Dodaj do ulubionych

pilnie potrzebuje pediatry na wizyte domową!!!!!!!

06.01.07, 19:13
Proszę o numery tel. najlepiej z cennikiem.
Obserwuj wątek
        • evanka Re: Michalski ??? 18.01.07, 13:58
          jooska2 napisała:

> Mówicie o tym z Korczaka ?? To najwieksza porazka jak mi sie przytrafiła
          > oststnimi czasy. Buc jakich mało !!!

O, a moglabys jakos te opinie rozwinac, uzasadnic i podac konkrety?
          Bo zabrzmialo dosc mocno...

Sama nie mialam z nim do czynienia, ale mam jego telefon "w razie czego".
          Dostalam ten namiar od zadowolonej z jego uslug kolezanki.
          • suszek_k Re: Michalski ??? 18.01.07, 19:29
            dlaczego od razu buc? fakt, nie jest moze jakos bardzo sympatyczny ale zawsze
            dokladnie zbada dziecko, cierpliwie odpowiada na wszystkie nawet najglupsze
            pytania, mozna do niego zadzwonic i konsultowac sie, i jeszcze nie slyszalam
            zeby wystawil bledna diagnoze a znam sporo dzieci, ktiore sa przez niego prowadzone
            • jooska2 Re: Michalski ??? 19.01.07, 10:05
              "nie jes bardzosymatyczny ..." hehehee dobre sobie.
              to bezczelny i chamski typ.
              dziecko owszem przebada, ale z ta cierpliwością to by nie przesadzała.
              mi nie odpowiadał na zadne pytania. prowadził swój monolog jakby mne tam w
              ogole nei bylo.nawet na mnie nei patrzył tylko sie gapił w okno.
              Na moje slowa ze dziecko ciągle płacze i jest niespokojne mowi: a co pani
              myslała, ze dziecko tylko je i spi /? to nie lalka ! musi płakac !!
              opłakany to on sam jest.
              • aviance Re: Michalski - świetny neonatolog 19.01.07, 15:22
                Rzadko korzystam z prywatnych usług pediatrów, ale z miałam trochę problemów w
                zeszłym roku z moją córeczką. Jako neonatologa polecono mi dra Michalskiego i
                byłam bardzo zadowolona. Był u nas trzy razy w dośc podbramkowych sytuacjach.
                Moje wrazenie: MIŁY, SKROMNY i kompetentny człowiek. Odpowiedział na wszystkie
                pytania i uprzedził kilka np. dotyczących szczepień dodatkowych. Ostatnie słowo
                które przyszłoby mi do głowy by go określic to 'buc'.Może we Wrocławiu jest
                więcej pediatrów o tym nazwisku? Jeśli nie, dowodzi to tego, że każdy musi
                szukac 'swojego' lekarza, bo 'jeszcze się taki nie urodził.....
                • jooska2 Re: Michalski - świetny neonatolog 22.01.07, 08:39
                  tak, Michalski jest swietny, tylko świetny wzięłabym w cudzysłów.

Może we Wrocławiu jest
                  > więcej pediatrów o tym nazwisku? Jeśli nie, dowodzi to tego, że każdy musi
                  > szukac 'swojego' lekarza, bo 'jeszcze się taki nie urodził.....

Widze ze Michalski to dla Ciebie bożyszcze..... :)

Zapewniam Cie ze sie urodziło wiele bardziej kompetentnych osób.
                  A za niektórych usługi nie trzeba płacic.

• jooska2 Re: do jooska2 23.01.07, 10:43
                      to sa MOJE doświadczenia i nie każe nikomu zmieniać lekarza.
                      Skorto chodzisz do niego i jesteś zadowolona to po co zmieniać ??
                      To co pisałąm było bardziej do tych,którzy jeszcze u niego nie byli.

• aviance Re: Michalski - świetny neonatolog 23.01.07, 19:37
                    Bożyszcze? Nie, po prostu wyprowadził moją małą z kilku problemów z którymi
                    pediatra z przychodni (niezła zresztą) nie poradziła sobie.Dlaczego miałabym go
                    krytykowac skoro pomógł mojemu dziecku? I nie odebrałam go jako zarozumiałego,
                    więc każdy ma swoje odczucia. To tyle.Pozdrawiam.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka