Dodaj do ulubionych

Kto do kościoła chodzi sam sobie szkodzi.

26.06.11, 18:22
Ponieważ żyjemy w czasach ostatecznych, ostrzegam zabłąkanych ludzi przed fałszywymi nauczycielami. Kto nie boi się prawdy może skorzystać.
Mt 7:21 "Nie każdy, który Mi mówi: Panie, Panie!, wejdzie do królestwa niebieskiego, lecz ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie."
tradycja-2007.blog.onet.pl/
Obserwuj wątek
    • karbat Re: Kto do kościoła chodzi sam sobie szkodzi. 26.06.11, 19:07
      Kto do kościoła chodzi sam sobie szkodzi ... zeby tylko tak bylo , nie byloby zle .
      ten co do kosciola chodzi, okrada tego co do niego nie chodzi, rzesze wielebnych cwaniakow na panstwowych posadach , dofinansowywanie kosciola z budzetu panstwa itd itp.
      • tade-k53 Re: Kto do kościoła chodzi sam sobie szkodzi. 01.07.11, 10:06
        Tak jest bo zamiast Boga czczą diabła.
        • empirio Re: Kto do kościoła chodzi sam sobie szkodzi. 01.07.11, 10:11
          tade-k53 napisał:

> Tak jest bo zamiast Boga czczą diabła.

Czy Boga, czy diabła, na jedno wychodzi. Jedno i drugie jest rzeczą fatalną.
    • pocoo Re: Kto do kościoła chodzi sam sobie szkodzi. 26.06.11, 20:54
      tade-k53 napisał:

> Ponieważ żyjemy w czasach ostatecznych, ostrzegam zabłąkanych ludzi przed fałsz
      > ywymi nauczycielami

Każdy wierny jakiegokolwiek Kościoła wie kto jest nauczycielem prawdziwym.Kazdy mówi prawdę, całą prawdę i g....prawdę.
      Biblijny opis czasów końcowych nijak się ma do czasów obecnych.Jesteśmy aniołami w porównaniu z tym co już było.
      • tade-k53 Re: Kto do kościoła chodzi sam sobie szkodzi. 01.07.11, 10:07
        Jest tylko jedna prawda ale ludzie jej nie znają.
        • empirio Re: Kto do kościoła chodzi sam sobie szkodzi. 01.07.11, 10:57
          tade-k53 napisał:

> Jest tylko jedna prawda ale ludzie jej nie znają.

A więc jeśli jesteś człowiekiem, to też jej nie znasz. A komentarze piszesz tak, jakbyś znał.
    • kolter-xxl Re: Kto do kościoła chodzi sam sobie szkodzi. 26.06.11, 21:59
      Tadzik wiemy to bez ciebie .
      • tade-k53 Re: Kto do kościoła chodzi sam sobie szkodzi. 01.07.11, 10:08
        Wiesz po co żyjesz?
    • empirio Re: Kto do kościoła chodzi sam sobie szkodzi. 27.06.11, 09:03
      tade-k53, mówisz o skutkach, a nie przyczynach. Szkodliwe jest nie tyle chodzenie do kościoła, co wyznawanie religii. Ja np. interesuję się sztuką i architekturą, dlatego chodzę czasem do różnych kościołów, gdy nie są tam odprawiane modły.
      • tade-k53 Re: Kto do kościoła chodzi sam sobie szkodzi. 01.07.11, 10:09
        Mt 7:21 "Nie każdy, który Mi mówi: Panie, Panie!, wejdzie do królestwa niebieskiego, lecz ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie."
        tradycja-2007.blog.onet.pl/
        • pocoo Re: Kto do kościoła chodzi sam sobie szkodzi. 02.07.11, 11:01
          tade-k53 napisał:

> Mt 7:21 "Nie każdy, który Mi mówi: Panie, Panie!, wejdzie do królestwa niebie
          > skiego, lecz ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie."

A czy to maleńkim przypadkiem nie ludzie mowili i mówią co jest Wolą Boga? Jednemu Izraelicie Bóg objawił "to",innemu "tamto". Jednemu się przyśniło "to",innemu "tamto".Ot i wiarygodne źródła."Słuchajcie,przeze mnie przemawia Bóg,
          Bóg kazał mi wam oznajmić..." Nawet ciekawa ta Wola Wszechwiedzącego i Wszechpotężnego Boga.
    • strikemaster Re: Kto do kościoła chodzi sam sobie szkodzi. 02.07.11, 15:55
      Katolik 2010? :)))
      To jak będzie z tym kiltem?
    • chai22 Re: Kto do kościoła chodzi sam sobie szkodzi. 07.07.11, 15:19
      wow jaki wierszyk, dlugo nad nim myslales?
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka