Wspólny marsz NOP i PiS w Święto Konstytucji 3 ...

29.04.11, 08:26
Marsz Patriotyczny rozpocznie się pod pręgierzem. Czy oznacza to, że uczestnicy zostaną najpierw przykładnie wybatożeni? Jeśli tak, chętnie przyjdę popatrzeć...
    • bnch Wspólny marsz NOP i PiS w Święto Konstytucji 3 ... 29.04.11, 08:27
      No to wreszcie PiS się przyznał, że czas na dryf w stronę faszyzmu. Niestety tak jak wpływ łysych chłopców jest żaden, tak prezes, poza zgrają psycholi ma umiarkowane wzięcie.
      • Gość: dar Re: Wspólny marsz NOP i PiS w Święto Konstytucji IP: *.internetia.net.pl 29.04.11, 08:58
        "środowiska związane z PiS..." HE,he... Ale badziewna gazeta.
        • Gość: cdr Re: Wspólny marsz NOP i PiS w Święto Konstytucji IP: *.jzo.com.pl 29.04.11, 15:09
          NOP słynie z akcji wymierzonych w mniejszości seksualne

          to tak jakby napisać, że ruch gejowski słynie z akcji wymierzonych w większość seksualną. Żenada panie redaktorze,
          No i jeszcze na wypadek, gdyby "artykuł" czytały jakieś barany, koniecznie trzeba je nakierować na jedynie słuszną (czyt, "tęczową") sprawę - czyli oprócz negatywnej wymowy skleconych słów należy jeszcze napisać specjalny "komentarz" wyrażający dosadnie swoje zdanie

          A propos - czy środowiska Gejowskiej 3 maja znów mają zamiar wygwizdać polski hymn?
          • Gość: edi Re: Wspólny marsz NOP i PiS w Święto Konstytucji IP: *.e-wro.net.pl 30.04.11, 08:54
            Pan Szymański dał kolejny przykład antydziennikarstwa.
            Nigdy nie byłem na manifestacji patriotycznej PiS a tym bardziej NOP.
            Miałem jechać jutro w góry ale po takim artykule zrezygnuję i przyjdę na manifestację aby zobaczyć czy NOP jest w stanie przyciągnąć do siebie młodych patriotów i na ile wyskoki jednostek będą wykorzystywane przez dyżurnych PO-dziennikarzy do nagonki na PiS.
            Progejowska linię GW można wybaczyć ale łączenie propagowania gejostwa z potępianiem przyciągania do PIS patriotycznie n nacjonalistycznie nastawionej młodzieży to już przesada.
            Taka linia gazety może doprowadzić tylko do antyżydowskich postaw.
            Zestawienie tagów NOP PiS rasizm, świadczy dobitnie o zaangażowaniu się Wybiórczej po stronie jednej opcji politycznej.

            Kto sieje wiatr ten zbiera burzę.
            Starotestamentowcy to powinni znać bo to brzmiało jakoś tak :
            Bo iż wiatr siali, wicher też żąć będą (...) (Biblia Gdańska)
            Bo wiatr siać będą, a wicher pożną (...) (Biblia Wujka)
            Oni wiatr sieją, zbierać będą burzę. (Biblia Tysiąclecia)

            Ten artykuł to wspaniała reklama marszu.
            Zrezygnuje z wyjazdu w góry aby wziąć udział w patriotycznym marszu.
            Dobrze, że będzie tam Gazeta Polska bo chyba już większość Polaków rozumie że GW jest to gazeta antypolska.

            Nie przeszkadza mi że będą tam kibole.
            Kibole to też ludzie i dobrze że interesuje ich coś więcej niż okrzyki na stadionach.
            GW to miała być gazeta pluralistyczna i często bywa, ale tam gdzie można dowalić Polakom nie ma miejsca na pluralizm.
      • jaankieter Re: Wspólny marsz NOP i PiS w Święto Konstytucji 29.04.11, 09:44
        To tak jakby PO, SLD czy PSL nie szły w tę stronę. Pragnę zauważyć, że żyjemy w kraju, który co chwila wypuszcza faszystowskie ustawy (jak chociażby zakaz palenia w pubach i , albo przymus zapinania pasów w samochodzie).
        • Gość: ubu król kolego płatny agitatorze, jaankieter IP: *.3.199.109.static.rdi.pl 29.04.11, 11:14
          to rozumiem, że faszyzm wg Ciebie, polegał na tym że pan Hitler w trosce o zdrowie, kazał transportowanym do Obozów Zagłady zapinać pasy i zabraniał palić, jak teraz jUnia czyni??
          • jaankieter Re: kolego płatny agitatorze, jaankieter 29.04.11, 11:28
            Gość portalu: ubu król napisał(a):

            > to rozumiem, że faszyzm wg Ciebie, polegał na tym że pan Hitler w trosce o zdro
            > wie, kazał transportowanym do Obozów Zagłady zapinać pasy i zabraniał palić, ja
            > k teraz jUnia czyni??

            tak na szybko znalezione na wikipedii (możńa poszukać w innych źródłach jak ktoś ma czas):
            [..] Powstało wiele definicji faszyzmu. Jedna z nich mówi, że faszyzm jest formą dyktatury nacjonalistycznej, która opiera się na kilku zasadach. Najważniejszym dobrem w państwie faszystowskim jest wspólnota, to znaczy naród (rozumiany jako ogół obywateli państwa) lub grupa etniczna rozumiana jako tożsama z narodem. Prawa jednostki są podporządkowane prawom narodu, który zyskuje tym samym realną osobowość, nie tylko jako pojęcie abstrakcyjne. Każde działanie dla jej dobra i na jej korzyść jest działaniem moralnie usprawiedliwionym. [..]

            Hitler zabijał ludzi z różnych krajów (Polaków, Niemców, Francuzów, Amerykanów). Nie jest to jednak faszyzm, ale ludobójstwo. Poczytaj o różnicach.
            I tak, nakaz zapinania pasów w samochodzie dla mojego własnego dobra, to element faszystowski. Podobnie jak zakaz palenia w mojej knajpie. Podobnie jak wszelkie inne zakazy i nakazy dla mojego dobra. Zakazy, które dotyczą tylko mnie i z definicji uznają mnie za idiotę, który nie wie co jest dla niego dobre, a co nie. Np. zakaz palenia trawki - bo to wszystko niby szkodliwe. Skok z 7 piętra też jest szkodliwy, a jakoś nie widzę zakazów budowania 7 pięter (na razie).
            • Gość: ubu król Re: kolego płatny agitatorze, jaankieter IP: *.3.199.109.static.rdi.pl 29.04.11, 12:04
              ale na 7 pietrach nie buduje sie trampoliny :)))))
              generalnie nakaz używania pasów, zwłaszcza przez pasażerów powinien byc, ale nie służyć zbieraniu kasy z kierowców co jada 30km/h przez 500 m np.
              bo jak sie ma budowanie 3m ścianki wspinaczkowej dla dzieci , bez żadnych zabezpieczen na podwórku.
              • jaankieter Re: kolego płatny agitatorze, jaankieter 29.04.11, 12:11
                Gość portalu: ubu król napisał(a):

                > ale na 7 pietrach nie buduje sie trampoliny :)))))
                > generalnie nakaz używania pasów, zwłaszcza przez pasażerów powinien byc, ale ni
                > e służyć zbieraniu kasy z kierowców co jada 30km/h przez 500 m np.
                > bo jak sie ma budowanie 3m ścianki wspinaczkowej dla dzieci , bez żadnych zabe
                > zpieczen na podwórku.

                przyznam że nie rozumiem.
                Dlaczego taki nakaz powinien być? nie ma żadnego argumentu za trzymaniem takiego nakazu.
                Poza tym, to o czym piszesz jest logicznie sprzeczne. Nie może być jednocześnie nakazu i brak kary za nieprzestrzeganie nakazu. Brak kary, powoduje że to już nie jest nakaz, bo jaki ma on sens?
            • Gość: Takrazdwa Re: kolego płatny agitatorze, jaankieter IP: *.ssp.dialog.net.pl 29.04.11, 12:17
              Tak na szybko, sprawdźmy czy to, co nazywasz faszyzmem spełnia kryteria podanej przez Ciebie definicji:

              faszyzm jest formą dyktatury nacjonalistycznej - widzisz gdzieś wokół siebie dyktaturę nacjonalistyczną? Żyjesz w takim państwie? A może UE to dyktatura nacjonalistyczna? UWAGA: chodzi o właściwe (słownikowe) znaczenie słowa "dyktatura", a nie o jego metaforyczne (czyli mgliste i niejasne, ale za to efektowne) użycie.

              Najważniejsza wartość w państwie faszystowskim stanowi wspólnota utożsamiana z narodem - pytania jw. Np. prezes PiS często mówi o narodzie polskim jako silnej wspólnocie i wyraźnie podkreśla, że dzisiejsza Polska nie jest państwem uznającym taką wspólnotę/naród za wartość najważniejszą. UWAGA: nie twierdzę, że prezes PiS jest faszystą. Twierdzę, że dzisiejsza Polska nie jest krajem faszystowskim. Prezes PiS też tak twierdzi.

              Prawa jednostki są podporządkowane prawom narodu - "prawa narodu" to nie są zwykłe przepisy ruchu drogowego - tego rodzaju przepisy są częścią każdego systemu prawnego, zwykłą codziennością, niezależnie od ustroju politycznego. Jeśli jesteś przeciwnikiem wszelkich form ograniczania Twojej swobody przez państwo i jego organy, to jesteś albo anarchistą albo (jeśli akceptujesz wolny rynek) libertarianinem. Wracając do "praw narodu" - to specyficzne akty prawne nie występujące w "zwyczajnych" krajach, świetny przykład to ustawy norymberskie. Myślę, że każdy dostrzeże różnicę między nimi a prawem o ruchu drogowym.

              Każde działanie na rzecz dobra wspólnoty/narodu jest moralnie usprawiedliwione - w praktyce chodzi tu takie normy działania, które nie zgadzają się ze standardową (czytaj: chrześcijańską, również w wersji zeświecczonej) moralnością. Ale wynikają z "żywotnych potrzeb" czy "interesów" narodowych i dlatego są usprawiedliwiane. Prosty przykład - naród X potrzebuje "przestrzeni życiowej" > naród X musi ją zdobyć > wszyscy, którzy stoją na drodze do spełnienia tego planu to wrogowie, a z wrogiem narodu należy postępować bezwzględnie. Znamy to zresztą z historii, więc nie będę się rozpisywał.

              Teraz zastanów się proszę, czy wszystkie przepisy "uznające Cię za idiotę" faktycznie mają charakter faszystowski. Wiem, że to fajnie brzmi, powiedzieć np.: UE propaguje faszyzm (i np. socjalizm). Ale warto najpierw zastanowić się nad właściwym znaczeniem tych terminów.

              Pozdrawiam.
              • jaankieter Re: kolego płatny agitatorze, jaankieter 29.04.11, 12:40
                > Wiem, że to fajnie brzmi, powiedzieć np.: UE propaguje faszyzm (i np. socjalizm). Ale warto
                > najpierw zastanowić się nad właściwym znaczeniem tych terminów.

                Unia Europejska jest z definicji socjalistyczna. Praktycznie wszystkie gospodarcze ingerencje UE są kwintesencją socjalizmu. Np. przymus ubezpieczeń - jest to jedna z podstaw socjalizmu. Dotacje unijne: regulacje socjalistyczne (w końcu UE nie zarabia pieniędzy produkując jakieś dobra, tylko najpierw zabiera je obywatelom w postaci podatków, a potem rozdaje innym obywatelom potrącając swoje prowizje, bo przecież euro urzędnicy i cała ta infrastruktura nie jest za darmo) i psucie wolnego rynku. Nie ma wolnego rynku, jeśli UE jednym przedsiębiorcom daje więcej niż innym. Nie ma wolnego rynku, jeśli istnieją limity na produkcję. nie ma wolnego rynku jeśli istnieją koncesje i zezwolenia na sprzedaż czy inwestycje (dzisiaj np. dowiedziałem się, że trzeba mieć zezwolenie na poszukiwanie zasobów naturalnych). To wszystką są rzeczy, które są podstawą socjalizmu (plus jeszcze zasiłki dla bezrobotnych, pensje minimalne i dopłaty do kredytów - to ostatnie to już w ogóle paranoja, bo niby dlaczego ja mam spłacać czyiś kredyt?) Ja osobiście nie widzę żadnej pozytywnej działalności UE.
                Co do faszyzmu, to tak. Każda ingerencja w sposób mojego życia (nawet dla mojego dobra) jest elementem faszyzmu. Również wg tej definicji, którą podałem (Prawa jednostki są podporządkowane prawom narodu). Można się tutaj kłucić o definicję, ale jakim prawem ktokolwiek będzie mi mówił, czy mam sobie zapiąć pas, czy nie? albo czy w mojej włąsnej knajpie można palić, czy nie?
      • Gość: antybnchproanty Re: Wspólny marsz NOP i PiS w Święto Konstytucji IP: *.internetia.net.pl 29.04.11, 23:01
        bnch napisał:

        > No to wreszcie PiS się przyznał, że czas na dryf w stronę faszyzmu. Niestety tak jak wpływ łysych chłopców jest żaden, tak prezes, poza zgrają psycholi ma umiarkowane wzięcie."

        Jeśli ktoś do czegokolwiek się przyznał, to tylko ty (bnch) do własnej głupoty. Do tego przyznałeś się z rozbrajającą szczerością
    • dfgfdg pseudokibice związani z portalem Fanslask.pl 29.04.11, 08:30
      pseudokibice związani z portalem Fanslask.pl

      Szymański idź się leczyć. Chociaż i tak jest już chyba za późno.
      • Gość: itonai Re: pseudokibice związani z portalem Fanslask.pl IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.04.11, 08:57
        Najlepiej niech gazeta wyborcza jeszcze raz rozda gwizdki użytecznym idiotom, a oni znów wygwiżdżą Hymn Polski.
        • Gość: snowicki Re: pseudokibice związani z portalem Fanslask.pl IP: 195.85.249.* 29.04.11, 10:02
          idioci będą maszerowali a nie gwizdali
          • jaankieter Re: pseudokibice związani z portalem Fanslask.pl 29.04.11, 10:06
            Gość portalu: snowicki napisał(a):

            > idioci będą maszerowali a nie gwizdali

            Proszę cię....co za demagogię siejesz.
            Co jest złego w marszu narodowym z okazji 3 maja?
            Rozumiem, ze gdyby taki sam marsz organizowali faszyści i biurokraci z PO (czysto teoretycznie, bo przecież antypolacy nigdy narodowych marszów nie robią - co najwyżej pro unijne), socjaliści z SLD czy PSL to byłoby OK tak?
            • Gość: xpi Re: pseudokibice związani z portalem Fanslask.pl IP: *.awf.wroc.pl 29.04.11, 10:28
              MARSZ Z FASZYSTAMI JEST WEDŁUG CIEBIE OK? ŻAL MI CIEBIE..
              • wielki_czarownik Masz IP z AWF 29.04.11, 10:50
                Skoro piszesz z uczelni wyższej, to nie kompromituj i siebie i jej pisząc o rzeczach, o których nie masz pojęcia. Najpierw się doucz co to jest faszyzm a potem pisz.
              • Gość: edi Re: pseudokibice związani z portalem Fanslask.pl IP: *.e-wro.net.pl 30.04.11, 09:07
                > MARSZ Z FASZYSTAMI JEST WEDŁUG CIEBIE OK? ŻAL MI CIEBIE.

                A samego siebie nie jest ci żal, że nie szanujesz netykiety krzykaczu ?
            • Gość: snowicki Re: pseudokibice związani z portalem Fanslask.pl IP: 195.85.249.* 29.04.11, 13:12
              Marsz patriotyczny sam w sobie nie jest niczym złym. Kwestią zła jest to kto i w imię jakich idei maszeruje. jeśli uważasz, ze faszyzm nie jest niczym złym, to nie jesteś dla mnie towarzystwem do dyskusji. Tylko proszę, nie próbuj mi udawadniać, ze NOP to nie faszyści.
              • wielki_czarownik Inaczej 29.04.11, 15:04
                Udowodni, że NOP to faszyści. Czekam - niezły ubaw będzie :) A tak na marginesie to na miejscu władz NOP zastanowiłbym się nad wytaczaniem procesów ludziom, którzy przyrównują ich do nazistów lub faszystów. Oj by były piski lewaków...
                • ddyzma5 Re: Inaczej 01.05.11, 12:09
                  Polskie realia nie są jeszcze na poziomie państwa prawa w zrozumieniu zachodnim.
                  Taki proces jest możliwy w zorganizowanym i praworządnym państwie , do nich Polska niestety nie należy. Polska natomiast należy do kraju w którym szczególnie i fanatycznie rządzi poprawność polityczna zdominowana przez lobby syjonistyczne.
                  A więc każde objawy patriotyzmu i integrującej wspólnoty narodowej będą zawsze sprowadzane do faszyzmu, są one bowiem szkodliwe dla tego lobby.
              • sverir Re: pseudokibice związani z portalem Fanslask.pl 29.04.11, 16:10
                > Tylko proszę, nie próbuj mi udawadniać, ze NOP to nie faszyści.

                Błędne założenie już na początku. Nie udowadnia się faktów negatywnych, np. nieistnienia ciała niebieskiego, nieistnienia prawa fizyki, nieistnienia Yeti. Tak samo nie udowadnia się, że ktoś nie jest faszystą, ktoś nie jest komunistą, ktoś nie jest liberałem, ktoś nie jest anarchistą. Rozumiem, że przez tak postawione sformułowanie chcesz delikatnie zasugerować, że sam nie masz za bardzo pojęcia co to jest faszyzm, ale ponieważ nie podobają Ci się poglądy NOP, to na wszelki wypadek warto ich oskarżac o faszyzm?
              • Gość: edi Re: pseudokibice związani z portalem Fanslask.pl IP: *.e-wro.net.pl 30.04.11, 09:31
                > Marsz patriotyczny sam w sobie nie jest niczym złym. Kwestią zła jest to kto i
                > w imię jakich idei maszeruje.

                Jakbym komunistów słyszał.


                >jeśli uważasz, ze faszyzm nie jest niczym złym, t
                > o nie jesteś dla mnie towarzystwem do dyskusji. Tylko proszę, nie próbuj mi uda
                > wadniać, ze NOP to nie faszyści.

                Czyli jak się zapiszę do NOP to możesz mnie nazywać faszystą ?
                Ty faszysto.

                Ja po prostu nie lubię jak mężczyzna wkłada człona w odbyt drugiemu mężczyźnie i nie zgadzam się aby pedał czy geje manifestowały publicznie swoja odmienność seksualną a przez to propagowały takie zachowania.
                Niech to robią w zaciszu domowym nikogo o tym nie informując.
                Jeśli wezmę transparent z zakazem pedałowania to nie staję się faszystą.
                Jeśli rozumiem ze jak żydowska gazeta będzie dalej obrażała Polaków to roznieci tylko antysemityzm to też nie staję się przez to faszystą.
                Jeśli rozumiem dlaczego Polacy przed wojną nienawidzili Żydów i choć nie popieram donosicielstwa rozumiem dlaczego wielu współpracowało z Niemcami nie staje się faszystą.
                Po prostu rozumiem ze nienawiść do Żydów u wielu Polaków była większa niż do Niemców.
                Nie miejsce tu na dyskusje na to co było tego powodem ale mogę powtórzyć ze tacy ludzie jak pan Szyamański pracują nad tym aby odnowić nienawiść Polaków do Żydów i ich organu prasowego.
                Było to kiedyś Gazeta Solidarności ale jak zaczęła dzielić Polaków to Wałęsa jej odebrał tytuł.
                Stała się Gazetą Wyborczą i jak widać wybrała ( jedną stronę sceny politycznej).
                Wszsytko co narodowe jest złe, kościół i wara są złe bo stoją na straży polskości i dumy narodowej.
                Wszystko co niesie UE ten biurokratyczny twór , jest popierane przez GW bo dzięki temu można osłabić tożsamość narodowa.
                Tylko że Żydzi na całym świecie tworzą diasporę i są bardzo zainteresowani aby osłabić tożsamaosc narodową bo wtedy oni zaczynaja dominowac w paśtwie wielokulturowym i wielonarodowym.
                Oni sa patriotami jak obejmują kluczowe stanowiska w państwie i popierają się po cichu aby windować swoich jeszcze wyżej.
                W ten sposób zdobyli wpływ na politykę USA państwa będącego zbieraniną rożnych narodowości. Swój patriotyzm wyrażają w tym ze przedsiębiorcy żydowscy mają obowiązek kupować czołgi i wysyłać do ojczyzny.
                Działają jak krety.
                A Wybiórcza to spore kretowisko.
                Jak wobec tego nie przyznawać racji nacjonalistom z NOP, że widzą co się dzieje i starają się przeciwdziałać ?

                Pedały i lesbijki są jak V kolumna.











          • sverir Re: pseudokibice związani z portalem Fanslask.pl 29.04.11, 11:25
            Tak jest! Najpierw będą maszerować na miejsce spotkania, a potem będą gwizdać.
            • Gość: snowicki Re: pseudokibice związani z portalem Fanslask.pl IP: 195.85.249.* 29.04.11, 13:14
              NOP i PIS wygwiżdze sam siebie? Nie zdziwię sie, ich głupota nie ma granic
              • sverir Re: pseudokibice związani z portalem Fanslask.pl 29.04.11, 16:05
                Też bym się nie zdziwił. Ale nie tym razem. 11 listopada gromada prawdziwych patriotów pokazało w jakim poważaniu ma polski hymn. Dlaczego mieliby nie powtórzyć tego 3 maja? W końcu pomysł chwycił, gwizdały nawet dzieci.
              • Gość: edi Re: pseudokibice związani z portalem Fanslask.pl IP: *.e-wro.net.pl 30.04.11, 09:34
                > NOP i PIS wygwiżdze sam siebie? Nie zdziwię sie, ich głupota nie ma granic

                Pisząc o nich krytycznie udowadniasz sobie żeś mądrzejszy ?
                Przecież to jest właśnie głupota.

      • Gość: edi Re: pseudokibice związani z portalem Fanslask.pl IP: *.e-wro.net.pl 30.04.11, 09:04
        > Szymański idź się leczyć. Chociaż i tak jest już chyba za późno.

        Szymański pluciem zarabia na chleb.
        Lepsze to niż kradzież.
    • Gość: Czas Patriotów A środowisko Wybiórczej będzie maszerować 1 Maja! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.04.11, 09:10
      tradycja i spuścizna KPP zobowiązuje
      • jaankieter Re: A środowisko Wybiórczej będzie maszerować 1 M 29.04.11, 10:20
        Gość portalu: Czas Patriotów napisał(a):

        > tradycja i spuścizna KPP zobowiązuje

        :) ale to na pewno na cześć Św. Józefa :)
      • Gość: snowicki Re: A środowisko Wybiórczej będzie maszerować 1 M IP: 195.85.249.* 29.04.11, 13:09
        Nie odpowiada mi towarzystwo ani komunistów ani faszystów. gdybym jednak miał wybierać wolę obok siebie waryńskieho i Marchlewskiego niz Hitlera i Goebelsa.
    • trueapasz juz się trzęsie redakcja gej_zety :) 29.04.11, 09:11
      juz się trzęsie redakcja gej_zety :)
      juz jej nie w smak że ludzie nie zapomnieli o patriotycznym wychowaniu
      nie pasuje też redakcji że kibice biorą udział w takich pozytywnych imprezach przecież kibic to zwykły bandzior
      no i gej_zeta już panikuje będzie teraz kąsać na oślep jak wściekły pies z pianą na pysku
      jak chory z nienawiści pan z czerwoną gwiazdą na piersi
      ale ludzie juz dawno przestali wierzyć w te brednie wypisywane na łamach gej_zetki
      juz nie wezmą tak ochoczo gwizdków do gęby ( przysłanych przez niemiecki stowarzyszenie homoseksualistów i środowisk LTB czy jak to tam zwał tych .... ) i nie będą gwizdać podczas wykonywania hymnu państwowego

      koniec tego szmatławca jest bliski
      • Gość: bwm Re: juz się trzęsie redakcja gej_zety :) IP: *.ssp.dialog.net.pl 29.04.11, 09:24
        Kibic, to jest na stadionie. Na ulicy, to już nie kibic, tylko normalny zbój.
      • pazza.eu H O Ł O T A 29.04.11, 09:32
        ... i tyle.
        Popluczyny po hitleryzmie i falandze w jednym.
        Zabierzcie jeszcze z soba babcie Staniszkis - ta to ma korzenie (ojciec i dziad) w naszym rodzimym faszyzmie.
        Przygotuje wam piekna motywacje!
        hihihihihi
      • jaankieter Re: juz się trzęsie redakcja gej_zety :) 29.04.11, 09:49
        trueapasz napisał:
        ( przysłanych przez niemiecki stowar
        > zyszenie homoseksualistów i środowisk LTB czy jak to tam zwał tych .... )

        w każdym razie za nasze pieniądze wyprodukowane....wyrwane nam siłą z kieszeni przez państwo i przekazane do Brukseli, gdzie są redystrybuowane na potrzeby takich organizacji...
        Jak chcą sobie organizować jakieś demonstracje czy inne rzeczy, to niech sobie na to zarobią a nie kradną nasze pieniądze!!!
      • Gość: snowicki Re: juz się trzęsie redakcja gej_zety :) IP: 195.85.249.* 29.04.11, 10:04
        tak, masz rację, zostanie tylko "Gazeta polska" i "Radio Ma Ryja" dla odmóżdżonych troglodytów o faszystowskich poglądach. Na szczęście takich półmózgów jak ty jest niewielu.
        • jaankieter Re: juz się trzęsie redakcja gej_zety :) 29.04.11, 10:14
          Gość portalu: snowicki napisał(a):

          > tak, masz rację, zostanie tylko "Gazeta polska" i "Radio Ma Ryja" dla odmóżdżon
          > ych troglodytów o faszystowskich poglądach. Na szczęście takich półmózgów jak t
          > y jest niewielu.

          Tutaj zaprotestuję.
          Każde media mają jakieś swoje sympatie polityczne i swoje trendy. GW jest mega polityczna i stronnicza podobnie jak TVP czy TVN.
          To dlaczego w takim razie krytykować RM za swoje sympatie?
          Do tego należy dodać, że w mediach związanych z RM występują goście z różnych opcji - są tam zapraszani i nie odbywa się cenzura poprzez udawanie że np. geje czy PO nie istnieje.
          W mediach takich jak TVP, czy GW regularnie przemilcza się wiele wydarzeń i opcji politycznych i nikt nie protestuje.
          Dam dwa przykłady:
          Przed ostatnimi wyborami parlamentarnymi zobaczyłem reklamę GW, że w kolejnym wydaniu zostaną zaprezentowani kandydaci na posła ze wszystkich partii politycznych. Kupiłem, bo chciałem przeczytać coś o kandydatach "mojej" partii. Oczywiście okazało się, że była to jedyna partia, której kandydatów tam nie uwzględniono. Nie pojawiła się nawet na liście partii kandydujących do sejmu (mimo, że były tam partie z dużo mniejszym poparciem). Takich sytuacji z ta partią (mowa o UPR) było w GW mnóstwo. Oni po prostu udają, że prawicy w Polsce nie ma.
          Drugi przykład, to kongres nowej prawicy, który odbył się kilka dni temu w PKiN. Było 2600 osób, sala pełna po brzegi (było to w sumie otwarcie kampanii UPR-WiP), potem przemarsz ulicami w którym również mniej więcej tyle osób uczestniczyło. I co? I wszystkie media to przemilczały.
          Jeśli jednak gdzieś zbierze się 50 feministek, czy paru gejów, to jest to nadawane przez wszystkie te media to upadłego.

          Więc zapytam na zakończenie:
          W czym tak bardzo wyróżnia się negatywnie RM na tle tych wszystkich "fajnych" mediów w Polsce?
          • Gość: lepsinasi Re: juz się trzęsie redakcja gej_zety :) IP: *.ssp.dialog.net.pl 29.04.11, 10:34
            Po co czytasz GW i się stresujesz? Ja słucham tylko RM i niczym się nie przejmuję.
            • Gość: Wesoły_pisuar Jeśli GW smierdzi czosnkiem... IP: *.dynamic.chello.pl 29.04.11, 10:41
              to telewizja Trwam śmierdzi moczem i starymi ludźmi...
              • Gość: Dud a to zarzut ? IP: 62.233.251.* 29.04.11, 10:54
                hymm jesteś nietolerancyjny co ci zrobili starzy ludzie że ich piętnujesz i obrażasz ?
                czy stary ludz to nie człowiek ?
                a może ty szykujesz jakies ostateczne rozwiązanie dla starych ludzi ... faszysto
          • Gość: 123kamik Re: juz się trzęsie redakcja gej_zety :) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.04.11, 10:39
            Dokładnie tak jest, ale niestety nie zrozumieją tego idioci czytający GW, którzy swój światopogląd budują na Wybiórczej. Dla nich prawda=GW.
    • Gość: Obeserwator Prawdziwa twarz PiS i "patriotyzmu"... IP: *.dynamic.chello.pl 29.04.11, 09:15
      Przynajmniej wiadomo kto z kim trzyma...

      • Gość: gej polski dlaczego geje nie mają w Polsce dopłat bezpośredni IP: *.e-wro.net.pl 29.04.11, 09:28
        nie lubię NOP-U i PIS-u, bo oni nie pozwalają mojemu partnerowi mieć ze mną naszego dzidziusia!!!
        Mój partner kupił mieszkanie koło szkoły i patrzymy sobie teraz przez okienko na wychodzące dzieci z tej szkoły i marzymy aby...ZDELEGALIZOWAĆ PIS!!!
        A przecież nasze marsze równości czy lesbijki walczące z obrzydliwymi heteroseksualnymi facetami o inne kobiety to...nowoczesność i dowód waszej tolerancji a nie ciemnogrodu!
        • jaankieter Re: dlaczego geje nie mają w Polsce dopłat bezpoś 29.04.11, 09:46
          I do tego jeszcze ludzie się oburzają, jak na tych marszach wymachuje się fujarkami i gołymi cyckami. No skandal....przecież to postęp a ludzie są tak durni i zacofani że im się to nie podoba....
          • Gość: ubu król Re: dlaczego geje nie mają w Polsce dopłat bezpoś IP: *.3.199.109.static.rdi.pl 29.04.11, 11:10
            fujarami chyba nie machają, goły cycek każdy bobas widzi, poza tym jest raczej miły dla oka.
            I na Pewno nie tak bolesny jak but, pięść czy bejsbol pana narodowca, kibola, któremu nie spodoba sie czyjaś fryzura, ubranie , spojrzenie...
            a wszelkie wiece powinny sie odbywać na placach a nie blokować ruch drogowy..
            • sverir Re: dlaczego geje nie mają w Polsce dopłat bezpoś 29.04.11, 11:24
              > I na Pewno nie tak bolesny jak but, pięść czy bejsbol pana narodowca, kibola, któremu nie
              > spodoba sie czyjaś fryzura, ubranie , spojrzenie...

              Goły cycek nie, ale buty czy noże, których używają 'antyfaszyści' chyba już tak. Za pobicie geja NOP i inne organizacje narodowe zasługują -wg mainstreamu - na delegalizację. Za pobicie narodowca stowarzyszenia 'antyfaszystowskie' już niekoniecznie. Dlaczego tak to działa?
        • Gość: jojo Re: dlaczego geje nie mają w Polsce dopłat bezpoś IP: 82.160.86.* 29.04.11, 09:51
          Zróbcie go sobie jak tak chcecie,nikt nie zabrania wam robić dzieci,ale wara od cudzych.

          PiS powinien być zdelegalizowany,to są faszyści.Znam jednego z NOP-u i nie ukrywa tego że jest faszystą tak jak i cała ta organizacja,przygłup jakich mało.
          Wystarczy żeby policja zobaczyła ich tatuaże,mają wytatuowane swastyki więc PiS-u już nic nie obroni że nie są faszystami.
          Nie idą tam kibice Śląska tylko faszyści podający się za kibiców a to jest duża różnica,to zwykli przestępcy a nie kibice,zresztą prawie każdy z nich siedział.
          • jaankieter Re: dlaczego geje nie mają w Polsce dopłat bezpoś 29.04.11, 10:17
            Gość portalu: jojo napisał(a):

            > Zróbcie go sobie jak tak chcecie,nikt nie zabrania wam robić dzieci,ale wara od
            > cudzych.
            >
            > PiS powinien być zdelegalizowany,to są faszyści.Znam jednego z NOP-u i nie ukry
            > wa tego że jest faszystą tak jak i cała ta organizacja,przygłup jakich mało.
            > Wystarczy żeby policja zobaczyła ich tatuaże,mają wytatuowane swastyki więc PiS
            > -u już nic nie obroni że nie są faszystami.
            > Nie idą tam kibice Śląska tylko faszyści podający się za kibiców a to jest duża
            > różnica,to zwykli przestępcy a nie kibice,zresztą prawie każdy z nich siedział
            > .

            Po raz kolejny: w Polsce jest cała masa faszyzmu w naszym prawie.
            Unia Jewuropejska jest organizacją propagującą faszyzm i socjalizm i jakoś ci to nie przeszkadza.
          • Gość: Dud eghh wszędzie ci faszysci ;) IP: 62.233.251.* 29.04.11, 11:02
            tak stara pani ktora śmierdzi moczem to faszystka ... no bo śmierdzi moczem
            ten pan dozorca też bo ciągle gade aby po sobie sprzątać ... a to przecież takie nie nowoczesne
            ten opryskliwy kanar .... bo bezczelnie egzekwuje prawo
            ten pan na rowerze ooo on na pewno .... bo ma tatuaż

            eghhh wszędzie ci faszyści z każdej szafy wyłażą i się panoszą ;)


          • sverir Re: dlaczego geje nie mają w Polsce dopłat bezpoś 30.04.11, 13:22
            > Znam jednego z NOP-u i nie ukrywa tego że jest faszystą

            Ja znam kilku katolików, którzy też nie ukrywają sympatii faszystowskich, choć do NOP nie należą. Zdelegalizować Kościół?
            Zresztą, po co szukać? Na tym forum choćby jest cała masa osób popierających faszyzm, choć w innym celu niż robili to np. Niemcy czy Włosi. Ot taki ktoś, kto na przykład uważa, że faszystów to można bić, bo mają złe poglądy. Albo ktoś inny głoszący, że za posiadanie samych poglądów należy się solidna kara więzienia. Środki te same, ale cele inne. Zamknąć forum?
    • snowicki Wspólny marsz NOP i PiS w Święto Konstytucji 3 ... 29.04.11, 10:07
      Myślałem, ze mieszkam w mieście, a tu bydło ulicami będzie maszerowało... Indie czy co?
      • jaankieter Re: Wspólny marsz NOP i PiS w Święto Konstytucji 29.04.11, 10:19
        snowicki napisał:

        > Myślałem, ze mieszkam w mieście, a tu bydło ulicami będzie maszerowało... Indie
        > czy co?

        Jakie bydło? czym to się różni od euro faszystów? albo POfaszystów? albo SLDfaszystów?
        Faszyzm i socjalizm są na siłę propagowane w europie, tylko że mówi się o tym tylko jak ktoś marsz narodowy organizuje - bo wszystko co narodowe to ZŁE!!!!!!!!!!
        • Gość: Obserwator Wszyskim krytykujacym UE proponuję emigrację... IP: *.dynamic.chello.pl 29.04.11, 10:32
          najlepiej na Białoruś, bez prawa powrotu przed upływem 3 lat...
          a dla miłośników mocnych wrażeń Korei Północnej... zapewne dożywotnio :))

          Tam się "podelektujecie" prawami obywatelskimi
          • Gość: nowoczesny dewiant Re: Wszyskim krytykujacym UE proponuję emigrację. IP: *.e-wro.net.pl 29.04.11, 11:03
            wy chyba nie wiecie jakie macie prawa w naszej Unii!

