Uwaga !!! na sklep rowerowy Roweria ul. Długa 68A

IP: *.ssp.dialog.net.pl 13.08.12, 21:10
Przestrzegam przed zakupami rowerów w sklepie rowerowym "Roweria.pl" przy ulicy Długiej 68A we Wrocławiu. Zakupiłem w tym sklepie rower marki Kross. Po paru miesiącach trzykrotnie reklamowałem ten rower (wysypywały się częśći przedniego i tylnego suportu) ale za każdym razem otrzymywałem info od obsługi sklepu, że Kross nie uznaje tego typu reklamacji i muszę naprawić odpłatnie. Oczywiście zawsze brałem fakturę za naprawę ale po trzech naprawach wkurzyłem się i wysłałem te faktury i zgłoszenie reklamacyjne wraz z kartą gwarancyjną do Kross Polska. Otrzymałem szybko odpowiedź z Krossa, że sklep ma oddać
pieniądze za naprawy a oni rozliczą się z tym sprzedawcą. Do dzisiaj (a minęło już 1,5 miesiąca) sklep mimo zapewnień nie oddał pieniędzy, (zachowuje się co najmniej jak Amber Gold) pisze w mailu że już przelał pieniądze ale na koncie nie ma.
Przestrzegam przed zakupami rowerów w tym sklepie, a jeśli ktoś reklamuje rower i reklamacja nie jest uznana przez sklep to niech bierze fakturę za naprawę i wysyła do producenta lub dystrybutora na polskę.
Na pewno ja i moi znajomi już nic więcej nie kupimy w tym sklepie.
    • Gość: postworek Re: Uwaga !!! na sklep rowerowy Roweria ul. Długa IP: *.internetia.net.pl 17.08.12, 14:01
      Ja również mogę dorzuć dwa kamyczki:
      1. Kupiłem tam rower marki Kross (są oficjalnym dealerem). Na firmowej stronie zauważyłem po dłuższym czasie, że powinien on mieć osłonę na łańcuch oraz gumy na bagażnik, których nie dostałem. Uznałem, że nie ma sensu się wykłócać, bo sporo czasu minęło a żadnego dowodu, że czegoś brakowało nie mam. Jednak niesmak pozostał. Drugi rower kupiłem już w innej firmie - wyposażenie było kompletne.
      2. Informacja z drugiej ręki: kolega odradzał serwis działający przy sklepie. Jego koleżance poskręcali rower tak, że mało się na nim nie zabiła.
    • Gość: Klient Re: Uwaga !!! na sklep rowerowy Roweria ul. Długa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.13, 23:41
      Wiem, że temat stary, ale co tam, chciałbym dorzucić swoje 3 grosze.
      Mam spory kontakt z pracownikami tego sklepu i serwisu i wiem jak sprawa wygląda. Kross rzeczywiście nie chce uznawać napraw skrzywionych osi albo zużytych suportów. To dlatego, że w tych prostych modelach jest to chińszczyzna która padnie pod każdym kto waży >70kg, a już zwłaszcza pod rowerzystami, którzy nie potrafią podnosić się z siodełka przy pokonywaniu krawężników albo dziur. Jedno mówi klientowi, drugie robi z dealerem. Jeżeli nie oddali Panu pieniędzy za naprawę, to znaczy, że Kross nie oddał im. Mojemu znajomemu Kross nie uznał pęknięcia rury sterowej w nowym rowerze bez jakichkolwiek śladów kolizji - wadliwe łączenie, ot co. Musiał zapłacić 300zł za nowy widelec i czekał 3 miesiące na wysyłkę z Krossa.
      Ponadto wiem od pracowników tego sklepu, że rowery czasami przychodzą w zupełnie innych konfiguracjach niż być powinny - np. inna tylna przerzutka albo brak regulowanego mostka.
      Co do tego, że trzykrotnie musiał Pan to samo naprawiać, to z całym szacunkiem ale zapewne jest Pan jedną z osób, o których mówiłem wcześniej (zwłaszcza, że nie zna Pan podstawowej terminologii).
      Ich serwis przez długi czas nie był rewelacyjny, ale chyba od półtora roku pracuje u nich taki młody chłopak, a latem był taki drugi, starszy niski. Starszy naprawiał w miarę, zdarzyło mi się u niego parę poprawek. Natomiast ten młody student robi rowery jakby miał co najmniej 10letnie doświadczenie. Ja i znajomi dawaliśmy mu do serwisu łącznie chyba 11-12 rowerów, z czego 3 przed wyprawami rowerowymi. Po serwisie wszystkie działały lepiej, niż gdy były nowe. Żaden z nich nie miał awarii (poza gumami i wymianą klocków) do tej pory. Byłem zaskoczony, że tak młody chłopak potrafi zrobić coś tak dokładnie i precyzyjnie (i nie wymieniając od razu wszystkich części na nowe). Szczerze polecam, bardzo sympatyczny i miły człowiek, jasno i rzeczowo tłumaczy co należy wymienić a co nie jest konieczne, rowery robi najczęściej przed umówionym terminem i ratuje nawet beznadziejne przypadki. Póki on tam pracuje to będę korzystał z ich usług i polecał je wszystkim innym!
      • Gość: Neverhood Re: Uwaga !!! na sklep rowerowy Roweria ul. Długa IP: *.internetia.net.pl 27.02.13, 19:58
        Witam załogę sklepu. Zimowa nuda niedługo się skończy i nie będziecie mieli czasu na szukaniu w internetach opinii niezadowolonych klientów.

        > Ich serwis przez długi czas nie był rewelacyjny, ale chyba od półtora roku prac
        > uje u nich taki młody chłopak, a latem był taki drugi, starszy niski. Starszy n
        > aprawiał w miarę, zdarzyło mi się u niego parę poprawek. Natomiast ten młody st
        > udent robi rowery jakby miał co najmniej 10letnie doświadczenie. Ja i znajomi d
        > awaliśmy mu do serwisu łącznie chyba 11-12 rowerów, z czego 3 przed wyprawami r
        > owerowymi. Po serwisie wszystkie działały lepiej, niż gdy były nowe. Żaden z ni
        > ch nie miał awarii (poza gumami i wymianą klocków) do tej pory. Byłem zaskoczon
        > y, że tak młody chłopak potrafi zrobić coś tak dokładnie i precyzyjnie (i nie w
        > ymieniając od razu wszystkich części na nowe). Szczerze polecam, bardzo sympaty
        > czny i miły człowiek, jasno i rzeczowo tłumaczy co należy wymienić a co nie jes
        > t konieczne, rowery robi najczęściej przed umówionym terminem i ratuje nawet be
        > znadziejne przypadki. Póki on tam pracuje to będę korzystał z ich usług i polec
        > ał je wszystkim innym!

        Serwis nie może zrobić bardzo dobrze. Jest to niewykonalne, gdyż nie mają tyle czasu na dopieszczenie. Serwisantowi również nie zależy. gdyż to nie jest jego, a czyjś rower. Serwisant nie wykonuje jazd próbnych lub wręcz dni testowych. Klientami serwisów rowerowych są słabeusze, serwisant musi polegać na wychwyceniu usterki przez tych klientów. Z tego względu jak się samemu zrobi to jest lepiej. Oczywiście trzeba mieć jakieś pojęcie, ale bez przesady. Ro tylko rower, od 100 lat taka sama konstrukcja.
        • Gość: Kurier Re: Uwaga !!! na sklep rowerowy Roweria ul. Długa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.13, 21:04
          Haha, rower sie od 100 lat nie zmienil?
          Pozdro! Chcialbym zobaczyc Twoj rower!

          Jako kurier znam wiekszosc serwisow, mimo, ze naprawiam sam. O tym na dlugiej nie wiem zbyt wiele, poza tym, ze tylko oni i wrostro przebijaja lozyska w piastach torowych miche. Ceny jak wszedzie, roznica taka, ze kolo dostalem spowrotem czysciutkie.
          • Gość: Neverhood Re: Uwaga !!! na sklep rowerowy Roweria ul. Długa IP: *.internetia.net.pl 08.03.13, 21:10
            > Haha, rower sie od 100 lat nie zmienil?
            > Pozdro! Chcialbym zobaczyc Twoj rower!

            A zmienił się? Czy aby wyparłeś ze świadomości historię na poczet marketingowej papki?

            > Jako kurier znam wiekszosc serwisow, mimo, ze napraw.......
            Jako kurier masz 120 letnią konstrukcję przed torpedo, dreigang, wolnym kole, na równi z petersenm , kilkadziesiąt lat za rozkwitem bicykli. Ze szczegółów to masz łańcuszek o mniejszych ogniwach, coś tam z z nowszych materiałów (aluminium) i dużo słabsze piasty, suport i wszelakie łożyska, ale lepszy smar. No i pstrokaty kolor.

            > Jako kurier znam wiekszosc serwisow, mimo, ze naprawiam sam. O tym na dlugiej n
            > ie wiem zbyt wiele, poza tym, ze tylko oni i wrostro przebijaja lozyska w piast
            > ach torowych miche
            . Ceny jak wszedzie, roznica taka, ze kolo dostalem spowrotem
            > czysciutkie.

            Ależ sukces. Przebijają łożyska w piastach miche. Ojej nie dorobiłeś się prasy , ściągacza i musisz biegać do serwisów ...uwaga : rowerowych. Ojojoj. A jakie to łożyska są w tych kultowych miche i ile dodają mocy?
            • Gość: Kurier Re: Uwaga !!! na sklep rowerowy Roweria ul. Długa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.13, 22:37
              W ogole sie nie zmienil. Hydraulika, lozyska maszynowe, wlokna karbonowe, amortyzacja powietrzna, elektroniczne grupy szosowe (a nawet elektroniczne zawieszenie), 11 rzedowa kaseta zamiast singlowego sachsa to wszystko było juz sto lat temu. Rzeczywiscie, wszystko to przecietny rowerzysta naprawia sam, w garazu bez odpowiedniego szkolenia.

              To, ze idea ostrego sie nie zmienila, nie znaczy, ze to ciagle ten sam sprzet. Skoro uwazasz, ze stalowe piasty na lozyskach kulkowych w wianuszkach sa lepsze od aluminiowych na maszynach, to pewnie zamiast Mercedesa wybralbys Wartburga.

              Generalnie, niezly z Ciebie hejter. Gowno wiesz, a sie wymadrzasz. Kazda pozytywna opinia to dla Ciebie autoreklama sklepu. Naprawde mi Cie szkoda. A co do piast Miche, to pewnie w zyciu nie widziales jak wygladaja po rozkreceniu. Moge sie zalozyc, ze nie poradzilbys sobie nawet majac do dyspozycji wyposazenie calego serwisu.

              Typowy polaczek, na wszystkim zna sie najlepiej i wszystko naprawi sam ze szwagrem uzywajac mlotka, przecinaka i czteropaka piwa.
              • Gość: Neverhood Re: Uwaga !!! na sklep rowerowy Roweria ul. Długa IP: *.internetia.net.pl 11.03.13, 22:49
                > W ogole sie nie zmienil. Hydraulika, lozyska maszynowe, wlokna karbonowe, amort
                > yzacja powietrzna, elektroniczne grupy szosowe (a nawet elektroniczne zawieszen

                -Hydraulika. Były takie wydumki, lecz się nie przyjęło gdyż jest to po prostu głupie. Potrzeba było stada marketingowców do wdrożenia.

                -łożyska maszynowe(znormalizowane) były, najlepszy ich rozkwit był w rowerach był w latach 30 i 60 (to już ponad 50 lat). Ale wtedy to były łożyska po byku, wałeczkowe, skośne i w kąpieli olejowej. Teraz wkładają taniutkie zwykłe kulkowe i mamy sukces. A teraz odpowiedz sobie szczerze ile wytrzyma współczesna piasta ma łożyskach znormalizowanych? 20 dożyje? A ma tuleję pomiędzy bieżniami wewnętrznymi?

                - włókna węglowe, no cóż nie było. Ale kompozyty stosowano np. sklejka. Później śmiało stosowana włókno szklane. A to znów 50 lat.

                -amortyzacja powietrzna. Akurat powietrzność to szczegół. . A wiesz że koła pompowane stanowią amortyzację powietrzną. Jak wyrównano drogi 100 lat temu i wprowadzono pneumatyczne ogumienie, to nagle rowery nie potrzebowały już takiej amortyzacji i zawieszenia jak wcześniej. I to ma być nowość, że dla wariatów jeżdżących po dziurach zrobiono powrót do amortyzacji?

                -przerzutki elektroniczne. To jest detal, efekt ten sam.

                >11 rzedowa kaseta zamiast singlowego sachsa to wszystko było juz sto lat t
                > emu

                To jest rozwój i wyścig "zbrojeń" marketingowych. Skoro były 2 rzędowe, 3 rzędowe, potem standardem były 5, 6, 7, 8, .... Czyli cały czas to samo.

                > To, ze idea ostrego sie nie zmienila, nie znaczy, ze to ciagle ten sam sprzet.

                Jest to dokładnie ten sam sprzęt + detale ideologiczne.

                > Skoro uwazasz, ze stalowe piasty na lozyskach kulkowych w wianuszkach sa lepsze
                > od aluminiowych na maszynach, to pewnie zamiast Mercedesa wybralbys Wartburga.
                Ładnie to brzmi w twoich ustach. A czy wiesz, że wianuszki wprowadzono w ramach oszczędności drogich kulek i szybszego montażu w fabryce? A to psikus, to nowszy wynalazek. Stalowe piasty wcale nie były takie złe, ale aluminium potaniało ( w latach 20 jak złoto), no i przyszła moda lekkości. Jak tam pęka aluminiowy korpus? A kołnierz przynajmniej równo pęka? Aluminium nie jest też takie piękne jak ci się wydaje. Z perspektywy czasu dojdziemy do problemu korozyjnego "odkręcenie stalowej śrubki z aluminiowego odlewu". Polecam 20 letni samochód do testowania tego zjawiska.


                > Generalnie, niezly z Ciebie hejter. Gowno wiesz, a sie wymadrzasz. Kazda pozyty
                > wna opinia to dla Ciebie autoreklama sklepu. Naprawde mi Cie szkoda. A co do pi

                Pogódź się, że wszystko rowerowe to odgrzewane kotlety z zastosowaniem aktualnych materiałów, wzornictwa, procesów produkcyjnych, mody.


                >A co do pi
                > ast Miche, to pewnie w zyciu nie widziales jak wygladaja po rozkreceniu. Moge s
                > ie zalozyc, ze nie poradzilbys sobie nawet majac do dyspozycji wyposazenie cale
                > go serwisu.

                Od lat mam taki czerwony rowerek. Kilkanaście lat temu kupiłem sobie nowe przednie kółeczko 27, a w kółeczku siedzi sobie srebrna piasta. Ma śmieszny napis miche, a w środku miche już pozbyłem .... Nie uważasz, że prostackie piasty miche nie mogą być jakoś specjalnie "trudne". Gdyby tak było, to 3 biegowa planetarna byłaby promem kosmicznym.

                Kochanie kurierowe, budowanie jest to stopień wyżej od składania gotowych klocków lego. No chyba, że jesteś konstruktorem rowerów, a nie tylko składaczem, to wtedy witam kolegę ;-)

                > Typowy polaczek, na wszystkim zna sie najlepiej i wszystko naprawi sam ze szwag
                > rem uzywajac mlotka, przecinaka i czteropaka piwa.
                Brawo. Przejrzałeś mnie. Od miesiąca jestem szczęśliwym posiadaczem swojego pierwszego przecinaka. A że jest on ślusarski, to tylko mały szczegół. Czteropaka się jeszcze nie dorobiłem, ale może być zgrzewka (x12) mleka z biedronki?
                • Gość: Kurier Re: Uwaga !!! na sklep rowerowy Roweria ul. Długa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.03.13, 23:47
                  Czyli mozna Cie podsumowac w ten sposob: "Postep technologiczny to glupota, rower i tak dalej ma siodelko, lancuch i jezdzi do przodu."
                  Moze i 'konstruujesz' rowery, ale na cholere Ci wanna ultradzwiekowa, skoro do roweru wsadzasz toporna stalowa piaste. I w zadnym serwisie rzeczy ktore wymieniles sie nie przydadza, bo tam sie rowery naprawia, a nie buduje.

                  "Hydraulika. Były takie wydumki, lecz się nie przyjęło gdyż jest to po prostu głupie."
                  Powiedz to setkom tysiecy kolarzy na swiecie. Jakbys nie zauwazyl, to juz nawet w szosowkach pojawia sie hydraulika.

                  "A teraz odpowiedz sobie szczerze ile wytrzyma współczesna piasta ma łożyskach znormalizowanych? 20 dożyje?"
                  Lozyska waleczkowe dalej sie stosuje np w sterach. I tak sie sklada, ze w goralu mam 18 letnie piasty DT Hugi (o moj boze, aluminiowe!) i dalej sie trzymaja. Lozyska wymieniam mniej wiecej co 3 lata i wydaje na nie cale 18 zl.

                  "Ale kompozyty stosowano np. sklejka."
                  Sklejka - genialne!

                  "amortyzacja powietrzna. Akurat powietrzność to szczegół. "
                  Rzeczywiscie, zero roznicy w kulturze pracy.

                  "dla wariatów jeżdżących po dziurach zrobiono powrót do amortyzacji? "
                  Normalni ludzie przez dziury rower przenosza.

                  "przerzutki elektroniczne. To jest detal, efekt ten sam. "
                  To samo co z amortyzacja.

                  "To jest rozwój i wyścig "zbrojeń" marketingowych"
                  Co z tego, ze na kasecie 9 rzedowej jezdzi sie plynniej i latwiej dopasowac kadencje do terenu/tempa. Marketing.

                  "Jest to dokładnie ten sam sprzęt + detale ideologiczne. "
                  Też uwazam, ze lekkosc jazdy, plynnosc, komfort i bezawaryjnosc to ideologia.


                  "wianuszki wprowadzono w ramach oszczędności drogich kulek i szybszego montażu w fabryce" Oczywistym jest, ze lozyska lepiej dzialaja z kulkami luzem, a nie w wianku.

                  >>Jak tam pęka aluminiowy korpus? A kołnierz przynajmniej równo pęka? Aluminium nie jest też takie piękne jak ci się wydaje. Z perspektywy czasu dojdziemy do problemu korozyjnego "odkręcenie stalowej śrubki z aluminiowego odlewu". <<
                  No tak, bo przecietny uzytkownik roweru rozwala 3 piasty rocznie. I jak sie o sprzet dba, to nie pojawia sie problem zapieczonych srubek.

                  "prostackie piasty miche nie mogą być jakoś specjalnie "trudne". Gdyby tak było, to 3 biegowa planetarna byłaby promem kosmicznym. "
                  Nie twierdze, ze sa trudne. Twierdze, ze wybicie z nich lozysk nie jest latwe ze wzgledu na ich konstrukcje.

                  Idac Twoim tokiem rozumowania wystarcza swiece zamiast lamp (efekt ten sam), 2 biegi w aucie (wiecej to marketing) i ognisko zamiast grzejnikow. Az sie dziwie, ze masz polaczenie z internetem ze swojego telegrafu.
      • Gość: bbike.pl Re: Uwaga !!! na sklep rowerowy Roweria ul. Długa IP: *.centertel.pl 15.03.14, 10:07
        Nie jest prawdą, że Kross przesyła rowery w innych konfiguracjach - od czterch lat sprzedaję rowery Kross i takie przypadki jeszcze mi się nie zdarzyły. Owszem początki Kross miał gorsze, lecz trzeba im przyznać, że z czasem jest coraz lepiej - ostatnio problemem były jedynie połamane w transporcie dzwonki (w 2013 r. - choć to raczej zasługa firm kurierskich, które rzucają wszystkim). Zapraszam do mojego sklepu wszystkich tych, którzy mają problemy z rowerem, także Kross - bbike.pl - Nowodworska, Wrocław
    • Gość: rider77 Re: Uwaga !!! na sklep rowerowy Roweria ul. Długa IP: *.internetia.net.pl 08.03.13, 10:36
      Witam !

      Jestem klientem tego sklepu od wielu lat, prawie od początku jego istnienia - chyba od 2005 roku.
      Ja i wszyscy moi znajomi "jednośladowcy" korzystamy z usług serwisu i robimy zakupy w tym sklepie. Nigdy nie było problemów z czymkolwiek. Poza tym w innych miejscach gdzie sklep może być opiniowany ma same "pozytywy" ...... poza jednym.
      Mam wrażenie i niemal pewność że autorem tego jednego jest jeden i ten sam klient. Nie wiem co dokładnie się stało , ale zanim obsmaruje sklep powinien zebrać więcej informacji, ponieważ spotkałem się już z opinią że kross obiecuje klientom dużo rzeczy a robi sporo problemów dealerom.


      Pozdrawiam wszystkich rowerzystów. Sezon rusza już niebawem więc będę miał okazję sprawdzić osobiście co się dzieje w sklepie :))
      Zdam relację po pierwszych zakupach !

      • Gość: Neverhood Re: Uwaga !!! na sklep rowerowy Roweria ul. Długa IP: *.internetia.net.pl 08.03.13, 20:40
        Witam Panie sklepowy z za lady.

        > Ja i wszyscy moi znajomi "jednośladowcy" korzystamy z usług serwisu i robimy za
        > kupy w tym sklepie.


        > Pozdrawiam wszystkich rowerzystów. Sezon rusza już niebawem więc będę miał okaz

        Ale żeby się tak infantylnie zdradzić. Jak tam sprzedaż nart i desek śniegowych?
        • Gość: Roweria.pl Re: Uwaga !!! na sklep rowerowy Roweria ul. Długa IP: *.internetia.net.pl 11.03.13, 16:48
          Witam !

          Nie sprzedajemy desek i nart. Chyba pomyliłeś sklepy :]]

          Do ridera77 ...... istniejemy od 2003 r.

          Serdecznie pozdrawiamy !
    • Gość: Sabre Red PM Rider Profesjonalny Sklep I Serwis Rowerowy IP: *.e-wro.net.pl 11.03.13, 17:49
      Jedyny wart polecenia sklep i serwis rowerowy we Wrocławiu to:

      PM RIDER
      na ul. Powstańców Śląskich 5 b (na parteże biurowca vis-a-vis Arkad Wrocławskich)

      Tak, reklamuję i zachęcam do korzystania bo DOBRE rzeczy należy polecać i reklamować! Nie szukajcie jakichś wynalazków tylko korzystajcie ze sprawdzonych sklepów i serwisów rowerowych.

      Bardzo dobrej klasy sprzęt, świetni specjaliści (sprzedawcy i serwisanci), dla amatora jak i zawodowca

      Żeby nie było za różowo - to nie jest sklep rowerowy dla wszystkich - sprzęty mają TYLKO firmowe i to tych firm z górnej półki, ceny za usługi równiez są wyższe niż w innych serwiach i pseudo-serwisach rowerowych.

      Coś za coś. Za jakość się w dzisiejszych czasach płaci. Czy to jedzenie, czy ubrania, czy elektronika czy rower. Wyboru dokonacie sami - ale jeśli skorzystacie - nie zawiedziecie się.

      Gorąco polecam.
      • Gość: Neverhood Re: PM Rider Profesjonalny Sklep I Serwis Rowerow IP: *.internetia.net.pl 11.03.13, 23:06
        > Jedyny wart polecenia sklep i serwis rowerowy we Wrocławiu to:
        >
        > PM RIDER
        > na ul. Powstańców Śląskich 5 b (na parteże biurowca vis-a-vis Arkad Wrocławskic
        > h)

        To ci, którzy napisali artykuł w gazecie lokalnej, że będą rozdawać łakocie rowerzystom w mikołajki, a potem z tym było trudno?

        > Żeby nie było za różowo - to nie jest sklep rowerowy dla wszystkich - sprzęty m
        > ają TYLKO firmowe i t

        Raczej wyczynowe, celujecie w inną grupę klientów tzn. w obcisłych.

        >Coś za coś. Za jakość się w dzisiejszych czasach płaci.
        A jakby był darmowy serwis rowerowy, to nie mógłby by być on dobry i naprawiać problemy z grupy nienaprawialnych w komercyjnych serwisach?

        > Coś za coś. Za jakość się w dzisiejszych czasach płaci. Czy to jedzenie, czy ub
        > rania, czy elektronika czy rower. Wyboru dokonacie sami - ale jeśli skorzystaci
        > e - nie zawiedziecie się.
        >
        > Gorąco polecam.

        Spece od jakości. A macie klucz dynamometryczny, palnik, tokarkę, pasty polerskie, komorę antypyłkową, wannę ultradźwiękową? No może chociaż na bieżąco atestowaną suwmiarkę? A może potraficie wyfrezować gniazda pod miski sterów w główce ramy o długości 700mm? Może warto mierzyć siły na zamiary i nie uprawiać tak perfidnej reklamy?

        PS.
        Rowerzyści, rowery są prostymi maszynami, sami je naprawiajcie. To nie jest trudne. Nie dajcie sobie wmawiać ciemnoty i dawać zarobić serwisom.
        • Gość: Długi Re: PM Rider Profesjonalny Sklep I Serwis Rowerow IP: *.e-wro.net.pl 12.03.13, 18:30
          >To ci, którzy napisali artykuł w gazecie lokalnej, że będą rozdawać łakocie rowerzystom w >mikołajki, a potem z tym było trudno?

          Buuuuu... Cukierka nie dostałeś? Może nie zasłużyłeś;)

          Coż, ja jeżdżę do sklepu/serwisu rowerowego PM Rider nieco innym celu niż po darmowego cukierka.
          Ale nic straconego!
          Wpadnij do PM Rider, napewno dostaniesz (gratis!) "łakocia";)

          PS. W Niedzielę w CH Bielany podobno jest promocja jednej z marek kawy. Hostessy rozlewają do małych kubeczków i częstują chętnych. Może również zajrzysz? (nie zapomnij zabrać ze soba wiadra:))

          > Raczej wyczynowe, celujecie w inną grupę klientów tzn. w obcisłych.

          Dlaczego w tak pogardliwy sposób wyrażasz się o innych rowerzystach?
          Skoro Ciebie nie stać na pewnien rowerowy poziom, szyk, styl, czy musisz od razu okazywać swoją pogardę i nienawiść do innych? Typowy polaczek - nieudacznik. Smutne.

          W PM Rider każdy Klient jest bardzo miło widziany i napewno zostanie w pełni profesjonalnie obsłużony w pełnym zakresie tematyki rowerowej - od zakupu solidnego, profesjonalnego sprzętu najlepszych światowych renomowanych marek, poprzez części, akcesoria, na markowych zaawansowanych ciuchach rowerowych kończąc. .
          Aczkolwiek jak pisałem jest to sklep premium, drogi sklep oferujący konkretne sprawdzone marki i sprzęty. Wysoka jakość, niezawodność i styl. To nigdy nie byłoi nie jest dla każdego.

          Cóż, jeden ze swoim kradzionym bazarowcem, czy innym holendrem za 200pln czycha na okazję typu Dr. Bike gdzie ideolodzy za pomocą młotka i sznurka werbują sorry "reperują" inny zaś pakuje co weekend swoje full-e na bagażnik vana i śmiga do Czech pobawić się na zjazdach downhill. Dla każdego coś dobrego.

          > Spece od jakości. A macie klucz dynamometryczny, palnik, tokarkę, pasty polersk
          > ie, komorę antypyłkową, wannę ultradźwiękową? No może chociaż na bieżąco atest
          > owaną suwmiarkę? A może potraficie wyfrezować gniazda pod miski sterów w główc
          > e ramy o długości 700mm? Może warto mierzyć siły na zamiary i nie uprawiać tak
          > perfidnej reklamy?


          W PM Rider jeśli chodzi o serwis jest WSZYSTKO co potrzebne do autoryzowanego, profesjonalnego (również dla zawodowców), specjalistycznego serwisowania, naprawiania, regulowania, przerabiania sprzętu rowerowego. W pełnym zakresie.
          Ale największym potencjałem był i jest człowiek. W tym wypadku serwisant. A pracujący w PM Rider serwisanci to obecnie najlepsi specjaliści we Wrocławiu.

          Pamiętajcie - za jakość się płaci!


          I nie słuchajcie tzw. sekciarzy rowerowych, dla których rower to nie zdrowy fun, sport, turystyka, zdrowie, rekreacja, przyjemność ale jakaś chora ideologia gdzie rower jest wykorzystywany jako instrument, instrument werbunku
          Z daleka od takich ludzi, oni są niebezpieczni.

          Można powiedzieć że ogół rowerzystów to PO
          A wy reprezentujecie sobą najgorsze, najohydniejsze skrajności - NOP, ONR, MW

          Od lat kilkuosobowa ta sama grupa frustratów zawłaszczyła i zniszczyła to niegdyś prężne forum rowerowe. Swoją chorą ideologią, nienawiścią wypłaszając z tąd większość urzytkowników jednośladów. Niszcząc i plując na całą frajdę i przyjemność jaką daje rower.

          > Rowerzyści, rowery są prostymi maszynami, sami je naprawiajcie. To nie jest tru
          > dne. Nie dajcie sobie wmawiać ciemnoty i dawać zarobić serwisom.

          Rower nie jest prostym urządzeniem. Jego właściwej obsługi i naprawy należyt się długo uczyć i dysponować wieloma narzędziami.
          W samodzielną naprawę może bawić się bezrobotny pan Janek mający duuużo czasu i maaaało obowiąków czy inny Franek z blokowiska jeżdżący na nieskomplikowanym tanim mieszczuchu.

          Mnie stać na profesjonalny serwis rowerowy - zawożę i odbieram gotowe z wymienionymi/naprawionymi częściami moje oba (mój i dziewczyny) KTM-owskie full-e
          za to nie stać mnie na niepotrzebną stratę czasu i nie mam ochoty babrać się w smarze

          Nie każdy musi korzystać z PM Rider Profesjonalnego Sklepu I Serwisu Rowerowego
          ale każdy kto skorzysta będzie w pełni full:) usatysfakcjonowany.


          PM RIDER
          ul. Powstańców Śląskich 5
          53-332 Wrocław


          telefon: •71 78 33 888 •660 77 30 39


          mail: •sklep stacjonarny: sklep@pmrider.pl •sklep internetowy: sklepinternetowy@pmrider.pl


          godziny otwarcia:

          pon - pt: 11:00 - 19:00

          sobota: 11:00 - 15:00


          parking:

          wjazd od ul. Swobodnej wystarczy podjechać pod szlaban i zadzwonić do nas 71 78 33 888
          lub 660 77 30 39
          jeśli zapomnisz telefonu zadzwoń domofonem który jest po prawej stronie przy szlabanie
          • czechofil Re: PM Rider Profesjonalny Sklep I Serwis Rowerow 13.03.13, 12:05
            > > Raczej wyczynowe, celujecie w inną grupę klientów tzn. w obcisłych.
            >
            > Dlaczego w tak pogardliwy sposób wyrażasz się o innych rowerzystach?
            > Skoro Ciebie nie stać na pewnien rowerowy poziom, szyk, styl, czy musisz od raz
            > u okazywać swoją pogardę i nienawiść do innych? Typowy polaczek - nieudacznik.
            > Smutne.

            Ja nie wyczułem tu żadnej pogardy, po prostu określił w dość obrazowy sposób pewną grupę rowerzystów. Poza tym skąd wiesz, że go nie stać na "pewien rowerowy poziom, szyk oraz styl"? Może on jest bogatym facetem, ale lubi jeździć na starej damce w niemodnym dresie?

            > Cóż, jeden ze swoim kradzionym bazarowcem, czy innym holendrem za 200pln czycha
            > na okazję typu Dr. Bike gdzie ideolodzy za pomocą młotka i sznurka werbują sor
            > ry "reperują" inny zaś pakuje co weekend swoje full-e na bagażnik vana i śmiga
            > do Czech pobawić się na zjazdach downhill. Dla każdego coś dobrego.

            Piszesz, że ktoś wyraził się o kimś pogardliwie, a teraz sam to czynisz. To się koleżko nazywa hipokryzja. Każdy ma prawo do jeżdżenia na czym mu się podoba i naprawiania roweru w sposób jaki mu się podoba. I nie musi tego czynić akurat w twoim serwisie...

            > I nie słuchajcie tzw. sekciarzy rowerowych, dla których rower to nie zdrowy fun
            > , sport, turystyka, zdrowie, rekreacja, przyjemność ale jakaś chora ideologia g
            > dzie rower jest wykorzystywany jako instrument, instrument werbunku
            > Z daleka od takich ludzi, oni są niebezpieczni.
            >
            > Można powiedzieć że ogół rowerzystów to PO
            > A wy reprezentujecie sobą najgorsze, najohydniejsze skrajności - NOP, ONR, MW
            >
            > Od lat kilkuosobowa ta sama grupa frustratów zawłaszczyła i zniszczyła to niegd
            > yś prężne forum rowerowe. Swoją chorą ideologią, nienawiścią wypłaszając z tąd
            > większość urzytkowników jednośladów. Niszcząc i plując na całą frajdę i przyjem
            > ność jaką daje rower.

            Gdybyś był osobą niezależną, wtedy bym z tobą nie polemizował. Reprezentujesz jednak dość znany we Wrocławiu sklep oraz serwis rowerowy. W tym momencie twoje słowa są wielce niewiarygodne i zalatują tanią propagandą. Gdyby nie ci "sekciarze" rowerowi, to nie miałbyś tylu klientów, ilu masz teraz, bo po Wrocławiu mało kto by jeździł na rowerze. Nie masz pojęcia, ile czasu i nerwów poświęcają dla sprawy "sekciarze" i z iloma kretynami muszą się na każdym szczeblu swojej działalności użerać. Zamiast pieprzyć na forum głodne kawałki spróbowałbyś choć czasami pomóc "sekciarzom", w końcu to dzięki nim masz pod sklepem wybudowaną ddr...

            > Rower nie jest prostym urządzeniem. Jego właściwej obsługi i naprawy należyt si
            > ę długo uczyć i dysponować wieloma narzędziami.
            > W samodzielną naprawę może bawić się bezrobotny pan Janek mający duuużo czasu i
            > maaaało obowiąków czy inny Franek z blokowiska jeżdżący na nieskomplikowanym t
            > anim mieszczuchu.

            Nie jestem bezrobotny oraz posiadam trzy rowery, które nie są wcale nieskomplikowanymi mieszczuchami. I jakimś cudem potrafię je naprawić sam, a także (to już chyba według ciebie cud absolutny) mam jeszcze na to czas. Rower jest na tyle prostym urządzeniem, że tylko każdy, kto ma choć odrobinę smykałki do techniki może nauczyć się go naprawiać. Co nie wyklucza oczywiście, że ma pełne prawo korzystać z serwisów rowerowych...

            I na koniec jeszcze jedno. "Sekciarze" też jeżdżą na wycieczki za miasto oraz uprawiają down-hill. Uwierz mi...

            • Gość: Roweria.pl Re: PM Rider Profesjonalny Sklep I Serwis Rowerow IP: *.internetia.net.pl 13.03.13, 17:13
              Witam,
              Nasz sklep Roweria.pl jest dla wszystkich, "małych" i "dużych" ;) Mniej różowy ale kolorowy. DLA WSZYSTKICH.
              pozdrawiamy
              Zespół Roweria.pl
              Pozdrawiamy również konkurencję i gratulujemy samozachwytu.
              • Gość: Sabre Red Re: PM Rider Profesjonalny Sklep I Serwis Rowerow IP: *.e-wro.net.pl 14.03.13, 10:18
                Pozdrawiamy również i gratulujemy poczucia humoru;)

                Roweria i im podobne nie jest i nigdy nie była konkurencją dla PM Rider Profesjonalnego Sklepu I Serwisu Rowerowego. Nie ta liga.


                > Nasz sklep Roweria.pl jest dla wszystkich, "małych" i "dużych" ;) Mniej różowy
                > ale kolorowy. DLA WSZYSTKICH.

                Na wrocławskim rynku rowerowym dominuja tzw. złomiarze, czyli niedrogie pseudo sklepy i pseudo serwisy dla mas oferujące głównie tandetną chińszczyznę i adekwatną do sprzedawanego sprzętu wiedzę oraz zaangażowanie przypadkowego personelu. Oczywiście ten typ masowy target stanowi większość sprzedawanych eksploatowanych więc siłą rzeczy jest to najbardziej pojemna część rynku. Lecz jest też grupa dla których rower to coś więcej. To wyzwanie, fun, andrenalina i szyk. Uzupełnienie aktywnego trybu życia, skoków spadochronowych, snowboardingu, nurkowania, quaddingu, offroadingu itd.
                Tu wkracza PM Rider Profesjonalny Sklep I Serwis Rowerowy.

                PM RIDER
                ul. Powstańców Śląskich 5
                53-332 Wrocław

                telefon: •71 78 33 888 •660 77 30 39

                sklep stacjonarny: sklep@pmrider.pl
                sklep internetowy: sklepinternetowy@pmrider.pl

                godziny otwarcia:

                pon - pt: 11:00 - 19:00
                sobota: 11:00 - 15:00

                PS. Nie jestem w żaden sposób związany z PM Rider Profesjonalnym Sklepem I Serwisem Rowerowym.
                Zadowolony stały klient.
                • Gość: Normlany Re: PM Rider Profesjonalny Sklep I Serwis Rowerow IP: *.internetia.net.pl 14.03.13, 14:46
                  Pozostałe sklepy to inna liga. Tutaj muszę się zgodzić ://

                  Takiego chamstwa i buractwa nie ma nigdzie indziej. Nigdzie indziej nie traktują klientów "z góry".
                  Do tego dochodzi szef serwisu ..... wybityn ignorant !


                  Byłem tam raz - pierwszy i ostatni.

                  Duży asortyment nie zlikwiduje bardzo złego wrażenia.

                  Nie pozdrawiam !
            • Gość: DLA SPRAWY Re: PM Rider Profesjonalny Sklep I Serwis Rowerow IP: *.e-wro.net.pl 14.03.13, 11:05
              >Gdyby nie ci "sekciarze" rowerowi, to nie miałbyś tylu klientów, ilu masz teraz,
              >Nie masz pojęcia, ile czasu i nerwów poświęcają dla sprawy (..)
              >I nie musi tego czynić akurat w twoim serwisie

              No, no czego to człowiek się po czasie dowiaduje co komu zawdzięcza. A pomyśleć że sądziłem do tej pory że to własną ciężką pracą, niebanalnym pomysłem, sprawną realizacją, zgranym teamem, uczciwością, lojalnością i szczerością wobec Klienta, profesjonalizmem, pasją.....
              Mam nadzieję koleżko że to nie zakamuflowana groźba i nie będziecie przychodzić co miesiąc po haracz? Cegły czy wiaderka z farbą też nie wrzucicie w nocy? Oczywiście wszystko "Dla Sprawy"...
              propaganda-prlu.bartlomiejspeth.com/propaganda-prl/cos-ty-zrobil-dla-realizacji-planu/
              >Gdybyś był osobą niezależną, wtedy bym z tobą nie polemizował

              ...najwyżej wyzwał raz czy drugi... w imię SPRAWY rzecz jasna...

              >(..)i zalatują tanią propagandą

              Aż tak tanią?
              propaganda-prlu.bartlomiejspeth.com/propaganda-prl/cos-ty-zrobil-dla-realizacji-planu/
              >z iloma kretynami muszą się na każdym szczeblu swojej działalności użerać

              To zapewne ci "obciśli kretyni". Zresztą wszystko jedno.
              Kill All! Kill All! Kill All!

              (w imię sprawy oczywiście)

              >Zamiast pieprzyć na forum głodne kawałki spróbowałbyś choć czasami pomóc "sekciarzom", >w końcu to dzięki nim masz pod sklepem wybudowaną ddr...

              A sądziłem że to Urząd Miasta...

              Jak widać Sekta Wywierająca Nacisk duuużo może. Może trzeba się faktycznie z nimi spotkać i pogadać (w imię SPRAWY oczywiście) - może załatwią sprzęty bez vat-u, pokombinujemy coś przy podatku, pozbędziemy konkurencji, rozszerzymy profil działalności na handel bronią czy hazard... z takimi lepiej nie zadzierać i zawsze mieć po właściwej (swojej) stronie.
              Dobrze wiedzieć kto rządzi w mieście tym..

              Sami oceńcie - sekta czy nie
              • czechofil Re: PM Rider Profesjonalny Sklep I Serwis Rowerow 14.03.13, 11:46
                > No, no czego to człowiek się po czasie dowiaduje co komu zawdzięcza. A pomyśleć
                > że sądziłem do tej pory że to własną ciężką pracą, niebanalnym pomysłem, spraw
                > ną realizacją, zgranym teamem, uczciwością, lojalnością i szczerością wobec Kli
                > enta, profesjonalizmem, pasją.....

                Twoje pomysły i ciężka praca na nic by się zdały, jakbyś nie miał klientów. A tych klientów zapewniają ci również "sekciarze"...

                > Mam nadzieję koleżko że to nie zakamuflowana groźba i nie będziecie przychodzić
                > co miesiąc po haracz? Cegły czy wiaderka z farbą też nie wrzucicie w nocy? Ocz
                > ywiście wszystko "Dla Sprawy"...

                Dlaczego piszesz do mnie w liczbie mnogiej? Czy ja gdzieś napisałem, że jestem członkiem jakiejś grupy "sekciarskiej"? I nie pochlebiaj sobie, twój sklep nie jest jedyny i najważniejszy w tym mieście. Znam znacznie lepiej zaopatrzone i ze znacznie kulturalniejszą obsługą...

                > ...najwyżej wyzwał raz czy drugi... w imię SPRAWY rzecz jasna...

                Mogę cię wyzwać na pojedynek... rowerowy. Kto np. szybciej dojedzie do Sobótki. W imię zdrowia oraz zdrowej rywalizacji...

                > To zapewne ci "obciśli kretyni". Zresztą wszystko jedno.
                > Kill All! Kill All! Kill All!

                Troszkę mało kumaty jesteś albo takiego udajesz. Ci kretyni to najczęściej urzędnicy różnych szczebli, którzy nie mają pojęcia, na czym polega budowa prawidłowej infrastruktury rowerowej w dużym, europejskim mieście...

                > A sądziłem że to Urząd Miasta...

                UM bez nacisku "sekciarzy" wybudowałby ci tam najwyżej parking dla samochodów...

                > Jak widać Sekta Wywierająca Nacisk duuużo może. Może trzeba się faktycznie z ni
                > mi spotkać i pogadać (w imię SPRAWY oczywiście) - może załatwią sprzęty bez vat
                > -u, pokombinujemy coś przy podatku, pozbędziemy konkurencji, rozszerzymy profil
                > działalności na handel bronią czy hazard... z takimi lepiej nie zadzierać i za
                > wsze mieć po właściwej (swojej) stronie.
                > Dobrze wiedzieć kto rządzi w mieście tym..
                >
                > Sami oceńcie - sekta czy nie

                Bredzisz człowieku okrutnie i w tym kontekście wydaje mi się niemożliwe, żebyś miał cokolwiek wspólnego z cyklistyką. To mi raczej wygląda na prowokację jakiegoś nawiedzonego autoholika...
          • Gość: KK Re: PM Rider Profesjonalny Sklep I Serwis Rowerow IP: *.internetia.net.pl 15.05.13, 12:15
            Nie polecam, ceny z kosmosu, niemiła obsługa - przynajmniej ta przy sklepie. Powiedziano mi że dokręcenie śrubki przy korbie rozwiąże problem odpadającej korby - jednak sam zdecydowałem się na nową: śrubka 5 zł - cenę można uznać za trochę wygórowaną ale serwis był najbliżej miejsca, gdzie odpadła mi korba więc zdecydowałem się na zakup (jednak płaciłem dużo mniej w innych serwisach), dokręcenie śrubki 10 zł o.O. Niemniej, korba utwierdzona była do roweru jedynie przez 2 godziny jazdy rowerem (mówiąc im, że zależy mi na jakości naprawy - tak aby rower był w pełni sprawny- nie spełnili moich oczekiwań). Zdecydowanie NIE POLECAM!
            • flatron2008 Re: PM Rider Profesjonalny Sklep I Serwis Rowerow 21.05.13, 11:53
              Będę kolejną osobą, która ma zastrzeżenia do obsługi tego sklepu: za każdym razem czułem się tam jak intruz (oczywiście nie kupowałem KTM'a za 4K zł tylko jakieś drobiazgi). Zupełnie inaczej jest u pana Piotra w sklepie przy Pomorskiej (wcześniej Reymonta): przez ostatnie 5 lat byłem tam może z 6 razy, nigdy nie zostawiłem w tym sklepie większej gotówki, bo staram się naprawiać rower sam, ale właściciel zawsze mnie poznaje. Taka ciekawostka: w czasach, kiedy ten sklep nie miał jeszcze terminala płatniczego, pan Piotr dał mi oponę, której potrzebowałem i numer rachunku, żebym zapłacił za nią przelewem z domu, bo nie miałem przy sobie gotówki.
      • Gość: Roweria.pl Re: PM Rider Profesjonalny Sklep I Serwis Rowerow IP: *.internetia.net.pl 13.03.13, 17:10
        Witam,
        Nasz sklep Roweria.pl jest dla wszystkich, "małych" i "dużych" ;) Mniej różowy ale kolorowy. DLA WSZYSTKICH.
        pozdrawiamy
        Zespół Roweria.pl
      • Gość: Gość Re: PM Rider Profesjonalny Sklep I Serwis Rowerow IP: *.capgemini.de 22.07.13, 08:09
        PM Rider we Wrocławiu absolutnie nie jest wart polecenia. Więcej tego serwisu nie odwiedzę. Krótko mówiąc - wysokie ceny a jakość serwisu niska.
        • Gość: rowerzysta miejski Re: PM Rider Profesjonalny Sklep I Serwis Rowerow IP: *.ssp.dialog.net.pl 23.07.13, 21:21
          > PM Rider we Wrocławiu absolutnie nie jest wart polecenia. Więcej tego serwisu n
          > ie odwiedzę. Krótko mówiąc - wysokie ceny a jakość serwisu niska.

          Ja też bardzo stanowczo odradzam. 270 PLN za tzw. kompleksowy przegląd, chwilę po którym łańcuch skrzypi jak nigdy wcześniej, po którym jeden z hamulców musiałem ustawić bo klocek ocierał o koło (choć przy oddawaniu roweru zaznaczyłem, że mają zwrócić na to uwagę), to stanowczo zbyt dużo. Amortyzatory nietknięte - może serwis amortyzatorów jest w opcji "przegląd kompleksowy premium 590 PLN".

          Poza tym, przy kontakcie telefonicznym dowiaduję się, że rower będzie zrobiony w dwa dni, ponad tydzień później po awanturze przez telefon łaskawie zabierają się do pracy. Efekty są jakie są, klient sam musi sobie gratis poprawić działania serwisantów.
          • Gość: gość portalu Re: PM Rider Profesjonalny Sklep I Serwis Rowerow IP: *.wroclaw.mm.pl 05.02.14, 14:17
            Również odradzam serwis pm rider obok arkad.
            Sklep jak sklep, towar na półkach - ceny na naklejkach.
            W serwisie byłem dwa razy, pierwszy raz bez uwag, wymiana kasety.
            Drugi raz tragedia, wymiana linek i pancerzy + regulacja, jedna z linek puszczona pod mufą suportu obok (sic!) prowadnicy. Przerzutka nie do wyregulowanie w takim stanie, ale rower wydany jako sprawny i kasa skasowana. Działanie celowe?
            Ostatni raz tam byłem, nie polecam, wręcz odradzam.
            Do dnia dzisiejszego ingerencja w rower przez jakikolwiek "serwis" jest sytuacją skrajnie ostateczną, maksymalną ilość rzeczy wolę robić sam. Choćbym miał zmarnować pół dnia to wolę zrobić to jak najlepiej bo dla siebie, a nie dla kasy.
            Więc na pohybel takim usługom.
            Co do roweria się nie wypowiadam bo nie znam.
      • Gość: Dark Re: PM Rider Profesjonalny Sklep I Serwis Rowerow IP: *.dynamic.chello.pl 21.03.15, 15:37
        Jak byłem miesiąc temu w PM Rider, to akurat mieli remont. Ok, rozwijają się. Fajnie.
        Byłem zainteresowany hybrydą. Jedyne czego się dowiedziałem to to, że TREK jest ok.

        Rower, kupiłem na Długiej. Gianta. Przy kontakcie telefonicznym sprzedawca pytał o długość nogi - in plus. Rower przygotował do obejrzenia, przejechałem się - przód do regulacji. Do sklepu wpadł serwisant, rower zabrał, wyregulował. Wszystko w błyskawicznym czasie. Sprzedawca dorzucił U-locka. Miło i sympatycznie z jednym wyjątkiem - Podczas transakcji do sklepu wszedł jeden jegomość, który przerwał nam rozmowę i w sposób nieco komediowy dawał rady sprzedawcy. Narzekał jak to możliwe, że do roweru nie ma kolorowych błotników i że za jego czasów było lepiej.

        Nie dziwię się, że tacy ludzie wypisują później bzdury na forach.
        Pax.
    • Gość: hans Re: Uwaga !!! na sklep rowerowy Roweria ul. Długa IP: *.wroclaw.mm.pl 25.04.16, 15:22
      Również dodam coś od siebie.
      Swego czasu zamawiałem u Panów pracujących w tym sklepie uchwyt do mojej przedniej lampki. Przez kilka miesięcy odwiedzałem regularnie sklep w pytaniu czy uchwyt już doszedł, zawsze otrzymując tę samą odpowiedź "powinien być w przeciągu tygodnia-dwóch". I tak miesiąc za miesiącem dostawca potrzebował "jeszcze dodatkowego tygodnia-dwóch".
      Krótko mówiąc: bardzo niepoważne traktowanie klienta.
    • borogena Re: Uwaga !!! na sklep rowerowy Roweria ul. Długa 18.05.17, 11:18
      Ja się ostatnio też ku mojemu zdziwieniu nacięłam - gdy zakupiłam w sklepie przy ul. Zwycięskiej kółka boczne do roweru - po kilku dniach chciałam, aby mi je zamontowano, ale bez jakiejkolwiek chęci pomocy, choćby odpłatnie. Stwierdzono, że nie pasują, a zwrotu nie ma, bo próbowałam je przykręcić. Nie chciałam zwrócić kółek, tylko uzyskać pomoc serwisową. Wystarczyło coś tam lekko dociąć - czyli niestety zabrakło chęci ze strony niby tak miłych sprzedawców w tym sklepie... Szkoda.
Pełna wersja