Dodaj do ulubionych

We Wrocławiu zaprojektują komunikację

07.11.12, 10:50
Jak zaprojektować to, co chcemy powiedzieć? Jak stworzyć nowoczesny produkt i ciekawą przestrzeń? W ramach współpracy Instytutu Grafiki SWPS we Wrocławiu i Galerii Wnętrz Domar rusza nowy cykl spotkań o designie, który rozpoczyna dyskusje przedstawicieli przemysłów kreatywnych ze studentami grafiki.
Artystyczna przestrzeń, rozmowy z projektantami, specjalistami od marketingu, studentami grafiki i miłośnikami sztuki użytkowej. W piątek, 9 listopada 2012 r., o godz. 18.00 w Galerii NOTI (przy ul. Braniborskiej 14 we Wrocławiu) rusza cykl spotkań pod hasłem „Projektanci Projektantom o Projektowaniu”. Wykład pt. „Projektowanie komunikacji – a co to?” poprowadzi prof. Michael Fleischer.
Zaproszeni goście pokażą na czym polega złożoność tworzenia ciekawych produktów i odpowiedzą na pytania o to, jak połączyć wiedzę z kompetencjami, komunikować się poprzez produkty, usługi oraz dobrze zarządzać wzornictwem i przestrzenią (visual merchandising).

– W ramach projektu studenci będą mogli zaprezentować swoje prace przed profesjonalistami. Liczymy, że otrzymają twardy i konstruktywny feedback – mówi prof. Michael Fleischer, dyrektor Instytutu Grafiki SWPS we Wrocławiu.
Projekt cyklicznych spotkań „Projektanci Projektantom o Projektowaniu” to wynik współpracy nauki (Instytutu Grafiki SWPS we Wrocławiu) i biznesu (Galerii Wnętrz Domar).
www.portalmaturzysty.pl/aktualnosci/we-wroclawiu-zaprojektuja-komunikacje,1111,1.html
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka