Dodaj do ulubionych

Siostra zabiła siostrę

06.06.06, 01:11
Była mieszkanką Henrykowa a nie Ząbkowic.
Obserwuj wątek
    • freestyler24 Re: Siostra zabiła siostrę 06.06.06, 01:14
      Hmmm a czemu tą sprawę komentuje Pan Kotowicz? Zdaje się że jest on asystentem
      europolsa Czarneckiego.
      Śmiała teza z tym dramatem od dawna.
      • oliveira Re: Siostra zabiła siostrę 06.06.06, 07:44
        i nie "nie wróciła z pracy" tylko wcale do niej nie dotarła
        prawie jak dziennikarz...
      • Gość: Krzysztof Kotowicz Re: Siostra zabiła siostrę IP: *.zabkowice-slaskie.sdi.tpnet.pl 06.06.06, 08:40
        Zapytany przez telefon wyjaśniałem Pani Redaktor, że cała rzecz wydarzyła się w
        Henrykowie. Stwierdziłem też, że coś działo się zlego w tej rodzinie, bo
        przecież stać się zabójcą z dnia na dzień nie można, a już woobec bliskiej
        sobie osoby tym bardziej. Stałem się mimowolnym komentatorem tej tragedii.
        • oliveira Re: Siostra zabiła siostrę 06.06.06, 09:36
          A tak swoją drogą, jest pan socjologiem, kryminologiem, psychologiem/psychiatrą
          czy innyym specjalistą specjalizującym się wtej dziedzinie? I czy swoją teorię
          oparł pan na jakichś rozmowach z tamtą rodziną, czy to taka własna teoria?
          Następnym razem może warto się zastanowić co się mówi zanim się kogoś choćby
          niechcący obrzuci błotem.
          • Gość: Krzysztof Kotowicz Re: Siostra zabiła siostrę IP: *.zabkowice-slaskie.sdi.tpnet.pl 06.06.06, 10:17
            Współczuję rodzinie i nie było moim zamiarem kogokolwiek urazić. Proszę jednak
            wybaczyć, że pozostanę przy swojej opinii, iż takiego rozmiaru tragedia nie
            mogła się rozegrać nagle. To nie jest żaden osąd kogokolwiek, lecz właśnie
            próba zrozumienia sytuacji. Może jakaś inna rodzina uniknie dramatu?
            Ukończyłem Instytut Studiów nad Rodziną na Uniwersytecie Kardynała Stefana
            Wyszyńskiego w Warszawie. Przez kilka lat zajmowalem się poradnictwem rodzinnym
            i moje zdanie nie jest oparte o znajomość tej konkretnej rodziny, której bardzo
            współczuję.
            • Gość: Dottka Re: Siostra zabiła siostrę IP: *.walbrzych.sdi.tpnet.pl 06.06.06, 11:35
              Ma pan racje, taka tragedia nie mogła być ot tak...
              Pewnie ta dziewczyna długo tłumiła w sobie wszystko aż wkońcu zabiła siostre...
              • Gość: freestyler24 Re: Siostra zabiła siostrę IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.06.06, 20:48
                Zdaje się, że to nie bylo tłumienie. Tak która zabiła była chyba od początku do
                końca oprawcą i krzywda ze strony siostry jej nie spotkała. Poza tym ta która
                została zamordowana studiowała zaocznie i pracowała. Tym samym ze względu na
                zawiść ze strony młodszej stała się zapewne ofiarą.

I rodzina nie musiała być patologiczna - być może byłoby to skrzywdzeniem
                rodziców.
                Faktem jest jednak to, że młodsza miała coś nie tak w głowie.
                • Gość: Krzysztof Kotowicz Re: Siostra zabiła siostrę IP: *.zabkowice-slaskie.sdi.tpnet.pl 06.06.06, 22:09
                  Nawet mi do gowy nie przyszło, że ta rodzina jest patologiczna, nie znam tych
                  państwa i tylko mogę przeczuwać jaki ból ich spotkał. Głośno jedynie myślę, że
                  nawet w z pozoru poukładanych domach dziać się mogą rzeczy, kórych nikt nie
                  zauważa i jak sie już czara przeleje, nie ma szans na odwrócenie biegu zdarzeń.
                  Jak postępować, aby zauważać symptomy nadchodzącego nieszczęscia i w ten sposób
                  zapobiegać mu...?
            • Gość: a Re: Siostra zabiła siostrę IP: *.media4.pl 06.06.06, 11:37
              z takim cv jest sie kims
    • Gość: Michał Re: Siostra zabiła siostrę IP: *.kom / *.os1.kn.pl 07.06.06, 08:09
      ZNALEM ANIE DOBRZE PRACOWALA U NAS W PRACY OKOLO 2 MIESIECY I ZADYLEM JA BARDZO
      DOBRZE POZNAC BYLA WSPANIALA OSOBA BARDZO MADRA I INTELIGENTNA MIALA TAKIE
      PLANY I MARZENIA NIEWEIM CZEMU STALA SIE TAKA TRAGEDIA W TYM RODZINNYM DOMU ALE
      BARDZO TO PRZEZYWAM I POZOSTAJE MI SIE MODLIC O NAJUKOCHANSZA ANIE I
      NIEZAPOMNIANA ZAWSZE BEDZIE W MOIM SERCU DO KONCA MOICH DNI POZDRAWIAM
      • Gość: jarzab Re: Siostra zabiła siostrę IP: *.klodzko.sdi.tpnet.pl 07.06.06, 12:40
        wydarzenia z Henrykowa są straszne, dlatego, ze chodzi o dwie siostry. Tu chyba
        nie ma znaczenia, czy to rodzina "patologiczna", czy "normalna". To jakiś
        zbdurny podział, że niby musi być patologia, bo w normalnych rodzinach takie
        rzeczy się nie dzieją. Wczoraj w pociągu słysząłem jak dwie starsze babcie
        licytowały się, jakie organyz jej wycięto, czy to było serce, czy nerka, i ile
        razy ją zgwałcono. Z tragedii ludzie robią sobie pożywkę
      • Gość: kamila Re: Siostra zabiła siostrę IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.06.06, 19:05
        teraz widzialam reportaz w telewizji na ten temat i przezylam SZOK!
        W reportazu wypowiadala sie jedna siostra czy to byla ta siostra? Czy Ani miala
        2 siostry!
        Ta dziewczyne to od razu do rzeki!
      • Gość: Piotr z Ziębic Re: Siostra zabiła siostrę IP: *.as13285.net 15.11.22, 11:05
        Też ją znałem dojeżdżaliśmy razem pociągiem ja do Strzelina Ania do Wrocławia bardzo ciepła osoba i piękna
    • Gość: Magda Re: Siostra zabiła siostrę IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 07.06.06, 19:46
      Mlodsza siostra jest w ciazy z tym 25 latkiem, ktory byl kiedys chlopakiem
      zamordowanej.
      • Gość: ilunga@interia.pl Re: Siostra zabiła siostrę IP: *.klodzko.sdi.tpnet.pl 09.06.06, 14:59
        też słyszłałem, ze Dominik był wcześniej chłopakiem Ani. a potem ją zamordował.
        ktoś wie dlaczego?
        • Gość: Piotr z Ziębic Re: Siostra zabiła siostrę IP: *.as13285.net 15.11.22, 11:07
          Przeczytaj ksiązke DOBRA RODZINA
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka