Dodaj do ulubionych

Czasy ostateczne na ziemi

27.12.19, 15:29
Żyjemy, w magicznym okresie już w przyszłym roku wejdziemy w chwile przepowiedni Nostradamusa, objawień Fatimskich i tych z biblii, czyli zostało nam dziesięć lat do końca naszego istnienia na ziemi. Jak będzie, wyglądał, nasz koniec na ziemi nie jest, to już dla nas żadną tajemnicą bowiem Bóg powiedział, że jeżeli będziemy podążali droga zła, czyli drogą życia w grzechu to doprowadzimy do naszego końca istnienia na ziemi. Jeżeli zaś będziemy podążali drogą zbawienia i odrzucimy na ziemi zło i życie w grzechu to powrócimy, wtedy z powrotem do Raju gdzie żyć będziemy znowu wiecznie. Czyli wszystko zależy, od człowieka jak będzie wyglądał nasz koniec w czasach ostatecznych na ziemi, czy będzie to dla ludzkości okres cierpienia, czy też wiecznego szczęścia. Grupa ludzi wśród dziennikarzy i patologicznych środowisk, czyli z elit ludzi zamożnych i wpływowych na świecie będzie kusiła ludzkość, aby podążała, drogą zła drogą życia w grzechu kusząc ludzi do demoralizacji, aby stoczyć świat na drogę, która poprowadzi ludzkość w przepaść, czyli do wiecznego cierpienia. Czyli już za dziesięć lat przekonamy się jak będzie wyglądał nasz koniec i czy ludzie przegrają tę walkę na ziemi ze złem, czy też wyjdą z niej zwycięsko.
Obserwuj wątek
    • feelek Re: Czasy ostateczne na ziemi 27.12.19, 15:55
      stropekroztropek: "Jak będzie, wyglądał, nasz koniec na ziemi nie jest, to już dla nas żadną tajemnicą bowiem Bóg powiedział, że jeżeli będziemy podążali droga zła, czyli drogą życia w grzechu to doprowadzimy do naszego końca istnienia na ziemi"

Ufff... Nie podążam drogą życia w grzechu, owszem czasem zdarzy mi się zrobić zło. Wczoraj np. przez nieuwagę potłukłem dzbanek na herbatę. Ale ogólnie: nie robię nic złego, więc: uffff. Świat się raczej nie skończy. Dzięki.

"... Czyli już za dziesięć lat przekonamy się jak będzie wyglądał nasz koniec..."

ale to chyba niemożliwe jest: jeżeli spotka nas koniec, to nie "... przekonamy się jak będzie wyglądał....",

nie chciałbym sprawiać panu zawodu, ale co będzie, jeśli za 10 lat Świat i my będziemy się mieli dobrze?

.....a ja tak uważam: za 10 lat Świat będzie miał się o wiele lepiej niż dzisiaj.
      • edico Re: Czasy ostateczne na ziemi 27.12.19, 17:35
        Religie od samego zarania służyły jako środek sprawowania władzy i nic poza tym. Doskonale obrazuje to fakt, że nigdy nie miały one charakteru teorii o zjawiskach w naturze. Nigdy też nie oczekiwano od nich wyjaśnień na temat Natury. Miały wywoływać strach przed niewidzialnymi mocami, którymi dysponowali prorocy. Otóż właśnie ci prorocy, ich apostołowie wykorzystywali jedynie ignorancję i łatwowierność swoich wiernych towarzyszy. Jesteś doskonałym forumowy przykładem tego zauroczonego religijnym strachem gremium.

--
        Jeśli mijasz się z prawdą, to przynajmniej się jej ukłoń. (Karol Kord)
        • stropekroztropek Re: Czasy ostateczne na ziemi 27.12.19, 19:51
          edico napisał:

> Religie od samego zarania służyły jako środek sprawowania władzy i nic poza tym
          > . Doskonale obrazuje to fakt, że nigdy nie miały one charakteru teorii o zjawis
          > kach w naturze. Nigdy też nie oczekiwano od nich wyjaśnień na temat Natury. Mia
          > ły wywoływać strach przed niewidzialnymi mocami, którymi dysponowali prorocy. O
          > tóż właśnie ci prorocy, ich apostołowie wykorzystywali jedynie ignorancję i łat
          > wowierność swoich wiernych towarzyszy. Jesteś doskonałym forumowy przykładem te
          > go zauroczonego religijnym strachem gremium.
          >

Religia powinna służyć tylko do tego, aby nauczyć ludzi odróżniać dobro od zła i aby im pomóc wejść na drogę która poprowadzi ich do Raju i do życia wiecznego.
      • stropekroztropek Re: Czasy ostateczne na ziemi 27.12.19, 19:49
        Potłuc dzbanek nie jest to żadne zło, każdy człowiek wie czym jest zło i życie w grzechu. Ja się nigdy nie mylę i zawsze co napiszę i co opiszę to tak się później stanie jeżeli ktoś mi nie wierzy przekona się za 10 lat chociaż inni się już przekonali o innych rzeczach o których wcześniej pisałem.
        • kociak40 Re: Czasy ostateczne na ziemi 27.12.19, 20:40

" Ja się nigdy nie mylę i zawsze co napiszę i co opiszę to tak się później stanie" - stropekroztropek

Wysoko buja swoją głupotą i to bez asekuracji.

--
          -----
          "Czas spędzony z kotem, nigdy nie jest stracony"
        • feelek Re: Czasy ostateczne na ziemi 27.12.19, 20:54
          Ja, feelek, nigdy tu nie napisałem niczego, co by się potem nie sprawdziło i oświadczam ci panie Stropekroztropek, że za 10 lat nic złego się Światu nie przydarzy.

Owszem, Świat , tak jak dotąd przezwycięży szereg problemów, jakie przed nim staną i po tych 10 latach będzie się miał o wiele lepiej niż obecnie.

W Polsce, za 10 lat będziemy mieli 27.12.2029:
          1.będzie 7000 km autostrad (jest 4000),
          2.ludzie będą zarabiali 4/5 tego, co Niemcy,
          3.PiSowcom pozostanie już tylko 7 lat odsiadki, Prezydent nie skorzysta z prawa łaski wobec panów: Zbigniewa Z., Jarosława K., Andrzeja D.
          4.Donald Tusk będzie się przygotowywał do reelekcji [wybory już w maju 2030!],
          5.ośrodek reedukacji b. kapłanów "Wyjście z PeD" powoli będzie kończył swoją działalność, pożądane zawody po wyjściu z PeD? Hydraulik, ustawiacz tokarek do obróbki skrawaniem, konserwator powierzchni płaskich ...
          6. PIT 45-K do rozliczania Kościoła Katolickiego zostanie zastąpiony zryczałtowanym podatkiem EEP (ex ecclesia pecunia),

a na Świecie?
          1. Amerykanie, Niemcy, Francuzi, Polacy przestaną jeździć SUV - ami, dzięki temu na samochód będzie stać każdego Bangladeszczyka. Oczywiście będzie to samochód napędzany energią fal morskich, co będzie się wiązało ze zbilansowaniem emisji CO2 do atmosfery.
          2. węgiel będzie używany wyłącznie do celów medycznych
          3. Greenpeace, WWF ogłoszą zakończenie działalności
          4. Papież Franciszek III ogłosi kanonizację Adama Smitha, Miltona Friedmanna i 5 innych monetarystów zwanych "Liberalną 7". Bezdomny emigrant z Polski, Tadeusz R. ogłosi w związku z tym w Monachium apostazję.
            • kociak40 Re: Czasy ostateczne na ziemi 29.12.19, 22:53

" Ja się nigdy nie mylę i zawsze co napiszę i co opiszę to tak się później stanie ..."

Pierwszym autorem tego stwierdzenia jest stropekroztropek. Feelek użył to stwierdzenie
              jako parafrazę.

"Synu, - chyba Cię Bóg opuścił!" - suender - (dotyczy to obu forumowiczów).

Bóg przełamał w sobie niechęć i teraz ma dwie niechęci.

--
              -----
              • feelek Re: Czasy ostateczne na ziemi 30.12.19, 00:41
                kociak40: "Pierwszym autorem tego stwierdzenia jest stropekroztropek. Feelek użył to stwierdzenie
                jako parafrazę."

tak było, tylko ja tego użyłem aby trochę sobie pokpić z tonu p. Stropekroztropek'a.
                Dla jasności: ja się mylę b. często i nie uzurpuję sobie że jestem wszystkowiedzący.
                • kociak40 Re: Czasy ostateczne na ziemi 30.12.19, 04:08

"Dla jasności: ja się mylę b. często i nie uzurpuję sobie że jestem wszystkowiedzący." - feelek

Każda wiara religijna jest jak lampa naftowa. Od czasu do czasu, trzeba przyciąć knot
                  aby nie dymiła.

--
                  -----

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka