Dodaj do ulubionych

Manifa w niedzielę pod hasłem "Chleba zamiast i...

08.03.12, 21:15
Trochę za późno na płacz i demonstracje
Obserwuj wątek
     • Gość: hans Re: ale za to mamy wreszcie... najgorszego ... IP: *.opera-mini.net 10.03.12, 12:20
      Jakie durne hasło "Chleba zamiast Igrzysk".
      Właśnie po to się organizuje Igrzyska, bo chleba jest za dużo, jest za tani, coraz mniej się chleba kupuje. O czym wiedzą wszyscy piekarze i wszyscy sprzedawcy.
      Brakuje Igrzysk. Wszędzie brakuje Igrzysk. W każdym państwie brakuje Igrzysk.
      Stąd taka popularność meczów piłkarskich, wszelkich Tańców, wszystkich Idoli, niezliczonych Mam Talent.
      Protest z hasłem " Chleba zamiast Igrzysk" nie jest ani logiczny ani na czasie. Ludzie mają generalnie za dużo czasu i za dużo wolnej energii. Stąd takie zapotrzebowanie na Igrzyska. A będzie jeszcze większe, bo praca wszędzie staje się lżejsza, coraz mniej ludzi pracuje, coraz więcej wolnego czasu. Gdyby brakowało chleba, to ludzie pracowali by przez 7 dni w tygodniu. A teraz pracują przez 4, 5 dni. Czekają na wszystkie weekendy. Organizują długie weekendy. Zaczynają karierę zawodową w wieku 25-30 lat, przechodzą na emeryturę po 15 latach, albo tak szybko jak się da. I coraz więcej ludzi ma coraz więcej wolnego czasu. Brakuje IGRZYSK !!
      Władze o tym wiedzą i budują stadiony, hale, centra handlowe, aquaparki, nartostrady, hotele, lotniska, .. Wszystko co jest potrzebne aby ludziom dać okazję i miejsce na spędzenia wolnego czasu.
      Stadion który jest tak drogi, nie mógł być tańszy. Bo na nie można było przywieźć używanego, 15-sto letniego stadionu. Trzeba było przywieźć wszystko nowe, najnowsze, najdroższe i dać to zbudować Niemcom, Amerykanom, Francuzom. Tym ludziom którzy już wybudowali dziesiątki stadionów u siebie, a potrafią to robić. Ponieważ wszystko jest importowane i najnowsze, to musi być najdroższe. Wszystkie elementy stadionu we Wrocławiu były produkowane w niemieckich betoniarniach !! Słupy przejechały setki kilometrów. To musiało być drogie i było drogie.
      To nie jest kupno używanego Golfa albo innego Passata czy Audi. Stadion musiał być przywieziony i złożony na miejsci. Całe wyposażenie techniczne też jest importowane. Niemiecki inzynier budowy w delegacji musi zarobić 3 razy tyle ile dostaje w Niemczech. I Wrocław za to zapłacił, ale ma nowy stadion na wszystkie przyszłe Igrzyska, których brakuje i brakować ciągle będzie.
      Manifa jest niepotrzebna, bezsensowna, jest typowym marnowaniem czasu.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka