Dodaj do ulubionych

psychaitra dziecięcy????

25.06.19, 12:36
Hej, czy może mi ktoś polecić dobrego psychiatrę dziecięcego? 11-letnie dziecko, zaburzenia odżywiania, ogólny kiepski stan psychiczny, jak to się potocznie mówi trudne dziecko... Byliśmy u psychologa, ale pani poleciła najpierw skorzystać z konsultacji u psychiatry i wtedy jeśli konieczne to włączyć psychoterapię. poleciła nam jedną panią dr ale niestety kompletnie nie nasze rejony miasta. Najlepiej centrum, Krzyki.
Obserwuj wątek
  • kama_wro Re: psychaitra dziecięcy???? 25.06.19, 22:27
   moja mama jest lekarzem, wprawdzie innej specjalizacji ale zna i poleca dr Maję Kreft ma dobre podejście do właśnie takich dorastających dzieci. nie każdy potrafi trafić do takiego trochę dziecka trochę już młodzieży. w tym wieku dzieci są przewrażliwione i łatwo je zrazić do siebie.. spróbuj, powodzenia.
  • alicja_kawalko Re: psychaitra dziecięcy???? 27.06.19, 12:11
   Dziękuję bardzo, poradziłam się jeszcze w międzyczasie pani psycholog u której poprzednio byliśmy, podała mi kilka nazwisk w moich okolicach i również w tym dr Krefft, więc chyba rzeczywiście spróbujemy w Ginemedice zwłaszcza że godzinowo bardzo mi tam pasuje. Faktycznie najbardziej mi zależy, aby dziecko po prostu zaufało tej osobie, bo leki lekami terapia terapią, ale dobry kontakt z lekarzem to wg mnie jako matki podstawa.
  • aniamaslak Re: psychaitra dziecięcy???? 23.09.19, 13:51
   Również polecam Ginemedica, o Pani Mai Krefft słyszałam że jest znakomita dla dzieci, choć osobiście nie znam, ale znam i polecam też z Ginemedica psychiatrę dr Lucyna Bolanowska, choć nie wiem czy dzieci przyjmuje.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka