Dodaj do ulubionych

Szukam dobrego reumatologa leczącego fibromialgię

22.10.06, 19:57
Czy może mi ktoś doradzić co mam zrobic?Cierpie na nieuleczlną chorobę
fibromialgię.Zyję w ciagłym bólu który promieniuje od wszystkich stawów czy
mięśni na całe ciało.Jest to ból obezwładniający,rozrywajacy nie do
wytrzymania.Czuję dreszcze i gorąco takie od wewnatrz.Jestem bliska
omdlenia,jest mi słabo,brak sił.Wtedy leżę,wyję i płaczę z bólu.Zyć mi sie
nie chce.Jestem ciągle na tramalu,który już nie zawsze działa.Fibromialgie
miałam stwierdzona szpitalnie we Wrocławiu przez prof.Szechińskiego.Byłam 5
lat na rencie.Orzecznik ZUS stwierdził że jestem hipochondrykiem i mam
urojenia-zabrano mi rentę chociaż sąd przyznał.Jednak ZUS się odwołał do sadu
apelacyjnego a ja czekam i jestem bez dochodów.Pracy nie mogę pojąć od lat bo
zyję w ciagłym potwornym bólu.Nie wytrzymuję już tego bólu-żyć tak dłużej nie
mogę.Ciągle jestem jak pólprzytomna,oszołomiona z bólu.Prosze o pomoc kto
mógłby mi pomóc w moich cierpieniach.Czy lekarzowi orzecznikowi wolno tak
bezpodstawnie widząc mnie kilka minut stwierdzic ze jestem
hipochondrykiem.Gdzie moge otrzymać potwierdzenie że fibromialgia to powazna
choroba dająca takie objawy z którymi nie da sie zyć a co dopiero pracować?
Błagam i proszę o pomoc
Obserwuj wątek
    • Gość: joanna Re: Szukam dobrego reumatologa leczącego fibromi IP: 195.150.224.* 17.04.13, 20:35
      witam wszystkich chorych na fibromialgię! jestem magistrantka i prowadze badania i poszukuje osób, ktore zmagają sie z ta straszną chorobą bardzo prosze wszystkich którzy chceliby aby wyniki ich kwestionariuszy przyczyniły sie do leszego poznania choroby i możliwie w przyszłości zbliżenia sie do odkrycia leku na nia o kontakt na adres: badaniamagisterskie308@gmail .com pozdrawiam!
    • Gość: Józef Re: Szukam dobrego reumatologa leczącego fibromi IP: *.dynamic.chello.pl 17.04.13, 21:02
      Jesteś chyba hipochondryczką, nie hipochondrykiem...
    • Gość: Maria Re: Szukam dobrego reumatologa leczącego fibromi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.14, 16:29
      Ja narazie lekarza nie znalazlam , niestety wszyscy , ktorym mowie o moich dolegliwosciach traktuja mnie jak powietrze.
      Kupilam lek ziolowy o nazwie PRO-MYALGAN - jest on dostepny w aptece , ale dosc drogi.
      Waptece 120 tabletek (ten wychodzi najtaniej) kosztuje 89 zl , ale w aptece internetowej mozna kupic za 72 zl.
      Kupowalam wczesniej 30 tabletek za 37,90 , ale to drogo.
      Biore ten lek co 4 godz. w duzym stopniu lagodzi te koszmarne bole - przynajmiej daje sie wytrzymac , a oprocz tego tramadol 100 non stop i niestety widze , ze reaguje na niego coraz slabiej.
      • Gość: zz Re: Szukam dobrego reumatologa leczącego fibromi IP: *.dynamic.chello.pl 30.06.14, 23:06
        Wklejam info z innego forum o lekarstwie za ok. 1,30zł: "Pragnę podzielić się moimi doświadczeniami z stosowaniem wody utlenionej. Od czterech lat zaczęły występować u mnie nieokreślone bóle w rękach, konkretnie w ramionach. Reumatolog stwierdził, że to fibromialgia. Nie ma lekarstwa na nią, jedynie rehabilitacja. Bóle były tak silne, że razu pewnego miejscowo zaaplikowano mi domięśniowo jakieś sterydy. Wtedy zaczęły sie problemy jako skutek uboczny, bardzo wysokie niekontrolowane skoki ciśnienia, brak snu, system nerwowy zaczął siadać, a same bóle jako takie wcale nie przeszły. Potem kriokomora, różne zabiegi rehabilitacyjne, w końcu sanatorium w Solcu Zdroju (wtedy naprawdę trochę ulgi doznałam) Krótko po sanatorium znowu zaczęły wracać bóle. Kiedy zaczęłam pić wodę utlenioną, zaczęłam się strasznie pocić w nocy, ale pomału jednak coraz lepiej spałam - teraz już od 17.00 zaczynam strasznie ziewać, i idę spać koło 21.00 lub najdalej 22.00 wlokąc niemal swe prawie śpiące ciało do łóżka i zasypiam jak kamień. Początkowo miałam coś w rodzaju gorączki w nocy, jakieś niesamowite dreszcze. Teraz jest wszystko w porządku, ale za to niesamowitą mam werwę do życia, jakieś nie wiem skąd siły i chęci... do wszystkiego! Moja znajoma, której kupiłam książkę Nieumywakina, pozbyła się migren głowy poprzez zakraplanie wodą utlenioną nosa. Powiedziała, ze nigdy nie wiedziała, że ma zajęte zatoki. To co z niej, czyli z jej nosa zeszło, to podobno było straszne i obfite. Ma córkę po porażeniu mózgu, z którą nie ma kontaktu i która nie mogła spać całymi nocami, miała jakieś lęki, krzyczała, a nawet bywała agresywna w nocy - oczywiście z lęku. Dawała córce do picia jedynie 5 kropel na szklankę wody i okazuje się, że ta córka śpi (w nocy). Nawet sama pokazuje, że chce już iść spać."
        • Gość: zz Re: Szukam dobrego reumatologa leczącego fibromi IP: *.dynamic.chello.pl 30.06.14, 23:10
          Na wikipedii jest też info o dość skutecznym leczenie tej choroby poprzez... palenie marihuany. Wierzę w tą metodę ponieważ słyszałam o wielu przypadkach gdy maryśka pomagała na różne inne choroby. Więc tu pewnie też działa. (Sama nie mam takich problemów więc na sobie nie sprawdzałam.)
    • el-a22 Re: Szukam dobrego reumatologa leczącego fibromi 26.06.15, 13:28
      Zapraszam Panią do naszej nowo powstającej grupy na Facebook_u: Razem w Fibromialgii.
      Albo na stronę Fibromialgia link: www.facebook.com/fibromiazga?fref=ts
      Dzielimy się doświadczeniami, informujemy o np. badaniach bezpłatnych w Krakowie
      Przede wszystkim znamy problem, bo sami się z nim zmagamy.
      Można również poczytać blogi osób chorych na tę chorobę polecam
      fibro-dolina.blog.pl/ lub fibromiazga.blogspot.com/
      Bądźmy razem.
      Pozdrawiam
      Ela
    • Gość: Gosik Re: Szukam dobrego reumatologa leczącego fibromi IP: *.play-internet.pl 15.09.22, 15:36
      Mongolia lekarka z Katowic daje przeciwbólowe luffa lek złożony chiński

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka