Dodaj do ulubionych

Grzech, co to jest ?

18.09.20, 20:40
stropekroztropekRe: Kiedy szatan przestanie istnieć13.09.20, 00:20
Szatan nie ma żadnych wysłanników do piekła trafiają ci, którzy popełniają najcięższe grzechy na ziemi obojętnie czy są osobami wierzącymi czy też nie to nie ma żadnego znaczenia

Nasz rodzimy filozof formatu roztropka, sprytnie ukrywa chłopka pod stropkiem.Sam nickname to cały poemat i jego selfie.Wstydzi się być chłopkiem, nawet nie chłopem nie mówiąc już o rolniku.Chłopek, to mniej niż chłop, to coś „pod chłopem” w przenośnym, lub, niestety, czasami, dosłownym tego słowa znaczeniu.Cóż, to forum religii więc, ”pod chłopem” dla jego przyjemności (chłopa) lub obydwu.Przebaczymy mu.Na wsi nie ma rozrywek.Albo gnój widłami ładujesz w smrodzie i ciemności (umysłowej), albo cycuszki łacianej pieścisz przy dojeniu i potem dajesz buziaka na dobranoc.Życie trudne ale zdrowe.Gnojem śmierdzi, słoma mu z butów wychodzi, ale stresu nie ma.Co niedziela garnitur czarny, koszula biała wykrochmalona, krawat czarny i do świątyni z rodzinką (łaciata nie, kobita zazdrosna i nie pozwala na zażyłość przy ludziach).Na tacę najmniej stówkę trza dać, żeby widzieli.Do tej pory tak było. Potem zapomniało się dać buziaka na dobranoc łaciatej i ona, obrażona, kopytkiem w główeczkę.Rozjaśniło się nagle wszystko!Nie można doić i potem buziaka nie dać.Ma rację, ona.Robić tak, to grzech.Wot, trza to ludziom wytłumaczyć, nauczyć tych niewiernych tak, aby w piekielny ogień na czasy czasów nie wpadli.
Ten roztropek to łaskawy geniusz.Zadajmy mu parę pytań w naszym interesie:
- co to jest grzech?Własnego konceptu umysłwego nie będzie po kopytku łaciatej.A może grzech to tak jak mówi Ali, czarny sługa: „grzech to ukraśc krowę Ali, dobry uczynek to Ali ukraść krowę”.Wchodzimy na delikatny temat absolutnie względnych pojęć dobra i zła.Jesteśmy pewni że dobro i zło istnieją?Stropek nas olśni.
1 Bóg ST, potopił narody, dzieci, starców, ciężarne kobiety i ich nie narodzone dzieci i zrobił inne okrucieństwa przeciw ludzkości.Potem wyrył w granicie X przykazań dla ludzi.Miał do tego prawo z moralnego punktu widzenia?Czy jakikolwiek Bóg może mieć moralność?Morderstwo to grzech śmiertelny.Powinien iść do piekła nie uczyć innych co złe lub dobre.Nie miał do tego prawa.
2.Jeśli Bóg ST (Bóg zły, niższy,który stworzył ziemię jako królestwo zła wg E.Judasza) operował w stanie grzechu, to konsekwentnie wszystkie jego przykazanie i nauki są bez wartości.Jezus, w E.Judasza śmieje się z apostołów modlących się do tego Boga.
3.Z jakiej racji, na jakich podstawach kler, normalni ludzie, spadkobiercy moralni apostołów wyśmianych przez Jezusa (EJ) upoważniają się, nawzajem, aby być godnymi mówienia innym co dobre a co złe, sądzenia ich, straszenia okrutnymi torturami i brania za to pieniędzy na utrzymanie samych siebie i systemu władzy , przemocy i strachu?
4.Czy może być akceptowane wybielanie moralne przez kler morderców, gwałcicieli, przestępców wszystkich rodzajów, oszustów, złodziei it.?
5.Czy duchowni wszelkiego stopnia, pedofile serialni, mogą oczyszczać się (rozgrzeszać) nawzajem (żeby potem móc iść prosto na niebiańskie polany) i kontynuować akty pedofilii?A potem dają sakrament Św.komunii wiernym.
Roztropek, jakie są, jak piszesz, najcięższe grzechy za które idzie się do piekła których Bóg ST nie byłby już popełnil ?
Nie łudzę się, że odpowiesz, że coś tam sam bąkniesz.Nie jesteś umysłowo w stanie być samodzielnie produktywnym.Tylko łaciatą za cycki przy dojeniu i buziak na dobranoc.Potem tylko nożyczki i klej na PC.I straszenie, rozsiewanie strachu w niesprawnych umysłów.Poucz nas, dzielny rodaku, jak wrócić na autostradę wiecznego zbawienia.Daj nam promień wiedzy przekazanej Ci kopytkiem łaciatej w momencie szaleństwa.Oczekujemy.Nie zawiedź.
Obserwuj wątek
    • qwardian Re: Grzech, co to jest ? 19.09.20, 10:20
      @mim1656awo 18.09.20, 20:40

> Bóg ST, potopił narody, dzieci, starców, ciężarne kobiety i ich nie narodzone dzieci i zrobił inne okrucieństwa przeciw ludzkości.

Życie nie jest nic warte, jeżeli jest w grzechu, a śmierć jest niczym w świecie wypełnionym grzechem. Przedpotopowy świat nie zasługiwał na istnienie, był tylko okrucieństwem. Co ciekawe, w Auschwitz ludzie chcieli żyć, a współczesnej Holandii wybierają śmierć. Daje do myślenia..
      • pocoo Re: Grzech, co to jest ? 19.09.20, 12:29
        qwardian napisał:
        > Życie nie jest nic warte, jeżeli jest w grzechu...

Aniołowie zstępowali z nieba i "brali córki ziemskie za żony te, które sobie upodobali".Czy to też jest przedpotopowym grzechem? Potem bóg ich potopił.
        Nie było Dekalogu. Bóg ludziom nie mówił , jak mają żyć i uprawiać seks. Pozwalał szatanowi na pełną swobodę działań, a potem ukarał za to ludzi.
        Ty jesteś bezgrzeszny? Znasz boskie zakazy i nakazy? To dlaczego słuchasz szatana , a potem latasz do spowiedzi?
        • suender Re: Grzech, co to jest ? 19.09.20, 13:34
          pocoo:

> Czy to też jest przedpotopowym grzechem?

1. Zapytaj pod adresem: NIEBO, - ot co, ......
          2. Jak już będziesz WYNIESIONA to wytykaj ludziom grzechy, na razie ani mru mru, - ot co, .....
          3. Dlatego słuchasz Szatana, boś jest ułomnym człowiekiem, jak każdy żyjący, - ot co, .....

Wasz Suender.

P.S.: "Aż miło patrzeć, jak Kościół po kostkach kopie zabobonnych ateuszańskich wyznawców.
          Tak trzymać, - i ani kroku w tył!"
          • pocoo Re: Grzech, co to jest ? 19.09.20, 17:35
            suender napisał:

> 1. Zapytaj pod adresem: NIEBO, - ot co, ......
            > 2. Jak już będziesz WYNIESIONA to wytykaj ludziom grzechy, na razie ani mru
            > mru
            , - ot co, .....
            > 3. Dlatego słuchasz Szatana, boś jest ułomnym człowiekiem, jak każdy żyjący, -
            > ot co, .....
            Twoje pieprzenie nie doprowadza mnie do orgazmu, więc daruj sobie ośmieszanie.
            • suender Re: Grzech, co to jest ? 19.09.20, 18:21
              pocoo:

> nie doprowadza mnie do orgazmu, ....

1. Będziesz WYNIESIONA!
              2. Z orgazmem musisz się pożegnać na stałe.
              Teraz zastąpią Ci to bóle głowy, - ot co, ...

Twój Suender.
              • pocoo Re: Grzech, co to jest ? 19.09.20, 19:00
                suender napisał:

> 2. Z orgazmem musisz się pożegnać na stałe.

Z tego co czuje, to jeszcze nie teraz, ale tylko wtedy, kiedy ja zechcę.

> Teraz zastąpią Ci to bóle głowy, - ot co, ...
                >
                Na pewno nie dzisiaj.
              • pocoo Re: Grzech, co to jest ? 19.09.20, 19:48
                suender napisał:

> 2. Z orgazmem musisz się pożegnać na stałe.
                > Teraz zastąpią Ci to bóle głowy, - ot co, ...

Zazdrość jest grzechem.

> Twój Suender.

Mój?! "O kurka wódka"! Mój?! "O rany boskie"!!!
      • kociak40 Re: Grzech, co to jest ? 19.09.20, 15:13
        oszol-lom-z-rm napisał:

> To inaczej mówiąc przewinienie wykroczenie lub przestępstwo

Zbyt ogólne stwierdzenie i nie wyjaśniające.
        Są różne religie, różni Bogowie. To co w jednej jest grzechem,
        w innej prowadzi do zbawienia.
        Obowiązujących wszystkich obywateli, bez wyjątku, określa to
        Kodeks Karny i Kodeks Cywilny. Też określa kary za te wykroczenia.
        Wszystko inne jest dozwolone i podlega tylko ocenie moralno-etycznej
        innych obywateli.
        Określanie tego w pojęciu religijnym, trzeba określać do jakiej religii
        to dotyczy oraz jakiego Boga.
      • pocoo Re: Grzech, co to jest ? 19.09.20, 17:31
        oszol-lom-z-rm napisał:

> To inaczej mówiąc przewinienie wykroczenie lub przestępstwo

Dlatego na każdej mszy bijesz się w pierś przestępco mówiąc;"moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina".Czas zawiadomić organy ścigania.
        • kociak40 Re: Grzech, co to jest ? 19.09.20, 20:36

"Dlatego na każdej mszy bijesz się w pierś przestępco mówiąc;"moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina"." - pocoo

To tylko taki pusty gest na oszukanie Boga, bo wierzą, że na mszy Bóg na nich patrzy.,
          Zamiast w piersi, powinni uderzać się w głowę, były lepszy skutek.
          • pocoo Re: Grzech, co to jest ? 21.09.20, 07:35
            kociak40 napisał:

> Zamiast w piersi, powinni uderzać się w głowę, były lepszy skutek.
            >
            Oni wiedzą, że mogliby tylko nabić sobie guza.
            Buddyści walą czołem w miękkie poduszeczki na podłodze.
            Muzułmanie w szmatkę na ziemi i to tylko aby, aby.
            Wszyscy religijni oszukują swoich bogów
            • suender Re: Grzech, co to jest ? 21.09.20, 20:37
              pocoo:

> Wszyscy religijni oszukują swoich bogów

1. Pocoo puknij się w głowę. Pokaż mi aby jednego religijnego, który by miał Boga na WŁASNOŚĆ.
              To by ten drugi automatycznie nie był BOGIEM. Czy już na starość zbaraniała?

2. Będziesz WYNIESIONA!

Twój Suender.

p.s.: "Nie może być moim przyjacielem, ten co wierzy w ateistyczne gusła!"
              • pocoo Re: Grzech, co to jest ? 22.09.20, 08:34
                suender napisał:

> > Wszyscy religijni oszukują swoich bogów
                >
                > 1. Pocoo puknij się w głowę. Pokaż mi aby jednego religijnego, który by miał Bo
                > ga na WŁASNOŚĆ.

Każ Hindusom puknąć się w głowę.Muzułmanom tez i wszystkim tym miliardom ludzi, którzy nie mają wieści bezpośrednio z NIEBA, tak jak ty.
                Dochodzi do mnie , że jesteś coraz bardziej chamski z bezradności mentorze.Jedynie możesz mnie na odległość cmoknąć w piętę.

> To by ten drugi automatycznie nie był BOGIEM.

W Dekalogu napisano to, co powiedział ludziom jedyny bóg; NIE BĘDZIESZ MIAŁ INNYCH BOGÓW PRZEDE MNĄ"
                >
                > 2. Będziesz WYNIESIONA!

Wal się!

> Twój Suender.

Ja takiego chamskiego cymbała jak ty, nie chcę. Zwisasz mi .
                >
                > p.s.: [i]"Nie może być moim przyjacielem, ten co wierzy w ateistyczne gusła!"[/
                > i]
                No i gitara...mentorze.
                • suender Re: Grzech, co to jest ? 22.09.20, 13:38
                  pocoo:

> Każ Hindusom puknąć się w głowę.Muzułmanom tez i wszystkim tym miliardom ludzi, ....

1. A dlaczego mam im kazać. Nie wszyscy oni twierdzą, że mają SWOICH bogów.
                  Ja jako Chrześcijanin-Katolik też nie mam swego boga.
                  Bóg Chrześcijan-Katolików nie istnieje, bo Wszechmocny Adonai nie jest ich [b]WŁASNOŚĆIĄ/b], - a jak już to On ich ma na WŁASNOŚĆ!, - jak wszystkich ludzi Świata..

Przeczytaj to 1000 razy i powtórz 100 tysięcy razy, by się Keppele nieco poprawiło - he, he, he, he, he, ...

2. Będziesz WYNIESINA!

Twój Suender.

"Nie może być moim przyjacielem, ten co wierzy w ateistyczne gusła!"
                  • awariant Re: Grzech, co to jest ? 22.09.20, 14:28
                    suender napisał:

> 1. A dlaczego mam im kazać. Nie wszyscy oni twierdzą, że mają SWOICH bogów.

A co nieprawidłowego widzisz w konstrukcji językowej typu: "pies ma swojego pana"?
                    • pocoo Re: Grzech, co to jest ? 22.09.20, 14:39
                      awariant napisał:

> A co nieprawidłowego widzisz w konstrukcji językowej typu: "pies ma swojego
                      > pana"
                      ?

Tutaj wszyscy są "na cenzurowanym" u nieszczęśnika suendera. Najpierw było mi go szkoda, ale teraz już nie.
                      • awariant Re: Grzech, co to jest ? 22.09.20, 16:39
                        pocoo napisała:

> Tutaj wszyscy są "na cenzurowanym" u nieszczęśnika suendera.
                        > Najpierw było mi go szkoda, ale teraz już nie.

Folklor powinien być barwny i egzotyczny.
                        Tylko repertuar mógłby mieć nieco bogatszy.
                      • suender Re: Grzech, co to jest ? 28.09.20, 14:00
                        pocoo:

> nieszczęśnika suendera.

1. Jestem dla Cię bardzo spolegliwy.
                        2. A krzy.czy ZALEGA!
                        3. Będziesz WYNIWESIONA!

Twój Suender.

"Ateism jest ciężka formą opętania!"
                    • suender Re: Grzech, co to jest ? 28.09.20, 13:55
                      awariant:

> A co nieprawidłowego widzisz w konstrukcji językowej typu: "pies ma swojego pana"?

Źle zadane pytanie: Ono powinno brzmieć: Co delikwent pod w/w zwrotem rozumie?
                      Czyli w przypadku przedmiotowego zdania, powinieneś zapytać tego PIESA (on jest delikwentem), - co on rozumie? Ot co, ......

Wasz Suender.

p.s.: "Nie mam swojego BOGA!!!!"
                  • pocoo Re: Grzech, co to jest ? 22.09.20, 14:36
                    suender napisał:

> 1. A dlaczego mam im kazać.

Najłatwiej przypierdolić się do ...

> Nie wszyscy oni twierdzą, że mają SWOICH bog
                    > ów.

Bogowie czczeni przez Hindusów, nie są bogami czczonymi przez ciebie. Jest ich wielu.Też źle, gdyż bóg jest tylko jeden ten, wymyślony przez Żydów.

> Ja jako Chrześcijanin-Katolik ...

Pełen tolerancji i miłości...

> Przeczytaj to ...

Co?

Do pięt mi nie dorastasz, więc spadaj.
                    • mim1656awo Re: Grzech, co to jest ? 28.09.20, 13:12
                      Foggia, Włochy, filmują księdza podczas stosunku seksualnego z jednym z nich i potem szantażują. Dostają 20 tys. Euro, potem ksiądz zwraca się do policji..Nihil sub sole novum.Zwykły homoseksualizm kleru w KRK.Ale wiadomości są publikowane, ludzie czytają.To nie nasz ciemnogród.
                      NB.Jestem dziecinnie ciekawy co napisałiby forumowicze su.., os.., st...po spotkaniu z tym księdzem.Miękkie poduszki na krzesłach?
                    • kociak40 Re: Grzech, co to jest ? 28.09.20, 14:53

"Aby walczyć z przestępcami dopuszczającymi się grzechów,
                      należy bezzwłocznie i natychmiast powiadamiać odpowiednie
                      służby. Wiele lat temu miałem przestępstwo we własnym
                      mieszkaniu i natychmiast powiadomiłem gdzie trzeba.
                      Przestępca ma w rejestrze swój zapis i więcej tego nie
                      popełni.

Ps. zdjęcie przestępcy można obejrzeć - "w nowej karcie"

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka