Dodaj do ulubionych

rozsądna suplementacja Wrocław

27.01.20, 16:18
Cześć

Stosujecie jakieś suplementy, poza obowiązkową witaminą D w sezonie jesienno-zimowym?
Gdzie je kupujecie we Wrocławiu, żeby mieć pewność że są dobrej jakości (tyle się słyszy o tym, że w suplementach wcale nie ma tego, co zadeklarował producent)
Jak mądrze wspierać organizm w różnych momentach życia? Kogo prosić o poradę? Lekarza? Dietetyka?
Będę wdzięczna za pomoc :)
Obserwuj wątek
    • al.1 Re: rozsądna suplementacja Wrocław 28.01.20, 10:28
      Siur. Suplementy o najwyzszej jakosci, z najwieksza zawartoscia substancji czynnej, bez syntetyków (np. syntetycznej witaminy E, która nie dziala i szkodzi), bez szkodliwych dodatków (np. neurotoksyny w postaci dwutlenku tytanu, czy rakotwórczego stearynianu magnezu) kupuje tylko ze strony ukryteterapie.pl/ . Najwyzsza swiatowa jakosc.
      Leki niczego nie lecza. Leczy wlasny organizm dazac do homeostazy. By byc zdrowym , nalezy (w skrócie):
      - odtruc organizm
      - dac mu zdrowe jedzenie (nie jest to latwe w dzisiejszych czasach)
      - nawodnic
      Tym sposobem mozna sie wyleczyc z chorób przewleklych, uznanych przez medycyne oficjalna za nieuleczalne.

--
      Śniło mi się, że byłem lekarzem, ale jak się obudziłem, to gdzieś mi się zapodział kitel i stetoskop
      I had a dream that I was a doctor, but when I woke up, my smock and stethoscope had got lost

• al.1 Re: rozsądna suplementacja Wrocław 28.01.20, 10:46
        Przeoczylem dodac - leki lagodza symptomy choroby. Moga zadzialac w przypadkach ostrych, ale nikogo nie wyleczyly z chorób przewleklych, w przeciwienstwie do srodków naturalnych.
        --
        Gdzie interes do zrobienia, zdrowie ludzkie bez znaczenia
        Where the business is to be found, human health is of no account

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka