Dodaj do ulubionych

Są bezpłatne kursy pierwszej pomocy we Wrocławiu?

10.01.07, 01:20
Wiecie moze czy jest we Wroclawiu instytucja, ktora przeprowadza bezplatne kursy pierwszej pomocy? Wiem, ze PCK takie kursy organizuje, ale sa one platne. 120zl to troche za duzo na moja studencka kieszen. Szukam jakiejs alternatywy, slyszeliscie cos? Bede wdzieczny za pomoc:)
Obserwuj wątek
    • olus_stad Re: Są bezpłatne kursy pierwszej pomocy we Wrocła 14.01.07, 12:20
     Do zainteresowanych kursem pierwszej pomocy we Wroclawiu. Takie informacje uzyskalem od www.hgrstarowka.xt.pl/ -> Harcerskiej Grupy Ratowniczej 'Starówka'


     'Oczywiście są organizowane takie szkolenia we Wrocławiu.

     Koszt jest zależny od rodzaju kursu, liczby uczestników i ich rodzaju.

     Prowadzimy kursy podstaw pierwszej pomocy HSR, dostępne dla wszystkich, w wieku od 13lat.
     Koszt takiego szkolenie zależy od liczby uczestników. Jeśli jest to kurs dla jednostek harcerskich, jest robiony po kosztach własnych i opłata nie przekracza 5-10 zł od osoby. Jeśli miał by to być kurs komercyjny, czyli dla osób nie będących członkami ZHP, to koszt wyniesie około 40-50zł. Istnieje możliwość rozwinięcia kursu o wybrane zagadnienia. Czas trwania 8h.
     hsr.pl/www/index.php?option=com_docman&task=docclick&Itemid=0&bid=50&limitstart=0&limit=10
     Prowadzimy też bardziej zaawansowane kursy pierwszej pomocy, HSR, przeznaczone dla osób mających minimum 16 lat i będących członkami ZHP. Koszt takiego szkolenia to około 36-45zł. Trwa ono 2 weekendy.
     Obecnie nie ma precyzyjnych planów, ale prawdopodobnie kurs podstaw pierwszej pomocy odbędzie się w 2 połowie lutego, a kurs pierwszej pomocy pod koniec marca.
     hsr.pl/www/index.php?option=com_docman&task=docclick&Itemid=0&bid=55&limitstart=0&limit=10

     Istnieje też możliwość organizacji kursu na prośbę grupy zorganizowanej w umówionym terminie, również wyjazdowo.

     Prowadzone są też warsztaty dla osób, które już ukończyły kursy pierwszej pomocy i chcą odświeżyć informacje. Są tam tez prowadzone zajęcia rozszerzające wiedzę o elementy kwalifikowanej pierwszej pomocy (praca ze sprzętem). Takie warsztaty odbędą się we Wrocławiu w Kwietniu, w lutym podamy dokładny termin.'

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka