Dodaj do ulubionych

Horoskop na Nowy Rok

02.01.07, 18:31
Baran (21.03. - 20.04)
Nowy rok zacznie się dla Ciebie bardzo obiecująco, zwłaszcza na niwie zawodowej. Korzystaj z każdej nadarzającej się okazji, aby podnieść swoje kwalifikacje, złapać nowy kontrakt lub podpisać korzystną umowę. Duża aktywność już w połowie roku powinna zostać odpowiednio nagrodzona. Zostaniesz dostrzeżony przez kogoś wysoko postawionego, kto pomoże Ci w dalszym rozwoju kariery. Sprawy osobiste też ułożą się dobrze, pod warunkiem że nie będziesz siedzieć w domu (zwłaszcza w weekendy) i jak najczęściej zechcesz wychodzić do ludzi. Okazja pojawi się już w okresie ferii zimowych. Dostaniesz kuszącą propozycję towarzyską. Tylko głupi by nie skorzystał.

Byk (21.04. - 21.05.)
Niezależnie od tego, czy byłeś bezrobotny, czy tylko niezadowolony z dotychczasowego zajęcia, w nowym roku powinieneś otrzymać wymarzoną propozycję pracy. Pamiętaj jednak, aby zbytnio nie kaprysić podczas podpisywania umowy. Najpierw trzeba się wykazać, a dopiero potem stawiać wymagania. To ostatnie będzie możliwe wczesną jesienią. Wtedy Twoja pozycja zawodowa będzie już na tyle stabilna, by zacząć żądać więcej. Zwiększy się Twoja siła przebicia, wmocni się wiara we własne siły. To wszystko doda Ci też seksapilu. Osoby płci odmiennej będą lgnąć do Ciebie. Z wyborem tej jednej jedynej bądź jednak ostrożny. Weselne dzwony nie są Ci na razie pisane.

Bliźnięta (22.05. - 21.06.)
Jeszcze trochę cierpliwości. Pewien zastój w szeroko rozumianych interesach, który odczuwasz od wielu tygodni, skończy się wraz z zimą. Zaczną się pojawiać propozycje w sam raz na Twoje siły. Nie unikniesz jednak kilku niemiłych niespodzianek. Pociesz się jednak, że bolesne doświadczenia bardzo Cię zahartują i druga połowa roku to już będzie pasmo sukcesów w wielu dziedzinach. Przede wszystkim nie zabraknie Ci pomysłów, jak powiększyć stan konta. Odkryjesz też w sobie nieznane do tej pory talenty, które będziesz niemal natychmiast wprowadzać w życie. To zbliży do Ciebie osobę, do której od dawna potajemnie wzdychasz. Późną jesienią może nawet przybrać postać ważnych deklaracji.

Rak (22.06. - 22.07.)
Dobrze, że w mijającym roku zainwestowałeś w rozwój osobisty. Teraz te starania zaczną przynosić efekty, a ich rozmiar przejdzie wszelkie Twoje oczekiwania. Na początek będziesz jednak musiał sprostać nie lada wyzwaniom. Będzie sporo zamieszania, związanego z podróżami lub zajęciami wymagającymi od Ciebie przebywania poza domem. Owoce swej pracy zaczniesz zbierać także na niwie domowej. Twoimi największymi sukcesami będą sukcesy bliskich Ci osób, zwłaszcza tych najmłodszych. Twoje starania doceni także partner, dotąd dosyć powściągliwy w pochwałach. Wakacje będą bardzo gorące - odżyje namiętność z pierwszych chwil związku. Niewykluczone, że stanie się to w egzotycznej scenerii.

Lew (23.07. - 22.08.)
To, jaki będzie dla Ciebie ten rok, zależy od pierwszych tygodni stycznia. Ledwo oprzytomniejesz po szaleństwach sylwestrowej nocy, a już będziesz musiał się ostro zabrać do roboty. We znaki da Ci się silna konkurencja, która zmusi Cię do szukania bardziej pomysłowych rozwiązań. Jeśli wygrasz te zmagania, to gdzieś około Wielkiejnocy będziesz mógł świętować przy szampanie. Niestety z powodu walki o lepsze zarobki i pozycję zawodową, ucierpią Twoje sprawy rodzinne. Czerwone światełko zapali się już w lutym. Uważaj, żeby nie go nie przegapić, ani nie stawiać sprawy na ostrzu noża, bo na wakacje będziesz musiał już jechać sam. Bądź szczery w stosunku do najbliższej osoby.

Panna (23.08. - 22.09.)
To będzie dobry, spokojny rok, ale musisz bardziej dbać o swoje zdrowie. Nie lekceważ żadnych niepokojących sygnałów. Zaraz po Nowym Roku powinieneś wybrać się do lekarza (ale to nie wystarczy, trzeba jeszcze ściśle przestrzegać jego zaleceń). Pomyśl też o wyjeździe do sanatorium lub na zimowe wczasy. W ogóle powinieneś jak najwięcej odpoczywać, zwłaszcza że wiosna będzie dosyć pracowita. Zmiany w firmie lub generalnie w Twoim otoczeniu sprawią, że dojdzie Ci jeszcze trochę obowiązków. Tym bardziej powinieneś dać się namówić na letni wypad zagraniczny. Nie żałuj pieniędzy. Przy odrobinie zapobiegliwości stać Cię będzie na jakieś wyjazdowe szaleństwo.


Waga (23.09. - 23.10.)
Początek roku niezbyt fortunny, zwłaszcza jeśli chodzi o sprawy towarzysko-uczuciowe. U przyjaciół będziesz szukać wsparcia nie tylko duchowego, ale co z tego wyniknie, w dużej mierze zależeć będzie od Ciebie. Zamiast poddawać się nostalgii za czasami, w których byłeś osobą otwartą na życie i lubiącą ludzi, usuń przeszkody, które to zmieniły. Jeśli się postarasz, późną wiosną w Twoim sercu zagości miłość i zrozumienie, a co za tym idzie, świat nabierze kolorów i życie przyspieszy. Masz duże szanse na poprawienie sytuacji materialnej oraz zrobienie kariery zawodowej. Kiedy pod koniec roku obejrzysz się za siebie, poczujesz smak zwycięstwa.

Skorpion (24.10. - 22.11.)
Już w styczniu możesz śmiało zacząć planować, gdzie spędzisz letni urlop. Na razie wydaje Ci się to nierealne, ale za kilka miesięcy stan Twojego konta bankowego znacząco się poprawi. Najbliższe tygodnie to najbardziej sprzyjający czas na robienie kariery lub interesów. Musisz jednak być ostrożny i właściwie dobierać partnerów i współpracowników. W maju przeżyjesz ogromne rozczarowanie. Zawiedzie Cię osoba, której bezgranicznie ufałeś. W najgorszej chwili poda Ci rękę ktoś, kogo miałeś dotąd za swojego rywala. Dzięki tej osobie zaczniesz coś budować od nowa. Choć będziesz musiał wiele spraw przewartościować, finał będzie satysfakcjonujący.

Strzelec (23.11. - 21.12.)
W nowym roku pieniędzy nie powinno Ci zabraknąć, ale warto te już odłożone zainwestować w lokaty, które pomogą je pomnożyć. Najważniejsze, żebyś nie osiadał na laurach. Przed Tobą jeszcze wiele możliwości, zadań do wykonania, konkursów do wygrania, egzaminów do zdania. Pierwsze już pod koniec stycznia.
W drugiej połowie roku możesz spotkać swoją wielką miłość, która przewróci Ci świat do góry nogami. W stałych związkach też obiecująco, zachwycisz swojego partnera nowatorskimi pomysłami oraz atrakcyjnymi planami na przyszłość. Powiększy się też Twoje grono znajomych. Nie bój się czerpać od nich pomysłów. Dzięki nim pod koniec roku czeka Cię wielka przygoda.

Koziorożec (22.12. - 20.01.)
Przypływ energii, który odczujesz już na początku roku, spowoduje, że Twoje ciało i umysł wejdą na wysokie obroty. Dzięki temu z łatwością poradzisz sobie nie tylko ze wszystkimi problemami dnia codziennego, ale osiągniesz życiowy sukces, o jakim nawet nie marzyłeś. Oczywiście nie od razu. Przed Tobą bardzo pracowity rok, ale wszystko, do czegokolwiek się zabierzesz, będzie przynosiło dobre efekty. Musisz jednak bardziej dbać o sprawy rodziny. Kłopoty, które zaczęły się niedawno, przybiorą na sile, jeśli nie zaczniesz ich od razu rozwiązywać. Pod koniec czerwca bliska osoba sprawi Ci ogromnie miłą niespodziankę. Czeka Cię także niezwykle owocne spotkanie z kimś, kto przyjedzie z bardzo daleka.

Wodnik (21.01. - 19.02.)
W tym roku staniesz się bardziej przebojowy. Czekają Cię nowe wyzwania - jednak to, czy im sprostasz, zależeć będzie od Twojego zaangażowania. Pod koniec zimy zaczniesz inwestować w nieruchomości lub pomnażać już istniejący kapitał. Do życia we dwoje powinieneś podejść z dużą rozwagą. Jej brak sprawi, że Twoje podboje miłosne mogą stać się w przyszłości Twoją zmorą i zepsują Ci całe lato. Jeśli jednak nie popełnisz żadnego błędu, los postawi na Twojej drodze bardzo interesującą osobę. Będziesz jednak w dużej rozterce, starając się pogodzić sprawy prywatne z zawodowymi, bo jesienią czekają się wyjątkowo atrakcyjne wyjazdy służbowe lub szkolenia, które mogą zaważyć na Twoim awansie.

Ryby (20.02. - 20.03.)
Pierwsza połowa roku minie pod znakiem uczuciowego galimatiasu. Niespodziewanie na Twojej drodze pojawi się poważny rywal. To zmusi Cię do zdecydowanych kroków. Przestaniesz się kryć ze swym uczuciem, co jedne sprawy uprości, a inne bardzo skomplikuje. Trzeba będzie znaleźć z
Obserwuj wątek
  • asiulek123 Re: Horoskop na Nowy Rok 02.01.07, 18:32
   i znowu to samo...:(
   W takim razie tu cd Ryb :)
   ...Trzeba będzie znaleźć złoty środek, zwłaszcza że od marca czeka Cię okres bardzo intensywnego wysiłku intelektualnego. Odpoczniesz dopiero na początku lipca, kiedy wszystkie Twoje sprawy ostatecznie się poukładają. W październiku rozpoczniesz nowy ważny etap w życiu. Przeszkodą w jego realizacji mogą być finanse, dlatego wcześniej powinieneś pomyśleć o dodatkowym źródle dochodów lub odpowiednim kredycie.


   www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20070101/REGION/70101007

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka