Dodaj do ulubionych

Cudowna płacząca figurka Maryi

03.02.11, 22:33
www.pardon.pl/artykul/13559/cud_tlumy_ludzi_pchaja_sie_do_placzacej_maryi
Jak widać nie tylko u nas są rzesze wierzące w cudowne łzy, wykwity na szybach czy plamy na korze...
Obserwuj wątek
      • 0golone_jajka Re: Cudowna płacząca figurka Maryi 05.02.11, 00:03
        Tłum mocno wierzących ludzi ma zlinczować kogoś??? Pozornie niemożliwe. ALe jak się spojrzy na wyznawczynie o. Dyrektora, to faktycznie - nieraz okładały parasolkami i laskami satanistycznych reporterów Polsatu czy TVN. To interesująca korelacja - fanatyczna wiara często idzie w parze z fizyczną przemocą wobec niewierzących. Ktoś mi tu na forum chciał w mordę dawać, Maria zapewne chętnie by mnie widziała toprturowanego przez islamistów, Jureczek to nie wiem, nie darzy mnie sympatią, zwłaszcza że nijak nie może mnie zagiąć, a wręcz przeciwnie, ale żadnych takich sugestii jeszcze nie wygłaszał....
        • a000000 Re: Cudowna płacząca figurka Maryi 05.02.11, 12:57
          0golone_jajka napisał:

> Tłum mocno wierzących ludzi ma zlinczować kogoś???

tłum to tłum - nieważne czy wierzy w teizm czy ateizm... tłumem rządzą emocje, a gdy oszukany tłum się wścieknie to mamy lincz.

>zwłaszcza że nijak nie może mnie zagiąć, a wręcz przeciwnie,

samochwała w kącie stała...
              • 0golone_jajka Re: Cudowna płacząca figurka Maryi 05.02.11, 15:09
                > tłum to tłum. Tłumem rządzą emocje, nie rozum.

Miałem jednak nadzieję, że silna wiara katolicka z boską pomocą pozwala na pokonanie skrajnie negatywnych emocji.

> >Jurek jest cieniutki jak sznurek.
                >
                > bo Ty byś tak chciał!!!!

Nie, ja tylko stwierdzam fakt. A chciałbym żeby potrafił sensownie i logicznie dyskutować. Niestety on tego nie potrafi o czym świadczą Arcego i moje próby porozumienia się z nim.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka