Dodaj do ulubionych

ostrzezenie!!!!!! ratunku...gdzie szukać pomocy...

04.06.19, 10:29
Zwracam sie z gorącą prośbą o pomoc.!!!!!. Zatrudnilam firme Wykonawca usług remontowo-wykończeniowych
schmatloch construction buildings Sebastian Szmatloch
51-608 Wrocław al.L.Różyckiego 1c lok 202 która okazala sie wielkim oszustwem!!!!
Juz prawie miesiąc Pan remontuje kuchnię i nadal
- brak wykonania gładzi na powierzchni ścian(wygładzenie ścian)
-brak szlifowania powierzchni ścian(liczne nierówności).
-brak posprzątania po remoncie (zachlapane farbą kafelki podłogi, fugi, listwy przypodłogowe))
-żle, niechlujnie pomalowane powierzchnie ścian i sufitu(ślady farby na suficie w kolorze czerwonym, paski na ścianie pomalowane nierówno)

Obecnie ten Pan nie kończy(kilka razy próbowal poprawić) i nadal nie poprawia swojej pracy,nie odpowiada na telefony,brak kontaktu z nim....spisany jest protokół niezgodności prac i jest dokumentacja fotograficzna.Zaliczka pobrana w wysokości 2 tysięcy zł
BŁAGAM O POMOC,co robic,gdzie szukać ratunku.Jestem bez kuchni,brak wykonywania jakichkolwiek posilków dla malych dzieci...cale mieszkanie w balaganie. BŁAGAM O POMOC!!!!!!!
Obserwuj wątek
    • kama_wro Re: ostrzezenie!!!!!! ratunku...gdzie szukać pomo 06.06.19, 11:13
      Wycenić zniszczenia, wysłać wezwanie do zapłaty, wysłać pismo z informacją o założeniu sprawy cywilnej o niewywiązanie się z warunków umowy. Masz naprawdę sporo możliwości jeśli znasz faceta, masz pokwitowanie zaliczki, umowę. Poszukaj na forach, poszukaj w artykułach. Generalnie wysyłaj pisma, pisma, pisma. A potem do sądu - będziesz miała dowód że wzywałaś go do wywiązania się z umowy.
    • sebas1987 Re: ostrzezenie!!!!!! ratunku...gdzie szukać pomo 07.06.19, 16:33
      Dzień dobry z tej strony SC. Buildings powyższe informacje przedstawione są nie prawdziwe.
      - gładzie zostały położone prawidło oraz równo ściana została zeszlifowana.
      - nie posprzątano ponieważ uniemożliwiono mi to przez zamawiającego
      - ściany są równe posiadam szereg zdjęć oraz filmy na którym gołym okiem widać położone gładzie. Co jestem w stanie każdemu udowodnić
      - Pani nie odbiera telefonu nie reaguje na kontakty obraża
      - Przedstawia sfałszowaną rzekomą ekspertyzę wykonaną przez jakąś tam komisje na piśmie nie widnieję żadne imię i nazwisko ani numeru uprawnień budowlanych rzekomej osoby przeprowadzającej oględziny.
      - Podczas pracy natrafiłem na liczne uszkodzenie zrobione umyślnie Pani zaprzeczała.
      Pani ewidentnie kłamie oszukuje oraz miga się od zapłaty. Próbuje wyłudzić usługę.
      I tak przy okazji moimi klientami są prawnicy i sędziowie i żaden nie zgłosił zastrzeżeń do mojej pracy więc. Powinna się Pani 2 razy zastanowić zanim coś Pani napisze w sieci jest Pani żałosna.
      • statam Re: ostrzezenie!!!!!! ratunku...gdzie szukać pomo 08.06.19, 16:00
        Dzień dobry!!!!!
        To jest oszust,!!!!!!!!próbuje się wybielic,mam dowody,zdjęcia ,świadków jego niechlujnej pracy.Wziął 2 tysiące zaliczki ,nie okazal rachunków,nie skończył swojej pracy.Sprawa zostala skierowana na drogę sądową.Okazuje się, że nie jestem pierwszą osobą oszukaną przez tą osobę.Za każdym razem zakłada inną firmę,.Tak robi z kazdym klientem,bierze pieniądze,żada tylko gotówkę,nie toleruje przelewów bankowych,a potem znika i nie konczy pracy.OSTRZEGAM !!! Aby NIE przezywać takiej tragedii.
    • sebas1987 Re: ostrzezenie!!!!!! ratunku...gdzie szukać pomo 27.04.20, 14:21
      No jak widać dalej Pani oczernia mnie w sieci Nawet zakłada Pani fałszywe konta udaje Pani innych klientów wymyśla Pani ja sobie nie pozwolę jest Pani zwykła naciągaczką oszukała Pani wielu ludzi nie tylko mnie więc skończ kobietą bo się ośmieszasz mam tyle dobrych opinii w sieci i poleceń. A skoro jest Pani taka mocna w gębie to czemu do tej pory nie poszła Pani da sądu rok maiła Pani na to czasu ?????

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka