Dodaj do ulubionych

Katolicy nie chcą być okradani przez Watykan

08.06.20, 17:46
TVN24 | Świat6 czerwca 2020,
Biuro prasowe Watykanu poinformowało w piątek o zatrzymaniu i osadzeniu w areszcie żandarmerii brokera Gianluigiego Torziego, który pośredniczył w będącej przedmiotem śledztwa operacji zakupu kamienicy w Londynie za 200 milionów euro.
Sprawa zakupu kamienicy przez Watykan wywołała w ubiegłym roku skandal, ponieważ - jak ujawniły media – pieniędze na tę transakcję pochodziła ze świętopietrza, czyli datków na dobroczynną działalność papieża.

Ty. który dawałeś na tacę te twoje biedne 10 zł ciesz się! Jesteś, teoretycznie, właścicielem1 cegiełki.Watykan to GmbH, S.p.A, United Corporation of World itd.Wszędzie gdzie są pieniądze, są te czarne diabły w szamańskich sukniach, gwałcący, kradniący, zamykający oczy na morderstwa, narkomani, oszuści .

Obserwuj wątek
   • mim1652avo Re: Katolicy nie chcą być okradani przez Watykan 09.06.20, 21:03

    Watykan: areszt dla włoskiego brokera - Vatican News
    W Watykanie aresztowano wczoraj wieczorem włoskiego brokera Gianluigiego Torziego, który pośredniczył w inwestycjach Stolicy Apostolskiej w Londynie. Zarzuca się mu wyłudzenia, przywłaszczenia, oszustwo i pranie pieniędzy. Grozi mu 12 lat więzienia.
    Krzysztof Bronk - Watykan
    Torzi stawił się wczoraj wraz ze swymi prawnikami w Watykanie na przesłuchanie. Po jego zakończeniu prokurator Gian Piero Milano wydał nakaz aresztowania.
    Watykański komunikat prasowy precyzuje, że włoski broker pośredniczył w głośnej sprawie zakupu nieruchomości w Londynie. Po zatrzymaniu został osadzony w Watykanie, przy posterunku żandarmerii watykańskiej.
    Skąd u was tyle nienawiści do kościoła?
    Pieniędze na tę transakcję pochodziła ze świętopietrza, czyli datków na dobroczynną działalność papieża.Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka