Dodaj do ulubionych

Gdzie zrobić USG SERCA dziecku?

21.12.04, 16:51
Czy znacie jakiś prywtany gabinet, żeby nie czekac na wizytę w poradni
szpitalnej? Chodzi mi o kardiologa dziecięcego z aparatem do USG.
--
Pozdrawiam - Alicja
Obserwuj wątek
    • zorka71 Re: Gdzie zrobić USG SERCA dziecku? 22.12.04, 09:39
      Cześć
      Podaję Ci namiary. Lekarka jest ponoć jednym z lepszych specjalistów, a przede
      wszystkim z najlepszym sprzętem. Sama tam robiła USG swojemu synkowi.
      Elżbieta Kukawczyńska tel. 0601950925 Jak będziesz chciała więcej informacji to
      napisz na adres zorka7@neostrada.pl
          • micia Re: Gdzie zrobić USG SERCA dziecku? 29.12.04, 10:40
            Przy szpitalu jest tez przychodnia, w której przyjmuje pani dr i ma umowę z
            NFZ, trzeba mieć tylko skierowanie.
            Ja zadzwoniłam tam rano i na popołudnie miałam już termin USG - to było pół
            roku temu, nie wiem, czy nadal tak jest.
            Micia
            • polibius Re: Gdzie zrobić USG SERCA dziecku? 13.01.05, 09:46
              moja Ania ma wadę serca i miała wykonywane USG. Pierwszy raz w szpitalu na
              Brochowie, a później na podstawie skierowania w przychodni przy szpitalu na
              Kamieńskiego. USG wykonywała dr Kukawczyńska. Niestety wizyta państwowa
              pozostawiała wiele do życzenia. PO pierwsze lekarka była niemiła, nie chciała
              odpowiadać na pytania, powiedziała jedynie, ze jest niewesoło, gdyż wada serca
              powiększyła się. Później zdobyłam namiary na gabinet prywatny i wówczas było o
              niebo lepiej, oprócz USG Aneczka miała wykonane także echo serca, dr
              Kukawczyńska odpowiadała na każde pytanie. Zdecydowanie jednak odradzam dr
              Bułacika, który oprzyjmuje w gabinecie przy Młodnickiego 16. Za wizytę
              zapłąciłam 80 zł, podczas której dowiedziałam się, zę dziecko jest niespokojne
              ( niespokojność polegała na tym, ze Ania bawiła się jego słuchawkami sic!!) i
              należy położyć się z nią do szpitala w celu dokonania dokładnych badań po
              podaniu niegrzecznemu dziecku leków na uspokojenie. Chyba wystarczy..
              Ostatnio dowiadaywałam się o kardiologię dziecięcą i znajpmi lekarze
              powiedzieli mi, że niestety Wrocław wypada bardzo blado. Najlepszymi ośrodkami
              są: Zabrze, Kraków-Prokocim i Łódź. Jeżeli wada serca Twojego dziecka jest
              poważna, to może nie ryzykuj.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka