Dodaj do ulubionych

Mezoterapia igłowa gdzie?

20.04.11, 11:05
Szukam dobrego lekarza medycyny estetycznej we Wrocławiu, który dobrze i dokładnie wykonuje zabieg mezoterapii twarzy. Pisząc "dobrze i dokładnie wykonuje zabieg mezoterapii" mam na myśli zabieg, który oprócz śladów (pozostawionych na twarzy siniaków) daje namacalny efekt chociażby na dwa, trzy miesiące. Lekarza, który po dokładnym obejrzeniu pacjenta wie gdzie, co ma jak wystrzyknąć, tak żeby nie latać co tydzień i nie poprawiać. Będę bardzo wdzięczna za opinię. W ciemno wolę nie ryzykować.
Obserwuj wątek
    • Gość: marlena Re: Mezoterapia igłowa gdzie? IP: *.home.aster.pl 27.05.11, 14:39
      Jesli chodzi o mnie to moze we Wrocławiu warto byłoby pojśc do drWiatroszaka.Wiem ze u niego mozesz zrobić sobie zabieg mezoterapii cytocare.Na pewno nie bedzie mowy o jakiś sladach,o których Ty piszesz...W ogole jaki lekarz tak knoci zabieg??? Jesli chodzi o cytocare,to tu masz mozliwośc zrobienia zabiegu przy użyciu preparatu o róznym stęzeniu kwasu.Ale to o wszystkim na pewno powie Tobie lekarz.
      • Gość: M-K Re: Mezoterapia igłowa gdzie? IP: *.181.62.197.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 30.06.11, 14:54
        Ja miałam robiony z kolei zabieg strchcare czy jak to się pisze??, mogę polecić efekt był już widoczny po pierwszym zabiegu ale miałam całą serię na powieki, owal twarzy i szyję i naprawde działa, troche piecze ale warto przecierpieć, właśnie powinnam już powtórzyc tą serię bo już trochę spadł mi efekt ale pół roku to gwrantowany lifting twarzy.Wiec generalnie ja z mezoterapi jestem zadowolona.
      • Gość: Ala-Łódź Re: Mezoterapia igłowa gdzie? IP: *.centertel.pl 06.10.12, 10:19
        Robiłam całą serie mezoterapii igłowej na twarz.Efekt super.Później zdecydowałam się na mezoterapię ciała na cellulit .Rezultat był wcześniej widoczny bo już po 2 zabiegu więc zdecydowałam się na inny obszar.Z pewnością zabiegi są skuteczne i polecam je. Co do osoby wykonującej to ja się zdecydowałam na Panią Kasię z Łodzi.Dostałam numer telefonu od koleżanki więc z polecenia. Osoba bardzo spokojna,dokładna i miła.Widać fachowość. Jeśli ktoś będzie chciał zrobić taki zabieg w Łodzi polecam Panią Kasię www.katarzynakubiak.pl tel . 507 29 69 69
    • 1ypsilon Re: Mezoterapia igłowa gdzie? 28.05.13, 10:57
      Moja znajoma korzystała z usług kliniki Keramed we Wrocławiu i muszę powiedzieć, że efekty są naprawdę olśniewające. Nie miała żadnych problemów po zabiegu, szczególnie, że lekarz, który go przeprowadzał zrobił wcześniej bardzo dokładny wywiad zdrowotny, a także przeprowadził rozmowę na temat oczekiwanych efektów, muszę przyznać, że powoli sama zastanawiam się nad tego typu zabiegiem.
      • agallaa Re: Mezoterapia igłowa gdzie? 26.06.13, 11:17
        Świetną jakość zabiegów oferuje Perfect Glamour na Kamieńskiego. Jeśli chodzi o medycynę estetyczną, to przyjmuje tam doktor Nielepkowicz – pierwszej klasy specjalistka. Robiłam u niej serię zabiegów na cellulit i w końcu mogę świecić gołymi nogami :) Naprawdę, rewelacyjne efekty.
        • Gość: kicikici Re: Mezoterapia igłowa gdzie? IP: *.icpnet.pl 30.08.13, 23:38
          Z Wrocka masz blisko do poznania, tu fachowców od mezo nie brakuje, ja osobiście polecam babkę z Certusa (taka klinika), mają świetne opinie a przy tym ceny przystępne (właśnie na mezo są jakies pakiety, ze jak kupujesz kilka, a kilka i tak musisz, to sporo oszczędzasz, w sam raz na zakupki w st. browarze) pewnie na stronie mają albo jak zadzwonisz to Ci powiedzą. Ja akurat chodze do niej na coś innego wiec dokładnie ci nie podam ceny :)
    • Gość: kasia55 Re: Mezoterapia igłowa gdzie? IP: *.152.148.43.dsl.dynamic.t-mobile.pl 17.09.13, 21:42
      ja chodze do pani (www.permanentbeauty.pl) w poznaniu. robi na super komsetykach, a wiem, bo moja skora na brzuchu ( bo z tym mialam mega problem) strasznie sie ujedrnila. Do tego ma stosunkowo tanio. robi pistoletem, wiec powiem szczerze, ze czulam sie bezpiecznie, ze igla nie wleci gdzies pod moj waleczek. Moja skora byla bardzo wiotka i do tego pojawil sie delikatnie cellulit :(. Probowalam endermologii, ale nic nie pomoglo, a bylam na 6 zabiegach. Zainwestowalam w mezoterapie i bylam 4 razy i efekt jest naprawde super. polecam dziewczyny robcie mezoterapie bo ona czyni cuda :)
      • 5iskierkaa Re: Mezoterapia igłowa gdzie? 23.09.13, 08:21
        bo endermologii trzeba zrobic co najmiej 10 - 15 zabiegów.. a nie 6 .. ale co do mezoterapii to jak mówie fajny efektywny zabieg i tu moge sie zgodzic natomiast ja polecam swój sprawdzony gabinet beautymed i tez maja pistolet meso gun ;)
      • mekin.tosz Re: Mezoterapia igłowa gdzie? 24.07.14, 16:52
        Ja z dobroci serca polecam dr.Joanne z Krakowa. Mezoterapie wykonuje REWELACYJNIE, szybko, bezboleśnie i bardzo dokładnie. Skóra po zabiegu szybko dochodzi do siebie, rzadko pojawiają się siniaczki, generalnie super zabieg nawilżający, odmładzający, ujędrniający, same dobroci dla skóry:)
        • mekin.tosz Re: Mezoterapia igłowa gdzie? 24.07.14, 16:54
          mekin.tosz napisał(a):

> Ja z dobroci serca polecam dr.Joanne z Krakowa. Mezoterapie wykonuje REWELACYJN
          > IE, szybko, bezboleśnie i bardzo dokładnie. Skóra po zabiegu szybko dochodzi do
          > siebie, rzadko pojawiają się siniaczki, generalnie super zabieg nawilżający, o
          > dmładzający, ujędrniający, same dobroci dla skóry:)

dr.Joanna Kuchil - Dziurda przyjmuje w medestetis , dla zainteresowanych pozdrawiam
        • karoliniacz2 Re: Mezoterapia igłowa gdzie? 18.09.14, 11:11
          rzeczywiście dla skóry to zastrzyk młodości :) tez sie skusiłam na zabieg i bardzo dobrze, bo skóra jest bardzo dobrze nawilżona i bardziej elastyczna poza tym naprawde polecam wszystkim kobitkom, którym nie wystarczają kremy itp.
          mną zajął się pan Markowicz z Keramedu i śmialo moge polecic innym, bo warunki były sterylne, gabinet ładny i pełna dyskrecja zapewiona
          • zosia357 Re: Mezoterapia igłowa gdzie? 28.01.15, 23:29
            Z całego serca polecam Esteline Clinic na Radogoszczu, to było moje pierwsze ostrzykiwanie, ale mam swoje latka i juz nie mogłam patrzeć na swoje zmarszczki. Bardzo się bałam, poszłam co prawda z polecenia koleżanki z pracy, a tu miłe zaskoczenie : nic nie bolało, skóra była tak znieczulona, a Pani kosmetolog robiła to tak delikatnie i wprawnie, ze minął mi cały stres ! Skóra tuz po zabiegu wygladała niezaciekawie, ale przez weekend wszystko zniknęło, no i ten efekt nawilżonej, podciągniętej i młodszej skóry ! Polecam wszystkim ten zabieg, ja z całą pewnościa bedę korzystała , żadne masaże i głowice n ie dają takiego efektu !
    • Gość: Marleia Re: Mezoterapia igłowa gdzie? IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 28.10.15, 22:37
      Wiem, że jeśli decydować się na taki zabieg, to warto poszukać dobrej kliniki, nawet jeśli trzeba trochę dojechać. Ja akurat zdecydowałam się na polecaną przez znajomą Klinikę Szafirowa, w Sosnowcu (znajoma jest rekomendacją, efekt zabiegu niesamowity). Wystawiła klinice dobrą ocenę, zarówno w kwestii samej opieki, jak i standardu/wyglądu. Ja umówiłam się na wizytę konsultacyjną, którą w październiku będę miała darmową:)
    • ta.alex Re: Mezoterapia igłowa gdzie? 05.07.16, 10:14
      byłam na mezoterapii w mad clinic i po serii zabiegow widze że naprawdę skóra na twarzy się ujedrniła i wygladzila. tylko wydaje mi sie ze po jednym zabiegu nie bedzie takiego efektu wow i lepiej wybrac cala serie albo przynajmniej kilka ;)
    • paukablond Re: Mezoterapia igłowa gdzie? 28.07.16, 17:44
      Zdecydowanie odradzam Ci mezoterapię, jest zbyt inwazyjna moim zdaniem. Lepiej poczytaj sobie o karboksyloterapii, na własnej skórze (teraz już gładkiej ;) ) przekonałam się, że działa rewelacyjnie. Jeśli chodzi o klinikę to osobiście byłam w Gentador Beauty i tam znają się na rzeczy, nie będziesz biegała na poprawki. Mam nadzieję, że pomogłam :)
    • milena_anna Re: Mezoterapia igłowa gdzie? 30.12.16, 13:53
      Spróbuj Dermala! To innowacyjne urządzenie, które łączy w sobie zabieg mezoterapii igłowej i mikroigłowej z wykorzystaniem próżni. Serio spróbowałam zabiegu na happy days w MTT Estetica w Krakowie i jestem zachwycona. Zero siniaków, opuchlizny, ból prawie nieodczuwalny. Dla mnie rewelacja!
    • erka91 Re: Mezoterapia igłowa gdzie? 21.01.20, 15:07
      Polecam zainteresować się kliniką medycyny estetycznej MEDESTE CLINIC www.medeste.pl/ . Mają bardzo ciekawe propozycje dotyczące zabiegów. Najlepiej wybrać się na pierwszą wizytę, aby lekarz specjalista ocenił i dobrał odpowiednie zabiegi.
    • moezas Re: Mezoterapia igłowa gdzie? 31.01.20, 13:39
      no to leć do WellDerm na Inorocławskiej :) ja regularnie u nich powtarzam sesje mezoterpii. Za każdym razem jest wszystko zrobione na tip top :) i efekty całkiem długo się utrzymują. Poza tym u nich panuje naprawdę bardzo sympatyczna atmosfera. Są tacy serdeczni i czujesz się u nich na fotelu bezpiecznie ;)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka