Dodaj do ulubionych

Paczka Polska-czy ktos korzystal?

IP: *.cmbg.cable.ntl.com 13.07.08, 20:35
jestem w trakcie korzystania z uslug tej firmy-paczkapolska.co.uk.
Jak narazie to ja zaplacilam a oni paczki nie odebrali.
Mysle takze ze jej juz nie odbiora - sami proponowali termin
ale kurier i tak nie przyjechal.Macie moze jakies opinie o nich?Ktos
moze korzystal?Dzieki z gory za wszelkie info.
Obserwuj wątek
      • Gość: Joelle Re: Paczka Polska-czy ktos korzystal? IP: *.chello.pl 22.11.08, 11:55
        wysylalam paczki z polska paczka 3 razy, ostatnio byl jakis problem
        i doszly po 8 dniach, ale pani w informacji podala mi tel do
        kierownika, ktory wszystko wyjasnil, tak wiec ja na nich nie moge
        narzekac, pozostale 2 razy wszystko odbylo sie ok. Aaa, pamietajcie
        aby wydebic od kuriera dokument przewozowy z numerem nadania
        paczek - ja ostatnio takiego nie dostalam i ciezko bylo je
        namierzyc. pozdrawiam
    • monia.net Re: Paczka Polska-czy ktos korzystal? 15.01.09, 13:17
      Cześć wszystkim ja jestem zadowolona z usług Polskiej Paczki, jedyną złą rzeczą
      jest to, że kurierzy nie kontaktują przed przyjazdem, trzeba cierpliwie czekać
      ale za to ceny mają niskie i już po tygodniu paczka była dostarczona. Kurier dał
      mi list przewozowy Pani z informacji wytłumaczyła mi jak mam go użyć i mogłam
      śledzić jej drogę w necie i mniej więcej wiedziałam kiedy paczka będzie na
      miejscu Polecam tą firmę
    • Gość: Chloe Re: Paczka Polska-czy ktos korzystal? IP: *.range86-132.btcentralplus.com 11.03.09, 09:17
      A ja zdecydowanie odradzam, moja paczka jechala do Polski 3 tygodnie z czego 14 dni wisialam na telefonie chcac ustalic gdzie jest i co sie z nia stalo.W moim przypadku kurierem nie byl DHL ale DPD i wcale nie musialam na niego czekac, przyjechal punktualnie (szczesciara:-)).Cyrk zaczal sie w Polsce, mam wrazenie ze DPD administrujace paczka na terenie Polski to rowniez jakies nieporozumienie.Dzwonilam do miasta gdzie paczka miala dojsc i okazalo sie ze w "systemie" paczka jest na dworcu w Poznaniu uwaga "gdzies na magazynie", w oddziale DPD w Poznaniu powiedziano mi,ze we wroclawskiem DPD natomiast Wroclaw twierdzil ze w Szczecinie.A wiecie co powiedzieli mi w Szczecinie? Ze zgodzie z tym co widza w "systemie" to ona jest w Bydgoszczy.I stamtad ja przywiezli samochodem.Co ciekawe, w miedzyczasie zadzwonilam do siedziby DPD w Warszawie, gdzie pani powiedziala mi,ze wszystko wskazuje na to ze paczka zaginela. Telefony do wszsytkich oddzialów wykonalam jednego dnia...Kiedy w koncu kurier zawital z paczka w domu odbiorcy ani on ani szczesliwy odbiorca nie mogli sie nadziwic dlaczego paczka byla tylu miejscach skoro zostala czytelnie opisana w dwoch jezykach.Co do polskiej paczki- w Anglii istotnie siedzi w biurze dziewczynka ,ktora po glosie i po tym jakie bzdury wygaduje jest malolata bez zadnej wiedzy i kompetencji.Z mojego doswiadczenia wynika,iz celem Polskiej paczki jest wylacznie zlapanie klienta,skasowanie pieniedzy natomiast cala reszta zajmuja sie podwykonawcy, tak jak to bylo w moim przypadlu- DPD.A ze paczka nie doszla na czas lub w ogole nie doszla ( jak wynika z postow, to naprawde jest niczyja wina:-) Smiech na sali za 30 funtow ( 20 kg).Odradzam jeszcze raz!
      • india16 Re: Paczka Polska-czy ktos korzystal? 11.03.09, 15:28
        Juz kilka razy pisalem ze jestem w stanie pomoc i wyslac paczki do Polski.
        Dostawa bedzie w ciagu 3-4 dni.

Paczka do Europy (dotrze w ciągu 3-4 dni) do 10 kg
        /Kurier Dhl/wymiar L20/W20/H20 koszt 26.99 + Vat

Paczka do Europy (dotrze w ciągu 3-4 dni) do 25 Kg /
        Kurier Dhl/wymiar L60/W40/H48 koszt 36.99 + Vat

fedexuk@gmail.com
        Shipper2007@gmail.com

tel 0777 2185 666

Pozdrawiam
        Zbigniew
        • Gość: kris Re: Paczka Polska-czy ktos korzystal? IP: *.range86-134.btcentralplus.com 17.04.09, 00:28
          Witam...
          Ja ze swej strony powiem jedynie tyle że właśnie skorzystałem z usług tej firmy(z Polski do Anglii) po tygodniu czekania(bo po każdym telefonie kurier miał zaraz przyjechać)dostałem numer telefonu do firmy i poradę abym najlepiej sam zadzwonił...co też po dwóch dniach czekania w kółko na kuriera zrobiłem i okazało się że z paczki "coś" wycieka i paczka musi zostać ZNISZCZONA !!!. Mimo deklaracji że moge ją sam odebrać (kilkukrotnie) dostałem info iż musi jednak być zniszczona....co jest chyba jakimś nieporozumieniem.
          Natomiast od firmy dowiedziałem się "dziwi mnie fakt że nie wykupił Pan ubezpieczenia"....zbyt długa historia jak na to forum...
          A na marginesie czy wie może ktoś gdzie ew można w Uk zwrócić się o pomoc w tej sprawie aby pokazać tej firmie że nie tędy droga...
          Pozdrawiam
          Kris
            • Gość: kris Re: Paczka Polska-czy ktos korzystal? IP: *.range86-134.btcentralplus.com 17.04.09, 18:40
              Na moje szczęście nie jestem osobą o nicku Chloe....ponieważ dać się nabrać takiej firmie 2 razy (tak myślę ponieważ to są po przeczytaniu dwie różne sprawy...trzeba czytać ze zrozumieniem)byłoby przejawem naprawdę dużej głupoty....czyż nie ?.
              Na marginesie może bardziej byście się przyłożyli do monitorowania paczek i co się z nimi dzieje zamiast wypisywania bzdur i straszenia ludzi policją oraz SCREENSHOT-ami.Ubaw po pachy....szkoda ze za 30,0 funciaków które musiałem zapłacic plus rzeczy w zniszczonej przesyłce.
              A może Sherlocku Holmesie wyjawisz szerszej publiczności rodzaj przestępstwa jakie popełniłem...czyżby nawet jedno słowo co napisałem nie było prawdą?
            • Gość: kris Re: Paczka Polska-czy ktos korzystal? IP: *.range86-134.btcentralplus.com 17.04.09, 18:48
              dzwonienie i pisanie e-maili zajęło mi już cały tydzień nie licząc kasy wydanej
              na telefony ....
              trzeba jeszcze chcieć zrozumieć czyjś problem a udzielenie pomocy przez was ma
              polegać na podaniu numeru telefonu oraz przesyłki i proszę sobie zadzwonić do
              firmy XXX i się dowiedzieć co i jak...
              A raczę się zapytać ...kto brał moje pieniądze????????
              Firma XXX czy Paczka Polska ?
              Może raczysz wyjaśnić na forum...niech wszyscy wiedza na przeszłość nim się
              zdecydują skorzystać z waszych usług...
              • polska_paczka Re: Paczka Polska-czy ktos korzystal? 17.04.09, 19:27
                Gość portalu: kris napisał(a):

> dzwonienie i pisanie e-maili zajęło mi już cały tydzień nie licząc
                kasy wydanej
                > na telefony ....
                > trzeba jeszcze chcieć zrozumieć czyjś problem a udzielenie pomocy
                przez was ma
                > polegać na podaniu numeru telefonu oraz przesyłki i proszę sobie
                zadzwonić do
                > firmy XXX i się dowiedzieć co i jak...
                > A raczę się zapytać ...kto brał moje pieniądze????????
                > Firma XXX czy Paczka Polska ?
                > Może raczysz wyjaśnić na forum...niech wszyscy wiedza na przeszłość
                nim się
                > zdecydują skorzystać z waszych usług...

Witam,
                Prosze po prostu podac numer listu przewozowego, przez list przeciez
                nie ujawni Pan nikomu danych poza nami.
                Pozdrawiam
    • Gość: Mira Re: Paczka Polska-czy ktos korzystal? IP: *.toya.net.pl 16.04.09, 19:52
      Ja skorzystałam z firmy i jestem całkowicie rozczarowana - ani
      tanio, ani solidnie, ani terminowo. Wysyłałam paczke 30 kg, po 8
      telefonach i dwóch tygodniach udało się ustalić, że paczka została
      zniszczona. Firma DPD nie raczyła skontaktować się z odbiorcą i
      poinformować o zaistniałej sytuacji, przez tydzień czasu twierdzono,
      że nie ma takiej paczki w systemie. Mało tego gdy stwierdziliśmy, że
      chcemy odebrać paczkę w takim stanie jakim jest zaproponowano nam
      żebyśmy przyjechali i sobie ją odebrali. Żenującym jest to, iż firma
      za swój slogan reklamowy używa określenia "od drzwi do drzwi" - a
      przecież za taką usługę płacimy. Ostrzegam wszystkich przed
      korzystaniem z firmy "Polska Paczka" i żałuję, że wcześniej nie
      zasięgnęłam opini na ich temat. Uważam, iż za niesolidni i z
      pewnością niekompetentni. Narazie to początek utarczek z tą pseudo
      firmą, a teraz zacznie się walka o zwrot wartości zniszczonej
      paczki, poniesionych kosztów związanych z wykonywanymi telefonami
      itp.
    • Gość: Darek Re: Paczka Polska-czy ktos korzystal? IP: *.softdesk.com.pl 26.04.09, 12:58
      Nie wiem dlaczego akurat w Twoim przypadku realizacja zlecenia przewozu bagażu z PL do UK i na odwrót tak przebiegało.
      Moja opinia co do jakości usługi Paczka Polska nie budzi żadnej obawy co do ich rzetelności. Trudno mi się określić czy jestem stałym klientem czy też tylko sporadycznym zleceniodawcą.Powiem tylko że moje kontakty pozostaja na bardzo dobrej drodze.Z działalności firmy korzystam od ubiegłego roku i moje dyspozycje transportowe bagażu są realizowane terminowo.Sądzę że przyczyną Twego problemu tkwi po stronie Kuriera - myślę że można dotrzeć do przyczyny takiego ich działania i wyjaśnić owy problem.
      Pozdrawiam Wszystkich którzy korzystają i będą korzystać z usług Polska Paczka -
        • Gość: Polska Paczka Re: Paczka Polska-czy ktos korzystal? IP: 67.159.44.* 29.04.09, 20:56
          Witam Pani Zosiu,
          Uprzejmie prosze o podanie daty kiedy nie odebralismy paczki. Jesli
          nie zwrocilismy pieniazkow za nie wykonana usluge wowczas prosze o
          podanie daty wplaty.
          Jesli nie poda nam Pani tego bedziemy zmuszeni zglosic sprawe do
          prokuratury z Pani adresem IP podanym obok postow wlacznie.
          Konkurencja w wyjatkowy sposob stara sie zdyskredytowac dobre imie
          naszej firmy dlatego nie mozemy dluzej nie reagowac na tego typu
          posty.
          Pozdrawiamy
          Polska Paczka
          • Gość: Zosia Re: Paczka Polska-czy ktos korzystal? IP: *.cmbg.cable.ntl.com 29.04.09, 22:10
            Prosze przeczytac moje posty dokladnie( sa 2).
            Fakt jest taki ze moje doswiadczenia z Panstwa firma nie sa
            najlepsze. Moja paczka byla wyslana z Polski do UK okolo rok temu!
            Kurier nie przyjechal na umowiony czas i nikt nawet sie nie
            skontaktowal.(Chyba inaczej jest w regulaminie Panstwa Firmy)

Osoba w Polsce przez okolo tydzien, dzien w dzien czekala na
            kuriera.Porazka.Codzienne siedzenie na telefonie(rozmowa z kobieta
            ktora nic nie wie) i szukanie nie wiadomo czego.W koncu po okolo
            tygodniu przyjechal wzial i doszla Paczka do mnie!
            Wiec kasa nie byla stracona ale kupa nerwow i czasu.
            Nie wiem, byc moze Panstwa serwis sie rozwinal i ulegl znacznej
            poprawie ale w tedy tak nie bylo.

Dla mnie to forum jest miejscem gdzie moge zaczerpnac wiadomosci i
            opinie innych uzytkownikow. Jak widac w tym watku jest troszke
            ludzi nie zadowolonych z uslug "PP" wiec moze warto popracowac nad
            ulepszeniem swoich uslug a nie zajmowac sie zastraszaniem ludzi na
            publicznym forum ??
            • polska_paczka Re: Paczka Polska-czy ktos korzystal? 30.04.09, 10:38
              Witam,
              Na wstepie przepraszamy za niedogodnosci. Fakt, byl to okres kiedy
              zmienialismy przewoznika i bylo z tym troche balaganu, za ktory
              najmocniej przepraszamy. Uprzejmie prosze o podanie danych przesylki
              czyli imienia i nazwiska, jesli nie chce Pani tego robic publicznie
              wowczas moze Pani wyslac do nas emaila pod kontakt@polskapaczka.co.uk
              i postaramy sie w jakis sposob zrekompensowac stracony przez Pania
              czas.
              Pozdrawiamy i jeszcze raz najmocniej przepraszamy
          • Gość: Polska Sraczka Re: Paczka Polska-czy ktos korzystal? IP: *.range86-153.btcentralplus.com 10.11.10, 18:42
            No jeśli to jest oficjalne stanowisko firmy ja sie podpisuje pod negatywnymi opiniami cała gebą. Nawet nie korzystalem z uslug waszej firmy ale grozenie prokuratura na forum za zadanie pytania i uzyskane odpowiedzi swiadczy o tym jak firma jest marna, podupadla, zdesperowna, stracona, nieprofesjonalna, amatorska, nie dajaca sobie rady na rynku. 3 nieprzychylne opinie dyskredytuja taka firme dla mnie jako klienta.
            Prosze o podanie mojego IP do prokuratury takze baranie.
    • polska_paczka Re: Paczka Polska-czy ktos korzystal? 29.04.09, 21:28
      Witam,
      Uprzejmie prosimy o podanie dokladnej daty platnosci i opisu
      problemu (z numerem listu przewozowego wlacznie) przy kazdej skardze
      na tej stronie. W przeciwnym razie posty bez dowodow bedziemy
      traktowac jak falszywe oskarzenia ze strony konkurencji,
      nieuzasadnione skargi bedziemy kierowac do stosownych urzedow.
      Pozdrawiamy
      Polska Paczka
      • Gość: kris Re: Paczka Polska-czy ktos korzystal? IP: *.range81-154.btcentralplus.com 25.05.09, 18:13
        Witam..
        Postanowiłem podzielić się moimi uwagami dotyczącymi korzystania z usług firmy Paczka Polska.
        Mój DPD...419635....żeby nie było że anonimowo...a może usłyszę jakieś konkretne wyjaśnienia..
        Napiszę w skrócie...
        Otóż nadałem paczkę z Polski i kiedy po 5 dniach chciałem się dowiedzieć co z moją paczką usłyszałem uprzejme aby podać numer dpd ...następnie otrzymałem numer do kuriera abym się sam dowiedział co i jak....(firma nazywa to monitoringiem).
        Po kilku telefonach okazało się (w dniu 08/04)ze kurier na pewno przyjedzie w ten dzień popołudniu ew jutro do południa.
        Po daremnym czekaniu w domu i telefonie do kuriera okazało się że paczka jest uszkodzona!!! i coś z niej wycieka.Firma spróbuje ją przepakować i wysłać ponownie.Po kolejnych 4 dniach(święta) okazało się że nie mogą jej dostarczyć i muszą ją zniszczyć !!!. Na moją prośbę że podjadę i sam odbiorę dowiedziałem się że nie ma takiej możliwości.
        To w wielkim skrócie....ponieważ po drodze było sporo telefonów , nerwów,próby dowiedzenia się coś sensownego......
        Nie otrzymałem ze strony PP jak również kuriera żadnego oficjalnego pisma co się stało....kompletnie nic !!!!!
        Dzisiaj wiem że mojej paczki nie ma a dokładnie co się stało zostało tajemnicą poliszynela.
        Gdy napisałem pismo z reklamacją...otrzymałem wspaniałą odpowiedź...paczka musiała zostać zniszczona !!! a jeśli mi się wydaje że to nie słuszne....to do sądu....

Wiem że nie wszystkie paczki wysyłane przez tą firmę giną, są niszczone....ale jakoś świadczonych usług poznaje się wtedy kiedy są jakiekolwiek kłopoty....z mojego doświadczenia wynika że należałoby omijać PP z daleka...
        • Gość: Mira Re: Paczka Polska-czy ktos korzystal? IP: *.toya.net.pl 29.05.09, 09:35
          Ja miałam bardzo podobną sytuację, tylko,że po kilkunastu telefonach
          i żądaniu, że bez względu na to w jakim stanie jest paczka ma być ona
          dostarczona pod wskazany adres dostarczono ją o 18 dniach. Złożyłam
          reklamację i otrzymałam lakonicznego emaila, a przecież zgodnie z ich
          regulaminem w ciągu 30 dni powinnam otrzymać oficjalną odpowiedź na
          złożoną reklamację. Żałuję, że nie mogę zamieścić na forum zdjęć w
          jakim stanie dostarczono paczkę, pomimo tego, że była oznaczona -
          ostrożnie szkło. Ja jednak nie odpuszczę, gdyż zawartość paczki miała
          dla mnie dużą wartość, a to że firma jest zarejestrowana w UK nie
          jest przeszkodą w wytoczeniu im procesu. Dziś jesteśmy w Unii, a
          tutaj obowiązują jednakowe prawa i zasady. Proszę przemyśleć temat
          może proces zbiorowy nauczył by czegokolwiek firme PP. Umowa została
          zawarta i powinna być wykonana !!!!!!
          • Gość: kris Re: Paczka Polska-czy ktos korzystal? IP: *.range81-154.btcentralplus.com 29.05.09, 22:14
            Witam...
            Ja również rozważam wystąpienie na drogę prawną ponieważ uważam że bez względu jak paczka była zapakowana( a taki zarzut usłyszałem za strony firmy "musiała być źle zapakowana")powinienem przynajmniej zostać poinformowany oficjalnym pismem kiedy ,co i jak się wydarzyło a na dzień dzisiejszy dysponuję e-mailem z informacją"W dniu dzisiejszym kontaktowala sie z nami firma przewozowa DPD. Przekazala nam informacje, ze przesylka nie moze zodtac dostarczona do Pana, poniewaz cala zawartosc jest uszkodzona. Paczka zostanie zniszczona, poniewaz jakas rzecz z zywnosci sie wylala w paczce, wszytsko jest zabrudzone i nie da sie wogole jej przepakowac" a w piśmie z odpowiedzią na reklamację zostałem (w moim odczuciu)postraszony ze zniszczyłem inne przesyłki i w takim wypadku "kurier ma prawo zniszczenia przesyłki w celu uniemożliwienia zniszczenia pozostałych przesyłek !!!" co jest jakimś kuriozum ponieważ rozumiałbym taką postawę kuriera w czasie transportu a nie w czasie kiedy jestem informowany że firma spróbuje ją przepakować i ponownie wysłać !!!!.
            Należałoby również wyjaśnić dlaczego paczka uległa uszkodzeniu....
            Biorąc pod uwagę działania PP w moim przypadku nijak się to ma co głosi na swojej stronie www PP....
            natomiast sprawa pozwu zbiorowego jest jak najbardziej do rozważenia....
            • Gość: mira Re: Paczka Polska-czy ktos korzystal? IP: *.toya.net.pl 29.05.09, 22:56
              Nas nawet nie poinformowano, że paczka jest zniszczona. Tak jak
              wcześniej pisałam sami staraliśmy się ustalić co się z nią dzieje. Po
              18 dniach zdołaliśmy ustalić, że paczka jest uszkodzona i zostanie
              zniszczona. Dla mnie są to jakieś conajmniej dziwne praktyki firmy
              PP. Jak można zniszczyć paczkę 30 kg i uważać , że nie będzie się
              ponosić za to odpowiedzialności.
              A ponadto zastanawiam się, czytając Pana poprzednie posty i
              odpowiedzi PP, czy to co oni wypisują na forum, straszenie władzami
              angielskimi, policją czy prokuratorem, nie należałoby podciągnąć pod
              groźbę karalną.
              • Gość: kris Re: Paczka Polska-czy ktos korzystal? IP: *.range81-154.btcentralplus.com 30.05.09, 10:12
                Witam..
                Moją również "zniszczono" a kiedy okazało się że w środku są wyroby ze srebra(babcia wysłała prezent dla wnuczki na urodziny...nic nie mówiąc aby była niespodzianka)to zaczynam wątpić w to co naprawdę stało się z paczką....
                Kiedy w reklamacji zażądałem konkretnej dokumentacji kiedy,kto i na podstawie jakich przepisów tak postąpił dowiedziałem się że kurier ma takie prawo....jak pisałem wcześniej co dla mnie jest totalną bzdurą.
                I koniec wyjaśnień....Kurier ma prawo !!!
                Należało by się naprawdę zastanowić chcąc wysłać coś cennego....bo może się okazać że kurier znowu zechce skorzystać ze swego prawa...
                Natomiast sprawa "straszenia" wymagałaby aby ktoś z wiedzą prawniczą na to wszystko spojrzał i chłodno ocenił.....dla mnie osobiście są to co najmniej dziwne praktyki.
                A na marginesie... PP (przynajmniej taki jest podpis postów)wymaga aby każdy się podpisał bo inaczej sąd,policja itp. natomiast sami unikaja jak ognia podpisu z imienia i nazwiska....a wydaje mi się że tak powinien podpisywać się ktoś kto reprezentuje firmę?
                Czyżby się wstydził?
                • polska_paczka Re: Paczka Polska-czy ktos korzystal? 30.05.09, 14:11
                  Witam,
                  Bardzo nam przykro z powodu tego co sie stalo.
                  Na wstepie chce powiedziec, ze rozumiem Pana zlosc i rozczarowanie.
                  Chcialbym jednak wyjasnic przede wszystkim kwestie dlaczego Panska
                  paczka ulegla zniszczeniu.
                  Stalo sie tak poniewaz przesylka byla w sposob NIEODPOWIEDNI
                  zapakowana, a plyn, ktory wydostal sie z panskiej paczki naruszyl
                  inne przesylki, ktore byly w magazynie. Nie moglismy wiedziec co jest
                  wewnatrz Panskiej paczki poniewaz wszystko bylo zalane plynem, ktory
                  byl nie nalezycie zapakowany i nie zabezpieczony.
                  Firma, ktora przewozila dla nas te paczke tak jak kazda inna firma
                  kurierska ma procedury, ktorych musi sie trzymac.
                  Dlatego uwazam, ze nieuczciwe jest obwinianie drugiej strony w
                  sytuacji, gdy nie dopelnilo sie obowiazku nalezytego opakowania
                  przesylki.
                  Przepraszamy jeszcze raz za zaistniala sytuacje i straty jakie Pan
                  poniosl przez korzystanie z naszych uslug.
                  • Gość: kris Re: Paczka Polska-czy ktos korzystal? IP: *.range81-154.btcentralplus.com 30.05.09, 18:17
                    Witam..
                    Proszę mi wyjaśnić jakim to cudem za każdym razem jak pytam o moją przesyłkę otrzymuję inną odpowiedź...przedstawię kilka cytatów...
                    Info na e-mail:
                    "W Pana przypadku czas dostawy ulegl zmianie, wydluzyl się, poniewaz z informacji ktore uzyskalismy paczka jest uszkodzona i cos z niej wyplywa, prawdopodobnie jest to jakas rzecz zywnosci, ktora znajdowala sie w przesylkce.Co do zniszczenia paczki to nie mozemy teraz okreslic z czyjej to bylo winy. Dopiero po dostarczeniu przez kuriera przesylki bedzie mogl Pan wiedziec co uleglo zepsuciu"
                    kolejny list:
                    "W dniu dzisiejszym kontaktowala sie z nami firma przewozowa DPD. Przekazala nam informacje, ze przesylka nie moze zodtac dostarczona do Pana, poniewaz cala zawartosc jest uszkodzona. Paczka zostanie zniszczona, poniewaz jakas rzecz z zywnosci sie wylala w paczce, wszytsko jest zabrudzone i nie da sie wogole jej przepakowac"
                    Odpowiedź Pana Manadżera na moją reklamację:
                    "....dowiedzieliśmy się że Pana paczka była źle zapakowana przez co spowodowała również zniszczenie !!! innych paczek."
                    A wszystkie te informacje uzystałem po moich !!!! telefonach tak do kuriera jak do Państwa firmy.....to nazywacie "bezpośrednim monitoringiem" ???????????????
                    Jeśli faktycznie była żle zapakowana i zniszczyłem inne paczki dlaczego nie poinformowano mnie kiedy dzwoniłem tylko zaproponowano że ją przepakują i ponownie wyślą ???? A zniszczenie innych paczek kurier wziął na swoie barki ??? zapłacił tym ludziom z własnej kieszeni za zniszczenie ich paczek ???
                    Dlaczego nie pozwolono mi odebrać tej paczki osobiscie???? i wtedy możliwe byłoby potwierdzenie stanu paczki ????
                    Ja jedynie dzisiaj mam list że sorry stało się i "zniszczono" paczkę !!!
                    Dlaczego nie dostałem normalnego potwierdzenie, jakiejkolwiek dokumentacji ze zniszczenia...kto ,kiedy, dlaczego !!!!!!!!!!!
                    Wyobraża Pan sobie że kupuje Pan auto w USA i zleca kurierowi transport i po terminie otrzymuje Pan e-mail że był sztorm ,wyciekł olej z Pana auta to wyrzucono go za burtę ?????????????
                    Powiedziałby Pan sorry to przepraszam ze ośmieliłem się go wysłać?
                    Czy ktokolwiek kto zleca przewóz paczki to zastanawia się co się dzieje z tymi paczkami ?????. W jaki sposób przechodzą z rąk do rąk??
                    Przyjęliście zlecenie ,zapłaciłem pieniądze a w zamian mam list "sorry coś ciekło to wyrzuciliśmy całą paczkę...bo było pobrudzone".
                    I wie Pan doskonale że to Pańska firma nie dopełniła podstawowych standardów jakie obowiązują w cywilizowanym świecie....
                    wystarczył telefon od kuriera ze paczka jest tu i tu, stało się to co się stało, ja bym podjechał jeśli trzeba zapłacił za ew szkody odebrał co pozostało z paczki i po sprawie !!!
                    Dlaczego na moje pismo nie przedstawiono mi żadnych dokumentów dotyczących zniszczenia przesyłki???
                    Jak Pan pisze :
                    "> Firma, która przewoziła dla nas te paczkę tak jak każda inna firma
                    > kurierska ma procedury, których musi sie trzymać."
                    i w tych procedurach nie ma obowiązku sporządzenia dokumentacji...informacji właściciela co się stało ???
                    Gdybym nie dowiadywał się o paczkę to bym czekał do tej pory....
    • Gość: jola Re: Paczka Polska-czy ktos korzystal? IP: *.173.31.9.tesatnet.pl 22.07.09, 12:43
      korzystałam z usług "Paczka Polska" i jestem bardzo zadowolona paczka została
      odebrana w terminie dostarczona w stanie idealnym i bardzo szybko,korzystałam z
      innych przewoźników i nigdy nie byłam tak zadowolona ,naprawdę po przeczytaniu
      na forum komentarzy byłam cała w strachu ,ale na szczęście rozczarowałam się
      bardzo pozytywnie polecam tą firmę i na pewno sama będę korzystała z usług
      firmy przewozowej"Paczka Polska"
    • Gość: ktoś Re: Paczka Polska-czy ktos korzystal? IP: 87.116.245.* 17.09.09, 01:55
      Ktoś korzystał, fizycznego przemieszczenia rzeczy dokonała firma DPD. I ktoś
      stwierdził, że żałuje, że tego, co cenne nie zapakował w mocną skrzynię,
      najlepiej okutą; wtedy wzrosłaby szansa na dostarczenie zawartości w stanie
      nienaruszonym przez metody kurierskie pracowników firmy DPD, a których
      konkretnym skutkiem były nieodwracalne uszkodzenia. Incydent nie pozwalił komuś
      korzystać więcej z usług wysyłkowych dokonywanych pośrednio lub bezpośrednio
      przez firmę DPD, o ile nie zdobył wcześniej solidnej skrzyni dla zabezpieczenia
      przynajmniej do takiego stopnia, w którym możliwe jest silne przygniatanie na
      każdą ze ścian i krawędzi skrzynki (kolejno lub na wszystkie naraz), zrzucanie
      jej z pewnych wysokości lub toczenie w różnych kierunkach, uderzanie różnymi
      ciężkimi przedmiotami (innymi przesyłkami). Ktoś pomyślał, i postanowił, że
      domowym sposobem do wysyłki przez firmę DPD będzie odtąd pakować jedynie rzeczy
      wykonane z dostatecznie elastycznych materiałów i o zwartym kształcie, jak np:

- sześcian wykonany z gumy*
      - kula z gumy
      - dwunastościan foremny z gumy*

*przy założeniu, że będą to bryły o zaokrąglonych krawędziach

Oględziny złego stanu dostarczonych przez DPD przesyłek zmusiły kogoś do
      wysnucia hipotezy, że w niektórych wypadkach również i standardowo stosowane
      przez producentów opakowania kartonowo-styropianowe stosowane do zabezpieczania
      różnorakich przedmiotów mogłyby w starciu z fizycznymi zabiegami przemieszczania
      przesyłek przez firmę DPD okazać się niedostatecznie skutecznym środkiem
      zabezpieczenia.
    • Gość: kobra Re: Paczka Polska-czy ktos korzystal? IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 21.09.09, 21:52
      Tak. korzystalam z uslug firmy w ubieglym roku i wywiazali sie
      zgodnie z obietnica. Przyjechali pod wskazany adres w terminie
      ustalonym wczesniej. Zaplacilam przelewem. Paczka dotarla w ciagu 5
      dni do rak adresata, po uprzednim kontakcie telefonicznym. Probuj
      reklamacji. Dziewczyny sa bardzo pomocne. A ja mialam duzo pytan i
      watpliwosci. Moze to wina kuriera, ze nie dotarl do Ciebie?
      Pozdrawiam
    • Gość: Bart Re: Paczka Polska-czy ktos korzystal? IP: *.range86-156.btcentralplus.com 16.10.09, 23:59
      cala ta niby firma PP o ile wogole dziala legalnie i placi podatki
      opiera sie na prostym systemie. PP prawdopodobnie jest
      klientem "hurtowym" DPD i DHL , a konkretnie przez to ze zleca
      wysylanie duzej ilosci paczek otrzymuje nizsze ceny od DHL i DPD.
      PP wogole nie dotyka paczki nie mowiac o zobaczeniu jej.System
      dziala tak: ty placisz za paczke na www PP , PP wysyla zlecenie do
      DHL lub DPD , przyjezdza kurier DPD lub DHL i od momentu zabrania
      paczki do dostarczenia, paczki sa w posiadaniu DHL lub DPD. Dla mnie
      to cwany biznes a zarazem niebezpieczny bo cala odpowiedzialnosc za
      paczki spoczywa na DHL lub DPD a w razie problemow PP moze sie
      wypiac na klienta.
      Firma PP to komputer, 1-2 laski co po pracy dorabiaja no i koles co
      to wymyslil.Zwarci i gotowi w razie wiekszego problemu firma znika.
      Paniusia jak tu na forum sie pyta o podanie nr nadawczego to juz
      przegiecie:) firma "krzak" co to w swojej "ksiegowosci" sie gubi.
      • Gość: szalony Re: Paczka Polska-czy ktos korzystal? IP: *.net.pbthawe.eu 20.10.09, 05:29
        no moze jestem szalony ale nie az tak dzieki ale paczke wysle poczta
        polska przynajmniej wiem na czym stoje zwykla paczka kosztuje tyle
        samo co w PP i mam pewnos ze nie bede sie pienil :)haha wczoraj
        dzwonilem do tej firmy odebrala jakas znudzono paniusia ktorej sie
        nei chcialo nawet gadac zreszta nic nie rozumie bo nr tel
        kierunkowy22 jest z woj mazowieckiego a siedziba firmy to woj
        podlaskie blisko do litwy i ruskich i tam jest Sejny Podlaskie 87 a
        juz mialem placic jednak czasem sie oplaci sprawdzic co w trawie
        piszczy nie polecam sam rezygnuje z tej firmy
      • 3kro-tka Re: Paczka Polska-czy ktos korzystal? 19.11.09, 22:03
        W niedziele 15go listopada zięć wypełnił formularz i zapłacił
        przelewem za paczke jako termin odbioru przez kuriera wybrał
        poniedziałek 16go listopada.W poniedziałek o godz 11;10 zjawił się
        w moim domu kurier wypełnił list przewozowy kopie listu mi
        zostawił,poinformował ze moge śledzić droge paczki.Dzisiaj jest
        czwartek 19 listopad zięć zadzwonił,że w południe kurier dostarczył
        mu paczke.Paczka nadana w Nowym Sączu dotarła do Liverpool w stanie
        nie naruszonym tzn.NIE USZKODZONA.Z ręka na sercu mogę śmiało
        polecać tą firme 3 w 1 SOLIDNIE,SZYBKO,TANIO
      • thores Re: Paczka Polska-czy ktos korzystal? 24.11.09, 11:13
        Juz kilka razy pisalem ze jestem w stanie pomoc i wyslac paczki do Polski.
        Dostawa bedzie w ciagu 3-4 dni.

/Kurier Dhl/wymiar L20/W20/H20 koszt 26.99 + Vat
        Kurier Dhl/wymiar L60/W40/H48 koszt 34.99 + Vat

fedexuk@gmail.com
        Shipper2007@gmail.com

Pozdrawiam
        Zbigniew
        • makdawid Re: Paczka Polska-czy ktos korzystal? 29.03.10, 19:04
          Witam,

Chcialbym bardzo polecic uslugi Pana Zbigniewa.

Paczka bez problemu dotarla z Anglii do Polski, od drzwi do drzwi, w ciagu 3 dni roboczych. Byc moze udaloby mi sie znalezc tanszy serwis (choc i tak ceny Pana Zbigniewa sa bardzo korzystne), ale wazniejsze dla mnie sa solidnosc, bezpieczenstwo i uczciwosc.
          Pan Zbigniew nie konczy swojej pomocy na zamowieniu kuriera. Wrecz przeciwnie, interesuje sie losem paczek przez cala ich droge, do tego stopnia, ze przesyla nawet mapke Google miejsca, w ktorym w danej chwili przesylka sie znajduje! (sic!).

Bardzo bardzo polecam, to sprawdzona firma!

Mialem poczatkowo zamiar skorzystac wlasnie z Polskiej Paczki, jako ze przez nich przeslalem kiedys wiele drogiego sprzetu i wszystko bylo OK. Ale z tego, co tu czytam, to po prostu mialem szczescie.

Gdybym mial znow cos wysylac, zwrocilbym sie do Pana Zbigniewa, ktory przedstawia sie tutaj jako thores lub india16.

Pozdrawiam
    • 3kro-tka Re: Paczka Polska-czy ktos korzystal? 04.12.09, 15:05
      Znowu wysłałam przesyłke Polską Paczką.Przesyłka z Polski do
      Wielkiej Brytanii dotarła szybko i nie uszkodzona.Ludzie którzy
      wypowiadają się negatywnie na temat tej firmy to widocznie mieli
      pecha lub działają w złej wierze(są konkurencją)Takie jest moje
      zdanie.
      • Gość: el-duderino Re: Paczka Polska-czy ktos korzystal? IP: *.cht-bng-012.adsl.virginmedia.net 17.12.09, 10:11
        Ja osobiscie jestem bardzo zawiedziony. Polska paczka to firma nie szanująca klienta. Umywająca rece jesli tylko pojawi sie problem. A w tym interesie jest to własciwie najwazniejsze .. zadowolenie klienta. Korzystaja z usług zewnetrznego kuriera, nie maja zadnej kontroli nad paczką i co najgorsze zbywają klientów podając numer kuriera DPD podczas jakichkolwiek problemów. Prosze sobie wyobrazic ze podczas problemów z paczką [ ktora nie dotarła do mnie ] przekierowano mnie na strone Angielską DPD , gdzie sam musiałem rozmawiac po angielsku i dociekac co sie stało.

Słowem , polska-paczka to dno.. nie polecam
        • Gość: gość portalu Re: Paczka Polska-czy ktos korzystal? IP: *.sgyl.cable.virginmedia.com 22.12.09, 17:05
          dokładnie tak...
          jesteśmy BARDZO OBURZENI postawą pracowników 'Polskiej Paczki". Zanim zamówiliśmy kuriera, upewniliśmy się pod brytyjskim nr telefonu, jak wyglądają formalności. Jak nam wyjaśniono, jak to wszystko wygląda i z jakim wyprzedzeniem należy zgłosić zlecenie, podjęliśmy decyzję o zapłacie i zamówieniu kuriera. OCZYWIŚCIE, pieniążki zostały zaksięgowane u nich błyskawicznie, a kurier nie stawił się w umówionym terminie i nikt telefonicznie nas o tym nie uprzedził. Zgodnie z procedurą, zgłosiliśmy reklamację i napisaliśmy, że jeśli kurier nie pojawi się następnego dnia, żądamy natychmiastowego zwrotu pieniędzy. Na następny dzień dostaliśmy odp. mailem, że nas przepraszają bla...bla...bla... i że zlecenie zostało przesłane ponownie. Drugi dzień siedziałam między 9.30 a 17.30 z płonną nadzieję, że tym razem się stawi. Ależ skąd... Ok. 15stej napisałam do biura, żeby sprawdzili, czy zlecenie dzisiaj zostanie wykonane,bo mnie wykończy to siedzenie w oknie i oczekiwanie-pojawi się, czy się nie pojawi (bo przecież nie mają w zwyczaju kontaktować się telefonicznie z klientem). Pani odpisała, że 'kurier jest w drodze'. Minęła sławna 17.30 ani widu ani słychu po kurierze. Zadzwoniliśmy do biura, oczywiście włączyła się automatyczna sekretarka, nagraliśmy swoje żale i zażądaliśmy zwrotu pieniędzy. Minęło pół godziny od naszego telefonu do biura, pojawił się 'łaskawie' kurier, odebrał paczkę i co się okazało-paczkę przechwyciła firma kurierska DPD.
          NIE POLECAMY!!! Za dużo nerwów to człowieka kosztuje (i jeszcze tłumaczenie się osobom, które czekają na paczkę, dlaczego jest takie opóźnienie). Nie dość, że zmarnowano nam dwa dni w oczekiwaniu na kuriera, to jeszcze są opóźnienia w DPD. I tak, paczka powinna była być odebrana od nas 15.12.2009, więc na miejscu w Polsce powinna być MAKSYMALNIE 20.12. Rzeczywistość wygląda tak. Paczkę odebrano późno wieczorem 16.12 i w dniu dzisiejszym (22.12.2009) nadal nie ma jej pod wskazanym przez nas adresem.

PARANOJA. Ludzie! Nie dajcie się nabrać!!! Szkoda czasu, nerwów i pieniędzy!!!
          • Gość: gość po Re: Paczka Polska-czy ktos korzystal? IP: *.sgyl.cable.virginmedia.com 23.12.09, 17:26
            nasza wypowiedź jest powyżej (przesyłka z Wielkiej Brytanii do Polski). paczka
            została od nas odebrana, po reklamacji, 16-go grudnia i zamiast jechać do Polski
            2-3dni, to dotarła do kraju, pod wskazany adres, po 7 DNIACH!!!! zero telefonu
            od kuriera zanim ją od nas odebrał. zero telefonu, na miejscu w Polsce do
            odbiorcy (a w okresie przedświątecznym trudno kogoś zastać w domu-gonitwa itp.).
            NIE POLECAMY- wręcz ODRADZAMY PAŃSTWU. My już nigdy nie skorzystamy z usług
            POLSKIEJ PACZKI, ani firmy DPD.
            właśnie wysłaliśmy ekspresową paczkę za pośrednictwem UPS POLSKA-już jest w
            drodze. będzie u adresata jutro do 12-stej...
        • Gość: tyrymsa Re: Paczka Polska-czy ktos korzystal? IP: *.range86-139.btcentralplus.com 15.01.10, 11:13
          OJ, mam bujną wyobraźnię ale tego że ktoś sam i TO PO ANGIELSKU
          musiał rozmawiać w sprawie swojej przesyłki nie potrafię sobie
          wyobrazić.... ;)))))

a tak serio.... ja korzystam z usług tef firmy od prawie 3 lat....
          na początku były problemy - teraz jest po prostu SUPER... więcej
          tolerancji, ludzie.... tam pracują też ludzie, nie roboty..... mają
          prawo do pomyłek czy drobnych potknięć....

moje paczki zawsze docierają na miejsce w expresowym tempie....

• thores Re: Paczka Polska-czy ktos korzystal? 17.01.10, 05:29
          Czy nie lepiej wydac kilka funtow wiecej oraz miec pewnosc ze kurier DHL
          przyjdzie na 100 % ?

/Kurier Dhl/wymiar L20/W20/H20 koszt 16.99 + Vat

Kurier Dhl/wymiar L60/W40/H48 koszt 26.99 + Vat

fedexuk@gmail.com
          Shipper2007@gmail.com
          0777 2185 666

Pozdrawiam
          Zbigniew
          • Gość: Zainteresowany Re: Paczka Polska-czy ktos korzystal? IP: *.sotn.cable.ntl.com 16.03.10, 15:20
            > Czy nie lepiej wydac kilka funtow wiecej oraz miec pewnosc ze kurier DHL
            > przyjdzie na 100 % ?
            >
            > Paczka do Europy (dotrze w ciągu 3-4 dni) do 10 kg
            > /Kurier Dhl/wymiar L20/W20/H20 koszt 16.99 + Vat
            >
            > Paczka do Europy (dotrze w ciągu 3-4 dni) do 25 Kg /
            > Kurier Dhl/wymiar L60/W40/H48 koszt 26.99 + Vat

Witam,

Mam tylko jedno pytanie: dlaczego to nie Pan jest wlascicielem konta, na ktore wysyla sie pieniadze (przynajmniej w wypadku Lloyds TSB)? Kiedys mi Pan podawal numer konta i nazwisko wlascicielKI, to na pewno nie jest Pan. :-)

Nie podwazam jednak Pana uczciwosci i byla tu na forum przynajmniej jedna osoba zadowolona z uslug Pana firmy. Tylko to jedno male pytanie.

Aha, i jakie sa aktualne ceny oraz czy mozna wyslac paczke wieksza niz ta do 25 kg?

Z gory dziekuje
            • thores Re: Paczka Polska-czy ktos korzystal? 25.03.10, 02:51
              Gość portalu: Zainteresowany napisał(a):

> > Czy nie lepiej wydac kilka funtow wiecej oraz miec pewnosc ze kurier DHL
              > > przyjdzie na 100 % ?
              > >
              > > Paczka do Europy (dotrze w ciągu 3-4 dni) do 10 kg
              > > /Kurier Dhl/wymiar L20/W20/H20 koszt 16.99 + Vat
              > >
              > > Paczka do Europy (dotrze w ciągu 3-4 dni) do 25 Kg /
              > > Kurier Dhl/wymiar L60/W40/H48 koszt 26.99 + Vat
              >
              >
              > Witam,
              >
              > Mam tylko jedno pytanie: dlaczego to nie Pan jest wlascicielem konta, na ktore
              > wysyla sie pieniadze (przynajmniej w wypadku Lloyds TSB)? Kiedys mi Pan podawal
              > numer konta i nazwisko wlascicielKI, to na pewno nie jest Pan. :-)
              >
              > Nie podwazam jednak Pana uczciwosci i byla tu na forum przynajmniej jedna osoba
              > zadowolona z uslug Pana firmy. Tylko to jedno male pytanie.
              >
              > Aha, i jakie sa aktualne ceny oraz czy mozna wyslac paczke wieksza niz ta do 25
              > kg?
              >
              > Z gory dziekuje

Prosze o kontakt Emailowy to podam ceny dla paczek wiekszych niz 25 kg.
              Fedexuk@gmail.com
              Shipper2007@gmail.com

P.S Kilkanascie osob wysyla paczki za moim posrednictwem i poki co (odpukac)nie
              ma zadnej wpadki.

Serdecznie pozdrawiam

Zbyszek
    • Gość: Thero Re: Paczka Polska-czy ktos korzystal? IP: 82.132.248.* 04.01.10, 22:22
      Witam, z usług PP korzystam pierwszy raz, wczoraj (niedziela) zamówiłem na
      stronie 2 paczki z Polski do Anglii, fakt faktem ze możliwość ubezpieczenia tych
      paczek nie rzuciła mi się na oczy, wydało mi się to bardzo dziwne.. Za paczkę
      zapłaciłem natychmiast. W paczce wysłałem drogi sprzęt komputerowy. Rano
      otrzymałem maila ze zgodnie z ustaloną przeze mnie datą w formularzu(
      dzisiejszą) paczka zostanie odebrana przez kuriera w godzinach od 9 do 17.
      Kurier zjawił się w ustalonych godzinach i zostawił list przewozowy. Co do
      dalszych losów paczki dam znać na pewno gdy tylko do mnie dojdzie. Uwzględnię
      czas w jakim dostarczono i oczywiście stan paczki. Z racji że przesyłany sprzęt
      jest kosztowny będę bardzo skrupulatny odbierając paczkę. Jeżeli coś będzie na
      tak na pewno zamieszczę link do zdjęć na których będziecie mogli zobaczyć co i
      jak. Aha:) zapomniałem dodać wcześniej. Paczkę zamówiłem z Białegostoku do
      Hereford (Anglia). Mam nadzieje ze nie będę rozczarowany. Ale póki co muszę się
      zgodzić że jeżeli chodzi o wykup ubezpieczenia powinno być to bardziej widoczne
      na stronie. Prawdopodobnie gdzieś na niej jest, ja jednak tego nie zauważyłem.
      Kończąc- czekam na paczkę by zrobić zdjęcia dla was i opisać jak przebiegła moja
      współpraca z Firmą PP.
    • Gość: dan Re: Paczka Polska-czy ktos korzystal? IP: *.nrth.adsl.virginmedia.com 07.01.10, 11:25
      Więc ja mogę się w tej kwestii wypowiedzieć , kilka razy korzystałem z usług tej
      firmy więc za 1 razem wysyłałem paczki z Polski , kurier przyjechał i powiedział
      że paczek nie zabierze bo nie ma miejsca w samochodzie , przecież wiedział po co
      jedzie ,dokładne wymiary dwóch paczek podałem na stronie!!! (Bez sensu) Ale
      dobra zdarza się , przyjechał na drugi dzień i zabrał wszystko .Pozostał mały
      nie smak ale paczki dotarły do UK stosunkowo szybko.
      Za drugim razem wysyłałem z UK do Pl , więc kurier przyjechał DPD zabrał paczki
      wszystko sii , myśle sobie teraz pójdzie gładko , dodam też że wysyłałem 2
      paczki kilka dni przed świętami miałem w nich prezenty dla całej rodziny i
      zapewnienie ze strony polskiej paczki że wszystko dojdzie na czas , super! 22
      grudnia paczki miały dojść , rano wysłałem maila do polskiej paczki , jak
      wygląda zamówienie i kiedy paczki zostaną dostarczone? - opdowiedzi nie
      otrzymałem. (w ten dzień mieliśmy z żoną samolot) tuż przed wyjazdem na
      lotnisko sprawdziłem na stronie DPD jak tam nasze paczki z prezentami , a tutaj
      informacja na stronie że kurier był 3 razy i nikogo nie zastał więc w takim
      razie następuje zwrot do nadawcy i paczki są już w drodze z powrotem do UK!!!
      Prawie zawału dostałem ! Dodać muszę że cały czas w domu byli rodzice. Żona
      wpadła w szał i zadzwoniła do Polskiej paczki (oczywiście bardzo ciężko jest się
      tam dodzwonić) i mówi że na stronie dpd jest informacja o zwrocie do nadawcy!!!
      Co oni na to??? A pani spokojnym głosem mówi że polska paczka nie odpowiada za
      zwroty , za dostarczenie za kurierów i generalnie za nic!!! Mówimy jej że cały
      czas ktoś w domu był kurier nie zostawił awiza ani nie zadzwonił a po za tym jak
      to możliwe że był już tam 3 razy i nikogo nie zastał ?? Nie zadzwonił nic nie
      zrobił??? A Pani podaje nam numer do DPD i mówi że sami mamy rozwiązać sobie tą
      sprawę !!! Przecież nie zawieraliśmy umowy z DPD tylko z Polska paczką i proszę
      się z niej wywyiązać do końca ! Pani była bardzo niepocieszona iż musi sprawę
      załatwiać sama ( w końcu sami się podjęli dostarczenia) , pani zadzwoniła do dpd
      i kurier skontaktował się z Ojcem telefonicznie po czym przywiózł paczki aby
      jeszcze było śmieszniej to ojciec czekał już cały nerwowy przed domem po czym
      zobaczył samochód dostawczy na końcu ulicy podszedł do kuriera i zapytał czy ma
      coś pod nasz adres ul ...... 7 a on do niego a wie pan może gdzie jest właśnie
      ta ulica .... 7 bo nie mogłem znaleźć ? ? ?
      NO COMMENT....

Wychodzi na to że kurier w ogóle nie był pod wyznaczonym adresem , stwierdził że
      odsyła paczki z prezentami na Świeta do nadawcy w UK - ciekawe kto by za to
      zapłacił ? Na co Polska paczka w ogóle nie reaguje mając telefony do wszystkich
      , przecież po coś je tam dajemy??? Do tego ze strony Polskiej paczki nie było
      żadnej ingerencji byle zepchnąć całą sprawę na dpd , tak będzie łatwiej w
      regulaminie polskiej paczki przeczytać można iż nie odpowiadają ONI praktycznie
      za nic oprócz pobierania płatności , która mają rozwiniętą opisaną i opanowaną
      mają do perfekcji.
      Gdybym nie sprawdził co się dzieje z paczkami to zostali byśmy bez prezentów na
      święta + pewnie płacili byśmy drugie tyle za zwrot paczek.

także szczerze nie polecam tej firmy.
      • Gość: dan Re: Paczka Polska-czy ktos korzystal? IP: *.nrth.adsl.virginmedia.com 07.01.10, 12:14
        Troszkę mnie poniosło pisząc tamtego posta za co przepraszam ,ja nie chcę się
        mścić ani nic z takich rzeczy , po prostu uważam że większość winy leży po
        stronie firm kurierskich ,z którymi polska paczka współpracuje może gdyby
        można zmienić te firmy to polska paczka miała by w pełni zadowolonych klientów ,
        panie tam pracujące są tam miłe lecz odczuwam wrażenie że mają (może z góry
        narzucone) ograniczone możliwości działania.

Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego!
        • Gość: Patrzac_z_boku Re: Paczka Polska-czy ktos korzystal? IP: *.toya.net.pl 24.02.10, 10:33
          Cos mi tu kryptoreklama smierdzi, posty w odstepie 12 minut, oba z Neo. :|

Ja korzystalem z Paczki Polskiej raz, chyba juz o tym nawet pisalem. Wysylalem z Anglii dosc drogi sprzet (na sprzedaz na Allegro) i nie bylo zadnych problemow.

Z obserwacji tego watku wynika jednak, ze:

a) albo prowadzona jest tu wojenka miedzy Paczka Polska a innymi przewoznikami,
          b) albo wysylanie paczki za posrednictwem Paczki Polskiej jest loteria, raz sie uda, innym razem nie

W zwiazku z tym nastepnym razem poszukam jakichs, niestety drozszych, UPSow czy innych takich. A bede mial do przeslania do Polski caly dobytek i to juz niedlugo (tak, wiem, ze teraz pisze z Polski).

Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka