Dodaj do ulubionych

Kościół torpeduje akcję WOŚP

IP: *.ip.pop.e-wro.net.pl 09.01.05, 12:24
We wszystkich polskich kościołach trwa zbiórka na rzecz ofiar kataklizmu w
Azji. Kościół robi wszystko aby zbyt dużo pieniędzy nie trafiło do Owsiaka.
Owsiak zawsze był solą w oku, bo ludzie zamiast dawać na tacę dawali
pieniądze na orkiestrę.
Warto dać na jeden cel i na drugi ale czy księża akurat dzisiaj muszą
wchodzić w paradę? Jestem pewien że zostało to zaplanowane celowo.
Zachłanność Kościoła mnie przeraża!
Obserwuj wątek
      • Gość: shocked Re: Kościół torpeduje akcję WOŚP IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 09.01.05, 13:00
        Dziś na mszy w kościele na Wojszycach proboszcz (który jest jednocześnie
        dyrektorem wydziału finansowego kurii wrocławskiej) wyzywał Jurka Owsiaka i
        WOŚP, informując że sam będzie osobiście wyganiał wolontariuszy z JEGO parafii!
        Nakazywał dawać datki na akcję kościelną, a nie na TEGO NACHALNEGO Owsiaka.

Jestem wstrząśnięty, że Kościół w tak bezmyślny sposób walczy o swoją pozycję,
        na którą powinien pracować zupełnie innymi metodami.
        Skandale typu Stella Maris powinny nauczyć księży nieco pokory...
      • Gość: La vie Re: Kościół torpeduje akcję WOŚP IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.05, 13:06
        Nie wiem czy wiecie ile Owsiak zarabia na tej akcji, dzieki niej organizuje
        Woodtock i niezle sobie zyje , bo najpierw obraca tymi pieniedzmi a dopiero
        pozniej funduje dzieciakom sprzet.
        Kosciol ma czyste intencje i te pieniadze sa przekzaywane tam gdzie byc
        powinny, poza tym dlaczego mialo by tak nie byc jak na Woodstock zapraszani sa
        Krisznoscy ze swoja gigantyczna wioska , i namawiaja ludzi do wstapienia do ich
        sekty [tak krisznowcy nadal są sekktka to nie religia!] a akcja "młodzi młodym -
        przystanek Jezus", ktora działa dobroczynnie, rozmawiając z uczestnikami
        Woodstoku , pomagajac w rozterkach ma oficjalny zakaz działalnosci.
        Niech Owsiak sobie krzyczy ze "miłosc przyjazn muzyka" ale czy kiedykolwiek
        poszedl na pole woodstokowe co tam sie dzieje... te hasła sa prawdziwe ale poza
        tym mozna by bylo wiecej dopisac ...
        WOŚP jest ok bo pomaga dzieciom nie zaprzecze, jezeli to zaspakaja
        spoleczenswta obowiazek pomocy innym to niech wspieraja szeroka dzialalnosc
        ekonomiczna Owsiaka, ja nie dam mu grosza wplace na inne fundacje, dam na Azje,
        nie dam Owsiakowi .
        • Gość: Jacek Re: Kościół torpeduje akcję WOŚP IP: *.ip.pop.e-wro.net.pl 09.01.05, 13:20
          A skąd Twoja pewność że Twoje pieniądze trafią do Azji? Biorąc pod uwagę
          moralność księży i skłonność do przekrętów Caritasu wcale nie jest powiedziane
          że Twoje pieniądze trafią do Azji. Tak u Owsiaka jak i u księży jest ryzyko że
          pieniądze zostaną wydane niezgodnie z przeznaczeniem. Takie ryzyko jest podczas
          każdej akcji.
          Tylko po co je organizować obie równocześnie? Przez to straci i Azja i WOŚP ale
          Kościołowi nie chodzi o to aby pomóc Azji ale aby przeszkodzić Owsiakowi. Ot
          taka katolicka mentalność księży.
          • Gość: shocked Re: Kościół torpeduje akcję WOŚP IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 09.01.05, 13:32
            [Nie wiem czy wiecie ile Owsiak zarabia na tej akcji,]
            A Ty wiesz?

[najpierw obraca tymi pieniedzmi a dopiero pozniej funduje dzieciakom sprzet.]
            Twoja niekompetencja jest przerażająca - Owsiak sam niczym sobie nie może
            obracać, bo pieniądze są przekazywane Fundacji. Z pieniędzy Fundacja się
            szczegółowo rozlicza. Jeśli uważasz, że nie to możesz poprosić sąd o
            sprawdzenie.
            Ale przede wszystkim - czy funduje, czy nie funduje sprzętu dzieciom? Zapytajk
            lekarzy ile dobra przyniosły akcej WOŚP. A Kościól, z tym dobrem walczy

[Kosciol ma czyste intencje i te pieniadze sa przekzaywane tam gdzie byc
            powinny],
            Tak jak WOŚP

[poza tym dlaczego mialo by tak nie byc jak na Woodstock zapraszani sa
            Krisznoscy ze swoja gigantyczna wioska , i namawiaja ludzi do wstapienia do ich
            sekty [tak krisznowcy nadal są sekktka to nie religia!] a akcja "młodzi młodym -
            przystanek Jezus", ktora działa dobroczynnie, rozmawiając z uczestnikami
            Woodstoku , pomagajac w rozterkach ma oficjalny zakaz działalnosci.]
            A co to ma do rzeczy?

[Niech Owsiak sobie krzyczy ze "miłosc przyjazn muzyka" ale czy kiedykolwiek
            poszedl na pole woodstokowe co tam sie dzieje... te hasła sa prawdziwe ale poza
            tym mozna by bylo wiecej dopisac ...]
            A Ty poszłaś na woodstockowe pole, czy ks. Rydzyk Ci opisał? Bo Owsiak z całą
            pewnością był na polu i idiotyzmem jest ten argument.

[WOŚP jest ok bo pomaga dzieciom nie zaprzecze]
            To daj grosik nie marudź

[jezeli to zaspakaja spoleczenswta obowiazek pomocy innym to niech wspieraja
            szeroka dzialalnosc ekonomiczna Owsiaka, ja nie dam mu grosza wplace na inne
            fundacje, dam na Azje, nie dam Owsiakowi .]
            Bełkot, bełkot, bełkot.

Ja nie daję Owsiakowi, daję WOŚP, która da szpitalowi w Sri Lance.

Ktoś ma problem, a nie ma argumentów.

Możesz dawać pieniądze fundacjom kościelnym, możesz namawiać innych, żeby
            również dawali, ale podstawianie nogi innym pomagającym jest kretyństwem.
            Niech każdy pomaga w taki sposób, jaki uważa za słuszny, a nie przyczepia się
            do innych pomagających inaczej.
            • Gość: La vie Re: Kościół torpeduje akcję WOŚP IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.05, 21:11
              > [Kosciol ma czyste intencje i te pieniadze sa przekzaywane tam gdzie byc
              > powinny],
              > Tak jak WOŚP
              To moze kompromis i daj 50 groszy tu i tu, ja Owsiaka sponsorowac nie bede

> Krisznoscy ze swoja gigantyczna wioska , i namawiaja ludzi do wstapienia do
              ich
              >
              > sekty [tak krisznowcy nadal są sekktka to nie religia!] a akcja "młodzi
              młodym
              > -
              > przystanek Jezus", ktora działa dobroczynnie, rozmawiając z uczestnikami
              > Woodstoku , pomagajac w rozterkach ma oficjalny zakaz działalnosci.]
              > A co to ma do rzeczy?
              A duzo... ale moze za bardzo szeroko ja pojmuje temat a Ty zbyt wąsko...

> tym mozna by bylo wiecej dopisac ...]
              > A Ty poszłaś na woodstockowe pole, czy ks. Rydzyk Ci opisał? Bo Owsiak z całą
              > pewnością był na polu i idiotyzmem jest ten argument.
              hahaha, bylam widzialam rozmawialam z niejednym nastolatkiem i dziestolatkiem,
              wiec mam obraz wszyskiego...

Tak czy siak, jak mowilam WOSP jest akcja dobra ale dlaczego akcje katolickie
              odrazu sa potepiane?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka