Dodaj do ulubionych

Również artyści za kasacją uniewinnienia NOP-owców

21.01.11, 19:14
Wajda to się podpisze pod każdym lewackim gównem.
Obserwuj wątek
   • niestaly_czytelnik Bardzo dużo widzę tych "artystów" na tej 23.01.11, 14:06
    "liście poparcia". A gdzie tzw. "krakowscy intelektualiści"? Gdzie tow. Get Stankiewicz zawsze gotowy poprzeć wszelkie antypolskie inicjatywy? Czy nawet ich nie dało się jeszcze bardziej ogłupić?

    Tow. Wajda wystarczająco wyraźnie odsłonił swoją prawdziwą twarz w 2010 roku, żeby zupełnie przestać zwracać na tego osobnika uwagę. Należy do tego dodać niewyjaśnioną do dziś sprawę morderstwa w domu jego córki i matactwa które po tym miały miejsce.

  • Gość: cdr Re: Również artyści za kasacją uniewinnienia NOP- IP: *.jzo.com.pl 21.01.11, 20:00
   Dla hip-hopowca sprzeciw wobec takich postaw jak nietolerancja to rzecz oczywista.

   buhahahaha! No bo przecież w hip-hopie z każdej "piosenki" wychyla się przekaz miłości bliźniego jak do siebie samego. Ogólnie sielanka, kochają policję, żołnierzom wsadzają kwiatek do lufy, a te kaptury to tylko po to, żeby deszcz w oczy nie wpadał. Brawo raperka! Tośmy się doczekali idoli :-)

   dla przykładu oto część tekstów gogusia popartego przez Wybiórczą:

   "Władzy organy w ch...u mamy
   Ciulu ululany rap gramy"

   "Ja gładko wchodzę z gadką
   Sku...synu - wyjdź i zgaś światło"

   "Rymów w ch... mam
   Miotam nimi, jak katapulta
   Ciebie to wku...a
   Powiedz, Ciebie to wku...a?"

   "Jak gdyby nic gramy
   Rym dojebany, pizgamy nimi jak miniguny
   Spalamy kilogramy kany"

   "Kurwa, rapuję, żeby wku...ać "

   mogę tak dalej do usranej śmierci...
  • arthur_be Brawo dla Górala! 21.01.11, 20:24
   że wybrał kariere hiphopowca, niezależnego, popierającego gó..., nie jestem rasistą w dupie mam NOP, ale do manifestacji mają prawo wszyscy i poszarpani psychicznie w sumie głównie NOP i pedalstwo, jakoś jak kolorowi chodzą po ulicach nikt nie zgłasza protestów, choć mi naprzykład nie pasi, że wychodze z klatki pod swój dom jaram sobie fajke, a tu podchodzi pedzio i mówi, żebym odszedł spod swojej klatki bo blokuje przejscie! Ja pier... do dupy z wami wszystkimi. Oczywiście przeszkadza mi również jak idzie banda łysych, wrzeszczących cośtam i z tymi też nie można pogadać, a jak ci już przejdą i wydaje się że będzie spokój to idzie stado baranów z gwizdkami.

   Mieszkam we Wro w centrum i musze tolerować te dziwactwa bo sobie tłumacze, że taka jest cena demokracji. Ale jak wajdzie przeszkadza banda, która przeszła we wrocku 3 czy 5 lat temu to ma coś nierówno z garem.

   A dla górala brawo - jakie poglądy taki hiphop!
  • elektryczny.klecznik Napiszcie do Strasburga 21.01.11, 20:44
   Tam was uniewinnią. Mówię wam. Strasburg to ostatnia ostoja sprawiedliwości i równości. Broni katowanych w polskich więzieniach więźniów i innych. Jeśli uciekać przed niesprawiedliwością w Polsce to tylko do Strasburga.
  • arthur_be Re: Również artyści za kasacją uniewinnienia NOP- 21.01.11, 20:49
   Ciężko mu odmówić talentu reżyserskiego, jednak ze znajomością języka polskiego już gorzej, zawsze się deklarował jako tolerancyjny, a tymczasem idąc za słownikiem języka polskiego:
   Tolerancja (łac. czasownika tolerare - "wytrzymywać", , "przecierpieć"). Wygląda na to, że nie poprostu nie wiedział co mówi. No ale 80-latkowi można wybaczyć, Henryce Krzywonos też...
  • kklement "Wszyscy artyści to prostytutki" 21.01.11, 21:46
   Artyści są za kasacją ? A co na to na ten przykład hydraulicy ? Sprzedawcy prasy ? Inżynierowie ? Kierowcy MPK ? Dlaczego ich zdanie nie jest brane pod uwagę, a faceta robiącego filmy czy hiphopowca robiącego gó... tak ?

   To czy Polska pozostanie Polską, czy też zamieni się w szachownicę czarnych i muzułmańskich gett, jest sprawą każdego z nas. I głos każdego powinien być brany pod uwagę.

   P.S. W tym kraju panuje jakiś chory kult "autorytetów" - aktorzy, reżyserzy, poeci, muzycy itd itp. uważani są za wcielenie mądrości i wzorce moralności. Gdy tymczasem aktor to ktoś, komu nieźle wychodzi małpowanie i umie ładnie wydukać wkuty na pamięć tekst, wśród reżyserów zdarzają się takie kwiatki jak Krzysztof Z. - jeden z amatorów nieletnich chłopców sprzedających się na Centralnym w Warszawie, poeci to ludzie którzy zatrzymali się w rozwoju na szkole średniej, bo wtedy klecenie rymów jest tyle modną, co żałosną formą lanserki, a muzycy... well, bez komentarza.
  • Gość: willy Re: Również artyści za kasacją uniewinnienia NOP- IP: *.dynamic.chello.pl 22.01.11, 01:49
   Hitlerowska propaganda(39-45), w ordynarny sposób, traktowała II Rzeczpospolitą. Nie było obelgi i kłamstwa, którego nie zastosowano przeciw Polakom. Jednym z elementów tej propagandy, było ukazanie Polaków - bezrozumnych, samobójców, kawalerzystów atakujących czołgi niemieckie. Wajda nakręcił film, gdzie polski ułan-furiat rąbie szablą czołg. Wajda zdobył nazwisko i sukces w świecie, a Polacy opinie.
  • kwachukwachu Ale wali KOMUNĄ !!!!! 22.01.11, 13:16
   Za komuny artyści też występowali przeciw wszelkim przejawom odstępstw od "JEDYNIE SŁUSZNEJ DROGI" Wajdzie sie coś popieprzyło komuna juz się skończyła, od ferowania wyroków są sądy a nie "atyści " z Bożej łaski !!!!!!!!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka