Dodaj do ulubionych

Wojowniczy zakon selezjanów.

06.10.20, 08:16
poznan.wyborcza.pl/poznan/7,36001,26371285,wojna-ksiezy-w-zakonie-salezjanow-w-ruch-poszly-rece-gaz-i.html#S.main_topic-K.C-B.4-L.1.duzy#s=BoxWyboMT //
Obserwuj wątek
    • suender Re: Wojowniczy zakon selezjanów. 06.10.20, 20:24
      lumpior 06.10.20, 08:16

> Wojowniczy zakon selezjanów.

1. Dęty artykuł, - redaktor Piotr Żytnicki zeszedł na psy!
      2. Te owe SELEZJANY, skąd one sie niby wzieni?
      3. A Pocoo będzie WYNISIONA!

Wasz Suender.

p.s.: "Ateism jest ciężka formą opętania!"
    • derff Re: Wojowniczy zakon selezjanów. 08.10.20, 09:44
      Salezjanie to chyba jeden z najbardziej pozytywistycznych zakonów. Oni prowadzą szkoły zawodowe i opiekuja się młodzieżą. Bardzo mili i sympatyczni choć nieco szaleni, przypisuje się im motto"jak się zabawić i zbawić"
      • kociak40 Re: Wojowniczy zakon selezjanów. 08.10.20, 11:56

Salezjanie ... opiekują się młodzieżą. Przypisuje się im motto "jak się zabawić i zbawić" - deff

Nie tylko Salezjanie, ale wszyscy duchowni katoliccy, chcą się opiekować młodzieżą,
        zwłaszcza małymi dziećmi. Jest z tym ogromny problem z tymi ich zabawami.
        • suender Re: Wojowniczy zakon selezjanów. 10.10.20, 20:22
          kociak40:

> Nie tylko Salezjanie, ale wszyscy ...

Brak dowodu z wkładką łapówkową odbiera kociakowi rozum, że nawet czytać nie potrafi.
          Dlatego nie wie, że ten wątek nie jest o SALEZJANACH, lecz o SELEZJANACH.
          Chwalisz się iż studia skończyłeś, jak nawet po polsku czytać nie potrafisz, - chłe, chłe, chłe, .....

Wasz Suender.

p.s.: "Ateiści nie znają nawet swojej religii. Raz twierdzą, że BOGÓW są steki, a drugi raz, że nawet BÓG nie istnieje. He, he, he, he, ....." [Córka Leśnika]
          • kociak40 Re: Wojowniczy zakon selezjanów. 10.10.20, 20:47

"Dlatego nie wie, że ten wątek nie jest o SALEZJANACH, lecz o SELEZJANACH." - suender

Ja skopiowałem odpowiedz deffa. Żadne zakony mnie nie interesują.
            Ty dla mnie jesteś prymitywem bez wykształcenia średniego. Zadałem ci pytanie sprawdzające
            twoją wiedzę - "dlaczego w całym wszechświecie nie ma oddziaływań natychmiastowych?"
            Nigdy na nie nie odpowiesz, bo nie masz matury. Jakby było inaczej, pokazałbyś to innym
            na forum, że to nieprawda. Tylko krótkie jedno zdanie jest odpowiedzią. Ja niczym się nie chwalę,
            moją wiedzę z fizyki (mechanika) możesz sprawdzić. Pytaj, ja odpowiem.
            • suender Re: Wojowniczy zakon selezjanów. 11.10.20, 12:34
              kociak40:

> Ja skopiowałem odpowiedz deffa.

To jak to, brak dowodu z "wkładką łapówkową" nie pozwala kociakowi zrozumieć, że jak się skopiowało BABOLA, to się go już dalej nie przekazuje?

> ci pytanie sprawdzające twoją wiedzę - "dlaczego w całym wszechświecie ....

1. Tu jest forum RELIGIA, i jakieś wyssane z brudnego kciuka pytania spoza RELIGII, nie mogą mieć tu miejsca! No chyba, że przekonasz, że jest to pytanie jest z religii ateistycznej, - he, he, he, he, he, ......

2. Gargamelu, stroisz się na Pigmeja, - nie wstyd ci.

3. A Pocoo będzie WYNIESIONA!

4. A krzy.czy ZALEGA!

Wasz Suender.

p.s.: "Ateism jest ciężka formą opętania!"
              • awariant Re: Wojowniczy zakon selezjanów. 11.10.20, 13:48
                suender napisał:

> 1. Tu jest forum RELIGIA, i jakieś wyssane z brudnego kciuka pytania spoza RELIGII,
                > nie mogą mieć tu miejsca!

No to postawmy pytanie inaczej:
                dlaczego Bóg Wszechmogący sprawił, że w całym wszechświecie
                nie ma oddziaływań natychmiastowych?

• suender Re: Wojowniczy zakon selezjanów. 11.10.20, 14:11
                  awariant:

> dlaczego Bóg Wszechmogący sprawił, że w całym
                  > wszechświecie nie ma oddziaływań natychmiastowych?

1. Fakt, - to bardzo intrygujące pytanie, - ale do Pana Boga.
                  Wysyłaj zatem umghend maila na adres NIEBO. Ot co, .....

2. Nowinka!: Podobni ludzie do Awarianta chcą przesłuchania np. Jezusa z Nazaretu, - to tu"
                  weekend.gazeta.pl/weekend/1,152121,26378812,wadowice-potrzebuja-rewolucji-byl-juz-taki-co-chcial-ja-zrobic.html

"Prokuratura postawiła mi zarzut znieważenia Jezusa Chrystusa - opowiada. - Ale sam jestem prawnikiem. Uznałem, że skoro znieważono osobę, to trzeba ją przesłuchać. Złożyłem wniosek o przesłuchanie Jezusa Chrystusa."

Ja też serdecznie współczuję Szymonowi Góralczyk.
                  Więcej: weekend.gazeta.pl/weekend/1,152121,26378812,wadowice-potrzebuja-rewolucji-byl-juz-taki-co-chcial-ja-zrobic.html.
                  On chce przesłuchać Jezusa Chrystusa.
                  Znaczy iż ani chybi rychło wybiera się na Drugi Świat, - by tam przesłuchiwać Zbawcę z Nazaretu, - tysz piknie!

3. A Pocoo będzie WYNIESIONA!

Wasz Suender.

p.s.: "Wir muessen wissen, - und wir werden wissen!" [David Hilbert]
                  • kociak40 Re: Wojowniczy zakon selezjanów. 11.10.20, 15:00

Awariant dostosował pytanie do religii. Aby na nie odpowiedzieć
                    trzeba mieć maturę (podstawowa wiedza z fizyki). Nigdy na nie
                    nie odpowiesz, bo jej nie masz.

"Dlaczego Bóg Wszechmogący sprawił, że w całym wszechświecie
                    nie ma oddziaływań natychmiastowych?"

Umrzesz w niewiedzy.
                  • awariant Re: Wojowniczy zakon selezjanów. 11.10.20, 15:47
                    suender napisał:

> 1. Fakt, - to bardzo intrygujące pytanie, - ale do Pana Boga.
                    > Wysyłaj zatem umghend maila na adres NIEBO. Ot co, .....

Po co, skoro Bóg przekazał nam odpowiedź przez swego proroka Alberta Einsteina.

> 2. Nowinka!: Podobni ludzie do Awarianta chcą przesłuchania np. Jezusa z Nazaretu

Znieważenie osoby ścigane jest z Art. 216 kk.

Przestępstwo zniewagi ścigane jest w trybie prywatnoskargowym, co oznacza,
                    że pokrzywdzony sam wnosi akt oskarżenia do Sądu i sam pełni rolę oskarżyciela
                    prywatnego bez udziału prokuratora.

zatem Jezus osobiście powinien skierować akt oskarżenia do Sądu.

I tu pojawiają się dodatkowe wątpliwości natury prawnej:
                    - czy Jezus wie, że został znieważony
                    a jeśli wie, czy na pewno ma zdolność do odczucia zniewagi, bo przecież Jezus
                    wszystkich nas kocha i wybacza.
                    - a jeśli zniewaga nastąpiła pod jego nieobecność, czy został o niej powiadomiony
                    (ponieważ znane jest miejsce pobytu, nie problem w tym, by go powiadomić)
                    - czy Jezus jest osobą fizyczną
                    (bo jeśli został znieważony jako Bóg, przedstawiciel Trójcy Świętej, to jest osobą prawną)
                    - czy sprawca działał umyślnie
                    (jeśli jest ateistą, to z oczywistych przyczyn nie miał świadomości, że kogoś znieważa)

Myślę, że to ty powinieneś skontaktować się z NIEBO i zapytać Jezusa i jego prawników.

Tutaj możesz przeczytać sobie obszerniejsze i dość przystępnie napisane wyjaśnienie.
                    • suender Re: Wojowniczy zakon selezjanów. 11.10.20, 18:17
                      awariant:

> Po co, skoro Bóg przekazał nam odpowiedź przez swego proroka Alberta Einsteina.

Trza było zaraz Albrechta E. zapytać, a nie mnie, - ot co, .....

> zatem Jezus osobiście powinien skierować akt oskarżenia do Sądu.

Nie do końca masz rację. W imieniu znieważonego może wystąpić jego jurysta.
                      Nie wykluczone, że z tym przypadkiem mamy do czynienia.

> I tu pojawiają się dodatkowe wątpliwości natury prawnej:
                      > - czy Jezus wie, że został znieważony
                      > a jeśli wie, czy na pewno ma zdolność do odczucia zniewagi,

Sądzę, że dobry prawnik Szymon Góralczyk wiedząc o tym całkiem słusznie chce przesłuchać Zbawiciela.
                      Ja Duszy Szymona w Szeolu życzę powodzenia, szczególnie jak najpierw Joszua będzie go przesłuchiwał, ale kto wtedy będzie jego obrońcą, - ktoś z Inferno? He, he, he, .......

Wasz Suender.

p.s.: "Wir muessen wissen, - und wir werden wissen!" [David Hilbert]
                      • awariant Re: Wojowniczy zakon selezjanów. 11.10.20, 19:11
                        suender napisał:

> Trza było zaraz Albrechta E. zapytać, a nie mnie, - ot co, .....

Kociak zapytał, więc wie. Ty też mogłeś, ale tego nie zrobiłeś.

> Nie do końca masz rację. W imieniu znieważonego może wystąpić jego jurysta.
                        > Nie wykluczone, że z tym przypadkiem mamy do czynienia.

Ale musi mieć do tego upoważnienie.
                        A bardzo ryzykowne jest powoływanie się przed sądem na sfałszowany dokument.
                        • suender Re: Wojowniczy zakon selezjanów. 11.10.20, 19:50
                          awaraint:

> Ty też mogłeś, ale tego nie zrobiłeś.

Kociak nieuczony ksywa "dowód z wkładką łapówkową" musiał pytać, - a dla mnie coś takiego to wiedza codzienna.
                          Natomiast Cię skierowałem wprost do źródła wiedzy wszelakiej, tj. NIEBA, bo a nuż się ostatnio coś zmieniło. Ot co, .....

> Ale musi mieć do tego upoważnienie.
                          > A bardzo ryzykowne jest powoływanie się przed sądem na sfałszowany dokument.

Ale bez przesady, gdyż przesłuchanie będzie się odbywało w Szeolu, to tam fałszerstwa nie przejdą!

Wasz Suender.

p.s.: "Ateiści nie znają nawet swojej religii. Raz twierdzą, że BOGÓW są steki, a drugi raz, że nawet ani jeden BÓG istnieje. He, he, he, he, ....."
                          • kociak40 Re: Wojowniczy zakon selezjanów. 11.10.20, 20:17

"awaraint:

> Ty też mogłeś, ale tego nie zrobiłeś.

"Kociak nieuczony ksywa "dowód z wkładką łapówkową" musiał pytać, - a dla mnie coś takiego to wiedza codzienna." - suender

Ja tym prostym pytaniem z fizyki wykazuje wszystkim na forum, że jesteś
                            nieukiem i tylko chcesz szpanować. Nie jesteś w stanie nigdy na nie odpowiedzieć,
                            nie masz matury, nie znasz fizyki, za ciasną masz głowę na naukę.
                          • awariant Re: Wojowniczy zakon selezjanów. 11.10.20, 22:09
                            suender napisał:

> Ale bez przesady, gdyż przesłuchanie będzie się odbywało w Szeolu,
                            > to tam fałszerstwa nie przejdą!

Jeśli nie zreformowali swojego sądownictwa.
                            U nas w niektórych sądach też jeszcze nie przejdą.
          • pocoo Re: Wojowniczy zakon salezjanów. 11.10.20, 09:14
            suender napisał:

> Dlatego nie wie, że ten wątek nie jest o SALEZJANACH, lecz o SELEZJAN
            > ACH
            .
            > Chwalisz się iż studia skończyłeś, jak nawet po polsku czytać nie potrafisz, -
            > chłe, chłe, chłe, .....

Chyba się ośmieszyłeś na maksa.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka