Dodaj do ulubionych

Dwóch konkurentów w walce o szefa SLD na Dolnym...

02.11.11, 18:08
Pora na zmianę.
Wybierzcie np. Kuźnika. Albo Bicza. Lepiej nie będzie, ale może będzie weselej. :-)
Obserwuj wątek
  • Gość: Bocznica Re: Dwóch konkurentów w walce o szefa SLD na Doln IP: *.static.korbank.pl 02.11.11, 18:38
   Chwileczkę ! A Pani Trela ?!?!?!?! Wiele, bardzo wiele osób uważa, że tylko Ona postawi SLD na nogi - i jest to możliwe, bo .... 1/mądra 2/z doświadczeniem wszelakim 3/nie puszy się, ciągle jest "swoja" 3/logicznie i strategicznie myśli i mówi i .... jeszcze do tego ładna, z wdziękiem, z każdym mężczyzną sobie poradzi. TYLKO DO JASNEJ CHOLERY DAJCIE JEJ SZANSĘ !!!!!!
  • von_lewir Dwóch konkurentów w walce o szefa SLD na Dolnym... 02.11.11, 19:53
   Radosław Mołoń - idealny szef, człowiek całkowicie anonimowy, niewybieralny (trzeba podkreślić , że nigdy nie został wybrany, funkcję wicemarszałka zawdzięcza pozycji klubu (wicemarszałkiem nie musi być radny)). No i wykształcenie, na stronie sejmiku jest jedynie informacja, że studiował prawo. Studiować a skończyć to jednak dwie różne sprawy... Może lepiej kogoś kto już kiedyś zaznał wybory na własnej skórze? Aparatczykom nie!

   Marek Dyduch - świetny organizator, prawnik, obyty umiejący kierować strukturami, doświadczony, z kontaktami generalnie idealny lider Dolnośląskiego SLD. Ale, ale to członek PZPR od 1982. No kto się zapisywał do PZPR po ogłoszeniu stanu wojennego? Idioci albo ludzie całkowicie bezideowi.

   Propozycja internaty - Pani Trela. No cóż, czemu nie ale może najpierw niech ta Pani pokieruje wrocławskimi strukturami SLD które są w zapaści. Teraz właśnie ta Pani dostała swoją szansę kieruje caaaałym wrocławskim SLD. Jeśli poprowadzi SLD do wyborczego sukcesu i partia zaistnieje w mieście to dlaczego nie? Ale może za 4 lata... Najpierw niech się sprawdzi na niższych szczeblach.

   Kto moim zdaniem powinien być liderem dolnośląskiego SLD? Odpowiedź jest prosta Pani deputowana Lidia Geringer de Oedenberg. Nie ma wad wyżej wskazanych osób, ma zalety(obycie języki no i to, że wyborcy dolnego śląska dobrze ją oceniają). Swoją popularnością mogłaby SLD bardzo, ale to bardzo pomóc.

   Oczywiście są to tylko moje mrzonki gdyż zdecydują gierki aparatu....
  • 2zxc-bnm Dwóch konkurentów w walce o szefa SLD na Dolnym... 02.11.11, 22:09
   Pan Mołoń?? Dobre żarty, on nie potrafi skleić porządnie zdania złożonego. Podobno krążą już o nim dowcipy w Urzędzie Marszałkowskim, jako o osobie "dupowato-gburowatej", nie mającej nic do powiedzenia. Z tego, co mówią w kuluarach wrocławscy dziennikarze to taki ala'Napieralski tyle że typ powiatowy - zagubiony,wystraszony, bezideowy aparatczyk.
   To już Dyduch - mimo wielu wad - jest sto razy lepszy.
   Ktoś tu rzucił na forum również nazwisko Pani Geringer de Oedenberg. Ale ta Pani przecież nic nie ma wspólnego z lewicą. Ona równie dobrze mogłaby być w PO czy w jakiejkolwiek innej partii. Jej poglądy polityczne to....promować siebie, promować siebie i jeszcze raz promować siebie. Jakie były i są jej postulaty i dokonania lewicowe w Parlamencie Europejskim? Ano właśnie - żadne. Typ wyrachowanej karierowiczki i tyle, owszem z autoreklamy jest świetna, ale tu nie o to chodzi.
   W każdym razie mimo wszystko życzę powodzenia SLD, bo lewica w tym kraju jest potrzebna.
   • Gość: wrocek Re: Pan Nikt chce być szefem... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.11.11, 09:08
    Pan Nikt chce być szefem SLD, bo kolega Napieralski go podpuścił... Napieralski i jego kumple odpowiedzialni za porażkę lewicy powinni hurtowo jak najszybciej zniknąć z życia publicznego. Pan Nikt nie tylko nie będzie szefem SLD, ale to już ostatnie dni kiedy jest wicemarszałkiem.... Będzie Pan Nikt i zupełnie NiC. I kto przyjmie kolegę Mołonia do pracy? Chętnych raczej nie będzie.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka