Dodaj do ulubionych

Gasińska-Drozdowska Izabela ?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.11.08, 11:18
Proszę o opinie o tej lekarce .Z góry bardzo dziękuję.
Obserwuj wątek
    • Gość: ewa Re: Gasińska-Drozdowska Izabela ? IP: *.ssp.dialog.net.pl 19.11.08, 14:52
      Słyszałam, że jest dobrym specjalistą, ale nie mogę napisać o tym zbyt wiele,
      ponieważ odbyłam jedynie dwie wizyty u tej pani doktor. Polecono mi ją.
      Zniechęciło mnie przede wszystkim to, że pani doktor nie szanuje czasu pacjenta
      z którym jest umówiona. Byłam umówiona na godzinę 16:00. Pani doktor przyjechała
      o godz. 17:15 i okazało się, że jest jeszcze przede mną pacjentka, o której
      zapomniała.Niezwykle uprzejmie tłumaczyła całą sytuację, myślałam, że jest to
      sytuacja wyjątkowa, jednak inna pani w kolejce uświadomiła mnie, że "tak jest
      zawsze". W momencie, kiedy płacę za wizytę 100zł(!!!) po prostu nie spodziewałam
      się, że taka sytuacja może mieć miejsce. Zostałam przyjęta w podnajmowanym
      gabinecie lekarza urologa w małej przychodni ( na co dzień p. doktor pracuje w
      szpitalu na ul. Dyrekcyjnej, to chyba wiesz). No cóż. Dostałam skierowanie na
      badania krwi, moczu, blablabla, na badania poszła następna stówka, nie wiem
      jakoś nie mam ochoty tam wracać. Zaznaczam jednak, że jestem w stanie opisać
      tylko pierwsze wrażenie po dwóch wizytach (bo w tym momencie zrezygnowałam), nie
      potrafię powiedzieć niczego na temat kwalifikacji i skuteczności leczenia pani
      doktor.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka