Dodaj do ulubionych

Czy A. Duda jest wolnomularzem?

20.05.20, 02:23
Andrzej Duda, znany również jako Prezydent, został wolnomularzem. W chwilach wolnych od prezydentury A. Duda muruje w ogrodach pałacu prezydenckiego mur oporowy.

Gdy w 2015 A. Duda zamieszkał w pałacu przy Krakowskim Przedmieściu, zauważył brak takiego muru. Będąc wszechstronnie uzdolnionym, p. Prezydent poradził sobie z zadaniem doskonale, choć, jak podkreśla, nigdy wcześniej nie trzymał w ręku kielni. Co najwyżej młotek, co potwietdziła przechodxąca żona prezydenta, z domu Kornhsuser słowami : "-Młotek!" rzuconymi w kier. Prezydenta. Obecnie wolny mur im. Prezydenta Dudy cieszy oko zwiedzających ogrody innych prezydentów.
Obserwuj wątek
  • feelek Re: Czy A. Duda jest wolnomularzem? 22.05.20, 15:51
   Jest!

   Jak donosi Agencja "Wolna Kurskja" w swą ostatnią podróż jako Prezydent RP,
   Andrzej Duda
   do Florencji się uda
   [to we Włoszech ( nie mylić z tymi pod Warszawą)].
   Tam spędzi dwa dni na zwiedzaniu Kopuły Bruneleskiego. Jak się dowiaduje korespondent Agencji, Jarosław Lutosławski, panu Prezydentowi zależy na poznaniu konstrukcji wewnętrznego muru [ ułożonego w b. skomplikowaną jodełkę] budowli, ponieważ nie mieści się to w [jego] kopule.
   W ten sposób mularz Duda pogłębi swą mularską wiedzę i zostanie ostatecznie uznany za wolnego mularza, czemu niektórzy przeczą.

   Przeczą temu, że jest wolnomurarzem.
    • feelek Re: Czy A. Duda jest wolnomularzem? 24.05.20, 01:07
     Wbrew temu co podała Agencja Wolna Kurskja, Agencja Wolna Kurskja podaje, że Prezydent Jeszcze Andrzej Duda skorzystał z pobytu we Florencji i wizyty w kopule Bruneleskiego. W kopule nie zaproponowano mu medytacji, ale to medytacja zaproponowała mu siebie. Bardzo śmieszna pomyłka tzw. literówka stanęła PAD na drodze. Chodziło oczywiści nie o medytację, a o medycejską, a właść. Medycejską Katarzynę, Matkę Prawda Królów Wyklętych, ale też tej dz... Królowej Margot, co jak wiadomo dawała na prawo i lewo, co wiemy z Królowej Margot, co ją grała ta Adjani Isabelle mniam, mniam...

     ... z powyższych powodów Prezydent Jeszcze Andrzej Duda wrócił do Wwy bez konsumatum w ramiona swej żony p. Kornhauser Dudy Agaty.
     • awariant Re: Czy A. Duda jest wolnomularzem? 24.05.20, 01:38
      feelek napisał:

      > ... z powyższych powodów Prezydent Jeszcze Andrzej Duda wrócił do Wwy

      Prezydent Andrzej Jeszcze Duda był bardzo rozczarowany tym. że wybrał Florencję zamiast
      Borów Tucholskich, gdzie znajoma z Twittera obiecała mu pokazać, jak wiosną się puszcza
      budzi do życia.
  • feelek Re: Czy A. Duda jest wolnomularzem? 30.05.20, 18:19
   "....Co najwyżej młotek, co potwietdziła przechodxąca żona prezydenta, z domu Kornhsuser słowami : "-Młotek!" rzuconymi w kier. Prezydenta..."

   zachodzi uzasadnione pytanie:
   czemu Agata Duda nazwała męża per "młotek"...
   pojawia się obawa o molestowanie w rodzinie Dudów
   PAD wystąpi o niebieską kartę, czemu na drodze stoi fakt, że zameldowani w Zakopanem Dudowie nie mają gdzie złożyć wniosku - Zakopane to miejsce, gdzie nie ma wypadków molestowania w rodzinach.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka