Real Madryt ani Barcelona na stadionie nie zagrają

15.04.11, 08:06
Galerii handlowej nie bedzie
Meczu nie bedzie
Walki nie bedzie
Koncert tez narazie niepewny
Slask tez niekoniecznie zagra na nowym stadionie
Tramwaj+ nie dojedzie
Kolej tez nie

Wszystko sie sypie panowie dynamisci...
    • Gość: załamany Re: Real Madryt ani Barcelona na stadionie nie za IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.11, 08:17
      Ciekawe ile kosztuje rozbiórka.Jeszcze do końca nie wybudowany, a już widać, że na siebie nie zarobi. Lepsze imprezy zabiorą nam inne miasta (choćby Berlin czy Praga).
      Ot wybudowaliśmy sobie najdroższego misia w historii.
      • embriao Re: Real Madryt ani Barcelona na stadionie nie za 15.04.11, 08:28
        Stadion będzie i basta
        • Gość: bpsd 1,5 miliona euro. Wrocław był na to przygotowany IP: 149.156.14.* 15.04.11, 13:39
          1,5 miliona euro. Wrocław był na to przygotowany.

          A wrocławianie?
          • Gość: 123 nas sie nie pyta, glosowaliscie na R. D to macie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.11, 14:33
            za 5mln mozna duzo zrobic dobrego.
    • wojtas71 Real Madryt ani Barcelona na stadionie nie zagrają 15.04.11, 08:28
      czy ktoś był tak naiwny i wierzył w te bajki serwowane przez przydupasów Dutkiewicza zatrudnionych w spółeczkach typu WI czy Euro2012?

      Haha, tramwaje +, galerie handlowe, serwerownie w podziemiach, wielkie koncerty, mecze.

      miało być super a wyszło jak zwykle, a za koszt stadionu mielibyśmy wszystkie drogi we Wrocławiu równe jak stół!

      Naiwniaki
      • Gość: naiwniak Re: Real Madryt ani Barcelona na stadionie nie za IP: *.centertel.pl 15.04.11, 10:44
        Jasne. Jesteś większym naiwniakiem myśląc ,że miasto wzięłoby ( i dostało) kredyt na remont i budowę dróg w tej wysokości co na stadion. Absolutnie nielogicznie to wymyśliłeś.
        • Gość: w Re: Real Madryt ani Barcelona na stadionie nie za IP: *.gdcw.pl 15.04.11, 13:55
          jaka masz inteligentna logike, nie ma co, pogratulować głupoty! Lepiej miec kredyt na jakies gowno, niz nie miec kredytu na drogi. A raty miesieczne to kto bedzie placil? Miasto co miesiac, zamiast na drogi, przeznaczy kase na rate kredytu 1 mld zl.

          debilem jestes debilem zostaniesz!
          • neuro99 Re: Real Madryt ani Barcelona na stadionie nie za 15.04.11, 14:46
            Inwektywy zawsze zwiększają wiarygodność.
            Wskazuję jedynie,że pieniądze wydane na stadion nigdy nie byłyby przeznaczone na inne ( często znacznie bardziej ułatwiające i uprzyjemniające życie mieszkańcom) cele. Podyskutuj z treścią. Chociaż teraz już nie podejrzewam Cię o wystarczającą do tego inteligencję..a i dobrego wychowania ani krzty nie widać.
            • Gość: Irek Re: Real Madryt ani Barcelona na stadionie nie za IP: *.dynamic.chello.pl 15.04.11, 17:55
              Tzn. masz na myśli, że i tak by roztrwonili budżet na głupoty?
              Może tak, a może część by poszła na coś sensownego (choćby te ostatnio uwalone inwestycje).
      • Gość: Morten Re: Real Madryt ani Barcelona na stadionie nie za IP: *.ssp.dialog.net.pl 15.04.11, 12:30
        proponuje Maryle Rodowicz i Krzsztofa Krawczyka - w duecie - to wykonawcy na miare naszych mozliwosci
    • a_a_adam_michnik Real Madryt ani Barcelona na stadionie nie zagrają 15.04.11, 08:43
      Z poufnych danych Urzędu Miasta, aby zrekompensować Wrocławianom straty moralne z powodu utraty walki Adamka z Kliczką i meczu z Barceloną, we wrześniu stadion otworzy wielki koncert disco polo. Tylko taki koncert gwarantuje pełną publikę. Wśród gwiazd ujrzymy Shazzę, Mr Dexa, Skanera oraz Akcent. Stadion otworzy nowy hymn Wrocławia "Dudek, Dudek, Dudek, na prezydenta tylko ty!".
      Pierwszym wydarzeniem sportowym będzie oprócz walki Pudziana z King Kongiem i Batmanem, wielki rewanż Swornicy Czarnowąsy za porażkę ze Śląskiem Wrocław. Podobno Swornica zaakceptowała wstępnie ofertę na 1,5 mln PLN z czego połowę otrzymają pracownicy Urzędu Mista do podziału.
    • Gość: dw traca nasze podatki na jakis miesianiakow +kopaczy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.11, 09:04
      pewnie kilka ladnych milionow euro wydadza na taka watpliwa atrakacje jak mordobicie. Moze dresiarzom sie to spodoba - czyzby podobna mentalnosc zasiadala w urzedach :( ?

      A znana druzyna - chcecie za kilka milionow juz nie wiem euro czy zlotych pokazac jak slask zostanie upokorzony na oczach mieszkancow dolnego slaska na wlasnym ( w " " ) obiekcie?

      Rozdzajcie tez na silezjusa i ta druga nagrode literacka. No i nowe samochody trzeba bedzie w tym roku kupic? Bo w koncu i urzednik musi miec czym jedzic.

      Na koncert proponuje kilka gwiazd z produkcji TVN, z dolnego slaska oczywiscie. Nie wezma prawie nic w porownaniu do homo Micheala czy Menchesteru a bedzie zabawa.
    • pleple.pl To wszystko dla naszego dobra- żeby Rostowski 15.04.11, 09:05
      minister, się zorientował że JNP nie pozwoli pluć nam w twarz.
    • Gość: mikser Spoko! W rezerwie czeka Kmita Zabierzów. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.11, 09:10
      pełne trybuny gwarantowane, o lożach VIPowskich nie wspominając
    • Gość: sum Re: Real Madryt ani Barcelona na stadionie nie za IP: *.connecta.pl 15.04.11, 09:14
      Przeciez to wiadome, ze WarszaFka podbierze walke Adamka z Kliczka, maj wiecej kasy i im sie nalezy
      • Gość: desperados wlasnie dlatego IP: 193.201.36.* 15.04.11, 09:28
        wlasnie dlatego nie bede placil podatkow w Wawie mimo ze tu sie przenioslem, pracuje i mieszkam, nie zgadzam sie na podbieranie pomyslow o ktore Wrocek walczyl od dawna
        • Gość: Irek Re: wlasnie dlatego IP: *.dynamic.chello.pl 15.04.11, 17:59
          Tu nie ma się co obrażać, walka będzie tam, gdzie więcej zapłacą, czysty biznes, żadnych uprzedzeń. Jedno co mnie dziwi, to że sponsorem ma być miasto, a nie jakieś prywatne firmy.
    • Gość: zvc Re: Real Madryt ani Barcelona na stadionie nie za IP: 94.42.140.* 15.04.11, 09:15
      miała być Argentyna, Brazylia lub Urugwaj. Będą (może) Włosi :-(
    • krasnaladamu Real Madryt ani Barcelona na stadionie nie zagrają 15.04.11, 09:18
      Wreszcie będziemy mieli nowoczesne targowisko ;)
      • Gość: Bistor Re: Real Madryt ani Barcelona na stadionie nie za IP: *.dynamic.chello.pl 15.04.11, 09:23
        Po wywaleniu z budowy Mostostalu pan Janicki obiecywał Brazylię. Wystarczy sprawdzić w archiwum.
        • pleple.pl Że niby Brazylia, 15.04.11, 09:31
          obojętnie którym garniturem reprezentacji, miała Mauzoleum budować?

          A serio- w jaki rozsądny sposób można planować potężną imprezę ( a taką jest i koncert, i walka bokserska, i mecz kopaczy ), jeśli nadal nie ma pewności, że Mauzoleum stanie w terminie, będą wszystkie odbiory ( a nie "jakoś-to-będzie" ), czy tak jak na załączonym obrazku nie ma dojazdu?
    • jak_bum_cyk_cyk Real Madryt ani Barcelona na stadionie nie zagrają 15.04.11, 09:53
      nie kumam... żądam wyjaśnień.
      jak to jest, że na otwarcie nie może się odbyć mecz kopaczy, bo nie będzie jak kibiców dowieść
      ale może odbyć się koncert albo walka bokserska i automatycznie tego problemu nie będzie.
      ja się pytam jak to możliwe panie Janicki czy kto tam tym zawiaduje? heee? chcę to wiedzieć!
      • Gość: kredens Re: Real Madryt ani Barcelona na stadionie nie za IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.11, 10:20
        W spółeczce Euro (ta od prezia wielbiciela nowych aut, hotelowej recepcjonistki i innych) i w magistracie pewnie już panika. Dobrze wiedzą jakie są opóźnienia i jak to naprawdę wygląda. Stadion może i będzie. Jak to zwykle u nas z niedoróbkami i brakami. Zamknie się pół miasta to i zawodnicy i kibice dojadą (już słyszałem o takich pomysłach). Euro przeminie, to w końcy 2 tygodnie, a miasto zostanie z potężnym stadionem nikomu nie potrzebnym. Na Śląsk przyjdzie z 5 tys, kibiców. Co jakiś czas coś zdemolują i nikt inny się nie pojawi na trybunach. Koncertów nikt nie zorganizuje bo kto dojedzie (z Poznania 4 h, z Warszawy 5). Będzie stał ten stadion i straszył...kasę miejską.
        • Gość: planista Re: Real Madryt ani Barcelona na stadionie nie za IP: *.centertel.pl 15.04.11, 10:48
          Mistrzowsko optymistyczne przewidywania. Oczywiście nie wiesz ile kibiców dziś przychodzi oglądać mecze Śląska ani też ile "zadym" było na meczach w ostatnich latach. Liczy się tylko marudzenie. Trzeba mieć chociaż minimalną wiedzę w temacie o którym się pisze.Tego warunku nie spełniasz.....
          • radeberger Re: Real Madryt ani Barcelona na stadionie nie za 15.04.11, 12:05
            Więc ilu kibiców Śląska przychodzi średnio na mecze?

            Najlepiej podparte jakimś wiarygodnym źródłem - z Gazetki Śląska na stronie klubu mogę się co najwyżej dowiedzieć, że kibice Śląska mają do uzbierania 600 kg kapsli piwa Piast by dostać sektorówkę.. (jak ktoś nie wierzy - strona 13, nr 35).
            • neuro99 Re: Real Madryt ani Barcelona na stadionie nie za 15.04.11, 14:41
              www.gazetawroclawska.pl/sport/338861,pilka-nozna-frekwencja-na-meczach-slaska-na-duzy-plus,id,t.html
              www.ligol.pl/statystyki-kibice/slask-wroclaw/
              ekstraklasa.net/frekwencja-na-stadionach-ekstraklasy-lech-na-prowadzeniu,artykul.html?material_id=4da45f67b564da8a64020000
              www.slaskwroclaw.pl/5670224.dhtml
              ...i nadal nie wiem czy to wystarczająco wiarygodne dla Ciebie.....

              Przy pojemności stadionu około 8300.
              • radeberger Re: Real Madryt ani Barcelona na stadionie nie za 15.04.11, 18:41
                Noo.. to na Sollozeum przyjdzie z 10-11 tysięcy (?) kibiców po jakimś czasie, jako, że łatwiej o miejsce.

                1/4 stadionu zapełniona. Teraz tylko pytanie czy jesteś optymistą, czy pesymistą, czy malkontentem.

                Optymista powie: dużo wolnych miejsc dla chętnych
                Pesymista: 1/4 to za mało by utrzymać stadion
                Malkontent: no to mamy "Wehikuł finansowy" rozgrzany do czerwoności..
    • Gość: mikser To od samego początku było nieREALne! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.11, 10:31
      Dynamiści, kiedy wreszcie przestaniecie bujać w obłokach?
      • Gość: nie-dynamista Re: To od samego początku było nieREALne! IP: *.centertel.pl 15.04.11, 10:50
        ...wtedy , gdy wieczne marudy przestaną marudzić.... \jak dla mnie remis między dynamistami i marudami...szczęśliwie ja gdzieś pomiędzy się plasuję.....
    • map4 Re: Real Madryt ani Barcelona na stadionie nie za 15.04.11, 10:48
      dfgfdg napisał:

      > Wszystko sie sypie panowie dynamisci...

      Nie wszystko. Słupki poparcia tłuszczy dla Zadłużacza Wielkiego stoją w miejscu, jak wykute z granitu. I o to w sumie chodzi.
      • Gość: tiaaaa.... Re: Real Madryt ani Barcelona na stadionie nie za IP: *.centertel.pl 15.04.11, 10:51
        ...demokracja nie jest systemem idealnym.....bo taki nie istnieje. Problem niestety w niewielkiej możliwości wyboru....
      • dfgfdg Re: Real Madryt ani Barcelona na stadionie nie za 15.04.11, 11:00
        > Nie wszystko. Słupki poparcia tłuszczy dla Zadłużacza Wielkiego stoją w miejscu
        > , jak wykute z granitu. I o to w sumie chodzi.

        Jeszcze tak. Bo poki co urzedasy potrafia zamydlic oczy, ze jednak wszystko jest w porzadku. Ale jak przyjdzie sierpien, wrzesien i okaze sie ze Mauzoleum nadal w blocie, koncertu zadnego nie ma, Slask nie gra, T+ nie jezdzi no to moze, moze cos poleci.
    • Gość: zenek proponuję wielkie czytanie wierszy bufona... IP: *.ssp.dialog.net.pl 15.04.11, 10:57
      ... na otwarcie stadionu.
      Wierszy poświęconych oczywiście Jego Osobie. I tylko autorstwa Jego Osoby.
    • spr.polsko Urzędnicy! Obudźcie się!!! 15.04.11, 11:28
      Jest wiele możliwości!!!
      1. D. Jackiewicz kontra, ktoś z ulicy... (pamiętajcie o krawężniku, bo może przegrać).
      2. R. Dutkiewicz kontra mieszkańcy, którzy mają nieodśnieżane ulice w zimie a płacą podatki do miejskiej kasy i ci którzy nie mogą zaparkować bo "rafcio poeta" proponuje im zwiedzanie centrum miasta.
      3. Urzędnicy Rafcia, którzy wydają miejską kasę a jedyną karą jest utworzenie nowej miejskiej spółki, żeby niebyli bezrobotni.
      Itd. itp....
      P.S.
      LIST OTWARTA! PROSZĘ O WPISY>
      • radeberger Re: Urzędnicy! Obudźcie się!!! 15.04.11, 12:09
        Ja bym w sumie chętnie popatrzył na walki urzędniczek miejskich w błocie przystadionowym..
        • Gość: netwidz Re: Urzędnicy! Obudźcie się!!! IP: *.ssp.dialog.net.pl 15.04.11, 12:13
          Witam kolegę. Chętnie się przyłącze do oglądania urzędniczek w błocku - zwłaszcza szczególnie niektórych.
    • Gość: realista Re: Real Madryt ani Barcelona na stadionie nie za IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.11, 11:42
      Skończy się na koncercie Bajm, Budki Suflera albo Maryli.
    • net-widz Real Madryt ani Barcelona na stadionie nie zagrają 15.04.11, 12:11
      I co ? Znowu nie wyszło ? O jak mi przykro ! Ale mam wrażenie, że nie pierwszy raz. Nieudacznego prezesa (czy prezydenta jak zwał tak zwał) to się zwalnia a nie pozwala zostać na kolejną kadencję i to w gronie kolesiów. Ale ludek wrocławski głupiutki i da się doić kolejne 4 lata a dla ukojenia będzie sobie słuchał dyrdymał "długiego". Zobaczycie - jedyne co wyjdzie z tego EURO 2012 to "stadion dziesięciolecia -bis".
      • Gość: kredens Re: Real Madryt ani Barcelona na stadionie nie za IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.11, 12:56
        Oczywiście ktokolwiek odważy się skrytykować Eurowrocławskientuzjazm marudzi i ogólnie się nie zna. Stadion jest potrzebny ale w mieście w którym są załatwione inne sprawy z komunikacją na czele. Budowanie stadionu dla marnej drużyny nie ma sensu. Ten stadion będzie stał po prostu pusty. Można oczywiście być dumnym z tego, że mamy taki stadion ale przede wszystkim trzeba go utrzymać.
        • neuro99 Re: Real Madryt ani Barcelona na stadionie nie za 15.04.11, 14:35
          Krytyka - owszem. Każdy ma do tego prawo. Zbyt często jest jednak zwykłym marudzeniem a wtedy nie ma nic dziwnego w nazywaniu tego właściwą nazwą.
          • Gość: kredens Re: Real Madryt ani Barcelona na stadionie nie za IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.11, 15:09
            "Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki panie to nikomu... Mmmm... Tak, nie... Nie podoba się. Więc dlatego z punktu mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było. Tylko aplauz i zaakceptowanie. Tych naszych prawda punktów, które stworzymy."...
    • Gość: 66+ za gaże dla bogaczy z klubu KUP Rafal to: IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.11, 15:56
      Robot Da Vinci - 21 wiek w chirurgi

      Do drugiego szpitala i zarabiajmy na operacjach i to wysokiej klasy. NFZ nie finansuje ale pisali ze ludzie sa sklonni zabulic by byc operowanym wlasnie tym robotem. A wy kurde zaciagacie kredyty bez pytania sie mieszkancow na stadion i gaze dla mega bogatych pilkarzy.

      W d... mam REAL i ARSENAL, nie chce by nasze pieniadze szly na igrzyska!!!! :(

      Real prosze bardzo - jak zechca tu zagrac, oplaca stadion i impreze to niech wycenia bilety i biznes sie kreci. ALE NIE ZA FRAJER albo z wielka pomoca pieniedzy podatnikow to ma bys oplacac na czysto !!!!!!!!!!!!!!!!!!

      Piszcie poezje na przystanku literackim lepiej :(
    • pet3r Real Madryt ani Barcelona na stadionie nie zagrają 15.04.11, 19:03
      To może chociaż Borussia Dortmund? ;>
    • Gość: Atridis Re: Real Madryt ani Barcelona na stadionie nie za IP: *.play-internet.pl 15.04.11, 19:15
      Czemu po prostu nie powiedzą że nie zdążą.
      Nie widzicie tej nowomowy??
      plany niepewne, bo stadion nie będzie gotowy,
      nie miejcie złudzeń,
      • Gość: Łoś_bimbacz PROgram otwarcia Mauzoleum Sternika: IP: *.ip.netia.com.pl 15.04.11, 19:40
        Koncert Tercetu Egzotycznego
        POkaz tresury niedźwiedzia w wykonaniu Gucwińskiego
        Recytacje fraszek Sternika
        Konferansjerkę poprowadzi prof. Miodek przebrany za Ebeharda Mocka
        idziecie?
        • Gość: Dresiasz BMW IP: *.dynamic.chello.pl 15.04.11, 19:50
          A ja mam BMW316 kupe na gas wymjatam fszystkich, jestem sóper kierofcom i nikt nie da mi rady na śfjatłach. Moja bryka ma alósy 18 cali i spojler z tyłó i pszodó. Njónie na parafji piszczom, jak jade i wylizujom błoto z błotnikuf, rzebym tlko je pszewjuzł. Jestem spoko koleś i karzdy śje mnje boji. W klacie mam 125cm, wacka 22cm, lahony za mnom pszepadajom, jestem najlepszy. Mam dresik Adasia i srebrny łańcóh, nikt mi nie fika.
Inne wątki na temat:
Pełna wersja