            A więc macie prawo atakować tych co np. są Katolikami! Muzułmanów lepiej nie ruszać, bo tam są fanatycy i może być potem bombowo!
            Żydów nie atakować, bo mają za dużo wpływów!
            Gejostwo , lesbijstwo propagować, bo to osłabia rodzine a wtedy już będzie nam łatwiej manipulować.
            Ma być dużo singli-ateistów, bez dzieci i mają coraz więcej kupować!
          • jaankieter Re: Wszyskim krytykujacym UE proponuję emigrację. 29.04.11, 11:04
            przyznam że nie rozumiem o co ci chodzi.
            Ja tylko zauważam, że co najmniej dziwne jest, że faszyści nie pozwalają faszystom przejść przez miasto. To jest co najmniej dziwne, że faszyzm GW jest lepszy od faszyzmu NOP. nie rozumiem, że euro faszyzm jest lepszy od faszyzmu NOP. nie rozumiem, że euro socjalizm jest lepszy od socjalizmu PIS (narodowego socjalizmu). Dla mnie faszyzm to faszyzm, a socjalizm to socjalizm. Rzeczy z definicji złe.
            • Gość: Hans walnij sobie w zyłę IP: 89.204.137.* 29.04.11, 11:14
              jaankieter
              przyznam że nie rozumiem o co ci chodzi.
              Ja tylko zauważam, że co najmniej dziwne jest, że faszyści nie pozwalają faszystom przejść przez miasto. To jest co najmniej dziwne, że faszyzm GW jest lepszy od faszyzmu NOP. nie rozumiem, że euro faszyzm jest lepszy od faszyzmu NOP. nie rozumiem, że euro socjalizm jest lepszy od socjalizmu PIS (narodowego socjalizmu). Dla mnie faszyzm to faszyzm, a socjalizm to socjalizm. Rzeczy z definicji złe.



              strzel sobie w zyle, to skumasz szybko.....
              • jaankieter Re: walnij sobie w zyłę 29.04.11, 11:31
                Gość portalu: Hans napisał(a):

                >
                >
                > strzel sobie w zyle, to skumasz szybko.....

                może i bym sobie strzelił, ale nasze faszystowskie państwo zabrania mi kupić tego czym mógłbym sobie strzelić.
              • ddyzma5 Re: walnij sobie w zyłę 01.05.11, 12:17
                Gość portalu: Hans napisał(a):

                >
                > strzel sobie w zyle, to skumasz szybko.....
                >
                A Ty biedaku Hans nie interpretuj rzeczy , które najwidoczniej przekraczają Twoje możliwości w interpretacji.
                Zresztą Twoje sugestie są tu najlepszym wyznacznikiem Twoich możliwości.
          • sverir Re: Wszyskim krytykujacym UE proponuję emigrację. 29.04.11, 11:19
            Właśnie właśnie, bardzo dobre odesłanie do Korei Północnej. Tam też organizacje w rodzaju NOP nie miałyby racji bytu. Może więc wysłać tam wszystkich "antyfaszystów"?
            • Gość: lewak łunia to wolność i nasza przyszłość! IP: *.e-wro.net.pl 29.04.11, 11:54
              Unia to wolny rynek i kapitalizm!
              Mamy wiele dopłat zarówno bezpośrednich jak i pośrednich. Mamy też dotacje np. dla kobiet, a wkrótce dla tanseksualistów ale tylko tych ciemniejszych. Biały, heteroseksualny meżczyzna to nasz wróg!
              Dlaczego tak trudno nam rozbić dotychczasową kulturę katolickiej Europy?
              Dopiero wtedy zapanujemy nad ludzmi w Europie! Powiemy im co jest dobre, a co złe!

              pozdrawiam,
              wasz Szechter
    • smrodek71 Wspólny marsz NOP i PiS w Święto Konstytucji 3 ... 29.04.11, 11:49
      a czemu nie w warszawie takie kretynizmy? tam jest więcej telewizji, może jakiś poklask będzie tych głupot....

      a wrocław to miasto PO i liberaizmu gospodarczego, myśleniowego- zawsze tak było patrzcie na wyniki wyborów z ostatnich 20 lat - nie zdobyli tu nic żadni ekstremiści i inne leppery i gierychy

      a krzykacze znajdą się wszędzie


      fajne połączenie narodowcy z radiem w berecie :))) wspólny front :)
      • Gość: liberalny PO to liebrały!!! zapamietajcie to! IP: *.e-wro.net.pl 29.04.11, 11:58
        ja lubie liberałów, bo robią fajne interesy np. na cmentarzu, a nawet jak jest jakaś afera, to okazuje się, że to tylko krzyki PiS-u....
        ważne, żeby dostac się do koryta, a to, że jesteśmy liberałami to widać i czuć na każdym kroku. Nic nie robimy z PKP, bo uważamy , że wszystkie problemy rozwiąże "niewidzialna ręka wolnego rynku"...
        Bierzemy tylko kaskę za trwanie przy władzy, ale czy to źle?
        Inaczej przyjdzie PiS i was zje!!!
    • Gość: Anno Super, ale fajnie IP: *.217.146.194.generacja.pl 29.04.11, 12:35
      Pójdę ze swoja córeczką
    • trombozuh Najpierw morderców z UB nazywają ludźmi honoru... 29.04.11, 15:47
      ...a potem się oburzają, jak ktoś inny mówi że Murzyni są czarni a pedały są pedałami.
    • ddyzma5 Re: Wspólny marsz NOP i PiS w Święto Konstytucji 30.04.11, 21:26
      Co za bzdury Pan pisze Panie Szymański !
      Nie ma czegoś takiego jak mniejszości seksualne, ale jest coś takiego jak zboczenia seksualne.
Pełna wersja