Szukam oszukanych przez Darka Łozińskiego remont

08.09.13, 21:22
Szukam osób które nacięły się zlecając remont Dariuszowi Łozińskiemu z Łodzi/Łasku. Jeśli jest tutaj ktoś, komu tak jak mnie spartaczył wszystko czego się dotknął, bardzo proszę o kontakt na maila: chomiczek1@wp.pl
Razem możemy zdziałać więcej, bo partactwa jakiego się dopuścił podarować nie można!!!
    • Gość: gosc Re: Szukam oszukanych przez Darka Łozińskiego rem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.09.13, 22:21
      Tak się kończy jak się bierze najtańszych wykonawców z takich portali jak "oferia.pl". Tanie mięso psy jedzą. Dobra robota musi dobrze kosztować. A tak apropo lepiej usuń ten tytuł, bo jeżeli nie masz na gościa twardych dowodów i umowy z nim to za pomówienie możesz źle skończyć.

      Powodzenia w walce z niszczycielem rynku.
      • chomiczek124 Re: Szukam oszukanych przez Darka Łozińskiego rem 08.09.13, 22:33
        umowa jest, swiadkow tez mam (elektryk, hydraulik, gazownik), ktorzy musieli poprawiac po nim. także twarde dowody sa - z kaloryferow sie lało bo czegos nie dokrecil i nie zamontowal jakiejsc czesci, pogotowie energetyczne wzywane bo ulatniał się gaz z piecyka, tak nam zamontował. nie mowiac o tym, ze gniazdek uziemic nie umial i musial mu pokazywac jak to zrobic inny elektryk ktorego wezwalismy. takze to zadne pomowienie, za partactwo zapłaci, kazdy sad mi to uzna. tylko szukam wiecej poszkodowanych, moze jakis zbiorowy pozew. a nawet jak sie nikt nie zglosi to moze uda sie ostrzec innych przed tym oszustem, jego osoba juz widnieje na stronie dodaj oszusta, takze nie ja jedna sie nacielam. wiem, ze dzialal na terenie calej polski dlatego zamiescilam ogloszenia na kilku forach roznych miast.
        • chomiczek124 Re: Szukam oszukanych przez Darka Łozińskiego rem 08.09.13, 22:35
          a gosciu odpowie nie tylko za spartaczenie roboty ale tez za narazenie na utrate zdrowia i zycia, bo moglismy sie zatruc gazem albo wyleciec w powietrze.
          • chomiczek124 Re: Szukam oszukanych przez Darka Łozińskiego rem 30.09.13, 17:56
            podnosze do gory. partacz dzialal na terenie całej Polski, prosze o kontakt wszystkich ktorzy sie nabrali na "profesjonalizm" o ktorym Dariusz Łoziński zapewniał...

            • Gość: Andżelika Re: Szukam oszukanych przez Darka Łozińskiego rem IP: 78.10.94.* 30.09.13, 18:23
              Pan Darek jest super gościem, ma dużego i potrafi nim działać, nie to co mój mąż, więc go nie obrażaj!
              • chomiczek124 Re: Szukam oszukanych przez Darka Łozińskiego rem 30.09.13, 18:27
                ha ha ha a no wlasnie - podczas remontu u mnie oglaszal sie ze szuka lasek na sex randki w moim miescie. zamiast remontowac to szukal zabawy. ciekawe co jego zonka na to?

                ponawiam - szukam oszukanych podczas remontow, DAREK ŁOZIŃSKI partacz, partacz partacz. w dodatku ukradl mi materialy ktore kupilam do remontu, bo nikt mi nie wmowi ze na male mieszkanie moglo isc tyle kleju czy wylewki. trzeba dorwac zlodzieja!
Pełna wersja