Dodaj do ulubionych

Jeśli zapłacisz w biletomacie, to i na autostra...

09.07.12, 13:22
"Operator przekonuje, że od samego początku informuje, że na bramkach można rozliczyć się tylko bezpinowo."

Gowno prawda.
Nie zauwazylem takiej informacji nigdzie. Nawet jak jest to nie rzuca sie w oczy.
System jest jak z XIX wieku i nadaje sie do natychmiastowej rozbiorki.

Obserwuj wątek
    • Gość: dered Re: Jeśli zapłacisz w biletomacie, to i na autost IP: *.dip.t-dialin.net 09.07.12, 15:12
      witek7205 napisał:
      > System jest jak z XIX wieku i nadaje sie do natychmiastowej rozbiorki.

Popatrzcie ile z tym -ównem zamieszania ! TYLKO PROBLEMY !

1) Czekanie przed szlabanami (niekiedy dłużej niż sam przejazd Wrocław- Opole)
      co w efekcie powoduje w skali kraju miliardowe straty! Tony spalin, ucieczka na drogi
      lokalne( a przecież autostrady buduje się w celu dokładnie odwrotnym !!!) Rozjeżdżanie
      dróg lokalnych, wypadki, zanieczyszczenie środowiska itd !

2) Zakorkowane przejazdy dla karetek

3) Policja nie patroluje bo musi płacić za wjazd na autostradę

4) Bezużyteczne "magiczne skrzynki" (za które jeszcze trzeba płacić) bo albo nie działają albo
      i tak trzeba czekać w korku

5) Burdel z kartami płatniczymi

6) Coraz częstsze wykorzystywanie dróg serwisowych jako dzikich wjazdów aby ominąć bramki
      Skutek- zwierzęta na autostradach i wypadki!

7) Zamykanie kolejnych wjazdów aby kierować ruch wyłącznie przez bramki co powoduje
      konieczność nadrabiania drogi o kilkadziesiąt kilometrów i rujnuje budowane przez
      dziesięciolecia więzy gospodarcze i społeczne na terenach wzdłuż autostrad czyli znowu
      zaprzeczenie celu ich budowy ! itd. itd.

Czy ktoś potrafi wskazać chociażby jeden pozytyw tego systemu? Przecież to chyba wymyślił jakiś kompletny kretyn !

WON Z BRAMKAMI NA AUTOSTRADACH ! TYLKO WINIETY !
    • radeberger co to za bzdury? 09.07.12, 16:44
      Nie mam ani karty zblizeniowej, ani mikroplatnosciowej, ani nawet zlotowkowej, a jednak za autostrade A4 place bez problemu owa karta..

Czyzby zaczynalo sie wazeliniarstwo ratuszowi poprzez czarny PR (wlasciwie to scimnianie)?
      --
      Fortune plango vulnera
      stillantibus ocellis
      quod sua michi munera
      subtrahit rebellis
    • niemaciek Jeśli zapłacisz w biletomacie, to i na autostra... 09.07.12, 19:19
      Po raz kolejny ktoś próbuje nas przekonać, że chodzenie po kostki w gnojówce to atrakcja turystyczna i powinniśmy być za to wdzięczni. Jakoś w wielu sklepach (np. żabkach) można płacić zbliżeniowo jak i kartami z pinem.

A co się stanie jeśli przy bramce zorientuję się że zgubiłem portfel? Ja nie będę żebrał o kilka zł żeby łaskawie pozwolono mi przejechać - czy choćby zjechać na pobocze w oczekiwaniu na policję.

Już bym wolał żeby rzeczniczka powiedziała "nie obchodzi nas wygoda i godność kierowców, mają płacić i koniec". Przynajmniej czułbym się potraktowany szczerze.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka