Uczniowie mogą kupić taniej bilety na mecz Braz...

15.09.12, 09:24
Do kogo jeszcze można się błagalnie zwrócić o zakup biletów? Może jakaś akcja w zakładach karnych? Może policjanci mogliby zatrzymywać pojazdy, a wynajęta firma proponowałaby bilecik? Kiedyś była już taka akcja z ankietami.
Myśl, Prezydencie, myśl.
    • Gość: new Re: Uczniowie mogą kupić taniej bilety na mecz Br IP: *.adsl.inetia.pl 15.09.12, 10:45
      Można też sprzedawać jako cegiełki dla ratowania miejskiego budżetu pod kościołami.
    • Gość: Li$ek A co z PRzedszkolakami? IP: *.mediateka.biblioteka.wroc.pl 15.09.12, 13:00
      Wiceprezydent miasta Michał Janicki zapewnia, że promocyjna oferta zakupu biletów na mecz Brazylia - Japonia skierowana do szkół nie jest próbą zapewnienia dobrej frekwencji na stadionie miejskim.
      Janicki wysłał do dyrektorów wrocławskich szkół list, w którym przedstawił propozycję zakupu tańszych biletów na październikowy mecz. Był on odczytywany na wywiadówkach. - Ale nie chodziło przecież o wywieranie presji na rodziców, tylko o poinformowanie ich, że mogą kupić dla dzieci tańsze bilety. Nie ma żadnego obowiązku korzystania z tej promocji.

      Władze miasta i stadionowej spółki Wrocław 2012 składają też szkołom obietnicę: Tę, w której najwięcej uczniów kupi bilety, odwiedzą piłkarze reprezentacji Brazylii.

      I gdzie tu PResja? ;-P




      • Gość: antychryst Re: A co z PRzedszkolakami? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.12, 21:02
        Ogromny efekt marketingowy nie przelozyl sie na realia rynkowe.Mam nadzieję ,ze powstanie sztab antykryzysowy.Bo kryzys juz puka zatem potrzebne sa kroki wyprzedzające.
      • Gość: wozniak Jest rozwiązanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.12, 14:58
        wiadomo na początku jest trudno rozkręcić promocje miasta aby ktos z cywilizowanego kraju tu przyjeżdzal. Dlatego nadwyżki biletów na imprezy stadionowe powinni wykupywać urzędnicy z UM we Wrocawiu.Oczywiście mogą nawet dostawać wynagrodzenie w biletach a potem rozprowadzać wśród znajomych.To będzie najefektywniejsza promocja imprez
    • maggorlo Re: Uczniowie mogą kupić taniej bilety na mecz Br 17.09.12, 15:11
      piotr_ze_wsi napisał:

      > Do kogo jeszcze można się błagalnie zwrócić o zakup biletów? Może jakaś akcja w
      > zakładach karnych? Może policjanci mogliby zatrzymywać pojazdy, a wynajęta fir
      > ma proponowałaby bilecik? Kiedyś była już taka akcja z ankietami.
      > Myśl, Prezydencie, myśl.

      Policja może wręczać bilety na mecze zamiast mandatów :)


    • soul_coffin Uczniowie mogą kupić taniej bilety na mecz Braz... 17.09.12, 17:12
      "Wiceprezydent miasta Michał Janicki zapewnia, że promocyjna oferta zakupu biletów na mecz Brazylia - Japonia skierowana do szkół nie jest próbą zapewnienia dobrej frekwencji na stadionie miejskim"

      A czym w takim razie? Organizator wysyla oferty z informacja, ze takie same sklada we wszystkich zakladach pracy. Oferta to rabat uzalezniony od liczby zakupionych w zakladzie pracy biletow. Od 30 biletow jest znizka 5% na bilecie. Co to jest, w takim razie?
      • Gość: Łoś_bimbacz odczytać list MichałaMaślickiego&Sternika z ambon IP: *.internetia.net.pl 17.09.12, 17:27
        oraz nawiązać wsPÓłpracę marketingową z Jego Eminencją: kto kupi bilet dostąpi odpustu zupełnego:)
Inne wątki na temat:
Pełna wersja