Dodaj do ulubionych

kosciól prawdziwym przyjacielem gejów

25.06.20, 18:43
www.fronda.pl/a/byly-homoseksualista-to-kard-sarah-jest-prawdziwym-przyjacielem-homoseksualistow-nie-ideolodzy-lgbt,146303.html
-mam mieszane uczucia, nie wiem co o tym sądzić
Obserwuj wątek
    • suender Re: kosciól prawdziwym przyjacielem gejów 25.06.20, 19:38
      oszoł:

> -mam mieszane uczucia, nie wiem co o tym sądzić

Nie wiem co o tym sądzić, gdyż nie starcza Ci wiedzy:
      Kard. Sarah nie jest PRAWDZIWYM gejem, bo tacy nie istnieją, gdyż nie potrafią udowodnić swego GEJOSTWA, - nawet przed sądem, - ot co, ....! A co najgorsze ten Sarah podszywa się perfidnie pod te niby LBGT, a faktycznie to jest tylko zwykłym lichym udawaczem, - he, he, he, he, ....

Oszoł!, - bądź dobrej myśli, zdeprawowane praktykanty sex-okultyzmu (jestem doskonałym znawcą tych spraw!) zostaną wyrwani jak chwasty i w ogień wrzuceni i będą płonąć jak POCHODNIA, - ot co, .......

Pozdrawiam optymistycznie.
      • awariant Re: kosciól prawdziwym przyjacielem gejów 25.06.20, 22:36
        suender napisał:

> Nie wiem co o tym sądzić, gdyż nie starcza Ci wiedzy:
        > Kard. Sarah nie jest PRAWDZIWYM gejem, bo tacy nie istnieją, gdyż
        > nie potrafią udowodnić swego GEJOSTWA, - nawet przed sądem, - ot co, ....!
        > A co najgorsze ten Sarah podszywa się perfidnie pod te niby LBGT, a faktycznie
        > to jest tylko zwykłym lichym udawaczem, - he, he, he, he, ...

Czy obaj nie moglibyście zacząć czytać artykułów, o których dyskutujecie?
        Akurat kard. Sarah jest Watykańskim odpowiednikiem naszego abp. Jędraszewskiego.
        Nie mam tu na myśli preferencji seksualnych, ale publiczne wypowiedzi na temat LGBT.
        • suender Re: kosciól prawdziwym przyjacielem gejów 26.06.20, 09:22
          awariant:

> Czy obaj nie moglibyście zacząć czytać artykułów,

"Obaj", - czyli kto? Ja na FR jestem tzw. "einsamer Krieger" chrześcijański i nie odpowiadam za innych. Nawet Oszoł nie jest z mojej parafii i tu działa na własną odpowiedzialność (ma ca. 75 dobrych wpisów, a reszta wiesz jakie.), a nie moją, - ot co, ...

> Akurat kard. Sarah jest Watykańskim odpowiednikiem naszego abp. Jędraszewskiego.

Formalna "watykańskość" jednego i drugiego sama z siebie nie nobilituje obydwu.
          Wspomnij: Judasza "apostolstwo" znobilitowało (he, he, he,) do tego, że stał się Synem Zatracenia, - ot co.
          "Ucz się Synu ucz, nauka to potęgi klucz, w tym moc, kto więcej umie!", - he, he, he, ......

Pozdrawiam edukacyjnie.
          • awariant Re: kosciól prawdziwym przyjacielem gejów 26.06.20, 17:10
            suender napisał:

> "Obaj", - czyli kto?

Ty i oszołom.
            Akurat wy dwaj wypowiadacie się na temat artykułu, nie zapoznawszy się wcześniej z jego treścią.
            Takie małe qui pro quo w temacie LGBT może i jest zabawne, ale raczej o inteligencji nie świadczy.

Na pocieszenie podrzucam filmik o nawróconym homoseksualiście Dougu Mainwaringu:
            www.youtube.com/watch?v=k8xo-3ZnzEE
            • suender Re: kosciól prawdziwym przyjacielem gejów 26.06.20, 19:57
              awariant:

> Akurat wy dwaj wypowiadacie się na temat artykułu, nie zapoznawszy się wcześniej z jego treścią.

1. Nie łącz mnie z oszołem!
              2. A co żeś tam takiego wyczytał innego niż ja?
              Podejrzewam jakoby Ci chodziło, że Kard. Sarah jest zdania, że trza wyzwolić katolickich homoseksualistów, a w tym jest sęk. Już od X czas Ci powtarzam, że PRAWDZIWI homoseksualiści nie istnieją, w tym nie istnieją homoseksualiści katoliccy. Dlaczego? Gdyż żaden z nich nie dowiódł swego GEJOSTWA nawet przed sądem! Zatem podkreślam ponownie: Kard. Sarah się poważnie myli sądząc, że PRAWDZIWI homoseksualiści są w KK.

Teraz podaj swoją wersję, co w tym artykule pisze, - he, he, he, ....

> Na pocieszenie podrzucam filmik o nawróconym homoseksualiście Dougu Mainwaringu:
              > www.youtube.com/watch?v=k8xo-3ZnzEE

O tym, czy filmik przedstawia PRAWDZIWEGO nawróconego, czy tylko tak się mieniącego, wie tylko NIEBO, - ot co, .....

Pozdrawiam logicznie.
              • awariant Re: kosciól prawdziwym przyjacielem gejów 26.06.20, 22:56
                suender napisał:

> 1. Nie łącz mnie z oszołem!

Dlaczego? - bardzo mi do siebie pasujecie, choć wyznajecie innych bogów.

> 2. A co żeś tam takiego wyczytał innego niż ja?

Streszczenie wypowiedzi z blogu nawróconego homoseksualisty Douga Mainwaringa.
                w której ten pochwala kardynała Roberta Saraha, niedoszłego papieża z Afryki.
                • suender Re: kosciól prawdziwym przyjacielem gejów 27.06.20, 07:37
                  awariant:

> Dlaczego? - bardzo mi do siebie pasujecie, choć wyznajecie innych bogów.

- Oszoł jest młodym człowiekiem i popełnia w postach ca. 25% błędów, więc się musi jeszcze wiele nauczyć, np. o nie mieszaniu polityki do spraw konfesyjnych.

- Co do tzw. "innych bogów" to zapewne myślisz o Demonach, ich jest wiele, w odróżnieniu od JEDYNEGO Potężnego ZEBAOTH. Cbdo.

> nawróconego homoseksualisty Douga Mainwaringa

Jak zacytujesz, iż ten Douga Mainwaring jest PRAWDZIWIE nawrócony, - to pogadamy, - na razie włóżmy owe "nawrócenie" pomiędzy bajki! He, he, he, he, ......

Pozdrawiam edukacyjnie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka