Dodaj do ulubionych

Szwagier Grzegorza Schetyny wystartuje na senatora

16.05.11, 09:08
Szwagier to nie rodzina!
Obserwuj wątek
  • aa.6 ROZKAZ: Zamykać kibiców obrażających Tuska 16.05.11, 09:23
   Co wolno skandować i pisać na transparentach? - zastanawia się "Rzeczpospolita". Gazeta usłyszała od jednego z funkcjonariuszy policji we Wrocławiu, że mieli wyłapywać i zatrzymywać kibiców z napisami obrażającymi premiera Tuska.

   Według "Rzeczpospolitej", po decyzji wojewody dolnośląskiego o rozgrywaniu meczu piłkarskiego Śląsk Wrocław - GKS Bełchatów bez udziału publiczności, wrocławska policja otrzymała informację, że kibice zgromadzą się pod stadionem i zorganizują demonstrację, a ponadto myślą o blokowaniu ruchu w mieście. Ściągnięto więc odwody również spoza Wrocławia.

   Relacjonujący gazecie owe decyzje policjant twierdzi też, iż wydano dodatkowy rozkaz. - Usłyszeliśmy polecenie, że z tłumu kibiców mamy wyłapywać osoby ''trzymające transparenty obrażające premiera''. Pakować do więźniarek i przewozić na komisariaty.

   Według informatora "Rz", jeden z policjantów prewencji spytał, czy to jest rozkaz komendanta miejskiego. Usłyszał od prowadzącego odprawę dowódcy, że "ma nie wnikać".

   - Zamierzam się przyjrzeć tym decyzjom administracyjnym - zapowiada gazecie Adam Bodnar z Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka.

   wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,9603444,Mieli_zatrzymywac_za_obrazanie_premiera____Uslyszelismy.html
  • Gość: magik Re: Szwagier Grzegorza Schetyny wystartuje na sen IP: *.klodzko.hypnet.pl 16.05.11, 09:32
   PO to taka partia, która nigdy partią miała nie być, to miała być ledwo platforma... . PO to partia, która ma za nic jakieś w miarę przyzwoite normy społeczne, obyczajowe, moralne. PO nic nie musi, ale wszystko może. PO "tyra" to fakt, ale tylko w jednym zakresie. Jej szef nie ma spokojnego snu z racji wyborów, które zaczynają się w pierwszym dniu po wyborach i trwają do ostatniego dnia kadencji. PO nie wolno krytykować, zwracać uwagi, pamiętać co mówiła wczoraj, bo natychmiast wyskakują dyżurne buldogi /oczekujące zwracania się do siebie: imć profesor/ i ujadają, ujadają, skowyczą. Polska stała się bardzo smutnym miejscem z krajobrazem PO w tle, tylko, że im to wisi. Pęd do koryta przesłania wszystko inne bo potem można twierdzić, że PO nigdy partia być nie chciała. Od partii oczekuje się programu a nie tajnych sposobów potajemnego łowienia sobie podobnych gagatków, ale chwilowo zajmujących inne pozycje.
  • piotr_ze_wsi Re: Szwagier Grzegorza Schetyny wystartuje na sen 16.05.11, 09:33
   BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ!
   Niekoniecznie wszystkim, na początek wystarczy przecież, jak polepszy się kolegom, szwagrom, Mirkom, Rychom. Na tym dobrobycie skorzystają potem i inni, bo przecież Rychy, Zbyszki, Miry i Szwagry, majętne już, nie będą same szorowały sobie kibli. Zatrudnią kogoś z plebsu i bezrobocie spadnie. Będzie się żyło lepiej...
  • Gość: ja Re: Szwagier Grzegorza Schetyny wystartuje na sen IP: *.ie.ue.wroc.pl 16.05.11, 11:14
   Pewnie. Rowiński powinien tłuc kamienie w kamieniołomach, sądownie wyrzec się siostry, a dzieci (jesli ma) oddać do adopcji. To jego wina,że sie uczył i wrócił do mojego Lubania zamiast jak większość z nas ( w tym i ja)pochodząca stamtąd dac dyla. Ludzie- opamiętajcie się, przecież nie wrocławianin Schetyna będzie go wybierał, a ludzie którzy go znają w Lubaniu i okolicy. Jeśli nie będa chcieli to go nie wybiorą. Nie znam p. Rowińskiego - jestza młody dla mnie- ale wracam niekiedy do Lubania i widzę jak się tam zmieniło na plus
  • kropka9991 Nie dajmy się zwariować 16.05.11, 12:52
   Czasami ze szwagrem nie utrzymuje się w ogóle kontaktów - to absurd aby aktywność polityczną jakiegoś człowieka uzależniać od działalności (nawet nie spokrewnionego) małżonka brata czy siostry. PO chciała by bardziej papieska niż sam papież... Trochę rozsądku zawsze się przyda.
  • Gość: kobietka bajzel IP: *.sip.mia.bellsouth.net 16.05.11, 16:36
   O tworza sie polityczne dynastje, jak zlapia lapami sie stolkow to bedzie jak w Polskich wyzszychuczleniach, nie bedzi emozna ich wyplewic. TO JEST KUMATERSTWO I NEPOTYZM, moze kiedys w przyszlosci PO bedzie sie nazywala PS = Platforma Schetyny

   Bajzel w tej POlitycye niesamowity
   • Gość: kobieta Re: bajzel IP: *.sip.mia.bellsouth.net 16.05.11, 16:41
    Czy rzad Polski dazy do zrobienia z demokracji autokracje, jednej lub paru wyselekcjionowanych rodzin? Czy teraz jestesmy swiadkami poczatku konca demokracji? Mnie to irytuje kiedy politycy tak tratuja lata pracy nad demokracja. Jednym ruchem, np wsadzeniem swojego kumpla czy corkeczki, czy synka czy szwagierka, nieszcza demokracje. PO niszczy demokracje, niszczy suwerennosc Polski, niszczy wolnosc wymowy, niszczy Polakow swoja brudna POlityka. Potrzebne sa partie dla Polakow a nie dla spokrewnionych elitek ktore beda prowadzily POlityke wyzysku Polakow.
   • map4 Re: Szwagier Grzegorza Schetyny wystartuje na sen 16.05.11, 21:54
    sverir napisał:

    > Czy jest w tym kraju coś czego PO się nie boi?

    Najwyraźniej PO przestała się bać wyborców.

    Kiedy początkiem tego roku wybuchła w Stuttgarcie sprawa budowy nowego dworca kolejowego (w skrócie: rząd landowy był na "tak" ale lokalni wyborcy byli na "nie") rząd trzymał się jak pijany płotu wersji "budujemy i już!". Kanclerzyca Merkelowa, której partia CDU od 60 lat trzęsła landem stwierdziła była nawet na forum Bundestagu, że "wyborcy nas rozliczą", co wywołało potężną burzę oklasków i radości w ławach ... opozycji.

    Całkiem niedawno, w Badenii-Württembergii właśnie po raz pierwszy w historii RFN premierem rządu landowego został polityk partii zielonych a CDU po 60 latach straciła władzę w landzie uznawanym za jej bastion. Merkelowa po ogłoszeniu wyniku wyborów i stracie władzy w kolejnym landzie zaszyła się w gabinecie i nie była gotowa do wyartykułowania jakiegokolwiek komentarza.

    Wnioski z tej historyjki powinny wyciągnąć zarówno lemingi jak i politykiery z PO.
    Chyba, że model wałbrzyski zostanie rozciągnięty jesienią na cały kraj. W takim przypadku rzeczywiście o wyniki wyborów nie ma się co martwić. Jak bowiem Soso mawiał: "nieważne, jak ludzie głosują, ważne, kto liczy głosy".

    Post Scriptum do polskiej policji politycznej:
    wpis ten został dokonany spoza terytorium RP i znajduje się pod ochroną artykułu 5 ustęp 1 konstytucji Republiki Federalnej Niemiec:
    "Jeder hat das Recht, seine Meinung in Wort, Schrift und Bild frei zu äußern und zu verbreiten und sich aus allgemein zugänglichen Quellen ungehindert zu unterrichten."

    Możecie mi skoczyć, SBeckie świnie.
    • sverir Re: Szwagier Grzegorza Schetyny wystartuje na sen 17.05.11, 19:03
     > Najwyraźniej PO przestała się bać wyborców.

     Ja sądzę, że wręcz przeciwnie - to wyborców boi się najbardziej (zwłaszcza wyborców PiS). W kampanii wyborczej obiecują cuda, bo tylko w ten sposób mogą wygrać. W trakcie rządów nie realizują tych cudów, bo więcej wyborców stracą niż zyskają (bo np. czy warto spełniać obietnicę reformy KRUS?).

     Jednak mi najbardziej przeszkadza robienie z wyborców idiotów.

     Szwagier Schetyny jest zły, bo jest szwagrem. Nic to, że w wyborach do Senatu wygrywają najbardziej popularni - naród nie będzie chciał szwagra, to na niego nie zagłosują. Nepotyzm jest zły i basta.

     Jednocześnie PO nie uchyla sie przed nepotyzmem stricte politycznym, tworząc listy wyborcze wg własnych preferencji, w których 'lokomotywa' z pierwszego miejsca może pociągnąć następnych posłów, choćby z minimalnym poparciem. Grunt, żeby nie było powiązań rodzinnych.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka