Dodaj do ulubionych

Początek procesu o rasistowskie zachowania

20.09.10, 07:22
Tak, tak .... nie było w tym nic z rasizmu - oskarżony kopał i bił po twarzy co 14 przechodnia i akurat padło na tego ... no ... czarnoskórego. Wcale go sobie nie wybrał z powodu koloru skóry :-P.
Skąd takie młoty się biorą w naszym społeczeństwie ? przecież to wstyd .... :-(
Obserwuj wątek
    • kklement Czyli należy rozumieć panią adwokat 20.09.10, 10:07
      ... że jej klient jak ma zły okres to odreagowuje to atakując i katując przypadkowe osoby na ulicy ?

Może należałoby go zatem umieścić na paromiesięcznej obserwacji sądowo - psychiatrycznej ? Lubiąż i Branice czekają.

Tak na poważnie to smutne jest, że ta gnida dostanie wyrok w zawiasach. A powinien iść do pudła. Nawet nie na długo. Myślę że 3 miesiące na Kleczkowskiej dobrze by mu zrobiło.

I jest mi przykro, że takie coś spotkało mojego kolegę ze studiów. Solomon to taki poczciwina, bez cienia agresji, zawsze pogodny, uśmiechnięty.
    • bayadera Początek procesu o rasistowskie zachowania 20.09.10, 11:53
      Prawo 'antyrasistowskie' jest spolecznie bardzo niebezpieczne bo probuje zgadywac co przestepca mial na mysli, bez mozliwosci udowodnienia.
      Juz sam fakt, ze ofiare nazywa sie czarnoskorym jest rasizmem samym w sobie. Przestepca jest przestepca bez wzgledu na ofiare. A w Polsce na ulicy bija nie tylko murzynow i trzeba zwalczac chuliganstwo i przestepczosc. Dojdzie do takich paradoksow jak na Zachodzie, ze wyzywanie kogos od ch... nie jest karalne, chyba, ze sie doda przymiotnik 'czarny' albo zolty - nie wazny kolor.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka