Dodaj do ulubionych

Wrocławski stadion pod specjalnym nadzorem

09.12.11, 08:38
koszty utrzymania stadionu zrujnują miasto
Obserwuj wątek
  • Gość: mikser Re: Wrocławski stadion pod specjalnym nadzorem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.11, 09:42
   "- Wie pan, jak wyglądało sterowanie oświetleniem podczas bokserskiej gali? Powinien być centralny system sterujący reflektorami. A byli nasi pracownicy wyposażeni w krótkofalówki. Na mój znak włączali i wyłączali światła - mówi Piotr Rybak z firmy, która do początku listopada pracowała przy montażu instalacji na budowie stadionu..."
   więcej:
   www.gazetawroclawska.pl/stronaglowna/481227,budowa-stadionu-opozni-sie-az-do-euro,id,t.html
   • Gość: rycerz jaclaw Re: po co miastu straż miejska ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.12, 10:50
    w odpowiedzi dla specjalisty: nie będzie taniej i lepiej posłać tam, jak to nazwałwś strażaków miejskich, bo nie od tego oni są palancie.Najpierw zorientuj się od czego jest straż miejska a potem komentuj pustaku. Zastanowiłeś sie kiedyś nad tym,że sami z siebie nie ganiają babulinek z pietruchami tylko wykonują polecenia władnych im osób? nie!? to zrób to cwaniaczku.....
  • gaga-5 Wrocławski stadion pod specjalnym nadzorem 09.12.11, 12:15
   Firma Imtech Polska nie zapłaciła w listopadzie firmie CES gdyż ci nie przedstawili oświadczenia o niezaleganiu swoim podwykonawcom. Jest to zrozumiałe i taka praktyka jest stosowana, aby zabezpieczyć interesy wszystkich podwykonawców. Mnie jednak zasanawia dlaczego Imtech Polska przelał pieniądze CES za październi, wrzesień i inne miesiące, skoro podwykonawcy twierdzą, iż nie otrzymują należnych pieniędzy od kilku miesięcy? Czy Imtech wcześniej nie żądał takich dokumentów? A jeśli otrzymywał oświadczenia od CES o nie zaleganiu płatności, to oznacza, że CES poświadczył nieprawdę i sprawa nadaje się do prokuratora. Tak czy owak prokurator powinien jak najszybciej zająć się sprawą, a sąd wydać wyrok w trybie przyśpieszonym, aby nie doporowadzić do upadku małych, a rzetelnych firm.
  • map4 Re: Wrocławski stadion pod specjalnym nadzorem 02.02.12, 15:12
   flugufrelsarinn napisał:

   > koszty utrzymania stadionu zrujnują miasto

   Koszty jego budowy już miasto zrujnowały. Zmniejszanie wydatków na komunikację zbiorową w sytuacji, w której jej koszty rosną wraz z podnoszeniem ma na celu zmniejszenie dotacji budżetu miasta. W budżecie są ważniejsze niż na komunikację wydatki: na przykład w spółce Wro2012 zwiększone zostanie zatrudnienie. Czuma (albo Nowaczyk) wytłumaczy to nowymi zadaniami, które spółeczka Wro2012 przejmie od SMG.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka