Dodaj do ulubionych

Woodstock oczami Rydzyka=D

23.07.06, 19:32

Obserwuj wątek
    • Gość: cvf Re: Woodstock oczami Rydzyka=D IP: *.kom / *.os1.kn.pl 23.07.06, 22:47
      Rozumiem, że redaktor Telewizji Trwam z kolegami z redakcji sami zainscenizowali
      te sceny? :> Wykażcie choć odrobinę obiektywizmu. A prawda jest taka, że
      przystanek Woodstock to nie jest taki idyliczny, cukierkowy obrazek, jaki
      próbuje stworzyć w telewizji publicznej Jerzy Owsiak.

A tu pokazali trochę inny, ten, nie wiem zresztą czemu, wstydliwie skrywany
      kawałek tego "pikniku" i zrobił się szum. A wyrok wrocławskiego sądu to istne
      kuriozum... :/ Gdyby kierować się podobnymi wytycznymi, jakie wskazał sąd, to
      należałoby zamknąć większość polskich redakcji telewizyjnych, radiowych i
      "gazetowych". Bo, które z mediów nie przedstawia tendencyjnie tematu? Zresztą
      Owsiak również przedstawia tylko jednostronnie tę imprezę, więc siłą rzeczy też
      powinien zostać skazany mocą tego samego wyroku :)))
      • Gość: josip Re: Woodstock oczami Rydzyka=D IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.06, 22:57
        Alez nikt nie twierdzi ze woodstock to cukierkowa impreza. Chodzi jedynie o to aby przedstawiac to zjawisko w miare obiektywnie, a w tych filmach przebarwia sie pewne rzeczy, podstawia ludzi i bardzo czesto klamie. Wszystko to utrzymane w nastroju smiertelnej powagi prowadzi do utworzenia megagroteski:) Polecam szczegolnie fragmenty dotyczace motywacji umieszczania pacyfki (satanisci) i gandzi (dilerzy) na flagach..Rydzykowe filmyprezentuja zwykle klamstwo i manipulacje na dosc niskim poziomie...
        Dobranoc wszystkim:)
        • Gość: cvf Re: Woodstock oczami Rydzyka=D IP: *.kom / *.os1.kn.pl 23.07.06, 23:07
          Co nie zmienia faktu, że film prezentuje autentyczne zdjęcia. A czy ma być
          obiektywnie? Idyliczne sceny możemy oglądać w TVP. Kolorowa, kulturalna,
          uśmiechnięta młodzież, wszyscy się kochają, pomagają sobie, dzielą się nawet
          szczoteczką do zębów i takie tam. Rydzyk i jego telewizja Trwam po prostu
          pokazali drugą stronę medalu i już. Równowaga moim zdaniem została zachowana.
          Zresztą, Rydzyk był bliższy prawdy niż Owsiak :)))

I nie wiem dlaczego stosujecie podwójną moralność. Przykładowo, od Owsiaka nie
          wymagacie pokazania sprawy obiektywnie, ale już od Rydzyka tak. Coś chyba jest
          nie tak. Nadal, nie zmieniam zdania, że wyrok wrocławskiego sądu jest w
          sprzeczności ze zdrowym rozsądkiem.

Przystanek Woodstock miał być niby takim prezentem dla młodzieży zaangażowanej w
          dzieło WOŚP. Dziwne, że większość kwestujących osób to zazwyczaj grzeczne
          gimnazjalistki. Punków bynajmniej z puszką nie uświadczysz :)))
          • xsatanistax Re: Woodstock oczami Rydzyka=D 23.07.06, 23:21
            pierdzielisz. Owsiak pokazuje jak działa pokojowy patrol i jakim ludziom udziela
            on pomocy - pijanym, porażonym słońcem, ubzryngolonym jakimś świństwem. jeśli
            uważasz, że rydzol jest bliższy prawdy to chyba znasz woods jedynie z opowiadań.
            w namiotach z liściem nie kupuje się marihuany, a to, że telewizja SRAM pokazała
            samych pijanych i zaćpanych punków nie oznacza, że na woods są sami pijani i
            zaćpani punkole. szczerze powiedziawszy więcej ćpunów spotykam na wrocławskim
            dworcu niż na woodstoku.
            • Gość: cvf Re: Woodstock oczami Rydzyka=D IP: *.kom / *.os1.kn.pl 23.07.06, 23:35
              Owsiak pokazywał nie tylko pokojowe patrole. Było także kilka relacji z
              koncertów :) Zresztą pokojowe patrole NIGDY w relacji telewizyjnej (a
              przynajmniej nie w tych, które widziałem, a trochę tych programów Owsiakowych
              obejrzałem) nie udzielały pomocy osobom "ubzryngolonym jakimś świństwem". One co
              najwyżej udzielały pomocy osobom, które "zasłabyły" z gorąca :) Więc nie twórz ;)

Rozumiem, że jedynym Twoim zarzutem do relacji jest fakt, że w namiotach
              oznaczonych liściem marihuany nie sprzedaje się narkotyków? :> Ale nie negujesz,
              że da się kupić na Woodstocku narkotyki? :))) Zresztą, to wydaje się jedynym
              sensowynym zarzutem. Faktycznie, twórca tego reportażu zasugerował, że sprzedaż
              narkotyków jest w pełni usankcjonowana przez kierownictwo Przystanku.
              Stwierdzenie to zostało podane bez żadnych dowodów i to jest jedyna słabość tego
              reportażu. Co wcale nie oznacza, że tak nie jest :) Ale bez dowodów takich słów
              się nie rzuca.

Ponadto, nigdzie nie napisałem, że na owsiakowej imprezie są same pijane i
              zaćpane punki. Co więcej, mi to wisi, co te osoby robią ze swoim zdrowiem :)
              Otwartym pytaniem pozostaje jedynie, czy faktycznie Przystanek Woodstock
              powinien być współfinansowany ze środków, które uda się uzbierać w ramach WOŚP,
              bo tak się teraz to odbywa. Ale taka debata, wymagałaby pewnego zastanowienia
              się z mojej strony, bo teraz trudno opowiedzieć mi się po którejś ze stron :)))
              • xsatanistax Re: Woodstock oczami Rydzyka=D 23.07.06, 23:44
                Przystanek Woodstock nie jest finansowany ze środków zebranych podczas Finału
                Orkiestry. Te pieniądze w całości przekazujemy na zakup sprzętu medycznego.
                Natomiast dzięki umiejętnemu zarządzaniu tymi środkami oraz dzięki całorocznym
                darowiznom, a także dzięki wsparciu sponsorów, udaje nam się wygospodarować
                wystarczającą sumę pieniędzy na utrzymanie funkcjonowania Fundacji oraz
                działania marketingowe. To właśnie w ich ramach organizujemy koncert - wydał on
                nam się idealną formą podziękowania i propagowania naszych celów.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka