Dodaj do ulubionych

Ruszyła budowa siedziby wrocławskiej Izby Skarb...

16.05.12, 19:52
co za chory kraj, inwestuja w stadiony, budynki urzednikow, a pieniedzy dla zwyklych ludzi nie ma, nie ma na przedszkola, na zlobki, nie ma na becikowe.

urzednicy wy nieroby !!! idzcie do prywatnych firm pracowac zobaczcie co potraficie, cieniasy.
Obserwuj wątek
  • Gość: Emeryt Re: Ruszyła budowa siedziby wrocławskiej Izby Ska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.12, 21:19
   O ile się nie mylę, to działka na której IS buduje siedzibę jest "darem' byłego prezydenta pana Zdrojewskiego. Nie zapłacił w terminie podatków, z tego tytułu narosły odsetki i w rozliczeniu trzeba było oddać działkę. Za frico. Hojny prezydent. Proces sądowy z tego tytułu przegrał i szybko "awansował' na senatora.
   Mamy szczęście do prezydentów. Jeden lubił wysadzać /hala na Zielińskiego i zabytkowe młyny/, drugi pozbywał się działek za pół darmo, chociaż mówią, że Wrocław przed powodzią uratował.
   O ukochanym obecnym Panu Prezydencie peany będą piscć historycy,
  • Gość: wkurzony Re: Ruszyła budowa siedziby wrocławskiej Izby Ska IP: *.mofnet.gov.pl 17.05.12, 08:12
   wojtasie, cieniasie - tak, jestem urzędnikiem (czyt. trędowatym, chorum na AIDS, gorszej rasy etc.).
   tylko wyobraź sobie że w tych prywatnych firmach (czyt. kancelaria adwokacka) pracuje syn adwokata, który miał tróje na studiach ale przez wzgląd na koneksje rodzinne - ma dobrą fuchę.
   Wyobraź również sobie wojtasie cieniasie że w administracji pracują często ludzie zdolni, ale nie mający właściwych koneksji, by być sędzią, notariuszem etc.
   • Gość: Piotr Paweł Re: Ruszyła budowa siedziby wrocławskiej Izby Ska IP: *.internetia.net.pl 17.05.12, 08:54
    To prawda co piszesz. Ale prawdą jest też to, że twoi koledzy, a może i ty często masz w D petenta. Liczy się durny przepis lub interpretacja. Przeczytaj wczorajsze artykuły na temat firm budujących A2, które nie dostały zapłaty za wykonane prace , a w szczególności odpowiedź nzczelnika IS, który rozlicza właścicela firmy transportowej z pólnocnej Polski (niestety umknęła mi nazwa miasta) Gdy prowadziłem t.zw mikrofirmę pani, która przyszła do mnie na kontrolę rozmowę rozpoczęła od słów " proszę mi przygotować wszystkie dokumenty , bo nie mam czasu, a muszę coś na pana znaleźć i niech pan sobie nie myśli że dam się złapać na byle co"
    I jeszcze jedno. Czy potrzeba aż tylu kontrolujących na jednego pracującego? Zaraz po przemianach ZUS zajmował 1,5 piętra na Pretficza. Wszystkie US zmieściły by się w bud na Ostrowskiego i jeszcze by zostało miejsce, IS zajmowała barak w podwórku przy dawnej Świerczewskiego. A dzisiaj? A jutro?
    Prawo w Polsce często zmusza do "kombinowania" a od tego krótka droga do świadomych przestępstw ( nie takich jak sprowokowane przez agenta Tomka ).
    • Gość: ogarnijtasie Re: Ruszyła budowa siedziby wrocławskiej Izby Ska IP: *.mofnet.gov.pl 17.05.12, 15:26
     Zaręczam Ci, że nikt nie ma ludzi w D, bo ważniejszy jest "durny przepis". W tym stwierdzeniu rozjeżdża Ci się wszystko. Zrozum, że on czy jego koledzy nie mają nic do gadania pracując w Organach Państwa chociażby dlatego, że organy państwa działają na podstwie prawa i w jego granicach i to jest podstawowa zasada Kontsytucji RP! A może stworzysz struktury państwa na nowo? Urzędnicy nie tworzą prawa (nie tu pretensje) tylko chciał nie chciał czuwają nad jego wykonaniem (i to w zdecydowanej większości za małą kasę będąc świetnie wykształconym - nie wierz we wszystko mediom) - władza ustawodawcza, wykonawcza, sądownicza - poczytaj.
  • Gość: Stoppa Re: Ruszyła budowa siedziby wrocławskiego Sądu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.05.12, 11:39
   Do zamiany stanowisk fizycznych, na urzędników dochodzi w wyniku przyzwolenia wyborców.

   Co potrafią w większości wybrani humaniści - gadać i "pieprzyć" o gospodarce.
   Zlikwidowano wiele zakładów i stanowisk pracy.
   Odpowiedzialnością obarczono pracowników - posyłając ich "na bruk".
   Ci którzy TEGO DOKONALI byli przecież "politycznymi zarządcami" tych fabryk i produkcji.
   Nie potrafili DOBRZE GOSPODAROWAĆ majątkiem i ludźmi - mieli tylko pomysł
   na sprzedaż Naszego Wspólnego majątku. Stąd brak rozwoju gospodarczego.
   Długi do 5 -tego pokolenia oraz rozwój na kredyt papierowej działalności i rozbudowy Sądów, Izb i innych Urzędów. Nowy Sąd budują we Wrocławiu. Czytaj na: gazetabezprawna.pl/?page_id=686 oraz www.gazetawroclawska.pl/artykul/420871,we-wroclawiu-powstanie-nowy-sad,id,t.html?cookie=1

   Chwała urzędnikom na wysokości. Tylko KTO zapracuje na ich pensje?
   Szykując się do wyjazdu z kraju - Pozdrawiam zadłużonych urzędasów nowych czasów.

   P.S. Wniosek końcowy.
   Jeżeli system Państwa wspiera budowę instytucji kontrolnych, inwigilacyjnych i urzędniczych, znaczy to Coraz Więcej dochodzeń, pomówień, inwigilacji i napiętnowania NORMALNEGO OBYWATELA w imieniu i na rachunek coraz "dupniejszego" prawa.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka