10.10.12, 23:22
Treść postu jest niedostępna.
Obserwuj wątek
      • xx-46 Re: PTS SA Wrocław pozew zbiorowy ? 29.01.13, 12:01
        Uległam argumentom Pani która przedstawiła się jako przedstawiciel TP.S.A mimo moich pytań potwierdziła dwukrotnie i w ten sposób oszukano i zmanipulowano 65 letnią emerytkę. Umowa powinna byc nieważna gdyż zostałam oszukana i w myśl ustawy z dnia
        23 sierpnia 2007 poz 1206 art. ust. 1p.4 umowa stała się bezprawna. Jakie było moje
        zdziwienie gdy otrzymałam notę obciążającą nr 0382/01/2013 na sumę prawie tyle co moja emerytura 490złotych. TYLKO MANIPULOWAĆ I OSZUKIWAĆ I MOŻNA KASOWAĆ.
        BRAWO JEST TO POMYSŁ NA ŻYCIE- POLSKIEJ TELEFONI STACJONARNEJ S.A. WE WROCŁAWIU UL POLNA 36.. Ale to jeszcze nie koniec sensacji oto ta firma daje
        adnotację że zarządzanie finansami wspiera Krajowy Rejestr Długów www.krd.pl

JAKIE MA SZANSE ZWYKŁY OBYWATEL EMERYT W WIEKU 65 LAT -MUSI ZAPŁACIĆ
      • Gość: kasiaj99@interia.p Re: PTS SA Wrocław pozew zbiorowy ? IP: *.warszawa.mm.pl 11.07.13, 23:13
        Szanowna Pani moi Rodzice w podeszłym wieku także dali się nabrać,oni są obecnie w Dialogu,telefonujący przedstawiciel PTS.SA powiedział że PTS.SA połączyła się z Dialogiem i są obecnie jednym podmiotem gospodarczym i że Rodzice nie zmienią operatora tylko jako wieloletni abonenci operatora Dialog w ramach promocji otrzymają zmniejszony do 25zł abonament.Działo się to w maju tego roku,mieli otrzymywać ten niski abonament od 1czerwca,ale pani zadzwonila ze będzie od 1sierpnia,jednoczesnie w Dialogu powiedzieli ze wpłynęła do nich rezygnacja od PTS.SA i mam pytanie-czy ta PTS w ogóle przejmuje tych klientów od innych operatorów,czy ich podłącza i czy Pani złozyła rezygnację czy przeszła do PTS.SA,gdyz zauważyłam odległą datę z października ubieglego roku.Tez nie wiemy co robić,właściwie korzystniej byłoby zapłacić 300zł kary Dialogowi i miec dużo niższy abonament niz zostac przy dużo wyzszym starym i jeszcze zaplacic 490 zł kary.Pytanie tylko czy oni rzeczywiście wywiazują się z umowy.
        Bardzo proszę o odpowiedź i serdecznie pozdrawiam
        Katarzyna Janusz-Zaklika
      • Gość: Marta Re: PTS SA Wrocław pozew zbiorowy ? IP: *.devices.net.pl 18.09.13, 13:57
        Pozew zbiorowy jak najbardziej moją babcię oszukano pod naszą nieobecość w domu. Kiedy zorientowała się rozwiazała umowę , ale "firma" podszywająca się pod tp chce prwie 500 zł odszkodowania za zerwanie umowy. Proszę o kontakt ze mną w tej sprawie. Jak dolączyć się do pozwu zbiorowego przeciwko tym oszustom? Moj e-mail camille86@o2.pl
      • Gość: Misa Roman Re: PTS SA Wrocław pozew zbiorowy ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.03.14, 15:01
        Korzystam od roku z oferty na telefon firmy NETIA. Z firmą mam podpisaną umowę do 3.12.2014r. Pod koniec października lub na początku listopada zadzwonił do mnie kilkakrotnie przedstawiciel firmy telefonicznej, który zaproponował mi obniżenie abonamentu o 50%. Powiedziałem, że się zastanowię, będąc przekonanym, że rozmawiam z przedstawicielem firmy NETIA. Proponowana obniżka abonamentu była dla mnie ofertą atrakcyjną i w kolejnej rozmowie wyraziłem zgodę. Pan poinformował mnie również że zaproponowana obniżka abonamentu nastąpi dopiero od miesiąca grudnia. I dopiero wówczas powiedział, że rozmowa jest nagrywana. Wcześniej w żadnej z rozmów ze mną o tym mnie nie poinformował. W połowie listopada otrzymałem przywiezioną przez kuriera umowę świadczenia usług telefonicznych, nadal sądząc, że dostarczył mi ją przedstawiciel NETII.
        Będąc w podeszłym wieku (mam 75 lat) faktycznie nie czytałem umowy napisanej wyjątkowo małym druczkiem, który ze względu na słaby wzrok nie byłem w stanie przeczytać. Dodatkowo byłem ponaglany przez kuriera, który się spieszył. W dniu 25 lub 26 listopada zadzwonił do mnie przedstawiciel NETII z pytaniem jaka jest przyczyna rezygnacji z ich usług. Wówczas poinformowałem go, że nic nie wiem o rezygnacji z usług Waszej firmy, a wręcz przeciwnie byłem zadowolony iż obniżacie mi abonament. Dopiero od pracownika Netii dowiedziałem się, że prawdopodobnie umowę tą zawarłem błędnie z PTS S.A. z Wrocławia. Przedstawiciel Netii poinformował mnie abym złożył pisemną rezygnację z usług PTS S.A i wysłał ją na ich adres z powiadomieniem ich, że zostałem wprowadzony w błąd. I taką rezygnację wysłałem w dniu 27 listopada 2013r (nosi ona numer 188746/2013) na adres Polska Telefonia Stacjonarna S.A. ul. Szewska 5, 50-053 Wrocław. Przedstawiciel Netii, kiedy potwierdziłem, że nie rezygnuję z ich usług to on potwierdził, że nadal pozostaję ich klientem i zostało anulowane odstąpienie od umowy. Po wysłaniu pisma z rezygnacją do PTS S.A skontaktował się ze mną przedstawiciel firmy grożąc mi konsekwencjami finansowymi za zerwanie z nimi umowy.
        W dniu 13.12.2013r. otrzymałem notę obciążeniową nr 1391/12/2013/NK wysłaną z datą 6.12.2013r. na kwotę 437,60 zł jako karę za zerwanie umowy. W piśmie tym stwierdza się przekroczenie terminu 10 dni od zawarcia umowy i sugeruje że powyższa kwota stanowi opłatę aktywacyjną przewidzianą w cenniku dla umowy zawartej na czas nieoznaczony. Chcę zaznaczyć, ze firma PTS. S.A. nie rozpoczęła aktywacji mojego konta telefonicznego, miało to nastąpić dopiero 3 stycznia 2014r. Rozwiązałem umowę przed rozpoczęciem świadczenia usług. Mówi o tym art.57ust.6 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. – to o czymś świadczy. Termin zapłaty otrzymałem do 20 grudnia 2013r. Zgodnie z Regulaminem wykonywania Usług przez PTS.S.A naliczenie tej kwoty jest sprzeczne z paragrafem 7 punkt 16 tego regulaminu w którym stwierdza się, że "w przypadku wypowiedzenia umowy terminowej z/lub bez zachowania terminu wypowiedzenia obciąża się abonamenta opłatą w wysokości nie przekraczającej opłaty abonamentowej za okres wypowiedzenia, nie wyższej jednak niż opłata abonamentowa za jeden okres rozliczeniowy". Nie wiem skąd tak wysoka kwota obciążeniowa. Jeżeli firma PTS S.A nie podjęła ze mną żadnej współpracy. Czuję się oszukany i wykorzystany. Zostałem wprowadzony w błąd, co może wynikać z mojego wieku. To bardzo nieładnie, że kosztem ludzi starszych firma stara się pozyskiwać nowych klientów.

Misa Roman
    • Gość: TC Re: PTS SA Wrocław pozew zbiorowy ? IP: *.219.110.176.devs.futuro.pl 11.11.12, 19:40
      Witam

nie raz bywałem już na sali sądowej i choć nie uważam się za oszołoma uważam że to najlepsza droga. Mogę raz jeszcze, bo w imię zasad warto zawsze... Myślałem już o procesie cywilnym i nie byłoby w tym nic trudnego ale większa ilość pokrzywdzonych to znacznie lepsza sytuacja. Proponuję abyśmy się wszyscy po prostu zorganizowali - proponuję ustalić jakiś wspólny front działań - jestem w stanie to pilotować, wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt na email, koszt takiej sprawy na pewno byłby w przypadku pozwu zbiorowego naprawdę symboliczny, mój email: tomasz(kropka)czarniak(małpka)gmail(kropka)com.
      Przepraszam za kod ale nikt dziś nie lubi spamu

Tomasz Czarniak
      • Gość: Marylabil Re: PTS SA Wrocław pozew zbiorowy ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.13, 09:01
        Już raz kontaktowałam się mailem z Panem ale nie uzyskałam żadnej odpowiedzi.O ile jest szansa na pozew zbiorowy to nadal wyrażam swój akces ,ale jak dotąd nie widzę żadnego zaangażowania ze strony kancelarii prawniczych.Mnie oddali już do sądu we Wrocławiu ul Podwale 30 i usiłują w ten sposób wyegzekwować wierzytelność-złożyłam sprzeciw i obecnie
        czekam.Jestem łodzianką.Mam propozycję o ile będzie podany termin rozprawy oraz jej numer
        to podam go do publicznej wiadomości i niech kto zechce dołączy się do sprawy.Obecny numer
        sprawy INc 1795/12 Sąd Rejonowy dla Wrocławia Śródmieścia Wydział I cywilny ul Podwale 30
        50-040 Wrocław.Wnioskowałam o przeniesienie sprawy do Łodzi
    • Gość: 2kwiecień Re: PTS SA Wrocław pozew zbiorowy ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.12, 17:39
      No niestety otrzymałam odpowiedź od Federacji Konsumenta we Wrocławiu, uważają ze nie mają podstaw aby wszcząć jakiekolwiek działanie , ponieważ nie mogą stwierdzić że zostały naruszone zasady. Uważają, że została telefonicznie została wyrażona zgoda, no i oczywiście podpis przy odebraniu pisma - jako umowy.
      Będziemy jeszcze raz pisać bo zostaliśmy niezrozumiani - nie wiem dlaczego może niewyraźnie napisałam?
      PROSZĘ P I S Z C I E RÓWNIEŻ DO FEDERACJI KONSUMENTA WE WROCŁAWIU !
      FEDERACJA KONSUMENTÓW
      ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 95
      50-019 Wroclaw
        • Gość: Danuta Re: PTS SA Wrocław pozew zbiorowy ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.12, 18:40
          Jestem z miejscowości Szprotawa . Dzisiaj również dostałam rachunek za zerwanie umowy z tą firmą podszywającą sie pod TPSA. Poprzestawiane tylko litery dla zmylenia klienta ,że jest to Telekomunikacja Polska S.A. . Proszę może kogoś z Panstwa o kontakt . Nie wiem co mam dalej robić . Może z Mojej miejscowości , albo gdzieś w pobliżu ktoś równiez podpisał taką bzdurną umowę ? Z informacji zaczerpniętych z internetu wnioskuję ,że jest to precedens na skalę całego kraju .
              • Gość: marzena Re: PTS SA Wrocław pozew zbiorowy ? IP: *.free.aero2.net.pl 26.02.14, 23:59
                Moja matka również została oszukana . Zablokowałam jedynie transfer numeru. I napisałam oświadczenie o popełnieniu błędu pod wpływem fałszywych informacji ale przysłali by zapłacić 490 zł, wiec wysłałam pismo ze zgodnie z rozporządzeniem UKE nie maja prawa żądać opłaty karnej jeśli usługa nie weszła w życie.
                Czekam na ich odpowiedź. Ponoć jedna osoba tak do nich napisała i odstąpili od opłaty karnej.
                Ponadto szukam kontaktu do osób którzy chcą wnieść pozew zbiorowy!!!!
                • piksel112 Re: PTS SA Wrocław pozew zbiorowy ? 04.03.14, 00:34
                  Gość portalu: marzena napisał(a):

> Moja matka również została oszukana . Zablokowałam jedynie transfer numeru. I n
                  > apisałam oświadczenie o popełnieniu błędu pod wpływem fałszywych informacji ale
                  > przysłali by zapłacić 490 zł, wiec wysłałam pismo ze zgodnie z rozporządzeniem
                  > UKE nie maja prawa żądać opłaty karnej jeśli usługa nie weszła w życie.
                  > Czekam na ich odpowiedź. Ponoć jedna osoba tak do nich napisała i odstąpili od
                  > opłaty karnej.
                  > Ponadto szukam kontaktu do osób którzy chcą wnieść pozew zbiorowy!!!!

Czy mogę wzór pisma bo moja teściowa też jest pokrzywdzona proszę
                  • Gość: gaba Re: PTS SA Wrocław pozew zbiorowy ? IP: *.adsl.inetia.pl 26.08.14, 21:31
                    niestety rok byla cisza, a dzis dostałam pozew do sądu (chyba kopia) wraz z pismem z data 29 lipca 2014 od firmy TRES Group sp z oo (z adresem innym niz w krs- ul.leszczynskiego 4/29 - nalezy do firmy IPM Iwona Kempa - usługi finansowe i kredyty.
                    rok temu wkręcili mnie że z netii dzwonią - kurier nie dał szans przeczytać umowy i tak wpadłam - po miesiącu netia zadzwonila dlaczego rezygnuje - wiec zaczęłam interweniować i przygotowałam pismo, odpowiedzieli, że nie ważne są znalezione w internecie podstawy prawne dotyczące rozpoczęcia realizacji umowy, nie mogła wejść w życie bo rzekomą umowę podpisałam 24.06.2014, a umowę z netia miałam aktywną jeszcze do września, więc 6 sierpnia złożyłam wypowiedzenie, z podstawa prawną, nigdy tez nie zastosowałam prefiksu z umowy...
                    mimo wszystko wysłali mi note i odpisali, że nie należy mi się odstąpienie bez kary 490 zł.
                    potem cisza, myślałam, że już będzie spokój a tu po roku pozew!!!!!!! co robić/? proszę o pomoc.
                    dodam, że w mojej miejscowości, prawie cała moja ulica została tak oszukana, nawet moja sąsiadka z jednego domu i kuzynka, tylko nikt się nie przyznawał ze wstydu i każdy zapłacił dla spokoju...
                    czy ktoś faktycznie trafił do sądu?
                    • pfeiffer1 Re: PTS SA Wrocław pozew zbiorowy ? 27.08.14, 06:45
                      Proszę natychmiast wysłać zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa do: Prokuratura Okręgowa we Wrocławiu Wydział VI do Spraw Przestępczości Gospodarczej ul Podwale 30, 50-950 Wrocław. Prokuratura ta została wyznaczona do zbiorczego postępowania obejmującego działalność przestępczą PTS.S.A. Proszę namówić osoby oszukane by zrobiły to samo ( sąsiadka, kuzynka itp.) Proszę również wejść na FB na "Oszukani przez PTS S.A" tam znajdzie Pani pomoc i dowody, które mogą pomóc w sądzie. To Pilne !!! Jednocześnie apeluję do wszystkich, by przyłączyli się do walki przeciwko tej złodziejskiej firmie. Szczegóły na FB " Oszukani przez PTS S.A.
                    • marszl Re: PTS SA Wrocław pozew zbiorowy ? 31.01.15, 14:11
                      Nie było by łatwiej umówić się na osobisty odbiór prezentu w Postaci Biletu do Singapuru liniami ARS-ALIS byłby spokój na jakiś czas najlepiej czarter dla innych złodzieji z tego Miasta -prawdo podobnie z Jednej Klasy .
                    • marszl Re: PTS SA Wrocław pozew zbiorowy ? 03.03.15, 06:21
                      Nie rozumiem dlaczego jeszcze ci ludzie działają ,a nie siedzą w więzieniach gdzie jest ich miejsce i tej wylęgarni oszustów i zjodzieji z Wrocławia. Reszta Polski jest bezradna na tych daunów chyba tylko dlatego że korporacyjne sądownicwo i prawodastwo nie są skłonni przeszkadzać swoim.
                    • Gość: 9januszek Re: PTS SA Wrocław pozew zbiorowy ? IP: 151.248.58.* 07.03.15, 12:25
                      Tak,jestem w takiej samej sytuacji,po raz pierwszy 29.07.2014r otrzymałem kopię pozwu rzekomo wysłanego przez Tres Group do Sądu Rejonowego we Wrocławiu-Śródmieście lecz z nieznanych mi przyczyn żadnej informacji z tego Sądu nie otrzymałem o wpływie pozwu.Też byłem przekonany że dali spokój aż tu 6.03.2015 otrzymuję pozew wraz z nakazem zapłaty z Sądu w Lublinie i w tej chwili siedzę i piszę odpowiedż na pozew ponieważ nie mogę się zgodzić na jawne powtarzam jawne i w dodatku w świetle prawa oszustwo.Przecież TPS wyznacza swoje prawa nawet czterokrotne podtrzymywane rozwiązanie umowy nie jest dla nich wiążące,oni w dalszym ciągu przysyłali mi f-ry.Składając pisemne zerwanie umowy ze skutkiem natychmiastowym podjąłem decyzje o zmianie dostawcy sygnału tel.a mimo to PTS nie wyraził zgody na przełączenie mego nr.telefonu do innego operatora.Jednocześnie informuję że pierwszy pozew opiewał na kwotę 552,51 natomiast następny na kwotę 324,80 jaki będzie finał tej sprawy zobaczymy?
                      • pfeiffer1 Re: PTS SA Wrocław pozew zbiorowy ? 07.03.15, 15:10
                        Szanowny Panie. Należy w nieść sprzeciw na adres i w terminie określonym w nakazie. Korzystanie z e- sądu to ostatnia możliwość bezkarnego szykanowania poszkodowanych przez tych przestępców. Po sprzeciwie muszą pozew uzupełnić w ciągu 14 dni. Jeżeli tego nie zrobią sąd z automatu umarza sprawę. Należy jednak przygotować się do rozprawy sądowej. Może okazać się że pójdą w zaparte. Może okazać sięrównież, że są nie tylko przestępcami, ale i idiotami. Mamy liczne dowody ich przestępczej działalności, oraz wyroki sądowe, przegrane przez tą przestępczą spółkę. By być dobrze przygotowany do dalszej skutecznej walki, proponuję dołączyć do GRUPY " Skrzywdzeni przez PTS S.A." działającej na facebooku, gdzie otrzyma Pan wsparcie i pomoc w zgromadzeniu dowodów. Pozdrawiam i życzę wytrwałości
      • Gość: 2kwietnia Re: PTS SA Wrocław pozew zbiorowy ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.12, 10:53
        Mogą mieć nawet złotą ofertę ale nie mają prawa nieuczciwie i podstępnie zdobywać klientów! Mnie pan wprowadził w błąd przedstawiając się tak jak by był z TP SA i z ofertą obniżki abonamentu tego który już mamy.
        Mimo, że nie zgadzałam się na zmianę operatora to pan mnie upewnił że jest to tylko oferta obniżki !! a na pewno nie chcieliśmy zmieniać operatora bo dopiero co przedłużyliśmy umowę z TP SA !! To chyba jest jasne !
        Mimo to teraz mamy kłopoty !
        Dlatego jeżeli jeszcze ktoś ma kłopoty to proszę wpisujcie się na stronie
        www.wspolnypozew.com/grupy/show/pozwy/pts
        Proszę się zapisywać - wkrótce pójdziemy z tym do sądu.
      • Gość: S Re: PTS SA Wrocław pozew zbiorowy ? IP: *.adsl.inetia.pl 19.12.12, 21:16
        IP z którego Kolega wysyła też zupełnie przypadkiem wskazuje na Wrocław - tak...? hehe - Kolega wsunie papcie i przejdzie do przedpokoju, aby ściemniać kolejnych "starszych ludzi"... nawet jeśli kolega jest tylko z infolinii i z prowizji da się związać koniec z końcem - i tak szefuńciami polecimy do sądu... wówczas nie będzie już ani uprzejmie ani miło...
      • Gość: MonikaBk Re: PTS SA Wrocław pozew zbiorowy ? IP: *.tktelekom.pl 06.05.14, 15:41
        Ja nie twierdzę, że mają złą ofertę.
        Bo cała spawa nie polega na fakcie oferty tylko na sposobie jej sprzedaży, jeśli ktoś do mnie dzwoni i podaje sie pod mojego obecnego operatora, potwierdzając to kilkukrotnie i zapewniając mnie, ze nie zmieniam operatora, lecz zostaje nadal w TP, a ponadto przekonując mnie iż jest to oferta dla stałych abonentów i należy mi się tańszy abonament, to logicznie myśląc nie jest to uczciwe podejście do klienta. Do mnie dzwoniono 4 grudnia a umowę wysłali wypisaną z dniem 29.11.2013 r. Próbowaliśmy sie dogadać, ze zapłacimy połowe kary żeby mieć spokój, ale za przeproszeniem gdzieś mieli wszystko i wysłali druk do przelewu, faktury ani żadnego paragonu nie otrzymałam NIGDY.
        Teraz zaczynają grozić przez telefon, tylko chyba zapomnieli, ze takie taktyki są NIE DOZWOLONE !
        Jeśli podpisujesz dobrowolnie, ok, Twoja sprawa, masz do tego prawo.
        Ja znając dzisiejszą nieuczciwość ludzką, nigdy bym nie podpisała umowy z firmą DOBROWOLNIE gdybym widziała takie opinie na temat danej firmy.
    • Gość: Maggy Re: PTS SA Wrocław pozew zbiorowy ? IP: 83.238.5.* 19.12.12, 11:36
      Witam

Niestety ja również dałam się nabrać .Dwa dni dzwonię na infolinię , która nie odpowiada ...inny nr też nie . W końcu dzisiaj dodzwoniłam się do rzekomego przedstawiciela prasowego , który głos miał taki jakby dopiero z łóżka wstał i nie docierało do niego nic co mówiłam. Twierdził bowiem , że dzwonił na infolinię i nr odpowiada co jest bzdurą gdyż dzisiaj akuratnie dzwoniłam tam co 5 min . Jeżeli chodzi o zbiorowy pozew to również się przyłączę z miłą chęcią
    • Gość: zagi 15 Re: PTS SA Wrocław pozew zbiorowy ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.13, 22:34

Moją ciocię samotną kobietę (87 lat) też oszukali. Po 3 miesiącach udało się odkręcić sprawę. Jest już w TP S.A . Z Federacji Konsumentów otrzymałem stwierdzenie ,że z
      umowy która jest mało czytelna nie wynika , że klientka została poinformowana o możliwości odstąpienia od takiej umowy w terminie dni 10 od jej zawarcia . W takiej sytuacji termin ten przedłuża się do 3 miesięcy. I przysłano mi 2 egzemplarze oświadczenia które po wypełnianiu przesłałem do PTS S.A 22.12.2012 o rezygnacji.
      Do dnia dzisiejszego nie mam odpowiedzi , natomiast przysłano w międzyczasie notę do zapłaty na sumę 490 złotych i konsekwentnie telefonicznie nękają i straszą starszą kobietę ( co nie wpływa dobrze na jej stan zdrowia, ciśnienie krwi , rozrusznik serca, dodatkowe stresy ) w celu wyegzekwowania pieniędzy bo tylko o to w tym całym procederze od samego początku się rozchodzi. Uzyskać podstępem podpis i wyegzekwować pieniądze. I to wszystko niby zgodnie z prawem, bo o tym , że oszukali ani słowa. W tym samym dniu przystąpiłem do pozwu zbiorowego a dzisiaj rozważam możliwość powiadomienia prokuratury o zastraszaniu i nękaniu …
      O moralności tej firmy nie będę pisał bo każdy kto się z nią zderzył to wie …..
      A tych co nie mieli okazji ostrzegam – jak najdalej od tej firmy.
        • Gość: Demi Re: PTS SA Wrocław pozew zbiorowy ? IP: *.zamosc.one.pl 21.01.13, 10:11
          Jeżeli masz sfałszowaną umowę i jesteś w stanie to udowodnić - nie wierze że będą robili Ci problemy. Zastanówmy się logicznie - mają miliony różnych zabezpieczeń, podpisane oświadczenia - oznacza to chyba tyle, że tak bezmyślnie jak sfałszowany podpis by nie zagrali (moim zdaniem za dobrze mają to poukładane). Ja na Twoim miejscu zgłosiłbym się do nich (na stronie widziałem dwie infolinie , mejla i kontakt do rzecznika) i powiedział jak wygląda sprawa
          • Gość: grg Re: PTS SA Wrocław pozew zbiorowy ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.13, 15:55
            Do Demi. Z PTS kontaktowałem się zarówno e-mailem jak rowniez osobiscie byłem w siedzibie PTS we Wrocławiu na ul. Prostej 36. Poinformowałem ich o dokonaniu fałszerstwa , ale nie zauważyłem u nich żadnego przejęcia się sprawą . Otrzymałem w obu przypadakach kopie sfałszowanej umowy , w sumie 4 strony z 4-ma podpisami , nie moimi oczywiście. Ponieważ firma nie miała ochoty wyjasnić sprawe , fałszerstwo zgłosiłem w Komendzie Policji oraz w TP S.A. do działu , który zajmuje się sprawami oszustw. Sprawa jest swieża , z tego miesiaca i na wynik musze poczekać . Pisze dlatego , żeby ostrzec innych i szukam jednoczesnie osób , które miały podobne zdarzenie do mojego w przeszłości .
            • Gość: Marylabil Re: PTS SA Wrocław pozew zbiorowy ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.13, 16:18
              Jestem łodzianką.Umowę podpisałam 15 listopada 2011r ,do tej pory przeszłam wszystkie możliwe etapy zgłoszeń do właściwych urzędów łącznie z Prokuraturą i nic nie wskórałam.Obecnie otrzymałam sądowy nakaz płatniczy z Wrocławia,wnoszę sprzeciw.Jeżeli stworzycie sami grupę do pozwu zbiorowego to się przyłączymy.Kancelarie nie chcą takich pozwów podjąć bo sprawa dotyczy małej kwoty.Pan Majewski com z Krakowa,który niby podjąłsię sprawy,zaniechał bez żadnych wyjaśnień.Najlepiej kontaktować się przez Gazetę Wrocławską.mój telefon już mają
            • rychuk50 Re: PTS SA Wrocław pozew zbiorowy ? 01.03.13, 09:12
              Mam ten sam problem.Zadzwoniła do mnie pani i przedstawiła się jako przedstawicielka TP S.A.proponując mi zniżkę abonamentu na co się oczywiście zgodziłem.Po dwóch dniach pużnym wieczorem kurier dostarczył dokumenty do podpisania (BARDZO SIĘ ŚPIESZYŁ). Dopiero po odjeżdzie kuriera zorientowałem się,że coś jest nie tak.Fakt ten miał miejsce w dn.25,02,2013r. Następnego dnia udałem się do przedstawicielstwa TP S.A. w Głogowie gdzie uświadomiono mnie,że zostałem wpuszczony w kanał ! W związku z tym mam pytanie czy jeżeli do PTS S.A. wyślę odręcznie napisane oświadczenie o odstąpieniu od umowy , to czy takie oświadczenie będzie prawnie ważne ?
              R.Klimek
      • Gość: majka Re: PTS SA Wrocław pozew zbiorowy ? IP: *.wroclaw.mm.pl 28.08.13, 12:12
        Jaką umowę? Nie tak dawno od TelePolski przyszła faktura wystawiona na osobę zmarłą kilka miesięcy temu. Z opłatą aktywacyjną. Żadnej umowy nikt nie podpisywał. Przysłali na żądanie kopię. Umowa podpisana niedawno. Sfałszowali umowę, dane, podpisy...

Po kilku miesiącach nikt jeszcze nie zmartwychwstał. TelePolska co prawda umowę anulowała, ale za fałszerstwo i oszustwo czeka ich sprawa karna. Cywilna potem, lepiej w takiej kolejności, bo łatwiej uzyskać coś w sprawach cywilnych, mając najpierw wyrok w sprawie karnej. Nie odpuszczę dziadom!
    • Gość: zagi15 Re: PTS SA Wrocław pozew zbiorowy ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.13, 12:49
      Pisać skargi do :

Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej.
      Ul. R. Traugutta 1/7
      50-449 Wrocław.

Federacja Konsumentów
      Ul. Marszałka J. Piłsudzkiego 95
      50-019 Wrocław.

Oraz zbiorowy pozew sądowy:

www.wspolnypozew.com/grupy/show/pozwy/pts
      Uważają , że jak mają podpis na umowie obojętnie jaką drogą
      zdobyty to mają prawo do pobierania pieniędzy, i niestety nie
      odpuszczają. A instytucje powołane do kontrolowania tych firm,
      po prostu nic nie robią.
    • Gość: Zamościanian Re: PTS SA Wrocław pozew zbiorowy ? IP: *.zamosc.one.pl 25.01.13, 13:54
      tak, a w 32 sekundzie słychać strzały

Czytam ten temat i czytam, mam wrażenie że rozmawiam tu z porażającą bandą! Potraficie zakładać facebooki, obsługujecie fora internetowe - a tego co podpisujecie czytać nie łaska? Nie mówię o tych, którzy mają sfałszowane podpisy - z resztą jak przeczytać w ostatnim artykule w gazecie wrocławskiej (śledzę wszystkie wątki) przy podrobionych podpisach wycofują się z zawartych umówi rezygnują z kar
      • Gość: Agir Re: PTS SA Wrocław pozew zbiorowy ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.01.13, 16:28
        Do Zamoscianin. Nie do końca się z Toba zgadzam. Na forach z pewnością nie szaleją oszukani staruszkowie , często grubo powyżej 80 lat a takie osoby łatwo oszukac , jak to mówią , zrobic w bambuko. Przypuszczam , ze w ich imieniu występują osoby młodsze , ich dzieci lub przyjaciele. Ja akurat mam ten przypadek sfałszowanej umowy , a więc dokonanie przestępstwa i tu niezbedne jest zgłoszenie sprawy do organów ścigania. A na marginesie , jestem ponad 70-cio letnim emerytem , nie wiem jak sie zakłada facebooka , nie jest mi to na razie potrzebne , ale w internecie potrafie znaleźć to co mnie interesuje , to nie jest trudne , nauczyły mnie tego moje dzieci. Ale przeczytanie , nawet pobieżne 4 str. umowy , formatu A4 (umowa + 3 załaczniki )wszystko napisane drobnym drukiem i jeszcze pod presją nerwowego kuriera , któremu się śpieszy , a który prawdopodobnie wie co robi , nie jest zadaniem łatwym , nawet dla sprawnego , młodego człowieka. Dlatego rozumiem tych oszukanych ludzi. Czy uwazasz , że racja jest po stronie tego "kreatywnie" myślacego pracownika , któremu udało się nabrac naiwnych , wierzących ludziom staruszków w podeszłym wieku ? Ja dziękuje za taki nowoczesny sposób pozyskiwania klientów.