Od soboty inaczej jeździmy przy rondzie Pileckiego

03.05.11, 20:47
Wyjaśnijcie ciemnemu człowiekowi spoza Wrocka, czy można będzie od soboty wjechać z A4 z kierunku K-ce na obwodnicę (A8)? Jak nie, dlaczego? Nie rozumiem szczegółów, czy chodzi o przepustowość węzła gdzieś dalej na nowej A8 w okolicach lotniska, dobrze rozumiem? Czy da się to obejść, bo jazda Czekoladową i dalej do lotniska teraz to porażka. Proszę o poważne odpowiedzi.
    • Gość: gaser Re: Od soboty inaczej jeździmy przy rondzie Pilec IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 03.05.11, 21:24
      musisz zjechać na bielanach a potem za auchan na węzeł Cesarzowice, wyszukaj w goog;e grafiki: aow
    • Gość: yakall Re: Od soboty inaczej jeździmy przy rondzie Pilec IP: *.ssp.dialog.net.pl 03.05.11, 21:28
      Nie będzie można. A8 gotowa jest tylko do węzła 'Lotnisko' - dalej brakuje jeszcze: wiaduktów, mostu, itp.
      Węzeł lotnisko nie jest w stanie przyjąć wszystkich którzy chcieliby skorzystać z A8 żeby minąć Wrocław w drodze na Warszawę. Więc wybrano wariant - puszczamy wszystkich WYJEŻDŻAJĄCYCH a przyjezdnych z węzłów o mniejszym natężeniu - czyli nie z A4.
      Węzeł A4 i A8 będzie funkcjonował w pełni dopiero po otwarciu całego odcinka A8.
      • Gość: Kosta jak podpowiadasz koledze, to juz do konca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.05.11, 23:58
        kolego z Kielc, zamiast pchac sie przez miasto, zjedz z A4 w kierunku na Klodzko/Walbrzych zamiast na Wroclaw. Potem masz 7km na poludnie, az do swiatel - skrzyzowania z A8. skrecasz w prawo na Wroclaw (sa znaki), i rura z powrotem na polnoc ile fabryka dala na lotnisko. nadrabiasz pare kilometrow, ale oszczedzasz czas i zawieszenie w samochodzie :) powodzenia
    • Gość: thfthkkjg pilecki IP: 149.156.14.* 03.05.11, 21:31
      pilecki zginął, żeby rondo było rondem.

      KIEDY RONDO BĘDZIE RONDEM?
      • Gość: ciekawska czy zdążą do 2050 ? IP: *.opera-mini.net 03.05.11, 22:31
        Czy do roku 2050 będzie zbudowany wiadukt nad tym jednym torem kolejowym, który jest obok tego "ronda" ?
        A może prędzej znikną wszystkie połączenia kolejowe ?
        • svarte_sjel Re: czy zdążą do 2050 ? 04.05.11, 11:56
          Gość portalu: ciekawska napisał(a):
          > Czy do roku 2050 będzie zbudowany wiadukt nad tym jednym torem kolejowym, który

          Nad tym torem nigdy nie będzie zbudowanego wiaduktu.

          To tory mają przebiec wiaduktem nad jezdnią, a tego, czy nastapi to do 2050 roku to nikt nie wie :-)
Inne wątki na temat:
Pełna wersja