Dodaj do ulubionych

Salon Jean Louis David- kogo polecacie?

07.09.05, 14:46
Pytanie jak w temacie. Do kogo warto sie tam wybrać na strzyżenie? z góry
dzięki za odpowiedz.
Obserwuj wątek
    • mariken Re: Salon Jean Louis David- kogo polecacie? 07.09.05, 16:19
      Marzenkę (jeśli mówimy o JLD obok uniwersytetu)
      • karralajna Re: Salon Jean Louis David- kogo polecacie? 07.09.05, 16:28
        a ja polecam Renatę :)jesli juz masz w glowie pomysl jak bys chciala zostac scieta to umie doskonale doradzic czy dana fryzurka bedzie dla Ciebie odpowiednia! bylam juz 4 razy i za kazdym wychodzilam rownie zadowolona ;)pozdrawiam.
    • Gość: kala Re: Salon Jean Louis David- kogo polecacie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.05, 16:29
      ja bym na twoim miejscu zmieniła fryzjera; jean louis wcale nie jest dobry i
      bierze kasę praktycznie za nic; jak chcesz moge polecic tobie fryzjera na
      ul.prądzyńskiego; to się nazywa salon urody just pretty; wczoraj robiłam sobie
      dekoloryzację włosów; nie wypadł mi ani jeden włosek; mają świetne preparaty do
      włosów w umiarkowanych cenach i strzyżą rewelacyjnie;

dobra rada: zmień fryzjera!
      • inga_iga Re: Salon Jean Louis David- kogo polecacie? 07.09.05, 16:58
        Ja jestem na prawde zadowolona- po 2 latach jakiegoś nieporozumienia na głowie
        wreście po wyjsciu jld wyglądałam ok. Byłam u pani Kasi nie narzekam
        absolutnie, ale chce sprawdzić tam także innych fryzjerów.Kala piszesz o
        kolorze a mi raczej chodzi o strzyżenie, ale dzięki za info:)
      • szoppracz1 Popieram 08.09.05, 15:15
    • Gość: b. Re: Salon Jean Louis David- kogo polecacie? IP: 15.203.169.* 07.09.05, 17:19
      Nie warto... lepiej poszukaj normalnego fryzjera (tam podcinają włosy tylko
      maszynkami), brak jakiegokolwiek wykończenia nożyczkami.
      • inga_iga Re: Salon Jean Louis David- kogo polecacie? 08.09.05, 13:57
        a kogo konkretnie polecasz?
        Z góry dzięki za odp:)
    • inga_iga Re: Salon Jean Louis David- kogo polecacie? 12.09.05, 18:28

• krysia.25 Re: Salon Jean Louis David- kogo polecacie? 13.09.05, 08:05
      Marzenka jest najlepsza!
    • Gość: Maga Re: Salon Jean Louis David- kogo polecacie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.05, 09:08
      Ja nikogo nie polecam. Kiedyś z koleżanką przeszłyśmy się po kilku wrocławskich
      salonach. Umawiałyśmy się na wizytę, siadałyśmy na krześle i prosiłyśmy o ocenę
      i poradę. Salon JLD koło uniwersytetu wypadł TRAGICZNIE. Na początek Pani
      Fryzjerka (bodajże Pani Kasia) spóźniła się z poprzednim strzyżeniem tak, że
      czekałam prawie 20 minut. Wreszcie usiadłam a ona z miną męczennicy (zero
      uśmiechu)zapytała "To co robimy?". żadnego doradzania, "Chce Pani rudy? Dobrze.
      Blond? dobrze zrobimy blond! Który czarny? Ten? OK. A może jakąś nową fryzurę?
      Dobrze zrobimy nową fryzurę!". Nie wiem, może ja zbyt wiele wymagam, aaale np
      w Carlo Biani i LeGrandzie jest zupełnie zupełnie inaczej. Siadasz, fryzjer
      bada Twoje włosy, przeczesuje, przekłada, zmienia przedziałek itd i myśli!
      Używa swojego rozumu oraz doświadczenia. Mówi "Nie wiesz, jeśli już decydujesz
      się na jakiś ciemniejszy kolor, to musi mieć ciepły odcień, bo chłodny Cie
      postarzy, Masz okrągłą buzię, więc taki rodzaj grzywki odpada, ale jakbyśmy
      zrobili tak i tak to będzie super". I naprawde są super:-)
      • inga_iga Re: Salon Jean Louis David- kogo polecacie? 13.09.05, 09:38
        Tu się z Toba zgodzę, też liczyłam na jakąś fachową podpowiedz, a tu nic.
        Strzyżemy to strzyżemy. Fakt że z efektu byłam zadowolona, ale do końca nie
        wiedziałam co mnie spotka. Pisałaś o Carlo Biani i LeGrandzie napisz prosze jak
        tam kształtują się ceny i kogo polecasz.
        • Gość: Maga Re: Salon Jean Louis David- kogo polecacie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.05, 10:20
          W Carlo Biani polecam Piotra. W LeGrandzie Jacka i Przemka.
          • Gość: kala Re: Salon Jean Louis David- kogo polecacie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.05, 12:00
            drugi raz odwiedziałam salon urody na pradzyńskiego i zrobiłam sobie
            regeneracje włosów i strzyżenie; REWELACJA!!!!!!!! zakochałam sie w moich
            nowych włosach; polecam wiolettę ; D
            • Gość: lenka Re: Salon Jean Louis David- kogo polecacie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.09.05, 12:40
              W Carlo Biani mogę Ci polecić albo Małgosię (rewelacja jeśli chodzi o
              strzyżenie)-szkolenia w najlepszych szkołach na świecie, albo Sylwię - pełny
              profesjonalizm.
              W każdym razie na pewno się nie zawiedziesz, bo szefostwo dba o każdy detal:)
              Co do cen, to chyba normalne, strzyżenie ok 50 zł, więc jak na to co oferują to
              ok. Nie musisz się martwić o fryzurę przez najbliższy miesiąc.
              Buziaki
    • inga_iga Re: Salon Jean Louis David- kogo polecacie? 25.09.05, 22:36
      Witam ponownie. Dziewczyny, które odradzały mi JLD miały sporo racji. Pierwszy
      raz było super.Ale teraz..Porażka!!!!!!!!!!NIe mogłam na siebie patrzeć już w
      salonie, ale po umyciu to już tylko chusteczka na głowe mi pozostała. Scinał
      mnie jakiś chłopak, gdyby nie to że wpadłam do salonu z"z doskoku" i spieszyłam
      sie na egzamin,chyba bym go rozszarpała. Chyba byłam w ostrym szoku, bo jeszcze
      przed wyjsciem koleś mnie pyta czy jest dobrze, a ja że ok. Tego sobie darować
      nie moge,że nie powiedziałam mu prosto w twarz co o tym myśle. PO pierwsze
      chciałam skrócić do ramion- mam włosy za ucho, chicłam asymetryczną grzywkę-
      mam prostą. Efekt końcowy jest na dokładke taki jakby mi sie myszy to włosów
      dobrały. to nie jest cieniowanie-to wyszarpanie włosów. Reasumując zmieniam
      salon na inny, bo jesli chce być tak ścięta jak jestem to moge iść do każdego
      osiedlowego fryzjera rodem z ciężkiej komuny i tez będa tak żałośnie wyglądać.
      • Gość: magda Re: Salon Jean Louis David- kogo polecacie? IP: *.server.ntli.net 26.09.05, 00:13
        ja tez odradzam, korzystalam z uslug JLD w Auchan...porazka, babka(nie pamietam
        imeinia) zrobila mi beznadziejny balejaz, w dodatku po powrocie do domu okazalo
        sie ze na bluzce dzinsowej mam plame z farby ://// za duzo jasnego na tyle
        glowy, bleee

a carlo biani na jakiej ulicy????
    • Gość: Ania Re: Salon Jean Louis David- kogo polecacie? IP: *.ssp.dialog.net.pl 23.05.23, 11:06
      Mocno nie polecam Jean Louis Dawida Korona Wrocław zniszczyli mi włosy miała byc koloryzacja z blond na rozjaśnienie a zrobili brązy. Zapłaciłam 509 zł musiałam poprawiać włosy u innego fryzjera.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka