Dodaj do ulubionych

Oława wreszcie ma aquapark. Otwarcie Term Jakub...

27.12.12, 09:27
Super! Taniej wyjdzie wyjazd na trzy godzinki do Oławy i relaks w tamtejszych Termach Jakuba, niż korzystanie z usług wrocławskiego Aquaparku. A jak komuś do Oławy za daleko, to w Środzie Śląskiej aquapark też prawie o połowę tańszy od wrocławskiego. Może pora pomyśleć o nowym cenniku we Wrocławiu? Może wtedy Aquapark zacznie przynosić zyski.
Obserwuj wątek
    • rosa_de_vratislavia Oława wreszcie ma aquapark. Otwarcie Term Jakub... 27.12.12, 09:38
      Co tydzień jesteśmy z rodziną w aquaparku. Najczęściej w Strzelinie lub Oleśnicy. Godzina pływania (przy bilecie rodzinnym) to ok.6-7 zł. Czysto, miło spokojnie.
      Dodam tylko,że obecnie we wrocławskim aquaparku...nie można normalnie pływać! Trzeba kupić osobny bilet i rozebrać się w osobnej szatni, by skorzystać z basenu 25m. (sic!)
      Wrocławiowi zatem dziękuję.
    • Gość: Czesiu Re: Oława wreszcie ma aquapark. Otwarcie Term Jak IP: *.ssp.dialog.net.pl 27.12.12, 11:50
      Na zdjęciach widzę basen a nie aquapark. Po drugie Oława jeszcze nie ma basenu. Otwarcie dopiero jutro ;) To co jest na zdjęciach to władza, która przyszła się poklepać po ramieniu. Ale w sumie jest ok. Nie trzeba będzie dymać do Strzelina czy Brzegu.
      Panów u władzy poprosimy teraz o obwodnicę z nowymi mostami na Oławie i Odrze. Od rana tworzą się korki na miarę miasta wojewódzkiego. Mam nadzieję, że to widać z okien urzędu. Z góry dziękuję.
    • piotrekbeee Oława wreszcie ma aquapark. Otwarcie Term Jakub... 16.01.13, 13:17
      Wszystko ładnie, pięknie po za dwoma małymi szczegółami. Kamery w przebieralni są praktycznie nad kabinami do przebierania się!?? ja nie miałem z tym problemu ale np.moja żona miała.Następną rzeczą jest czytnik do kluczyka do szafki na basenie, myślałem że czas liczony jest od wejścia przez kasy do momentu przyłożenia kluczyka do tego czytnika a okazało się że nie i czekając aż żona wysuszy włosy musiałem dopłacić 10 zł za 2 osoby ! ?? w sumie w Laskowicach też tak jest ale w Brzegu już nie! to nie rozumiem do czego służą te czytniki ?skoro wisi duży zegar i każdy widzi ile czasu jest na basenie.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka