Dodaj do ulubionych

Odejścia Kościoła od wiernych i od .....

23.04.20, 16:40
Jezus powiedział do swoich apostołów: Idźcie i głoście:.... Darmo otrzymaliście, darmo dawajcie! Nie zdobywajcie złota ani srebra, ani miedzi do swych trzosów. Nie bierzcie na drogę torby ani dwóch sukien, ani sandałów, ani laski.....
Idźcie! Głoście! Darmo dawajcie! Nie szukajcie pieniędzy i dóbr materialnych! Niestety K.K. odszedł od nauki Jezusa i bardzo oddalił się od wiernych.Czy znajdzie siłę prawdziwej wiary aby zrezygnować z drogi grzechu i zbliżyć się do nauki Jezusa? I też zbliżyć się do..........?
Obserwuj wątek
   • mim1652avo Re: Odejścia Kościoła od wiernych i od ..... 24.04.20, 13:36
    Jeszcze tego samego dnia Jezus wyszedł z domu i usiadł nad jeziorem.........Wypełnia się więc na nich proroctwo Izajasza: „Będziecie słuchać, lecz nie zrozumiecie, będziecie patrzeć lecz nie zobaczycie „
    Słowa Jezusa znajdują precyzyjne odniesienie do aktualnego, szybkiego, strukturalnego i moralnego oddalanie się K.K. od wiernych który to (K.K.) „ patrzy i nie widzi, słyszy i nie rozumie „ .” Idźcie i głoście:....”
    Dzisiaj - szanowny Panie oszolom - przyszedł czas zauważenia że poprzez szatański centryzm (bogactwo, nieograniczone pragnienie władzy,butę, zawiść, arogancję, zboczenia seksualne itd) K.K. odszedł lata świetlne od wiernych a NIE WIERNI ODESZLI OD K.K!To ogromna różnica!
    Jeśli owieczki ( wierni ) Panie oszolom, rozbiegają się na wszystkie strony, oddalają się od pastwiska i pasterza (K.K.) to ich wina ( wiernych ) czy pasterza ( K.K. ) który nie spełnia swoich obowiązków wskazanych przez Jezusa? Dlaczego K.K. nie spełnia nauk Jezusa? Bo zamiast zajmować się owieczkami (wiernymi) liczy pieniądze, napełnie własne trzosy złotem i srebrem i bierze torby pełne wyszukanych sukien Panie oszolom! Szatan jest sprytny, proszę nie wpadać w jego sieci, Panie oszolom.Z poważaniem
  • wawrzanka Re: Odejścia Kościoła od wiernych i od ..... 23.04.20, 22:36
   K.K. nigdy nie miał siły prawdziwej wiary. Siła prawdziwej wiary istniała może w Średniowieczu, za czasu świetności zakonów. Ale nigdy w centrum dowodzenia KK. Tam od początku była Sodoma i Gomora. Nic się od tamtej pory nie zmieniło poza jednym: trudniej manipulować gawiedzią. Jeszcze się da, ale mechanizm się zacina.
    • wawrzanka Re: Odejścia Kościoła od wiernych i od ..... 24.04.20, 12:39
     oszol-lom-z-rm napisał:

     > Wiara żywa jest do dziś w małych wspólnotach zwl w jajach Afryki Azji oraz w Am
     > eryce

     Nareszcie wiadomo skąd się wzięły na płaskiej ziemi kontynenty. Gdy Bogu znudził się bliski wschód, zniósł trzy jaja. Wykluły się z nich: Afryka, Azja oraz Ameryka. Północna i Południowa, zapewne bliźnięta jednojajowe. To musiało byś stosunkowo niedawno, skoro jest w nich żywa wiara. Nadal niewyjaśnione pozostaje pochodzenie Australii.
     • awariant Re: Odejścia Kościoła od wiernych i od ..... 24.04.20, 19:42
      wawrzanka napisała:

      > Nadal niewyjaśnione pozostaje pochodzenie Australii.

      Było tak, że z jedno z jaj nazywało się Godwana.
      Wysiadywała je samica dziobaka, a z pozostałych po wylęgu skorupek powstała Australia.
      Łatwo to zauważyć, bo między Australią a Azją pełno jest drobniejszych okruchów.
      • mim1652avo Re: Odejścia Kościoła od wiernych i od ..... 27.04.20, 12:56
       I znowu mamy naszego osioloma - z - rm.Dlaczego kościól ingeruje wspr. wychowania dzieci? Rodzice przyzwalają by ich dorastający syn czy córka zamieszkiwali na próbę bez ślubu!Kościól ma prawo karcić jeśli skłamałeś przed Bogiem itd.
       Szanowny Panie oszolom, z całym szacunkiem dla zgorzkniałego staruszka jak Pan (czym skorupka za młodu nasiąknie tym na starość trąci ) zwala Pan, jak zawsze, winy kościoła na ich ofiary.Z szacunkiem dla Pana z racji lat, a nie intelektu, pozwolę sobie przypomnieć Panu że to kościół oddala się od wiernych a nie wierni od kościoła.To ogromna różnica.Bez cienia złośliwości, ale dzisiaj jaki rozumny ojcieć czy matka posłałby dziecko do parafii?Panie osiolom, skąd bierze Pan prawdy o Bogu i o Jego jedynych “pośrednikach” w czarnych sukniach.Czy, według Pana, Panie oszolom Bóg potrzebuje pośredników?Jakim prawem Pan pisze o Bogu jeśli o Bogu nic Pan nie wie i odsyła do odp księdza?Według mnie, Szanowny Panie , to co Pan powinien robić to – absolutnie bez ironii, intencji obrazy Pana i z góry proszę o chrześcijańskie wybaczenie – modlić się, robić dobro, pomagać słabszym duchowo, szerzyć miłość i nadzeję a nie strach.Widzę. osobiście, w Pana eksternacjach wpływ szatana; on mąci ludzkie umysły, jest sprytny i działa na zło.Proszę wypędzić go z siebie.
       Panie oszolom, Stwórca to nieskończona miłość.Kościół to PRYWATNA ORGANIZACJA.Stwierdzanie że współżycie bez ślubu kościelnego to “na kocią łapę „ i rozpowszechnianie tego poglądu jest dramatycznie krzywdzące dla tych par i, zwłaszcza, niestety , dla ich dzieci.To jest nieludzkie i niemoralne ale nie dziwi: mówimy o kościele.To są rany moralne, wpływają negatywnie na jakość życia tych rodzin.Powinni złożyc do europejskiego sądu do praw człowieka skargę o zapłatę odszkodowań za krzywdy moralne, tak jak za gwałty.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka