Dodaj do ulubionych

Jakim jest durniem, licząc na niepamięć ludzi?

15.12.12, 09:38
Dutkiewicz zarzuca kłamstwo marszałkowi kłamstwo. Dutkiewicz twierdzi, że to ustawa jest zła. Dutkiewicz zapomniał, że kilka lat temu odrzucił dotację unijną na wybudowanie spalarni śmieci we Wrocławiu. Dutkiewicz zapomniał, że nie zrobił nic w sprawie sortowania i utylizacji śmieci. Dutkiewicz miał na głowie swoje "Polska-XXI", swoje ODS, swoje kandydowanie na prezydenta RP, swoje kretyńskie wizje przerobienia Wrocławia na swój Mikstat.
Jakim trzeba być durniem...
Obserwuj wątek
  • kklement Akurat dobrze że nic z tym nie zrobił. 15.12.12, 10:40
   Wyobrażam sobie, jak wyglądałyby te sprawy, gdyby zrobiono je we Wrocławiu.

   Najpierw powołano by miejskie spółki żeby przygotowały plany budowy spalarni i sortowni. Te zleciłyby to fachowcom, a za wpadnięcie na ten niezwykle przemyślny pomysł prezesi przyznaliby sobie po kilka dych premii.

   Potem trzy razy zmieniano by wykonawcę inwestycji, które budowano by ostatecznie dwa razy dłużej i za trzy razy większe pieniądze niż zakładano. Na końcu trzeba by jeszcze było zapłacić wysiudanym z interesu wykonawcom - po wygranych przez nich sprawach w sądzie.

   Po wszystkim w ramach wieloetapowego konkursu (jeden z etapów na Zanzibarze, inny na koncercie Stachurskiego, kolejne odkrywaliby po fakcie dziennikarze tej uczciwszej gazety) wyłoniono by podmiot gospodarczy do prowadzenia sortowni i spalarni. Oczywiście firma K&Z-K (Krewni&Znajomi Królika) Sp. z o.o. musiałaby na starcie odbić sobie koszt łapów dla Sternika (bo przecież druk materiałów wyborczych też kosztuje) i jego bandy. Więc zaraz po pokropku i przecięciu wstęgi (i udzieleniu przez Sternika bombastycznych, pyszałkowatych wywiadów dla każdego medium w kraju) spółka K&Z-K ogłosiłaby płaczliwie, że z powodu plam na słońcu nie jest w stanie wykonywać swojej działalności w oparciu o kwoty podane w konkursie (można się domyślić, że na Zanzibarze plamy na Słońcu były mniej widoczne) i że potrzebuje więcej, więcej, naprawdę więcej kasiorki. No i by dostali, w końcu to nie mikstacki przybłęda by płacił, wszak ON mieszka poza Wrocławiem, tylko jego wierni poddani podatnicy.
   • Gość: Alina z Ołtaszyna Masz rację-zawsze d... z tyłu IP: *.ssp.dialog.net.pl 15.12.12, 14:47
    Tak płacisz i tak płacisz
    • Gość: Emeryt Re: Wstydu nie macie IP: *.alshamil.net.ae 15.12.12, 14:59
     Pan Prezydent karpia z lazankami oferuje, a Szanowni Panstwo od czci i wiary Go osa/on/dzacie.
     Czy chodzi Wam o te pare mizernych groszy, za smieci, za stadion, za czynsze, za scieki i wode? Przeciez jeszcze nikt nie ruszyl cen biletow MPK. Hala Ludowa wychodzi na swoje, pan prezes zobowiazal sie juz nie przekanszac, aquapark przynosi miliony dochodow, fontanna zamknela rok z zyskiem. Pan Prezydent na IV kadencje sie szykuje a Wy mu siurpryzy jakies szykujecie. Oj nieladnie, nieladnie.
     • Gość: wroclafanka Wstydu brakuje sternikowi i świcie IP: *.play-internet.pl 15.12.12, 15:03
   • Gość: wroclafanka Re: Akurat dobrze że nic z tym nie zrobił. IP: *.play-internet.pl 15.12.12, 14:59
    W jednym się mylisz - najpierw powinien powstać projekt w urzędzie, a gdy wszystko jest zapięte na ostatni guzik, wtedy - hopsasa! - powstaje spółka, przejmująca materiały jako swoją pracę. Śmieciowa spółeczka to ewenement tegoroczny, dotychczas urzędnicy zasuwali, a w spółeczce spijało się miodzik (Czytaj: pensje zatrudnionych wyższe niż kierownika wydziału w urzędzie miejskim).
    Jeśli ogłupiona, pasywna masa znowu wybierze RD, kolejne lata będą głębszym drenażem naszych portfeli, dalszym zadłużaniem miasta i wspaniałym samopoczuciem K&Z królika.
    Problem w tym, że poza Zdrojewskim nie ma kandydata, którego wrocławianie znaliby z pozytywnych działań dla mieszkańców. A nieznany może być gorszy od sternika.
    • Gość: Alina z Ołtaszyna Bo trzeba wokól siebie popatrzeć i poszukać. IP: *.ssp.dialog.net.pl 15.12.12, 16:16
     Nie tylko patrzeć na kandydatów PO, która nas oddała w pacht Dutkiewiczowi. Nie tylko Piechota, Ryhó Henry Czarnecki czy podobni "kandydaci".
     Jest nas rodowitych wrocławian ponad 600 tysięcy. Mamy dobrych radnych osiedlowych. A my jak głupcy: Dutkiewicz, Dutkiewicz. A paszoł won!
     Zdrojewski powinien opluć Dutkiewicza za ten pomysł z honorowym obywatelem Wrocławia. Nie dlatego, że mu się nie należy. Należy, ale nie z tych lepkich dymanicznych łapek.
     Inna sprawa, że kto zechce zmierzyć się z tak koszmarnym długiem i rozwalonym miastem. Gdyby Zdrojewski wygrał, gotowa jestem na duże poświęcenie. Dla ratowania MOJEGO miasta. A partacz - paszoł won do Mikstatu!
   • greges58 Re: Akurat dobrze że nic z tym nie zrobił. 15.12.12, 19:53
    planowano wybudować tę " Bombową " inwestycję w kolejowej kotłowni przy ulicy Paczkowskiej !!!
    czy celowo w środku miasta ???
    przecież zleciałyby się wszystkie Hieny, Sępy i ekoterroryści z całej Europy...
    okoliczne drzewa oblepione protestującymi ?
    byłaby gotowa na święty Nigdy !
    ;)
  • Gość: stadion dołuje Ww Należy czym prędzej rozebrać lub sprzedać stadion IP: *.wroclaw.vectranet.pl 15.12.12, 16:23
   i zaprzestać finansować klub piłkarski. Magistrat powinien zabezpieczać faktyczne potrzeby Wrocławia a nie piłkarskie fanaberie prezydenta miasta.
  • radeberger durniem, powiadasz? 15.12.12, 19:22
   a on sam sie wybral? W poprzednich kadencjach byl bez wad?
   Durnie to go wybrali, a jak to bylo w gwiezdnych wojnach "kto jest wiekszym glupcem-glupiec, czy ten kto za nim podaza?"
   • Gość: urna wyborcza Re: durniem, powiadasz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.12, 21:42
    demotywatory.pl/3758419
    masz 100% racji

    radeberger napisał:

    > a on sam sie wybral? W poprzednich kadencjach byl bez wad?
    > Durnie to go wybrali, a jak to bylo w gwiezdnych wojnach "kto jest wiekszym glu
    > pcem-glupiec, czy ten kto za nim podaza?"
   • Gość: nie z Mikstatu Re: durniem, powiadasz? IP: *.ssp.dialog.net.pl 16.12.12, 10:05
    Pisałem o tym wielokrotnie, że wybierając durnia zmierzamy ku przepaści. Pisałem szczególnie jesienią 2010, przed wyborami. To poszli durnie i durnia wybrali...
  • Gość: technolog Re: Jakim jest durniem, licząc na niepamięć ludzi IP: *.centertel.pl 16.12.12, 13:41
   istnieją lepsze technologie od spalarni, ktore skandalicznie zanieszczyszczają srodowisko. Za wysoka temperatura spalania powoduje, ze wysoko nad kominem tworzą sie dioksyny i furany. Nikt nie swiecie nie buduje juz spalarni, tylko Polska, gdzie lobby przemyslowe wciskają stare i szkodliwe technologie.
   Gdyby Gazeta sie tym interesowała, coś by napisala, ale gdzie tam, po co. Poziom wiedzy na temat utylizacji odpadow jest ZEROWY.
   • Gość: Alina z Ołtaszyna Bez utylizacji będziemy płacić wysokie kary. IP: *.ssp.dialog.net.pl 16.12.12, 13:48
    Za głupotę Dutkiewicza, który ma inne - dymaniczne - priorytety.
    • Gość: wojtek Re: Bez utylizacji będziemy płacić wysokie kary. IP: *.ssp.dialog.net.pl 16.12.12, 14:18
     Ględzisz jak potłuczona. Chyba od dawna żaden facet cię nie wydymał.
     • Gość: Alina z Ołtaszyna Nie czujesz sie, zenku, dymany przez Dutkiewicza? IP: *.ssp.dialog.net.pl 16.12.12, 14:38
      A to dopiero początek. W tym roku prawie 200 mln brakuje w kasie miasta. W 2013 ... strach myśleć
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka