienia w moim locie
        :/ ..... powiedzcie mi co sie robi z duzym bagażem ? idzie sie z nim do odprawy
        czy co ? i ile trwa odprawa 1 osoby ? jak cos to mail mika_dxmga@op.pl
        • Gość: uuu Re: Centralwings - dopiero przedemną po raz 1... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.07.06, 17:32
          3 minuty
          • Gość: Mika Re: Centralwings - dopiero przedemną po raz 1... IP: *.dolsat.pl 10.07.06, 22:04
            a duży bagaż to bierze sie ze sobą czy jak ???
            • Gość: ala Re: Centralwings - dopiero przedemną po raz 1... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.06, 22:09
              kładzie na taśmie przy check-in :) ...i zostawia:)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka