Dodaj do ulubionych

skradziono mi dzis audi a4 czerne ma rysy na prawy

19.06.07, 06:43
skradziono mi dzis audi a4 czerne kombi ma rysy na prawym tylnym blotniku
mieszakm n azlotnikach ktokolwiek wie............
Obserwuj wątek
    • Gość: Pierre Re: skradziono mi dzis audi a4 czerne ma rysy na IP: *.os3.kn.pl 19.06.07, 08:43
      A z ciekawości, miałeś AC?
      • Gość: lepier Re: skradziono mi dzis audi a4 czerne ma rysy na IP: *.zlotniki.pl 19.06.07, 09:04
        a skad ta ciekawosc?
        • Gość: ło Re: skradziono mi dzis audi a4 czerne ma rysy na IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 19.06.07, 15:43
          no i dobrze
          • Gość: do ło Re: skradziono mi dzis audi a4 czerne ma rysy na IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.06.07, 18:32
            Ło chciał przez to powiedzieć, że takie luksusowe auto to może mieć tylko ktoś z układu, nabyte na pewno w sposób nieuczciwy, a jeśli nie będzie można tego udowodnić, to tylko dlatego, że dowody zostały zniszczone, a Ty włascicielu auta na pewno jesteś łże-elitą albo lumpenliberałem albo jakimś sldowcem i dobrze, że Ci je ukradli a Ziobro i tak ci się dobierze do d...
            Ło to własnie te dwadzieścia parę procent naszej dorosłej populacji zacierającej ręce z zadowolenia w takich sytuacjach.
            Przyjmij Sparky wyrazy współczucia. Też to przechodziłem.
            I nie licz na policję.
        • Gość: ewelka Re: skradziono mi dzis audi a4 czerne ma rysy na IP: *.160.unknown.vectranet.pl 19.06.07, 20:04
          mi jeszcze nie ukradli bo nie mam
    • Gość: jekdok Dlaczego tak mało szczegółów? Nie zależy Ci? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.06.07, 21:35
      Choćby numer rejestracyjny (choć złodzieje tablice pewnie jakieś "zapasowe" też mają), kolor tapicerki, rocznik... Jakby mój ukradli to podałbym nawet numer silnika.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka